Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
169 postów 6131 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

A co z nami Polakami?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Moim zdaniem to jest oswajanie nas Polaków z pomysłem utworzenia z Polski państwa żydowskiego – Polin.... i to dotyczy obu kandydatów. Pytanie tylko, co z nami Polakami?

 Przed 5 laty zagłosowałam na kandydata narodowców. Wtedy to był Grzegorz Braun, teraz Krzysztof Bosak.

Jego hasło „Naprzód Polsko” było i jest dla mnie przejrzyste więc wraz z ponad 1,3 mln Polaków tak właśnie zagłosowałam. Uważam, że wynik powinien być lepszy, bo kampania była dobrze poprowadzona. To Krzysztof Bosak powinien się zmierzyć z Andrzejem Dudą w II turze ale może jeszcze potrzeba czasu.... Pytanie czy nam go starczy?

Pięć lat temu posłuchałam pana Grzegorza i w drugiej turze zagłosowałam na szerzej wtedy nieznanego Andrzeja Dudę.

 

Teraz jednak posłucham siebie i zostanę w domu.

Nie jestem w stanie się przemóc i zagłosować na żadne nieszczere hasełka obu kandydatów:

Rafała Trzaskowskiego – Silny Prezydent, wspólna Polska

Andrzeja Dudy – Prezydent polskich spraw.

W obu tych hasłach jest jakaś podświadoma i porażająca mnie prawda.

Pierwszy z nich widzi „wspólną Polskę” Ja takiej Polski nie chcę. Kogo chce tutaj zaprosić i z kim mam ją dzielić?

 

Pan Trzaskowski - ten od hasła „Silny Prezydent, wspólna Polska”, okazało się, że ukradł je z kampanii Lecha Kaczyńskiego i mnie to akurat nie dziwi w ogóle...

Zgodnie z założeniami POPiS on również będzie się martwił o żydów przede wszystkim, może jeszcze o Niemców.

Kandydat od Sorosa, uczestnik klubu Bilderberg , wygrany w Izraelu a jakże by inaczej... bardzo jasno wypowiedział się na temat spłaty dla żydów w sprawie bezdziedzicznego mienia.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=i1xgfByYXMo&feature=emb_logo

 

Uważam, że trzeba być naprawdę nieodpowiedzialnym idiotą aby zagłosować za ewidentnym zdrajcą polskiego interesu narodowego,

Zwróciłam uwagę na ten absolutny brak zainteresowania żywotnymi sprawami Polski w wystąpieniach R. Trzaskowskiego.

Po prostu ich nie ma, nie są w ogóle ważne dla niego.

Wystarczy za to durne hasełko „mamy dość”? Pytanie czego dość? Ten skandujący i potraktowany jak ostatni durnie tłum na słowa pana Trzaskowskiego, że:

 1. mają dość równych i równiejszych bo państwo PiS zawłaszczyło sobie władzę?

 2. Mają dość słabego prezydenta bo nie stoi za słabszymi?

Odpowiada zgodnie z psychologią tłumu - „Mamy dość”!!

Pan Trzaskowski się śmieje... właśnie tak – on się śmieje a nie uśmiecha.

Ale co tam - jest selfie jest zabawa – jest kampania!

 

To jest obłuda najwyższego lotu!

Ten wiceszef cynicznej partii, która nigdy nie przejmowała się niczyją równością , rozwaliła totalnie państwo polskie – ich premier zwiał do Brukseli a ich ostatni prezydent był obciachem na cały świat - on się wypowiada się na temat przyzwoitości?

 

Spotkałam się ze zdaniem, że dobrze by było aby wygrał R Trzaskowski bo wtedy upadnie rząd i będą nowe wybory.

Pytanie tylko czy jest się z czego cieszyć? Bo jeśli PO znów sięgnie po władzę to Polsce może już nie wystarczyć czasu i przestanie istnieć!! Bo niby dlaczego nie?

Przecież układ magdalenkowy działa nadal bardzo sprawnie.

Są media „wolnościowe” i pisowskie również i une na pewno nie dopuszczą do zmian a ich kłótnie to jedynie zasłona dymna.

Polska będzie znowu rozkradana – tym razem przez opcję niemiecko-żydowską i to będzie jedyna zmiana. To się oczywiście będzie nazywać -”odzyskiwanie szacunku w UE”

Zostaną wstrzymane inwestycje bo po co mają inwestować?

Na pewno dogadają się z przyszłymi właścicielami Polin.

Że to jest przerażająca wizja?

Jest... i dlatego ja swojego głosu nie przyłożę do tego i zostanę w domu.... po raz pierwszy.

 

Drugi z kandydatów już nie jest ani dla mnie ani dla nikogo żadną tajemnicą.

