Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
169 postów 6131 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Znikające wpisy blogera...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zdecydowałam się na napisanie tej notki ponieważ zaistniała sytuacja z usuwaniem swoich wpisów przez Nathanela ma miejsce nie pierwszy raz! Dlatego stwierdziłam, że zwracanie uwagi na PW mija się z celem.

 Chodzi o wpisy blogera Nathanela, który uczynił z naszego portalu... słup? Przegląd ostatnich notek? Nie wiadomo co?

Otóż okazuje się, że nasz długoletni bloger posiada jedynie 5 (słownie pięć) wpisów w całej swojej neonowej karierze!

Proszę sprawdzić tutaj:

https://nathanel.neon24.pl/

 

Nathanel publikuje swoje treści u nas od lat i ja osobiście odbieram ich kasowanie jako ubliżające mnie, właścicielowi, administracji i przede wszystkim czytelnikom oraz komentatorom jego wpisów.

Pomimo, że w Regulaminie, który każdy bloger przyjmuje automatycznie jest zapisane, że:

cyt:

§4 ZASADY PUBLIKOWANIA TREŚCI

 1. Zamieszczenie jakichkolwiek materiałów w Serwisie jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem.

To okazuje się, że „publiczne udostępnienie” nie dotyczy Nathanela niestety :(

Nie znam przyczyn dla których kasowane są wpisy a wraz z nimi cenne komentarze ale zdecydowanie sprzeciwiam się łamaniu Regulaminu.

Nie rozumiem również dlaczego bloger, który jest promowany przez tutejszą administrację decyduje się na takie zachowanie. Czy chodzi o jakieś naruszanie praw autorskich za które odpowiedzialność ponosi wyłącznie autor wpisu?

Usuwanie wpisów zgodnie z Regulaminem może następować wyłącznie:

cyt:

 

§7 PRAWA I OBOWIĄZKI UŻYTKOWNIKA

 

7. Użytkownik może w każdej chwili zażądać usunięcia jego konta z Serwisu, przy czym Serwis zastrzega sobie możliwość nieusuwania wpisów z uwagi na zapewnienie spójności prowadzonych w Serwisie dyskusji. Wówczas zanonimizuje wpisy albo doda frazę „blog archiwalny”.

8. Użytkownik ma prawo do odzyskania treści lub innych materiałów umieszczonych w Serwisie po usunięciu jego konta z Serwisu, o ile z żądaniem takim zwróci w formie pisemnej za pomocą wiadomości przesłanej przez formularz kontaktowy oraz gdy w ocenie Serwisu będzie to technicznie wykonalne.


 9.Użytkownik ma prawo do usunięcie o ile z żądaniem takim zwróci w formie pisemnej, listem poleconym oraz gdy w ocenie Serwisu będzie to technicznie wykonalne.


 Ani ja ani żaden z administratorów takiej pisemnej prośby nie otrzymałam.

Zdecydowałam się na napisanie tej notki ponieważ zaistniała sytuacja z usuwaniem swoich wpisów przez Nathanela ma miejsce nie pierwszy raz! Dlatego stwierdziłam, że zwracanie uwagi na PW mija się z celem.

Starałam się wykazać, że jest to łamanie Regulaminu i jak do tej pory sytuacja taka ma miejsce pierwszy raz. W każdym razie ja nie przypominam sobie podobnego zachowania w wykonaniu innego blogera.

Oczywiście jako admin mogę przywrócić skasowane notki tyle, że jaki to ma sens? Zmuszanie kogokolwiek do pisania u nas również mija się z celem.


 

Piszą u nas różne bardzo barwne postaci, niektórym puszczają nerwy i czasem są na nich skargi, jeszcze inni banują na potęgę bo nie potrafią dyskutować. Ale to jest specyfika na wielu portalach i trzeba ją przyjąć z całym bagażem różnorodności naszego polskiego charakterku :)

Gdyby jednak komuś przyszło na myśl aby zachowywać się w sposób podobny do Nathanela to niestety muszę ostrzec, że takie zachowanie zakończy się banem permanentnym o czym informuję zwłaszcza wyżej wymienionego.


 

Pozdrawiam


 

 

KOMENTARZE

 • Może
  To takie zwykłe ,, zacieranie śladów,,?
 • Na potwierdzenie
  Usuwam właśnie ( za chwilę) i te ostatnie 5 notek.
  I myślę że nie muszę się tłumaczyć.
  Choć powiem tylko jedno. Tolerowanie na forum chamstwa( na które ja też odpowiadam chamstwem gdyż inaczej nie ma sensu) oraz promocja propagowanie prorosyjskiej i anytypolskiej i antyamerykańskiej ideologii wbrew interesom Narodu i kraju nie leży w mojej naturze.

