Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
169 postów 6131 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Przed nami ciężki 2020 Rok

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

My "zwyczajni" ludzie chcemy żyć ... tylko tyle i aż tyle.

 

 

W imieniu swoim oraz całej administracji składam Nam wszystkim życzenia zdrowia i radości w życiu.

Najjaśniejszej Rzeczpospolitej życzę spokoju... bo czas mamy groźny.

Nie mamy pewności czy spotkamy się wszyscy za rok.

Życząc zdrowia nam wszystkim – życzę również spokoju i opamiętania zwłaszcza politykom całego świata.

My „zwyczajni” ludzie chcemy żyć … tylko tyle i aż tyle.

Dzisiaj kiedy będziemy się bawić i wznosić toasty pamiętajmy, że są kraje w których trwa wojna. W imię interesów „wielkich” nienasyconych bandytów giną dzieci i kobiety i mężczyźni. Dlaczego taka niewielka liczba banksterów jest w stanie wywoływać wojny i szczuć na siebie całe narody? Bo im na to pozwalamy!

Nasz piękny kraj został doświadczony w sposób niebywale okrutny i to na przestrzeni wieków. Ostatnia wojna światowa była niepojętą wprost hekatombą i jeśli wierzyć badaniom naukowym to wszyscy mamy ją w pamięci genetycznej. Taką krótką informację znalazłam w Wikipedii:

cyt:

Pamięć genetyczna – ogólna nazwa szeregu procesów w biologii i psychologii, w wyniku których materiał genetyczny używany jest do składowania i przenoszenia biologicznej struktury organizmu czy instynktu, zapewnia istnienie ciągłości genetycznej minionych i żyjących pokoleń[1].

W psychologii, pamięć genetyczna to pamięć obecna w momencie urodzenia organizmu, składają się na nią podstawowe zachowania wspólne dla danego gatunku nagromadzone przez wiele pokoleń i składowane w kodzie genetycznym

 

Przejdź do wyszukiwania

 

 

Otóż przez wiele pokoleń Polacy nabyli mnóstwo owej pamięci... między innymi zostaliśmy złupieni i zdziesiątkowani przez Szwedów. Zginęło wówczas 4.400.000 Polaków tj. 40% 11 milionowego wówczas narodu.

https://prawy.pl/5339-4-4-miliona-polakow-zabitych-podczas-potopu-szwedzkiego-obca-dlon-nie-przekresli-rachunku-krzywd/

To wiadomość wstrząsająca ale ginęliśmy wciąż broniąc Europy przed Turkami, bolszewikami i na koniec ...nikt nas nie obronił...

W ostatniej wojnie zginęło co najmniej 20% populacji Polaków.- tak więc w naszej pamięci genetycznej to wszystko jest. Może właśnie dlatego bardziej boli kiedy ktokolwiek depcze tą pamięć i twierdzi, że to są omamy polskie.

Pamiętając jak Polacy zostali zdradzeni i osamotnieni pamiętajmy również, że taka gra toczy się wciąż i od nowa. Przykład ostatni? Zdradzeni Kurdowie...

Może dlatego i przede wszystkim dla pamięci o naszych dziadach i rodzicach musimy wiedzieć, że mamy wrogów w ilości wręcz niebywałej. Z tym wszystkim, z całym bagażem naszej pamięci genetycznej musimy przetrwać i pilnować aby już nigdy nie pozwolić na dalsze wyniszczanie narodu.

Właśnie tego życzę nam wszystkim.

Na koniec cytat ku pokrzepieniu serc Gilberta Keitha Chestertona:

Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń miotanych przeciwko niej; i – rzec mogę – wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół. Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Ilekroć zdarzało mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów – i metoda okazała się niezawodną.


 

KOMENTARZE

 • Liczby
  "W ostatniej wojnie zginęło co najmniej 20% populacji Polaków."

  Trochę to się nie dodaje. Przed wojną było w Polsce dwadzieścia kilka milionów (reszta to były mniejszości), a po wojnie też było dwadzieścia kilka (mniejszości znacznie mniej).
 • @Pedant 16:25:12
  Dlatego napisałam co najmniej.
  wg spisu w 1938 roku było ponad 35 mln a w 1946 r, już jedynie 24 miliony - brakuje 11 mln...