Ten prezydent „polskich spraw” nie gwarantuje w żaden sposób, że będzie o nie dbał a jedynie się nimi zajmował. Pytanie w jaki sposób?

Mogę nawet zrozumieć, że wielu Polaków dało się przekupić swoimi własnymi pieniędzmi bo nie każdy rozumie podstawowe prawa ekonomii. Po co zmniejszać podatki skoro można ludziom wmówić, że państwo im daje? Przy okazji dziesiątki jak nie setki tysięcy zatrudnionych w tym „dawaniu” ma pracę i wiedzą komu ją zawdzięczają , po prostu wyborcy, więc interes się kręci.

Dla mnie jednak najgorsze były słowa Dudy o żydowskiej krwi płynącej niemal w każdym Polaku.

Pomijając fakt, że to jest ewidentna bzdura, ciekawi mnie dlaczego żydzi nic nie wiedzą o tych rewelacjach . Panie Duda... czas najwyższy ich poinformować o tym fakcie!! Weź ich pan poinformuj, na pewno się ucieszą... w końcu się dowiedzą, że mają polską i słowiańską krew w sobie.

 

Moim zdaniem to jest oswajanie nas Polaków z pomysłem utworzenia z Polski państwa żydowskiego – Polin.... i to dotyczy obu kandydatów.

Pytanie tylko, co z nami Polakami?

 

 

 

 

 

Źródła:

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory-prezydenckie-2020-wyniki-polonii-w-izraelu/28jm27d

 

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1482106,trzaskowski-kaczynski-silny-prezydent-haslo-wyborcze.html

 

https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/trzaskowski-mottem-tej-kampanii-sa-slowa-mamy-dosc,78722.html

KOMENTARZE

 • @
  Wystarczy 5 min tego filmu żeby wiedzieć jak działa żydowska polityka. Film z '43 roku a jakże aktualny. Znajomość języka obcego nie jest tu potrzebna.

  https://archive.org/details/occultForces1943--NationalSocialistAnti-freemasonryFilm#
 • @Arjanek 18:13:34
  Masoneria! Szturm na urząd Prezydenta Polski! Stanisław Krajski

  https://www.youtube.com/watch?v=--jJZ3DdvhY
 • @Autorka
  "Teraz jednak posłucham siebie i zostanę w domu. Nie jestem w stanie się przemóc i zagłosować na żadne nieszczere hasełka obu kandydatów". -

  --- Ja czynię tak od 10 lat. Sama formuła wyborów prezydenckich jest niefortunna, bo w dobie 'rządów mediów' zmienia wybory w konkurs piękności. Tak więc kandydat na prezydenta powinien być przystojny i wygadany. Potem już spece od wizerunku ukształtują odpowiedni model. Ale smutnym faktem jest, że ci kandydaci prezentują podobne czy jednakowe poglądy lub gadają o sprawach, które są drugorzędne lub nie w ich obszarze działania. Tak to jest, gdy decyzje o naszych podstawowych sprawach nie zapadają nad Wisłą.

  "A co z nami Polakami?" - Nie określam, czekam.
 • głosujemy na Trzaskowskiego !
  Terroryzowana Polska przez starych pierdzieli Wirusologów i PIS !

  Kilku starych pierdzieli Wirusologów profesorki którzy stoją nad grobem sterroryzowali Całą Polskę , gotowi zniszczyć wszystko przy wydatnej pomocy PIS !!

  Zniszczyli przemysł zniszczyli małe prywatne przedsiębiorstwa , ludzi którzy nie mogli spłacić rat kredytów doprowadzili do samobójstw ! a
  Ludzi poprzez żydowską zmasowaną chamską świrusową propagandę doprowadzili do Obłędu ! wielu z mnich popadło w traumę śmierci ! widać po ich oczach wszędzie widzą zarazki ! każdy człowiek to już nie człowiek a ZARAZEK ! OBŁĘD !!

  ZNISZCZYLI WSZYSTKO tylko dlatego ze sie przestraszyli śmierci !!!


  DOSYĆ TERRORU profesorków Wirusologów !!!!! tą zgraje starych pierdzieli trzeba NATYCHMIAST Zamknąć ! inaczej z Polski zrobią dom wariatów z wirusami w tle !!!!!

  [ O dziwo widać że premier Morawiecki NIE BARDZO WIERZY w tego świrusa bo siedział sobie w kawiarni w towarzystwie czterech osób bez masek ! a przyłapany powiedział że tylko było zalecenie noszenia masek ! a dziś na wiecu oświadczył ze świrus już nie jest grozny ,namawiając starsze osoby na wiecu do głosowania ! ] czyli premier wie ze ten świrus to wielka ściema !

