Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
161 postów 6064 komentarze

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Kolejny wróg Polaków odznaczony przez A.Dudę!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Order Orła Białego nadany pani Prezydent Litwy za co? Za nienawiść do Polaków na Litwie!!

Te wszystkie odznaczenia dla Polakożerców mam nadzieję, że zostaną odebrane kiedyś... kiedy będziemy mieli wreszcie polskiego Prezydenta!!

To już trzeci prezydent Litwy odznaczony za "zasługi dla tępienia polskości na Litwie" - pierwszy to były litewski komuch Algirdas Mykolas Brazauskas  drugi to Valadas Adamkus - tych z kolei odznaczył również "patriota"  nasz Olek Kwaśniewski.

Obok innych "Orłów" jak banderowcy Poroszenko czy Juszczenko to naprawdę znamienite towarzystwo dla pani Dalii Grybauskaite.

Polacy na Litwie walczący o zachowanie polskości są tym wszystkim i zdumienii i zrozpaczeni...

Mają oparcie w naszych władzach nie ma co....

cyt:

"Przebywająca z wizytą w Polsce Prezydent Republiki Litewskiej Dalia Grybauskaitė otrzymała od prezydenta Andrzeja Dudy najwyższe polskie odznaczenie państwowe – Order Orła Białego. O sprawie informuje portal Kresy.pl, który przywołuje informacje podane na oficjalnych stronach litewskich władz. Co ciekawe, brak informacji na ten temat w oficjalnych relacjach z wizyty litewskiej prezydent w Polsce. "Inaczej sprawa ta wygląda po stronie litewskiej. Na anglojęzycznej wersji językowej strony Kancelarii Prezydent RL poinformowano o wzajemnym nadaniu najwyższych odznaczeń państwowych. Jednak według oficjalnej relacji strony litewskiej, Order Orła Białego otrzymała nie Litwa jako państwo, ale prezydent Grybauskaite" – podają Kresy."


Czytaj więcej:dorzeczy.pl/94392/Dalia-Grybauskaite-z-najwyzszym-polskim-odznaczeniem-To-uderzenie-w-Polakow-na-Litwie.html
  

KOMENTARZE

 • nie mamy wyjscia, musimy go przetrzymać
  a w wyborach 2020 dać kopa w de - byle w to miejsce na białym koniu Rubikoniu nie wrócił pupilek Adolfiny, Donaldinho

  pozdr
 • @MacGregor 17:23:42
  Wiesz co? Ja sobie weszłam w Wikipedię i... włos się jeży jakie antypolskie świnie są odznaczone ... no szok !!
 • @Astra - Anna Słupianek 17:26:53
  Żydowska nowomowa.
  Naiwni Słowianie myślą o Polsce jako o kraju Polaków... i im wychodzi że
  odznacza się wrogów Polaków
  ale w żydowskiej Nowomowie Polska i Polacy oznacza kraj żydów i żydów mieszkających w Polsce.
  Zasłużony dla Polski oznacza zasłużony dla polskiego żydostwa...a nie dla jakichś tam Polaków.
  I tak trzeba tę listę oznaczonych rozumieć i wtedy ta lista ma sens.

  Jak żyd mówi "Polska" to myśli "Pollin" czyli kraj żydów a jak mówi "Polacy" to myśli "polskie żydostwo".
  Goje to nie ludzie...(wg Talmudu)
  jak żyd mówi "we peaple" to myśłi my żydzi a głupi goi sądzi że mówi o ludziach..takich jak on..
  jak żyd mówi społeczność międzynarodowa to myśli "żydowska społeczność międzynarodowa" bo przecież goje zgodnie z Talmudem to żadna społeczność... co najwyżej stado.