  Pozdrawiam
 • Mimo wszystko Szczęśliwego!
  Wzruszające i zarazem budujące życzenia. Dużo zdrowia i pogody Pani i Administracji :) Szczęśliwego Nowego Roku!
 • Czeka nas ciężki rok,
  bo z jednej strony będzie to czas, w którym w celu wymuszenia na nas płatności na rzecz lobbystów żydowskich w USA, budowany będzie obraz Polaka jako odpowiedzialnego za wywołanie wojny i zagłady żydowskiej. Z drugiej strony z armią dyplomatołków, co z wszystkimi się kłócą walczą o nieistotne sprawy, służalczo klęcząc przed tymi, co nami pogardzają.

  Z drugiej strony czas ciężki, dla szarego Polaka, bo czas wzrostu podatków, kosztów energii, produktów żywnościowych co obniży nasz status materialny powiększając sferę biedy w Polsce. Czas gdy przejście na emeryturę będzie równał się wejściu w strefę pustego portfela. Czas walki by deforma sądownictwa chroniła rządzących nami złodziei i mafii które zainstalowały się w najwyższych urzędach.

  Polakom jednak życzę, by jednak te smutne prognozy się nie sprawdziły, choć konsekwencje naszych wyborów musimy jednak ponieść.
 • Nowy Rok
  Generalnie nie bardzo rozumiem takiego wielkiego podniecenia takimi datami jak 31 grudnia a dokładnie wielkim świętowaniem tych Nowych "ROKÓW", ale do Życzeń Zawsze mogę się przyłączyć

  Tym bardziej że jak mało kiedy wcześniej są temu krajowi i ludziom w nim mieszkającym bardzo potrzebne

  Dlatego też bez wyszczególniania

  Wszystkim Życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku - a w szczególności Polakom mieszkającym w tym pięknym i wciąż niszczonym oraz okupowanym kraju

  POZDRAWIAM

  (Ps. ale PIS'iorom na zakończenie roku i tak z lekka musiałem połechtać nerwika :P )

  https://989f0e648.neon24.pl/post/152362,uwaga-poszukiwany-rezydent-belwederu
 • Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
  Wszystkim Czytelnikom, Administracji, Blogerom i Komentatorom.
  Wszystkiego Najlepszego, Zdrowia, Pomyślności, Szczęścia i Wytrwałości, a przede wszystkim Niepodległej Polski z polskim rządem, dbającym o Polską Rację Stanu i o dobro Polaków.
  Rownież szampańskiej zabawy w stylu lat dwudziestych.
  https://youtu.be/vK3xgCmpXdk
 • @Astra - Anna Słupianek
  Piękne i mądre życzenia.

  Oby spełniły się patriotyczne plany, obyśmy dali sobie radę z wrogami.

  Serdeczne życzenia.
 • Właściciel,admini,blogerzy,czytelnicy Neon24.pl
  Szczęśliwego Nowego Roku!

  Boże błogosław nam i naszej Ojczyźnie na ten Nowy 2020 rok!
  Prosimy o jedność, zgodę i trwały pokój! Niech miłość w nim panuje!
  Nadchodzący Nowy Rok niech obfituje w spełnione marzenia i realizację planów, niech będzie czasem dobrych decyzji, źródłem ogromnej satysfakcji

  https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/c0/07/5e060d76a8727_o_medium.jpg

  W Nowym Roku 2020 życzę Wam wszystkim by spełniły nam się wszystkie nasze marzenia! Byśmy osiągnęli wszystkie swoje cele które sobie zaplanujemy i te które już realizujemy! By Rok 2020 obfitował w dostatek i powodzenie!