  Jestem tu od początku istnienia portalu i nikt nie będzie mi tłumaczył co wolno a co nie wolno.

  Dziękuję za zaszczyt i obdarowanie mnie notką poświęconą mojej skromnej osobie jak to zobaczyłem to oczy postawiłem w słupianek. Swoją drogą to mogłem się spodziewać podłej napaści od każdego innego. Ale widać takie parszywe czasy nastały.

  Nie żegnam, gdyż na pożegnanie zasługuja tylko przyjaciele.

  Natomiast dziękuję tym nielicznym przyzwoitym ludziom którzy jeszcze wciąż tu pozostali i rozumieli mój przekaz.
  Wróciłem na portal po dłuższej przerwie aby przekonać się czy coś zmieniło się na lepsze. Mogę to powiedzieć o dwóch blogerach z którymi kiedyś miałem na pieńku a ostatnio mimo różnic rozumieliśmy się.
  Stare badziewie jak było tak zostało pojawiło się natomiast paru nowych politruków prezentujących interesy Putina.

  Z takimi mi nie po drodze i nie mam życzenia być z nimi kojarzonym.

  Więc znikam.
 • tak mi się rymło;
  Mamy tutaj dziwolągów wielu,
  ale każdy jest betka przy Nathanielu
 • @Nathanel 18:45:22
  Ale ty prostacki. Czyli akceptowalna jest wyłącznie opcja proamerykańska? To zdradza, agenturealność albno zwyczajna głupota. Takie bezalternatywne podejście.
  A bałeś się oskarżeń skoro usuwałeś notki? CHamstwem to jest banowanie na potęgę. Ucieczka to tchórzostwo. Ot, całe mentalne PiSiactwo.
 • @ Autorka
  5*

  Poinformował, że sobie pójdzie. Mam nadzieję, że nie wróci. Naciąga fakty, banuje, wyzywa od agentury, kasuje wpisy.... tragedia.

  Wręczam kwiatuszka:

  @--->>>>>>------------------------------
 • @Wican 18:58:19
  "Czyli akceptowalna jest wyłącznie opcja proamerykańska?"

  Ten koleś ma coś nie tak z głową.
  Lepiej niech znika.

  Pozdro!
 • @Jasiek 18:59:20
  Jakby miał misję. Narobić burdla przed wyborami. I tłukł po kilka notek dziennie. Mało blogerów dysponuje takim czasem. PiSIory się uaktywnili. Joszko z Huskym tłuką na zmianę. Pojawił się pan Grzegorz Pustkowiak, ostrą kampanię prowadzi KrzysztofJaw.
 • @Wican 19:04:11
  Po tym co PiS odstawił, nie wiem jak można powiedzieć o nich coś pozytywnego, a już zachęcać do głosowania....

  Uffff.... zniknął! :-)
  Ale jego koment mam skopiowany w swoim wpisie :-)
 • @Wican 19:04:11
  Ale Krzysztof Jaw. nie kasuje wpisów i pozwala na dyskusje na swoim blogu.
 • @Nathanel 18:45:22
  Putin rzucił Ci się na mózg. Zesmrodziłeś się parę razy na portalu udajesz mogę? No, odwagę i zasady masz po Kaczyńskim Jarosławie.
 • Jednego z 5 kolumny mniej.
  Sam odwoluje sie do Narodu. Tylko "zapomniał" dodać że do żydowskiego ❗
  Putin mu się nie podoba. Pewnie straszy go koszmarami po nocach że zadbał o życie mieszkańców Krymu i nie pozwala bandytom czasowo rządzącym Ukrainą z mocy reżimu USA wymordować ludność w Donbasie.
  A mordercy z USA rabujacy iracką i syryjską ropę oraz amerykańscy okupanci Afganistanu Iraku Syrii i Izraelska okupacja Wzgórza Golan to są te jego bożki.

  Ma swój naród, więc czego bruździ nam tu swoim jadem Polakom.


  Salutori Maximus ✔✌⚡5*
 • Pani Autorko.
  Ponieważ jednak komuś przyszło na myśl aby zachowywać się w taki sposób jaki zauważyłem to niestety nie ostrzegam ale informuję że takie zachowanie kończy się u mnie banem permanentnym portalu o czym informuję zwłaszcza autorkę.
  Informuję też że wprawdzie zamieszczenie jakichkolwiek materiałów w Serwisie jest równoznaczne z ich publicznym udostępnieniem w danym czasie to jednak nie jest to równoznaczne ze zrzeczeniem się praw autorskich.
  Oczywiście praktycznie admin może przywrócić skasowane notki ale jeśli zrobi to tylko w odniesieniu do wybranych materiałów a nie wszystkich jakie od początku istnienia blogu czyli tych kilku tysięcy publikacji od roku 2011 i bez mojej zgody to może być problem - tym bardziej że są jednak inni autorzy (w tym zawodowi dziennikarze którzy byli etatowymi redaktorami portalu ale i wielu innych) także usunęli swoje publikacje.