  Tylko Kaczyński nosi sumiennie maskę bo mu Szumowski wmówił że nie nosząc maski umrze !
  Faktycznie umrze ale na grzybice płuc i wiecie co ? nie będzie mi go żal

  Dosyć terroryzowania Polaków przez WIRUSOLOGÓW i PIS !!!!

  GŁOSUJEMY NA TRZASKOWSKIEGO !! precz z PIS precz z Szumowskim

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Można i tak.
  Można też to różnie nazwać.
  Wybór mniejszego zła.
  Wybór pomiędzy dwoma stronami tego samego bezwartościowego dla Polski medalu.

  Ale Pani doskonale wie, że pasywność, pozostanie w domu to też jest głosowanie na rzecz kandydata który ma już w pierwszej turze i w sondażach przewagę.

  Wybór, że nie wybieram jest tak faktycznie wyborem na korzyść Dudy.

  Pozdrawiam :)
 • "Pytanie tylko, co z nami Polakami?"
  Z Polakami tak jak na zdjęciu! Flaga Polski w dupie!
 • "A co z nami Polakami?
  Polacy - sierotami po Polsce w atrapie Polski nie są od dzisiaj. Dzisiaj tylko to sieroctwo jest bardziej widoczne - dla tych, którzy patrzą i widzą. Mało tego - owe sieroty są nienawidzone tutaj szatańską nienawiścią - co się objawia robieniem sobie jaj przez czarci pomiot z atrapy Polski i jej instytucji czy w ogóle z tzw. demonkratury. Ostentacyjne robienie jaj - czyli taki szaleńczy taniec zwycięstwa na trupie polski i grzbietach sierot po Polsce w atrapie Polski.
  Wniosek?
  W tym kontekście - jak wyżej - dodam tylko że banderlandu nie wskrzeszono tylko - tak sobie - dla jaj!
 • 5*
  Wygląda na to, że Konfederacja musi poczekać jeszcze dwa lata - do wyborów parlamentarnych. Na dziś czaskoski w kontrze do Dudy wprowadzi: gender, uchodźcow, euro i covid.
  Lgbt wg programu będzie wyglądało tak: masturbacja w przedszkolu, w podstawówce orgie, w gimnazjum zmiana płci, w liceum małżeństwa jednoplciowe a na studiach samobójstwo. Zbyt dosłownie? Ależ to są fakty. Jakiś belfra, psychiatra, sędzia czy prokurator weźmie osobiście odpowiedzialność za dramat spatologizowanych dzieci? Żaden!!!
  Może lepiej zatrzymać dzieci w domu pod pretekstem pandemii?
  Niestety kości w grze. Konfa za cztery lata...
  Pozdrawiam serdecznie
 • Teraz zbliża się kolejna tura wyborów, lecz wiedzcie że nie są one prawdziwe.
  https://anna-od-jezusa.pl.tl/Czerwiec-%233.htm

  29.06.2020r., godzina 15:32
  Maryja: Moje drogie umiłowane dzieci.

  Czasy ostateczne rozpoczęły się kilka miesięcy temu i czas oświecenia sumień jest już bardzo bliski. Niewiele dusz zdaje sobie sprawę w jakich czasach żyje i że świat zmierza teraz do zagłady.

  Ja Maryja jestem waszym ratunkiem w czasach ostatecznych. I każda dusza, która zwróci się do Mnie o ratunek nie pozostanie bez pomocy. Szatan teraz szykuje wiele zasadzek, by zwieść dusze a jego największą pokusą jest kłamstwo, że nie ma Boga. Jego działanie teraz jest jeszcze bardziej podstępne i wiele dusz zwiedzie gdyż mało ufają Bogu, mało kochają Boga i nie chcą żyć tyko dla Boga. Wiele dusz ulegnie lękowi i te dusze co przyjmują Komunie Świętą na rękę już uległy strachowi. Teraz jeszcze bardziej będzie szerzyć się profanacja, zbezczeszczenie wszelkich świętości i jeszcze więcej dusz odejdzie od Boga.
  Smutne jest Moje Serce i Serce Mojego Syna,lecz dusze wierne co trwają przy Bogu są ochłodą dla Mnie i Mojego Syna.

  Teraz zbliża się kolejna tura wyborów, lecz wiedzcie że nie są one prawdziwe. I zbliża się czas dyktatury Rządu i wielkiego ucisku Polskiego narodu.