  Radości, miłości i zdrowia
  Szanowni Przyjaciele życzę Wam dużo zdrowia

  Husky

  Na nadchodzący Nowy Rok 2020 mam dla tutejszych wszystkich Prawych i Sprawiedliwych tylko jedno jedyne życzenie:

  Niech ten rok będzie Rokiem Nowej Kadencji Pana Prezydenta Andrzeja Dudy

  Jeszcze Polska nie zginęła!

  http://www.primanews.org/wp-content/uploads/2015/10/Polish-President-Andrzej-Duda.jpg
 • @Husky 18:39:57
  To się w końcu zdecyduj:
  - albo życzysz Polkom i Polakom Wszystkiego Najlepszego
  - albo reelekcji duda'laya (jeśli się odnajdzie)

  Jedno z drugim nie idzie w parze - więc może przyjmijmy że to drugie to goopi żart

  Wiem że jest to notka z Życzeniami ... ale takich wielkich nieścisłości/przeciwieństw nie sposób nie skomentować
 • Szczęśliwego Nowego Roku 2020!!!
  Dla Pani i wszystkich tutaj piszących !!!
  I szampańskiej zabawy w stylu lat siedemdziesiątych !
 • @Husky 18:39:57
  Husky, Polacy składają sobie życzenia, a ty nadal w pracy? Tak mało płacą,, że nawet w Sylwestra nadgodziny musisz brać?

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, może wreszcie uda ci się to stanowisko objąć, bo już chyba z trzeci raz mówisz, że go dostaniesz.
 • @Zawisza Niebieski 19:52:56
  A tobie ile płacą
 • Pani Aniu,
  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, zdrowia i zadowolenia.
 • W 2020 Roku
  Spokoju, zdrowia, szczęścia i walki o POLSKOŚĆ o ujawnianie zdrajców i szkodników Polski. 

  Polacy, konsolidujmy się by to w końcu Polak Polka z krwi i kości został/ała wybrany/na na prezydenta Polski.

  Dość sługustwa na rzecz Izraela, USA, UE, upadliny i napuszczania nas na Rosję, tego wszystkiego życzę Polsce byśmy przeciwstawili się manipulacji dokonywanej przez wrogich nam i naszej Polsce polityków i w rękach obcych polskojęzyczne media.

  Szczęśliwego Nowego Roku.
 • @Husky 19:57:11
  Husky, mnie płacą nieźle, spokojnie naszym posłom nie zazdroszczę, ale za pracę inżyniera, za pracę w delegacjach, a nie za wazeliniarstwo, za głosowanie zgodnie z wytycznymi oficera prowadzącego. W Sylwestra ja urządzeń pomiarowych i innych narzędzi nie rozkładam. Ty zaś propagandę antypolską nawet w życzenia musiałeś wplątać. Widać służba, trudna służba, trzeba nawet w Sylwestra pracować.
  Czy ktoś poważny chce z tymi ... współpracować? Dotychczas liczba wypadków SOR była na poziomie 20 szt. W ostatnim roku, gdy PiSiewicze jeżdżą samochodami rządowymi wyszło im 63, W tym kompromitacje z Merkel, co przestraszony PiSiewicz bał się dalej jechać, czy też rozwalenie samochodu z Japońskim następcą tronu. Jak sam widzisz, wszystkie granice kompromitacji zostały już przekroczone, Program Polska w ruinie zrealizowany z naddatkiem, więc jeśli już chcemy coś Polsce i Polakom życzyć to by wreszcie u szczytu władzy pojawili się Polacy, ludzie na poziomie a nie narciarze, podnóżki USA i Izraela, co na Polskę plują, przed przywódcą Niemiec mówiąc iż "Polska nie jest to kraj demokratyczny", przy prezydencie USA stojąc na baczność jak minister spraw zagranicznych Rosji, czy też na konferencji z ambasador USA stojąc na równi z nią przy dwóch mównicach. Ile lat będzie nam Polakom potrzeba by odbudować prestiż naszego kraju? Tego nie wiem, ale to że tym co go niszczą należy podstawić taczki, to jest pewne.
 • @Zawisza Niebieski 20:36:02
  Nikt cię na sylwestra nie zaprosił?
  przykre
 • @Husky 20:38:54
  Wiesz Husky, ja od kilku lat zamiast w sylwestrową noc za 3x większą cenę po pełnej sali się kłębić, wyjeżdżam z grupą znajomych w innym terminie na weekendową zabawę karnawałową, 3 dni w tej samej cenie. Czy noc 31.12/1.01 to jakaś specjalna noc? Mam w domu pieska, jemu trzeba ten wieczór poświęcić. Wczoraj z rodziną byłem w teatrze, taka rodzinna tradycja po 80 zł od osoby. Dziś bilet na ten sam spektakl ok. 200 zł. Widzisz sens? Homo Sapiens to znaczy "człowiek myślący" a nie leming co koniecznie w danym dniu musi w tłumie się męczyć.