  PS. Czy akcja jaką podjęłaś została wcześniej zaakceptowana przez pana Oparę czy tylko dałaś się wypuścić w maliny pewnemu obrażonemu indywiduum)?
 • @Nathanel 19:32:09
  Drogi Nathanelu... jednak jesteś przewidywalny:(
  Ta notka miała być jedynie ostrzeżeniem dla Ciebie .. ale swoim zwyczajem wylałeś wiadro pomyj na wszystkich.
  Nie wiem i nie rozumiem Ciebie ale... to już nie mój problem...
  Żegnam Pana.
 • Zaczynijmy od tego, że regulamin witryny jest nadmiernie opresyjny
  i nikt by w niej nie publikował, gdyby traktował go poważnie.

  Nathanel nie przedstawia żadnego problemu, problemem jest administracja i niepisane zasady (niewpisane do regulaminu).

  Od dawna postulowano, aby nie można było publikować więcej niż dwu notek na dobę. Czy jest to przestrzegane? Nie. W związku z tym naiwiedzony politruk może całkowicie zaśmiecić witrynę swoją twórczością.

  Ja nie mam problemu z Nathanelem, ponieważ zablokował mnie, to i u niego nie wpisuję swoich uwag. Jak usunie notkę, żadna strata. Inna sprawa, że z tego powodu rzadko go czytam, ale to już jego strata.

  Gdyby było tak, jak kiedyś postulowałem, aby były konta/notki pod którymi nie można wpisywać uwag, to konto Nathanela można by oznaczyć jako takie, pod którym się nie zgłasza swoich obiekcji, i już. W przypadku usunięcia nikt by nie tracił. Bo odsyłacze do usuniętych notek w innych miejscach są mało dla nas istotne.

  Witryna ma jeszcze jedną skandaliczną wadę, a mianowicie, gdy ktoś usunie notkę, wpisane uwagi pod nią przestają być dostępne nie tylko dla czytelników, ale również dla ich autorów. A to jest niszczenie "własności intelektualnej". Za dostarczenie narzędzia do tej przestępczej działalności odpowiedzialny jest właściciel witryny.
 • @interesariusz z PL 19:39:06
  Znaczy, że to Pan Opara jest winny ?
  No pięknie :))
 • @Jasiek 19:12:08
  a kto zlikwidował podatek spadkowy w najbliższej rodzinie?
  a kto pozwolił ściąć drzewo na swojej działce?
 • @Leonardo da Vinci 19:31:56
  Izraelem rządzą ruskie żydki
 • @Nathanel 19:32:09
  A może tak całkiem po polsku? Nie łaska ?
 • @interesariusz z PL 19:41:39
  Też tu jesteś od początku i się nie wstydź.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:42:27
  Oczywiście, że Pan Opara jest winny za skandaliczne braki funkcjonalne witryny, po społu z ŁŁ, bo on wtedy rządził w imieniu właściciela i zrobił wszystko pod założenia swojej polityki, sprzecznej z ogłoszonymi wcześniej zachętami pod adresem autorów.
 • @xxxxxxxxxxxxxxxxx 19:46:16
  Jestem od początku, tj. jestem zanim jeszcze witryna powstała.

  Ale uwagi o wstydzie nie rozumiem.
 • @xxxxxxxxxxxxxxxxx 19:32:09
  No i pięknie :)))
  To Twój drugi nick...
  Nathanelu... nieładnie...
 • Naruszanie nagminnie praw autorskich!
  >Czy chodzi o jakieś naruszanie praw autorskich za które odpowiedzialność ponosi wyłącznie autor wpisu?
  -------------------------------------

  Nathanel to złodziej. Jak mu zwróciłem uwagę pod artykułem, że ukradł mi teksty, to mi wykasował komentarz. Musiałem pisać do admina- to był Zawisza Niebieski, który mu zablokował cały artykuł.
  Moje teksty Nathanel kradł ze starych pdf-ów. Google je znajduje, ale wyświetla na dalekich stronach.

  On więc kradnie z pełną znajomością mechanizmów poszukiwań. Dlatego może robić tyle notek, bo je miesza i skleja cudze teksty, w całość.

  Fajna technologia kradzenia, ale raz po raz ktoś u niego coś własnego znajduje i zwraca mu uwagę. Jest uwag za dużo to menel zwija manatki by mu nie udowodniono kradzieży.