  Klątwa rzucona na Prezydenta Polski przez Cypriana Polaka jest ratunkiem dla niego....
 • Też
  Doszedłem do wniosku że głosowanie na tych zakłamanych psycholi, to gwałt na samym sobie. też zostaje w domu.
 • @zygmuntbialas 20:05:29
  Ma Pan rację... decyzje nie zapadają nad Wisłą :(
 • @Alfax 21:16:01
  Nie wiem na czyją korzyść jest moje pozostanie w domu.
  Po prostu pierwszy raz mdli mnie na samą myśl, że mogłabym świadomie oddać głos na gościa, który ma gdzieś i nas i Najjaśniejszą Rzeczpospolitą.
  Smutne trochę ale ....

  Pozdrawiam :)
 • @ele 20:35:11
  Nikt CCi nie broni, głosuj na Trzaskowskiego - toż to słowianin całą gębą heheh
 • @demonkracja 22:09:44
  zgadzam się z Panem.
 • @JimA 22:10:55
  Konfa za 4 lata?
  Mnie wychodzi, że za 3 .... ale to będą jednak niebezpieczne lata.

  Pozdrawiam również
 • @zadziwiony 22:18:58
  "też zostaje w domu"
  Mam nadzieję, że w trakcie tego cyrku kampanijnego będzie nas więcej... tych rozczarowanych.

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 22:37:19
  Tak, wybory parlamentarne, już muszą to ustawiać, nie ma dnia do stracenia!
 • @Astra - Anna Słupianek 22:37:19
  Niebezpieczne lata. Przecież my na tej wojnie nie od dziś, ja już nie liczę lat. :)
 • @ Autorka - "Teraz jednak posłucham siebie i zostanę w domu."
  To przeciwnie niż kandydat K.Bosak. On na wybory pójdzie, choć nie chciał zdradzić na kogo będzie głosował. Bosak został zaprogramowany na robienie żydowskiemu reżimowi IIIRP frekwencji wyborczej.

  Za to jego kolega z Marszu Niepodległości, R.Bąkiewicz (ONR) jednoznacznie twierdzi, że trzeba poprzeć A.Dudę, bo Trzaskowski to lansowanie homoseksualizmu, a wybór Dudy to gwarancja rozwoju Ruchu Narodowego.

  Takich mamy narodowców - ale nie wszystkich wyborców 30 lat IIIRP nauczyło trzeźwego spojrzenia na politykę i na jej koncesjonowanych aktorów, wolą wierzyć deklaracjom politycznych kreatur niż racjonalnie myśleć.
 • @Astra - Anna Słupianek 22:32:46
  "Nikt CCi nie broni, głosuj na Trzaskowskiego - toż to słowianin całą gębą heheh"

  Tu nie chodzi o głosowanie na Czaskoskyego tylko o głosowanie przeciwko PiS. Bo nie mogą mieć pełni władzy.
 • @Astra - Anna Słupianek 22:30:07
  To całkowitą jest prawdą że Pani ma dylemat i jest smutno.
  Taki sam dylemat i smutek i mnie dotyczy i myślę że także miliony innych Polaków.

  Oby po fakcie nie żałować że nie wybraliśmy z braku innej alternatywy jednak to mniejsze zło.

  Pozdrawiam :)
 • @ Autorka
  "Ten prezydent „polskich spraw” nie gwarantuje w żaden sposób, że będzie o nie dbał a jedynie się nimi zajmował. Pytanie w jaki sposób?"

  Może warto uzmysłowić sobie ten fakt, że prezydent w Polsce ma bardzo mało do powiedzenia. Dlatego Czaskosky jest mniej niebezpieczny od Dudy, bo ten podpisze niemal wszystko z automatu. Wybór Czaskosky'ego daje nadzieję na wetowanie ustaw PiS i wzrost roli Konfederacji potrzebnej do odrzucania weta.
  Na razie tylko tyle możemy. Ale zawsze to coś. Dlatego pomysł zostania w domu gdy można zrobić chociaż trochę oceniam jako głupi.
 • @ Autorka
  "Moim zdaniem to jest oswajanie nas Polaków z pomysłem utworzenia z Polski państwa żydowskiego – Polin.... i to dotyczy obu kandydatów."

  Tak, ale... jak już napisałem wcześniej - Czaskosky daje przynajmniej teoretyczne szanse na wetowanie pomysłów PiS. A to może wzmocnić Konfederację, czyli chociaż minimalnie opóźnić wdrożenie Polin.
  Dlatego warto zagłosować na Czaskosky'ego.
 • @Alfax 23:05:46
  "Oby po fakcie nie żałować że nie wybraliśmy z braku innej alternatywy jednak to mniejsze zło."