  Ale co ty robisz tu na portalu? Czyżby ciebie nikt nie zaprosił, skoro nie potrafisz zrozumieć człowieka, co w tłumie nie ma ochoty się bawić? Masz rację, chciałeś i nic nie wyszło a to "przykre".
 • ŻYCIE
  Życie mamy tylko jedno, od narodzenia aż po kres.
  W tym krótkim czasie naszego istnienia.
  Już od najmłodszych lat nasze życie jest często narażone na ataki chorób, na ataki ludzkie, na stres i przeciwieństwa losu.

  Najgorsze jest to, że istnieją wśród nas ludzie którzy przez całe swoje życie są żyjącym złem.
  A jeszcze gorzej gdy tego typu ludzie o predyspozycjach psychopayów
  znajdują się w strukturach władzy, w armii, w polityce w mediach.

  Mając do dyspozycji wyżej wymienione struktury są oni dla naszego życia
  śmiertelnym zagrożeniem.
  Manipulują ludzmi, wykorzystują do swoich chorych podłych celów, całkowicie sprzecznych z interesami normalnych ludzi.

  Dlatego nie pozwólmy im nas zniszczyć i unicestwić naszego jedynego życia, bo oni to rak ludzkości, żywią się naszym kosztem i spełniają swoje chore urojenia.

  Zdrowia i wolnego świata od każdego politycznego psychopata życzę ludziom tu na Neon 24 jak i na całym świecie. W 2020 Roku.
 • @Husky 18:39:57
  Husky nie pokazuj nam gęby tego Dudusia.
  To nie jest przyjemne ... a składamy sobie przecież życzenia ... wszystkiego najlepszego... Duduś jako żywo to nic najlepszego to raczej gorsze...

  Marny polityk marana aktorzyna jako marionetka.. wyraźnie nie na swoim miejscu. Na ministranta by się nadał...
 • Rok 2020 będzie rokiem przełomowym.
  Wiele się zmieni w geostrategicznej konstelacji.
  USA wyjdzie z Iraku z Syrii z Afganistanu...
  Zostanie zażegnana wojna z Iranem. .. tutaj możliwe są prowokacje Izraela mające zatrzymać ten proces...raczej nie będą skuteczne bo wszyscy już dobrze znają metody działania Izraela i na prowokacje są uodpornieni.
  Libia się zjednoczy po Haftarem... i nie poprze USA czyli swoich katów ale raczej będzie współpracować z obozem Rosji.
  Niejasne jest jaki deal z USA dogadali Rosjanie w kwestii Europy.
  Tu też jest widoczny "trynd" do podziękowania USA za "opiekę" czyli 75 letnią okupację.
  Jednym słowem mafia będzie traciła wpływy na świecie a USA zwijały Armie okupacyjne na świecie.
  Słaba mafia to szansa dla Polski która jest najsilniej uzależniona od mafii za sprawą solidaruchów.
  Pierwszym wyłomem może być przegrana Dudusia na rzecz jakiegoś niezależnego od mafii kandydata.
  Tu kryterium wyboru będzie niezwykle przejrzyste...
  Trzeba głosować na tego na którego najbardziej plują mafijne media.
  i to całkiem niezależnie od tego jak się nazywa skąd pochodzi... jakie ma korzenie ...wystarczy na początek by miał jaja i nie był mafijną marionetką czyli był aktywnie zwalczany przez mafię.
  Ten wyłom doprowadzi Polskę do wyzwolenie z dyktatury solidaruchów, historyków różnej maści oraz IPNu.