  Ja oczywiście zabezpieczyłem złodziejstwo moich starych tekstów. Każdy poszkodowany powinien tak robić. Niestety zdaję sobie sprawę, że wielu autorów po prostu nie potrafi robić zrzutu całej strony.
 • @xxxxxxxxxxxxxxxxx 19:46:16
  Ten i nick masz od....2011 roku.... nieźle się ukrywałeś :)
  Niestety też go zbanowałam.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:58:06
  Pojawia się i znika taki mister Amerika:)))
 • @Astra - Anna Słupianek 19:38:20
  //Żegnam Pana.//

  I bardzo dobrze. Nie chce sobie pomóc to nie musi się nikt z nim męczyć.
  Rzeczywiście dziwna taka postawa by promować notki takiego osobnika... Nie w każdej był przemycany kwas faryzejski ale... Chyba nie trzeba wymieniać jego grzechów...?
  Co do regulaminu to interesariusz ma sporo racji (jak zwykle - rozsądny gościu :-)... I ja właściwie nie rozumiem Pani interpretacji opisanej w artykule. Ale to niewiele zmienia w sytuacji gdy był proszony i to wielokrotnie.
  Nawiasem mówiąc też kiedyś usuwałem swoje wpisy... Nie chciałem by ktoś pomyślał, że wielbię swoją twórczość ;-)Teraz nie usuwam z przeciwnych powodów - by nie być posądzonym o zbyt słabe przywiązywanie się do swoich słów czyli ignorancję czy nieodpowiedzialność ;-)
  A i rzeczywiście kto cofa się tak daleko by czytać stare wpisy... Usuwałem po dłuższym czasie - co najmniej co kilka miesięcy.
  No nic... Zawsze trzeba rozmawiać... Dawać szanse... Inna sprawa, że niektórzy po prostu nie chcą... w swoim zadufaniu w siebie.
  Dobrze zostawić mu sygnał... Maila czy coś, by mógł poprosić po przemyśleniu, o ile takie nastąpi.

  Pozdrawiam.
 • @lorenco 20:09:51
  Dokładnie!
  Taki dziwny gość dwunickowy albo i więcej ich ma... nieważne.
  On już tutaj nie wróci.

  Pozdrawiam :)
 • @Astra - Anna Słupianek 20:07:38
  Mówiłem, że jest taka opcja punktowania sobie notek (gwiazdkami)... ;-)
 • @adevo 20:03:41
  chmmmmm,

  łączenie cudzych tekstów też jest twórcze, i jest autonomiczną twórczością.
 • @Franek Ganek 20:15:56
  Już wiem co się stało :)
  On usunął swoje wpisy jako Nathanel i zmienił nazwę bloga - spójrz na ilość odsłon :)
 • I tyle apropos :)
  Ten nathanel, gdy mu ktoś się nie podobał ze względów na odmienne zdanie, poglądy to wskakiwał na blog z brudnymi buciorami danej osoby. Tam zwymyślał od ruskich, od putinów czy kgbeków i znikał jak zgniłek.

  Blokując nielubianych którzy chciel mu odpowiedzieć.
  Naturalnie nigdy nie było rzeczowych kontr-argumentów z jego strony.

  A kij mu na drogę. Pewnie przeniesie się pod skrzydła husky''ego i tamt będzie pluł na ruskich i wychwalał swoich z Tele Aviu i ropokradów z usa.
 • Dzięki :)) 5*
  Powierze jest teraz dużo czystsze :))

  Pozdr. :)
 • @Astra - Anna Słupianek 20:22:28
  Miał też swego czasu inny nick, z którego mógł sobie pozwalać na rzucanie samych niebywale chamskich obelg... Wspominałem mu o tym i nie protestował nawet.
  A propos... 57KerenOr jakby zneutralizował ostatnio swojego mr. Hide'a :-)))
 • @zbig71 19:12:38
  Krzysztof to jednak klasa i cierpliwość. Albo naiwny, albo cyniczny. Niemniej klasa.
  Jest fanatyczny Kula Lis, który mnie drażni kopiowanymi komentami, ale u siebie chyba jednak nie banuje
 • @interesariusz z PL 20:20:38
  > łączenie cudzych tekstów też jest twórcze, i jest autonomiczną twórczością.
  ---------------------
  Twórczość ta ma nawet dokładne nazwy: nieudolna kompilacja cudzych tekstów oraz collage.

  Udane kompilacje cudzych tekstów uprawia np.: profesor Dakowski, ale prawie do każdego artykułu, który u siebie zamieszcza i komentuje dodaje źródło i autora.

  Wtedy to nie jest złodziejstwo, tylko krytyczne wyszukiwanie.
  Natomiast Nathanel to wyrafinowany, notoryczny złodziej.
  Ale ja nawet nie miałem ochoty napisać notki o jego złodziejstwie.