  Ja już żałuję. Bo alternatywa jednak była. I jestem przybity tym, że po rządach polszewii oraz po 447 i IPN do drugiej tury weszli kandydaci PiS i PO....
  Nie wiem jak to możliwe :-(

  Ukłony
 • @Jasiek 23:00:29
  Kiedy Pan tak zdurnial? I ile zapłacili?
 • @Jasiek 23:09:28
  Bzdura. Nie tędy droga.
 • Polin juž jest i nie tylko. ... .
  Do takiego stanu absurdu że mamy wybór między dżumą a gangreną doprowadzili zakłamani politycy udający Polaków z rodowodem żydowskim, ukrainskim czy niemieckim oraz ludzie mający wpływ na mainstreamowe media podobnie jak politycy pochodzenia obcego, to oni postarali się by wyborcy mieli wyprane mózgi i milionom obywateli wpoili że poza PO i PIS nie ma innego wyboru.
  30 lat prania dzień w dzień przez 24h jak widać zrobiło swoje i mamy efekty że w Polsce nie ma chociażby 1 partii która odcięta by była od żydowskich-syjonistycznych i banderowskich wpływów.

  Nie ma i obawiam się że z takimi wyborcami prawdziwie POLSKIEJ partii już w przyszłości nie będzie.

  Młodzieży w głowie jest konsumpcja i jest im obojętne, kto rządzi byle mogli być non stop wpatrzeni w smartphone , z historią są na bakier, dziś mają wpajane, że to Ukraińcy banderowcy wyzwolili Auschwitz a Amerykanie Polskę.

  To wszystko dzięki 30 lat rządów złodziejskich cwaniaków którzy na barkach roboli i po trupach przejęli w Polsce władzę i intratne stanowiska i mając wszelkie dostępne środki rozkradli majątek, a dla siebie i swoich rodzin i kumpli stworzyli astronomiczne z państwowej kiesy dochody, 20 tysięcy na miesiąc i więcej.

  I mamy to co mamy, ogłupionych wyborców którzy będą glosować na żyda z PIS lub na żyda z PO lub na jeszcze innego żyda a nawet i upa-syna.

  Pozdrw. :))
 • @Monaco 23:44:32
  "To wszystko dzięki 30 lat rządów złodziejskich cwaniaków którzy na barkach roboli i po trupach przejęli w Polsce władzę i intratne stanowiska i mając wszelkie dostępne środki rozkradli majątek, a dla siebie i swoich rodzin i kumpli stworzyli astronomiczne z państwowej kiesy odchody, 20 tysięcy na miesiąc i więcej."

  i to jest powód, żeby ujadać i od tygodnia i wymachiwać złem: Czaskoski! Czaskoski! Czaskoski!

  Tak? - bo przecież innej propozycji nie macie. No nie macie, bo jesteście w kontrze do Dudy.
 • Do @Jasiek 23:00:29
  Tu nie chodzi o głosowanie na Czaskoskyego tylko o głosowanie przeciwko PiS. Bo nie mogą mieć pełni władzy.

  Dokładnie tak samo myślę ! PIS nie może miec pełna władze bo tak naprawdę to pełną władze ma Kaczyński !!! który trzęsie portkami przed świrusem ! TAKI CZŁOWIEK NIE MOŻE RZĄDZIĆ POLSKĄ i POLAKAMI


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @JimA 07:04:58
  nie chcielista wladzy ludowej , kapitalizmu sie zachcialo. To macie
 • @JimA 07:04:58
  Jako można popierać tak jawnego ZDRAJCĘ?
  Ten członek z Unii Wolności jest za wpisaniem do polskiej konstytucji naszej przynależności do Unii Europejskiej.
  Czy coś ci to przypomina???
  Duda wspiera banderowską Ukrainę kosztem POLSKICH interesów.
  Duda stawia interesy USA i Izraela ponad polskie.
  Duda razem z PiS-em NIGDY nie stworzyli realnej zapory w postaci ustawy przeciwko ideologii LGBT - tak jak to zrobiono na Węgrzech, Rumunii czy Rosji. Nawet nie próbował!!
  Teraz PiS głosowało za ustawą żeby POLSKIMI służbami specjalnymi mogli dowodzić NIE-POLACY!!!
  Możnaby wymieniać zdrady tego obozu bez końca!
  Jak uczciwy Polak mógłby głosować na takiego człowieka?
  NIE MOŻE!
 • @rowszan 07:52:46
  mnie się nie zachciewało! od urodzenia jestem anarchistą, uczulonym na waaadzę jest od niemowlęcia. Tak mi dopomóż Bóg.
 • @Robik 07:57:01
  Jako można popierać tak jawnego ZDRAJCĘ?
  Ten członek PO doprowadzi do zalania fekaliami najpierw Polskę a potem całą Europę.
  Wprowadzi uchodźców, euro, covid i zgwałci wszystkie przedszkolaki.
  Jak uczciwy Polak mógłby głosować na takiego człowieka?
  NIE MOŻE!
 • @JimA 08:29:55
  "Jak można popierać tak jawnego ZDRAJCĘ?
  Ten był członek UW niskich lotów doprowadzi do zalania fekaliami najpierw Polskę a potem całą Europę.
  Wprowadzi uchodźców, euro, covid i zgwałci wszystkie przedszkolaki.
  Jak uczciwy Polak mógłby głosować na takiego człowieka?
  NIE MOŻE!"
 • A ja nie rozumiem
  "Mogę nawet zrozumieć, że wielu Polaków dało się przekupić swoimi własnymi pieniędzmi bo nie każdy rozumie podstawowe prawa ekonomii."