  Zgodnie z Talmudem ludzie , społeczeństwo, narodowości mogą być tylko żydowskie...goje to przecież zwierzęta, stada, rasy...oraz ich żydowscy właściciele.
 • Po prostu GŁĄB kapuściany
  Część Polaków zna podejście Litwinów do Nas z różnych opisów czy opowiadań (najczęściej chyba potyczki o język Polski), ale część zna też i z własnego doświadczenia
  Jeśli ktokolwiek był na Litwie choćby kilka razy czy dni szybko sam się zorientował że tak w ogóle nie jest tam mile widzianym nie tylko gościem ale i nawet klientem - czyli tym który przecież daje zarobić
  Litwini w sporej części tak w prost niby tego nie okazują, ale bardzo chętnie robią to poprzez różnego typu wymówki czy oszustwa.
  Z własnych obserwacji (a jeździłem tam kilka lat i czasami nawet po dwa razy w tygodniu) stopień tego anty Polskiego zacietrzewienia jest rozłożony w zależności od miejsca
  I takie przykłady:
  Wjeżdżając na Litwę poprzez Budzisko Kowno, Mariampol:
  - wszędzie da się dogadać po Rusku i bez większych oporów po Polsku
  - odbijając w prawo w stronę Wilna bez najmniejszego problemu poradzić można sobie tylko po Polsku
  - ale ruszając w lewą stronę w kierunku Klaipedy zaczynają się schody bo wiele mend nawet po Rusku nie odezwie się ani słowa udając że nic nie rozumieją. A bywają nawet przypadki że podczas próby zrobienia jakiegoś drobnego zakupu np. "nie mają do wydania reszty"
  Im bardziej w lewo tym bardziej wredni
  Ale tak czy siak za Polakami nie przepadają wszędzie i nawet tam gdzie da się dogadać chętnie choćby oszukają nawet nie mrugnąc okiem
  I nie mówię tutaj nie tyle o roczniku starszym tylko bardziej młodym 25-40 lat czyli ową niechęć/nienawiść do Polaków mają wpajaną od najmłodszych lat
 • @Oscar 17:41:16
  Uważam, że żydzi są jedynie małą i podłą nacją.
  To właśnie strach innych gojów zrobił z nich takich mocarzy.
  W moim mieście też się cackali z żydkami i to przez lata.
  Ale nagle Prezydent Kalisza (były niestety - pan G. Sapiński) powiedział dosyć i ... żydki ajwaj odpuścili.
  Z rozmowy na ten temat z naocznym świadkiem wiem, że ostro ich potraktował. I tak trzeba właśnie!!

  http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/kalisz-nie-odda-zydom-budynku-szkoly-przy-ul-handlowej,3974746,art,t,id,tm.html

  PS
  Link jest sprzed roku ale zapewniam, że dzisiaj ten teren jest przeznaczony na cele zdrowotne dla mieszkańców.
  Można? można!!
 • Oczywiście koleżanka pana Dudasza, komsomołka, studentka Uniwerku w Leningradzie córka speca z NKWD / oficjalnie strażaka/
  w czasie studiów wieczorowych w Leningradzie,nie mieszkała w akademiku tylko w mieszkaniu zakładu pracy tatusia.Skąd zwykła dziewczyna z podległej republiki nagle przyjeżdżająca na studia miała "obstalowane" mieszkanie w dużym mieście???
  Członek Partii i pracownik jej oddziału.I ponoć nie tylko zdolna "Magnolia"/pseudo operacyjne/
  Potem ,jak już przeszła metamorfozę i z komunistki/ praca dyplomowa nt. walki z burżuazją/ nagle stała się antyrosyjską demokratką, natychmiast pojechała na szkolenie do Szkoły Liderów do USA!
  I wróciła odmieniona nowa demokratyczna już przeszkolona Dalia.
  Oczywiście utajnia i wypiera się swojej przeszłości ,jak jakaś litewska redakcja coś wygrzebie, natychmiast ma represje.... a jak coś jednak "wycieknie to jest wrzask , ze to nagonka KGB, na kryształową dziewicę Dalię bo jest "demokratyczna" i antyrosyjska,a to zmazuje wszelkie podejrzenia.
  Z bratem, nie utrzymuje żadnego kontaktu, unika go.

  W każdym razie ,zgodnie z filozofią ussraela,sługą może być KAŻDY i mieć jakąkolwiek przeszłość , byle się nadawał do walki z Rosją jako źródłem ussraelskiej obsesji!!
  Dlatego mogą być to naziści z Niemiec hitlerowskich/Paperclip/, komuniści i agenci KGB z byłych sowieckich republik, banderowcy, Al Kaida ,ISIS.Czy WSIoki przebranżowione za geld....

  Dlatego pan Dudasz, również przejmuje tę retorykę co hegemon nakazał. NIEWAŻNE kto to jest, jaką ma przeszłość , byle był po szkoleniu w USA!

  https://youtu.be/40UIZirOFFk
 • Ale nawet, ta rzężąca Litwa ma większy cug od Polski.Wprowadzono tam kartki, tak kartki dofinansowania zakupu litewskich towarów
  Natomiast jak polscy rolnicy odkryli że z Litwy sprowadzane jest mięso wieprzowe, ze strefy zarażonej ASF, i zażądali wstrzymania importu, to Litwa zaryczała " naszym " władzom.I cóż się okazało?? że import wznowiono!!!
  Po prostu KAŻDY ale to każdy może huknąć na polski ????? rzond"i zażądać czegokolwiek, natychmiast będzie miał spełnione,kosztem Polaków ich zdrowia , zarobku, kosztem zniszczenia polskiego rolnictwa/import jabłek z Ukrainy, finansowanie sadów tamżeitp.Jak się taka postawa nazywa??????
  I DLATEGO nami pogardzają i pozwalają sobie na opluwanie, oskarżanie, żądania nie tylko eskimosi, ale nawet ukraińcy czy Litwini!