  Na poniższym zrzucie ekranowym 2/3 tekstu i obrazek jest ukradzione z moich artykułów, a 1/3 od innego złodzieja Alex Jones - też nakradł u mnie, ale nie podał nawet linka. Podobnie było z WolneMedia- tam złodziej Damian wolał pokasować wszystkie moje notki, pod którymi się podpisał jako "autor".

  Właśnie te bezczelne złodziejstwa uniemożliwiły wzrost każdej mojej inicjatywy. Pisałem za darmo, ale chciałem by link iddd.de był podawany dalej!

  https://iddd.de/rys/nathanel.jpg
 • @Monaco 20:42:59
  Tu jest więcej takich, którzy uciekają od dyskusji... Sposób sprytny bo może sugerować pokorne przemilczenie wskazujące na zrozumienie drugiego... Coś jak milczenie oznacza zgodę. Tylko dlaczego za chwilę wyskakują z tym samym w innym czasie czy miejscu? Pytanie retoryczne.

  Poza tym szkoda, że to administracja zostaje zmuszona do takich posunięć... To zadanie współużytkowników. Ilu z tu krytykujących próbowało naprawić tego gostka?
  Pani Astry nie pytam bo jakieś listy (na PW nawet) pisała...
 • @Wican 21:02:49
  //Albo naiwny, albo cyniczny.//
  Nie na to samo wychodzi? Dodałbym obłudny... Twierdzi, że lubi kontrargumenty i zawsze odpowiada... Czy jakoś tak. Coś takiego przypadkiem na salonie widziałem - bo nie bywam osobiście.

  I jak Twoje wyżej zacytowane słowa mają się do tych:

  //Krzysztof to jednak klasa i cierpliwość.// ?

  Oczywiście - samo umożliwianie innym wypowiedzi ma ogromne znaczenie, szczególnie gdy bez praktycznie żadnych zastrzeżeń... Tu się zgadzam... Ale...?
 • @Monaco 20:42:59
  Według mnie zadaniowany
  Jest wielu, żeby przejąć lub zniszczyć ten portal.
 • @Wican 21:02:49
  Krzysztof jest ok. Dziwię się, że chce głosować na Dudę, no trudno. Bo Kidawa, czy Duda to jest to samo, naprawdę mógłby sobie odpuścić to głosowanie.
  Kula jest dziwny. Niby wszystko rozumie, ale wychodzi z niego pisior.
 • @Monaco 20:42:59
  Gorszy jest interesariusz.
 • @Franek Ganek 21:11:22
  Odpowiada. I nie daje sie sprowokować. Co świadczy albo o cierpliwości naturalnej albo o wyszkolonej
 • Blokada Nathanela oraz APEL do Opary!
  Blokada Nathanela wkazuje na dalsze problemy neon24.pl:
  1. Zniknięcie nagłówka.
  2. Brak informacji, czy ta wada zostanie naprawiona?
  3. Strzałka u dołu z prawej strony nie przesuwa strony w górę.

  Apeluję do Opary lub dyżurnego informatyka wreszcie odświerzyć system z kopii zapasowej!

  Jeżeli nawet tak prostej akcji nie da rady zrobić, to neon24.pl rozpadnie się na naszych oczach!
 • @adevo 21:03:16
  Nie pochwalam złodziejstwa, plagiatowania, itp, a już najmniej mnie obchodzi Nathanel, z którym dyskutować się nie da,

  ale też jestem przeciwko nadmiernym restrykcjom prawa autorskiego, i od 50 lat mawiam, że łączna publikacja dwóch cudzych powieści też może być twórcza, i stanowi "przedmiot prawa autorskiego", i jako taka winna być dozwolona.
 • @zbig71 21:17:48
  Oni wyglądają na etaotwców niemal. Albo kogoś o mentalności, którą Koneczny określił jako turańską. Wierność wodzowi i plemieniu. Niezależnie od działań wodza.
 • @interesariusz z PL 21:44:33
  Ja się nie zgadzam. Jestem przeciwny prawu autorskiemu powyżej dekady (kiedyś było chyba do 7 lat a obecnie do 70 od śmierci autora), ale uważam że jeżeli ktoś teksty składa z kilku, to powinno podawać się źródła, z których się korzysta.
 • @Wican 21:45:45
  I takie coś wybrali sobie na wodza?!?!?
 • @zbig71 21:58:14
  Krzysztof uważa Kaczelnika za genilanego gracza. Świetnego szachistę. A przecież historia Kacyzńskiego wksazuje na to, że to jest beznadziejny strateg, przeciętny taktyk i zwykły cwaniak. Cwaniak, który w końcu zwykle sam się zakiwa. Jak teraz w kwestii wyborów
 • @Wican 21:57:49
  oczywiście
 • @interesariusz z PL 21:44:33
  >..łączna publikacja dwóch cudzych powieści też może być twórcza, i stanowi "przedmiot prawa autorskiego", i jako taka winna być dozwolona.
  --------------------------
  Mnie się też trochę zmieniło spojrzenie na prawa autorskie. Ale nie poszedłbym tak daleko. Łączenie więcej niż 2 powieści uprawiał twórczo chomik.pl Wiązka tekstów, jak sobie przypominam kosztowała mniej niż pojedynczy plik. Sprzedawał przy tym nieswoje teksty. Twórcze, ale dla mnie było to złodziejstwo. U chomika.pl znalazłem ponad 30 moich wartościowych artykułów. Ale wtedy podchodziłem do praw autorskich jak ty.
  Byli inni mniej pobłażliwi i zamknięto chomika.pl..