  Zasada jest taka, X łupi Y, państwo łupi X i Y, ale oddaje część łupu Y.

  Nie przekupiono X, tylko złupiono. Przekupiono Y, ale nie jego własnymi pieniędzmi, tylko pieniędzmi X, który nie ma udziału w łupie.

  https://interesariusz.neon24.pl/post/156282,lepszy-pis
 • @zygmuntbialas 20:05:29
  Nie ma powodu do dumy. To tak, jak dezercja, i pozwolenie na wszystko. Na komory gazowe również.

  Owszem, w czasach masowej komunikacji audio-wizualnej, jest to konkurs piękności. Wobec tego musimy zadbać, aby wśród wyborców nie było blondynek (obu płci).
 • @Wican 08:40:14
  Jak normalny człowiek może głosować na człowieka który podpisuje ustawę siła przymuszająca nas do zabiegów medycznych podejrzanego przeznaczenia. Na podstawie tego co już wiemy będzie to prawdopodobnie odwleczona w czasie eutanazja . Jak mozna glosowac na własnego kata.. To po prostu niepojęte jak ludzie mają zamieszane w głowach.
  Wynika z tego, że zasługują na los im szykowany. I miał bym to głęboko w d. gdyby mnie to nie dotyczyło. Tak jednak nie jest
 • @Wican 08:40:14
  Od początku mówiłem, żebyście nigdzie nie chodzili! Teraz mleko się wylało i jazgot: Bogumił! zrób coś!
  Jesteście panowie nieprzygotowani do lekcji albo jesteście zdrajcami. Przeputaliście kolejne cztery lata i macie żal, że Naród Was nie chce? No ból.
  Tyle.
 • @JimA 08:29:55
  Na marginesie; "anarchista" popierający PiS najbardziej etatystyczne ugrupowanie! Takie zwierzę nie istnieje!
  Straszysz Trzaskowskim, że zaleje on "fekaliami" CAŁĄ Europę!!
  O Boże, to on będzie aż taki potężny będąc polskim prezydentem?
  A Duda nawet nie mógł wprowadzić w Polsce (o Europie nie mówiąc) zwykłej ustawy blokującej ideologię LGBT na wzór tego co zrobiono na Węgrzech, Rumunii czy też Rosji.
  Masz wielki chaos w głowie!
  Piszesz, że jesteś "anarchistą".
  "Anarchizm dąży do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej poprzez stworzenie społeczeństwa pozbawionego granic i podziałów etnicznych."
  W końcu to dobrze, że Trzaskowski "wprowadzi uchodźców" czy źle?
  To przecież Duda chce wpisania przynależności Polski do Unii Europejskiej!!!
  To właśnie PiS otworzył Polskę na uchodźców w rekordowej ilości.
  Ty ciągle nie rozumiesz, że PiS mówi jedno (to co tzw. "patrioci chcą usłyszeć) a robi coś przeciwnego.
  Człowieku, kompromitujesz się totalnie!
 • @Wican 08:40:14
  Uchodźców i covid wprowadził już PiS, a euro przyjdzie w najbliższym czasie. O przedszkolaki bym się nie martwił.
 • @zadziwiony 09:02:42
  Nie wiem co się stało z Polskim narodem?
  Jak łatwo Ci ludzie w swojej większości dali się aż tak ogłupić?
  Tak jak piszesz: "To po prostu niepojęte jak ludzie mają zamieszane w głowach."
  Skąd to się wzięło?
  Wielu zwolenników PiS nienawidzi UE ale ich prezydent chce wpisania do polskiej konstytucji wpisu o "wiecznej" przynależności do Unii Europejskiej!! I nie widzą w tym żadnej sprzeczności, nie czują żadnego dyskomfortu!
  Przeceiż PiS z Dudą rządzą od kilku lat i nie zrobili NIC żeby zablokować w Polsce ideologię LGBT.
  To dopiero teraz zaczną z tym walczyć? Mówię walczyć REALNIE a nie tylko gadać!
 • @Robik 09:22:17
  "Takie zwierzę nie istnieje!"
  Oczywiście łomżo, przecież jestem postacią fikcyjną. xp
 • @Robik 09:22:17
  Nie nadymaj się bo ci żyłka pęknie. Przyjdzie zawisza i cię pogłaska. Po prostu nie myśl za wiele bo się przegrzejesz. Już jest gorąco a do 15stej jeszcze daleko. Wytrzymasz?
 • @Robik 09:22:17
  Tę definicję anarchizmu to gdzie znalazłeś? w googlach? nie wstydź się... w końcu wiesz.
 • @JimA 09:34:41
  Cienkie te twoje "argumenty".
  Tylko na tyle ciebie stać?
  "Anarchista" głosujący na człowieka który jest za przyspawaniem Polski do super biurokratycznego tworu jakim jest Unia Europejska!
  Super "anarchista"!
  Ciekawe czy głosowałeś kiedyś na Unię Wolności?
  Tam byli sami "anarchiści".
 • @autorka & @all
  Widząc tylu zajadłych przeciwników obecnego Prezydenta wylewających na niego kubły pomyj zastanawiam się do kogo macie pretensje?
  Do Dudy??? a czemuż to,przecież on tylko wykonywał to co mu nakazali.Czy wy myślicie,że jak będzie prezydentem jakaś Rafalala czy Kosiniak,czy Bosak lub Biedroń to będzie inaczej?Nie nie będzie inaczej albo jeszcze gorzej .Oni też będą wykonywali to co im nakaże ich chlebodawca.