  Na świecie będzie się rozwijał Jedwabny szlak w swoich rozlicznych odnowach tworząc nowe silne centra gospodarcze.

  Na horyzoncie jest jeden problem ważny dla świata..
  Putin się starzeje..
  Z wiekiem pojawia się ryzyko mniejszej sprawności umysłowej...
  Ktoś będzie musiał Putina zastąpić...
  Czy Rosja utrzyma linię Putina czy skręci gdzieś w bok...
  To jest poważne zagrożenie ... ale jeszcze nie w 2020r.

  Tym optymistycznym akcentem kończę ....życząc wszystkim Polakom lepszego bardziej dostatniego 2020 r.
  Życzę przede wszystkim pojednania Narodowego ponad podziałami.
  tak jak Irakijczycy się pojednali i wspólnie wywalają okupanta ze swojego kraju. Pojednanie narodowe to czarny scenariusz dla globalnej mafii żydowskiej we wszystkich okupowanych przez nią krajach w tym w USA.
 • Piękny i mądry wpis Aniu!
  Zdrowia,oraz spełnienia Twojego największego pragnienia, ukrytego gdzieś głęboko w zakamarkach Duszy, które znasz tylko TY i Bóg!!
  Siły, na każdy kolejny dzień życia,pojawienia się nowych zaskakujących Przyjaciół.
  Dzięki Ci za ten rok, za twoją mądrą postawę i życzliwość!
  Serdecznie pozdrawiam!!

  https://youtu.be/3Uo0JAUWijM

  Boże,
  użycz mi pogody ducha,
  abym godził się z tym,
  czego nie mogę zmienić.
  Odwagi, abym zmieniał to,
  co mogę zmienić.
  I mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

  Za M.Aureliuszem lub Reinholdem Niebuhrem.

  oraz walc napisany przez "kacapa".
  https://youtu.be/vauo4o-ExoY

  Rok będzie trudny, jeszcze bardziej....??no raczej tak niestety!
  A co w tym który minął własnie można było sie dowiedzieć o Ojczyźnie.
  Ano:
  -że mamy zakaz palenia Judasza??
  -Marzanny??
  -wnoszenia polskich flag na teren obozu założonego / "eksterytorialnego", ale utrzymywanego z pieniędzy Polaków/do eksterminacji Polaków przez Niemców...w Auschwitz
  - repolonizacji mediów,PKP energetyka??
  - umieszczania leków z naszego wyboru na listach refundacji NFZ
  -że mamy obniżać podatki ze swoją stratą dla firm z pewnego kraju?/
  -obniżyć podatek od wydobycia miedzi i dopuścić firmy z pewnego kraju do wydobycia w Polsce??
  -płacić z podatków Policji, na ochronę marszy LGBT??
  -że nazywanie masakry Polaków i Polek na Wołyniu to " nieporozumienie"
  -że działacze kresowi mają być "uciszani" w sprawie upamiętniania mordów na Polakach,?
  -że 100 lat temu w Polsce były prawie tylko drzewa,i gdyby nie "cywilizacja"....

  https://www.youtube.com/watch?v=l3xcVDGoPpE

  że mamy wyzbywać się gotówki bo to "niedobra jhest"...a kupować jeśli mamy za co, 100letnie obligacje /0 %/

  oraz że nowym Chopinem , Pavarottim TVP, czy coś tam cos tam... został Zenek Martyniuk,który też miał chłop ciężki rok.Wprawdzie zdążył zrobić z narzeczonej syna porządną kobietę i urządzić wesele synowi jeszcze przed jej porodem, ale cos poszło nie tak.Mimo Merca za 400 tysięcy w prezencie ślubnym i nowego apartamentu... , coś się psuje w tym raju.
  Na otarcie łez synowa dostała 500+,a Zenek benefis i jakoś przetrwają!!itd. można by sporo wyliczać, ale szkoda nerw!!

  Mimo wszystko uśmiechu!
  H.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930