  Podobnie jak gościa, który zorganizował stronę do sprzedaży nielegalnie ściągniętych filmów. Nazywał się Kim Dotcom. Haker, oszust, więzienie, ale jeszcze działa.
 • @Wican 22:01:30
  Ja Kaczyńskiego uważam za słupa politycznego, wszystkie jego wybory i decyzję to jedno wielkie szambo. No: Wałęsa, przecież to jeden z wynalazków Kaczelnika. Albo Marcinkiewicz, czy Szydło. Czy Ziobro, o innych wynalazkach drobniejszego płazu nie wspomnę. Każdy wybór tego człowieka to dno i nędzne pozory. Zresztą na kim się on wzoruje, na Piłsudskim, który także dla Polski był zarazą.
 • Pani Astro
  Racja w 100%.
  Tutaj też się z Panią zgadzam ;-)

  Pozdrowienia
 • @zbig71 22:17:01
  Lipski ich uczył. W końcu często sięga po UWolstwo. Ja zawsze uważałem, ze natorualne ideowe środowisko Kaczyńskich, to michnikowszyzna
 • @zbig71 21:17:48
  BO NA DZIŚ NIE MA INNEJ OPCJI, GODNEJ ZAUFANIA.
 • @kula Lis 69 22:27:32
  To sobie wybrałeś opcję godną zaufania.
 • @kula Lis 69 22:27:32
  https://konwentnarodowypolski.files.wordpress.com/2016/01/duda-i-menora.jpg Godni zaufania , no to pojechałeś Amigo :)))
 • @Wican 22:20:04
  Bo tak jest jak piszesz, tylko niestety PiS robi za prawicę, co bardzo dezorientuje ich elektorat. I to jest właśnie złe.
 • Brawo Pani Astra - Anna Słupianek. 5.
  Szacunek dla innych to istota współżycia a u tego usuniętego blogera było całkowicie go brak.
  Ja nigdy nie atakowałem jego a mimo to on w stosunku do mnie to robił.
  Robił to w stosunku tez do wielu innych tu blogerów, tak by sie wyżyć, przykrość sprawić, oskarżyć o coś bez najmniejszych dowodów.

  Fajnie jest wymienić się poglądami bo to wzbogaca.
  Ale nie obelgami bo to niszczy i prowadzi do eskalacji, nienawiści i wrogości a w przypadku państw może doprowadzić nawet do wojny.

  Pozdrawiam

  P.S. Brawo Pani Astra - Anna Słupianek :)
 • Aniu...
  Ta sytuacja to moja wina.
  Już dawno powinienem to zrobić a teraz spadło na Ciebie. Przepraszam...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:52:48
  Dobrze ze Pan jest tu obecny, bo często wspiera Pan w słusznej sprawie.

  Ja chętnie czytam Pana teksty. Są celne i adekwatne do istniejącej w Polsce sytuacji.
  A właśnie tą Panią należy wesprzeć.


  Pozdrawiam
 • @Alfax 23:12:41
  Panią Anię musimy wspierać bo jest gwarantem powodzenia NEon 24.

  Pozdrawiam również.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:21:07
  Z mojej strony ma wsparcie i po wpisach tu widać że większość także Panią Anię wspiera a to jest bardzo dobry znak.