  Więc pretensje miejcie przede wszystkim do siebie.Przez 5 lat siedzieliście na dupie albo strącaliście fajfusem gruchy.Teraz przed samymi wyborami rozpoczął się lament i rwanie włosów z głowy,że likwidują wam państwo.I dobrze niech likwidują skoro wy kładziecie na wszystko lachę i nie potraficie wystawić kandydata który by wygrał i naprawił tą zepsutą do cna Polskę.

  Jak już pisałem Duda to nie moja bajka ,ale z całego serca mu życzę aby ponownie został prezydentem.Nie wyobrażam sobie jako katolik że najwyższy urząd w Państwie obejmie antychryst tęczowy,śmierdzący łajnem Rafalaluś i jego konkubina czarna parasolka i feminazistka.

  BOŻE CHROŃ NAS PRZED TĄ TĘCZOWO-CZARNĄ ZARAZĄ.
 • @Robik 09:42:59
  Nadajesz z tego swojego jednoosobowego tira i myślisz, że masz na coś wpływ. Nic bardziej mylnego. Chciałbyś żeby było jak było. Czytaj, wiedza jest w książkach.
 • @zbig71 09:27:32
  PiS to katastrofa. Najpierw finansowa. Rząd sie miga od udzielania informacji parlamentowi
 • @matterhorn 10:02:42
  Ty nie masz jednak wstydu. ALe cóż. PiSiory opanowują wszelakie aspekty życia, a że to ogólnie są przygłupy, to nie wiedzą, że mechanizmy, które stworzyli, mogą zostać użyte przeciwko PiSiorom.
 • @JimA 08:26:55
  chciales czy nie ale masz i to wlasnie jest sedno sytuacji w ktorej sie znajdujesz .Czy chcesz czy nie ktorys z tych Panow wygra wybory a wielu z nas uwaza , ze to nie jest dobry wybor . Ale majac do wyboru jakas chorobe zdecydowanie wole jakis koncept znany niz "nowotwór " zwany POLINEM nie mylic z POLIPEM
 • @interesariusz z PL 08:59:41
  "
  Zasada jest taka, X łupi Y, państwo łupi X i Y, ale oddaje część łupu Y."
  Jaki system wartości wyznaje @interesariusz? Zasada "nie kradnij" jest uniwersalna, w chrześcijaństwie jest to przykazanie, którego złamanie jest grzechem. Dla społeczności przewiduje się dziesięcinę a nie rabunek.
  Ci co kradną, to złodzieje, ci co złodziei popierają mają udział w grzechu.
  W niektórych państwach islamskich za kradzież obcinano rękę. Interesariusz trwa z uporem w grzechu. Niebezpieczne.
 • @wercia 10:28:18
  Gorsze, że państwo oddaje część łupu komu popadnie.
  A spłacają pożyczki na to w MFW wszyscy.
  Nie tylko Polacy/ którzy płaca składki do UE/
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ryszard-petru-chwali-sie-ze-wzial-pieniadze-500/nlsm4k7

  https://kobieta.wp.pl/izabella-lukomska-pyzalska-o-500-plus-dla-wielu-to-motywacja-by-glosowac-na-pis-6430774719907457a

  https://kresy.pl/wydarzenia/polski-sad-ukraincy-maja-prawo-500-nawet-jesli-cala-rodzina-mieszka-polsce/

  Bardzo hojny rząd!!
  Pomagac należy ludziom bez pracy,/zwłaszcza wielodzietnym polskim Rodzinom/ biednym z powodów życiowych, chorym i starym.
  Nie tworzyć wyuczonego oczekiwania na "dawanie"wszystkim bez wyjątku z pracy pozostałych.Z CZEGO???
 • Grzegorz Braun ostro o ANTYPOLONIZMIE: "Kraków - strefa bezpieczna dla Żydów"
  https://youtu.be/NtXs4_YD3_4
 • @Wican 10:16:21
  Z jednym zwojem mózgowym który posiadasz niczego więcej nie wymyślisz tylko wyzwiska i obelgi.Potrafisz tylko rzygać jadem na kilometr.
 • @matterhorn 11:55:52
  Ale PiSIacki hipokryta. Sam w łajdacki i kłamliwy sposób obraża innych, a jak ktos skontruje to niemal płacze? "Matterhorn - kozak w necie, pi..a w świecie". Nie popłacz sie. Ale pampersów ci nie doslę.
 • @JimA 22:10:55
  Jak ma wprowadzić, jak on o tym nie decyduje. Co? Powie że od jutra jest dżender i LGBT i już. Przestańcie siać propagandę i robić ze wszystkich idiotów. Sami jesteście jak ten Trzaskowski i Duda razem wzięci
 • @Jasiek 23:09:28
  I z tobą się zgadzam w 100%.
 • @Wican 10:16:21
  Walić i pogonić Pisiorów. Te łby nie rozumieją tego prostego faktu, cytuję Jaśka:"Tak, ale... jak już napisałem wcześniej - Czaskosky daje przynajmniej teoretyczne szanse na wetowanie pomysłów PiS. A to może wzmocnić Konfederację, czyli chociaż minimalnie opóźnić wdrożenie Polin.
  Dlatego warto zagłosować na Czaskosky'ego."
 • Cieszę się że zrozumiałaś tą beznadzieję
  Bo z tych głosujących się tylko diabeł śmieje
  Wiedzie naiwnych na sznurku z lewa do prawa
  Bo to w tym mieszaniu jest tajemnicza sprawa

  Ścios ludzi budzi lecz zawsze się kierują złem
  Mniejszym najczęściej żeby było właściwym tłem
  Gdy ludzie się obudzą, przestaną głosować
  Zaczniemy Naszą Polskę od Nowa budować
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @goat 12:32:27
  Oni chyba w to wierzą? Tacy wyborcy
 • @goat 12:40:27
  Dokładnie. Nawet dla pozoru, Trzaskowski będzie musiał stosować weto. Że niby wielce się rózni od PiSiorów
 • @matterhorn 10:02:42
  "BOŻE CHROŃ NAS PRZED TĄ TĘCZOWO-CZARNĄ ZARAZĄ."

  Tęczową zarazę gwarantuje unijne prawo obowiązujące IIIRP.

  L.Kaczyński (PiS) podpisując traktat lizboński wyraził ostateczną zgodę na implementację prawa UE do ustawodawstwa IIIRP, co zresztą potwierdził i J.Kaczyński na jakimś spotkaniu stwierdzając, że nie możemy zablokować ideologii gender, etc., ze względu na nadrzędność prawa UE, które nas obowiązuje.

  Co ciekawe, do ratyfikacji traktatu lizbońskiego przynaglał żydo-katolicki Kościół (https://ekai.pl/abp-muszynski-brak-ratyfikacji-traktatu-lizbonskiego-bylby-szkoda-dla-polski/).

  Ty chyba nie masz żadnego zwoju.
 • Dobre przeczucia ale jakie sa wnioski? czekac az sie tego doczekamy?
  Zapraszam do dzialu prawnego gdzie solidne podstawy sa wylozone w prawach naturalnych i sadownictwie i ustroju.

  Prosze, przeczytac i pokazac swoja wizje jak nasza Polska moze wygladac w swietle tych zasad naturalnych praw i jak oprawcy moga byc sadzeni.

  To jest na papierze ale trzeba ludzi aby to wprowadzic. Ale tylko ludzi ktorzy podzielaja idee ze chcemy zyc w naszym naturalnym systemie prawa a nie w obecnym ustawowym bezprawiu. I widze ze trzeba wyjasnic pojecia co jest czym a jak na razie to luzie wola biadolic a nie zmieniac bezprawia na prawo. Zacznijmy to nie jest trudne. Co najmniej symbolicznie ale jawnie i publicznie osadzmy oprawcow. A przyjdzie czas aby wypkonac wyroki. Obudzmy sie i przywrocmy naturalne nasze prawa juz ladnie opracowane.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930