  Pozdrawiam :) i czekam na Pana nowy artykuł.
 • @Alfax 23:26:48
  Spoko, może jutro coś skrobne.
  Tematów jest tyle, że głowa boli. Ale zawsze na przeszkodzie stoi moje lenistwo... :))
 • @Wican 21:20:30
  //Odpowiada.//
  Dziękuję za wyrażenie swojego zdania, choć mam inne, mimo, że osobiście nie odzywałem się do niego, (może kiedyś ale nie wiem)...
  Ale jak patrzę na Twoją tu pogawędkę polityczną ze zbigiem to coraz mniej na tym Twoim zdaniu polegam, niezależnie od sympatii do danego stronnictwa czy raczej antypatii...
  Bez urazy ale temat tu inny a wydaje się, że nie dość te kwestie (współżycia) pojmujesz (cie)... Mimo nie najgorszego wyczucia... Choć ten wielu podpadł. Ale we własnej sprawie to każdy potrafi a zgodność takiego zdania z innymi osobami to właśnie w takim przypadku żadna filozofia.
  Wot... :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:34:57
  Ostatnio, może ze względu na wiosnę mam to samo :) :)

  Lubię naturę, szum lasu, śpiew ptaków i odpoczywać nad wodą, czytać i czasem coś napisać.

  Miłego weekendu :)
 • @roux 22:18:39
  Tobie też podpadł... nawet?
  Dobra, żartuję z tym "nawet".

  Hm... Może typek miał cel w burzeniu relacji na NEonie... Nie domyśliłbym się gdyby nie wyszło, że tylu ludziom kasował wpisy czy banował bo nie zwracałem uwagi na wszystkie treści przez niego wypisywane... Ze względu na ich pomieszanie. Ale wychodzi na to, że właśnie w ten sposób miał skłócać i drażnić tu piszących...
  PS: Trochę głupio pisać o nim gdy nie ma możliwości wypowiedzi - mimo, że nie zauważyłem by rzetelnie kontrargumentował... Ale nie znaczy, że mam mieć tak zrąbany beret jak on przecież.

  Proponowałbym Pani Autorce umożliwienie mu jeszcze chwilę wypowiedzenia się ale nie wiem... Czy wstydu lepiej nie oszczędzić.
 • @Franek Ganek 00:03:24
  PS2: Myślę, że mógłby się rzeczony poświęcić za te swoje grzechy na rzecz innych - dla wspólnego dobra... Mimo, że co to za poświęcenie jeśli nie dobrowolne...
  Poza tym, że nie przypuszczam by miał jakiekolwiek szanse obrony, a nawet chęci takie.

  I to by było chyba na tyle... Aż tak dziecinny czy naiwny nawet nie jestem.
  Finito...
  Czasu nie ma.
 • @Alfax 23:26:48
  Poza tym ze wszystkimi komentarzami się ogólnie zgadzam... Poza tym rudzielca zawiniętego...złamasa... :-( I nie ze względów politycznych.
 • @Franek Ganek 00:03:24
  Widocznie Pan przegapił ten moment kiedy on (nathandel) zaczą w swojej złości obrażać Panią Anię Słupianek.

  A poza tym po zablokowaniu użył innego nick i atakował ponownie.

  Więc udostępnienie mu dalszych "wypowiedzi" byłoby tylko niczym innym jak obelgami pod adresem administracji. A i zapewne nowe ordynarne jego ataki na innych blogerów.

  Pozdr. Dobranoc :)
 • @Franek Ganek 00:13:30
  A kto to jest ten tak nie elegancko okreslony ?

  " Poza tym rudzielca zawiniętego...złamasa... :-( I nie ze względów politycznych " ?

  Coś na rozrabiał ??
 • @Monaco 00:20:02
  cyt:
  "A poza tym po zablokowaniu użył innego nick i atakował ponownie."

  Dokładnie tak było... w dodatku ja te komentarze musiałam poprzywracać bo on je skasował.

  A w ogóle to liczyłam na jakieś wytłumaczenie Nathanela, obietnicę, że takie kasowanie wpisów już nie będzie miało miejsca....
  Ale nastąpił jedynie atak niestety i dlatego po wielu latach temu Panu już dziękujemy niestety :(
 • @Monaco 00:20:02
  Ten moment jakby... przegapiłem.
  A co do zawiniętego to ten co rozwiniętymi literami napisał...
  I wolę nie przytaczać jego wypowiedzi, o ile to tak można ująć, w tym na PW.
  W tym wypadku może także oszczędźmy wstydu.
 • @Alfax 00:29:34
  Pozdrawiam. Dobranoc.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:38:20
  Proszę Pani ja wcześniej komentowałam na blogu tego Nathanela. ale potem intuicyjnie zaprzestałam. Pani ma zapewne rację.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:34:57
  Wiem, wiem. Cytryńcówka mózg otwiera i nowe pomysła się pojawiają.
  Tylko nie należy przesadzać, bo od nadmiaru i pomysła, i cytryńcówki - to głowa boli.
  Lenistwem się nie zasłaniaj.

  PS. Jakbyś wcześniej się świętej wody napił, to i wcześniej miłbyś mózg otwarty na pomysła. Ale dobre i to.

  PS. A nie zauważyłeś, że Białas to brat Nathanela?
 • @adevo 21:34:15
  Ciekawa akcja... tuż przed wyborami, kolejna powtórka z "rozrywki"- ile razy to przerabialiśmy od początku powstania portalu? :)
 • @interesariusz z PL 21:44:33
  Zgadzam się z Panem, choćby nie wiem jak skręcało autorów, inna sprawa jaką z tego przyjemność i pożytek mają czytelnicy... poza stratą czasu.
 • @zbig71 22:17:01
  Pod pozorem dyskusji na temat nadal ciągniecie kampanię wyborczą. Oj muszkieterowie, muszkieterowie... odwala wam tak samo jak bohaterowi tego wpisu.
 • @kula Lis 69 22:27:32
  100/100!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:52:48
  - O Ty mendo!- chciałoby się rzec- całkiem żartobliwie!- Po tylu wpisach Pan się przyznaje do winy?!- no ja nie wiem czy cichutkie "przepraszam", wystarczy...

  :) Pozdrawiam
 • 5*
  Słuszna decyzja.
 • @JimA 08:12:28
  Walnij się w pusty baniak. Jaką i czyją kampanię prowadzę?
 • @zbig71 21:58:14
  Niebezpieczny dla społeczeństwa, samotny mężczyzna z kotem.

  https://www.portel.pl/forum/read.php?1,508168
 • @zbig71 09:57:04
  Ignrouj tego trolla.Ja już tak robię.
 • @Wican 10:09:25
  Niezwykle celna uwaga na temat blogowania, praw autorskich i tematu artykułu. Mistrzostwo świata.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:51:10
  Wypraszam sobie takie porównania!!! Równie dobrze mogę powiedzieć, że Wojtas to brat szkapy wodza.
 • @Wican 10:09:25
  Dziwna sprawa z tym Alikiem. Jak była afera z teczkami i lustracją, to byłem na spotkaniu na Uniwersytecie Warszawskim właśnie między innymi z Kaczyńskim. Był rok 92, padło pytanie o bezpieczeństwo kota Alika. To długo kociak żyje, albo Kaczelnik wszystkie tak nazywa.
  Akurat bardzo kocham koty, więc tu Kaczelnik ma u mnie plusa.
 • @zbig71 13:17:22
  ja mam 2 psy i 4 koty. Żyją w komitywie
 • @JimA 08:06:27 SKANDAL!
  Taak, przypadek, czy zamiar?
  Obojętnie, nie zaryzykuję tutaj premiery mojego następnego ciągu.
  To są techniczne uszkodzenia, a nikt nawet się nie zająknie.
  Gdzie ja piszę zastanawiam się?

  Niezależna kobieta ma wspaniałą ideę. Ale zamiast na SG1 to jest puszczana po ścieku z prawej strony.

  http://teresagarland.neon24.pl/post/155010,teresa-garland-na-prezydenta-oglaszam-wybory-wirtualne#comment_1667956

  TO SKANDAL!

  Powyższą notkę to ja powinienem napisać, ale nigdy bym takiemu złodziejowi jak Nathanel nie dał tyle uwagi, jak Astra.
 • @zygmuntbialas 13:40:22
  Kultura godną Cywilizacji Polskiej. Ten osobnik jest wyjątkowo chamowaty.
 • @zbig71 20:28:14
  "Ten osobnik jest wyjątkowo chamowaty". -

  --- Tak, zdążyłem się już przekonać (dwukrotnie).
  Na prośbę zaprzyjaźnionego blogera administracja usunęła jeden jego wpis, więc ja też usuwam jeden :)
 • @xxxxxxxxxxxxxxxxx 19:44:50
  „Izraelem rządzą ruskie żydki”

  A Ameryką kto rządzi, Amerykanie?
  Też żydki, tyle że nie ruskie, choć gdyby pogrzebać generację, to by się okazało, źe polscy albo rosyjscy.
 • @Autorka
  Pomijając już Regulamin ( szczerze mówiąc nie wczytywałem się za bardzo), popieram wniosek interesariusza o 2 notki blogera dziennie.

  Jak chodzi o Nathanela - decyzja słuszna, acz spóźniona. Ja już od dawna go na ogół nie czytuję i nie komentowałam pod jego wpisami, bo przekonałam się wielokrotnie, że usuwa komentarze nie po jego myśli, a jeśli jest wiele komentarzy przeczących jego tezom - usuwa notki, tak że jakakolwiek dyskusja na jego blogu mijała się z celem. Oczywiście, kto nie zdążył poznać jego zwyczajów, mógł się nabrać, że jest to poważny blog, a nie kpina z uczestników portalu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930