  https://www.rp.pl/Rolnictwo/312169967-Klotnia-z-Litwa-i-dymisja-przez-import-swin-ze-strefy-ASF.html

  https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/asf/14621-litwa-grozi-polsce-wojna-handlowa-poszlo-o-wieprzowine-z-czerwonej-strefy-asf

  https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/hodowla-zwierzat/swinie-z-litwy-znowu-wjada-do-polski-takze-te-ze-strefy-czerwonej-asf/
 • @trojanka 18:42:42
  Ja myślę, że takie zachowanie jest podszyte strachem i przed Polakami i przed tymi, którzy mają na nich kwity.
  Bo to jest najgorsze, że udają patriotów którymi nie są...
  Pytanie kogo się boją bardziej? a to jest już zadanie dla nas i nikt tego za nas nie zrobi.
  Uważam, że żadne rozruchy nie będą dobre bo to grozi kolejnym utylizowaniem Polaków.
  Mamy to szczęście, że w ciągu roku aż 3 razy mamy szansę pożegnać się ze zdrajcami. Pytanie czy to wykorzystamy?

  Pozdrawiam :)
 • Poseł Winnicki chce wyjaśnień od szefa MSZ: „Zdrada Polaków
  https://t.co/G2Db4B21y1

  Podczas czwartkowego wystąpienia w sejmie prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki wyraził prośbę o wyjaśnienia ze strony Ministerstwa Spraw Zagraicznych w związku z polityką wobec Litwy.

  […] bardzo proszę Pana Marszałka o to, żeby poprosić szefa MSZ o wyjaśnienia w związku z polityką Polski wobec Litwy, również w kontekście dzisiejszego odznaczenia, najwyższego odznaczenia państwowego dla pani prezydent Litwy, dlatego że od czterech lat nic się nie zmieniło jeśli chodzi o dyskryminację Polaków na Litwie.

  Nic się nie zmieniło. Polacy jak są dyskryminowani w oświecie, w szkolnictwie, jeśli chodzi o jezyk, jeśli chodzi o nazwy ulic, tak są do tej pory. Nic się nie zmienia, a tymczasem rząd, pan prezydent, sejm, zacieśniają, ocieplają relacje z Litwą i w żaden sposób nie wywierają nacisku na to, żeby nasi rodacy w tym państwie, żeby ich los się poprawił.

  To jest zdrada Polaków na Litwie to co się odbywa w ostatnich latach – powiedział w sejmie Robert Winnicki
 • @trojanka 19:00:34
  To jest jedyny poseł który już nie po raz pierwszy pyta - tyle, że bez odpowiedzi!
  Ja przynajmniej mam już zdanie na kogo głosować.
  Pytanie czy inni Polacy też mają?
  Ale nie tak jak w sondażach albo PiS albo... Biedroń!
  Niech się wreszcie obudzą :(
 • @Astra - Anna Słupianek 19:05:15
  Dokładnie!nie wiem czy grill , który wkrótce zapłonie w całej Polsce i nowy smartfon przebiją patriotyzm i troskę o WŁASNĄ przyszłość!!
 • Trochę traumy na łikend!takiego wspaniałego mamy prezydenta, prawfdopodobnie najlepszy z wszystkich prezydentów Polski...
  https://pbs.twimg.com/media/Dz8XdGUWkAAxCzc.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D0B9EL6WsAEQTBZ.jpg

  https://youtu.be/UHw-F7LWrEM


  https://pbs.twimg.com/media/D0BaJbKWsAA8ykz.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/D0BSv1kWsAAorjm.jpg  Wybacz Aniu to obrazkowanie, wiem ze nie lubisz TY i Jarek takich wstawek, ale dzisiaj PIĄTECEK:))) i już ten tydzień nas dostatecznie wykończył, więc może mimo wszystko miejmy nadzieję na lepsze i pośmiejmy się czasem , nawet przez łzy!!


  https://pbs.twimg.com/media/D0BaFFUW0AAczZd.jpg
 • @trojanka 20:21:36
  @SzaranRyszardtwitter
  Ten moment, kiedy słyszysz w Zetce, że właśnie Czesi znaleźli w transporcie polskiej wołowiny salomonellę..

  https://pbs.twimg.com/media/Dz8XdGUWkAAxCzc.jpg
 • Do @Oscar 17:41:16
  Już w latach 90 tych tak samo myślałem że żydostwo w TV zwraca się do żydów a nie do Polaków !

  Dziś już nawet specjalnie się nie kryją żydzi idą wa-bank !!! słyszałem pare lat temu że jak nie zdobędą świata to nie dadzą sie zgładzić ! bo mają broń atomową i pociągną świat razem sobą .


  Polska krajem neutralnym ! precz z żydo-Natowska okupacją Polski !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Pani Aniu kochana
  Pani jak już coś napisze to napisze...
  Mogę zapisać się do Pani na korepetycje?
  Cały kraj oprócz Falent k.Raszyna
 • @Astra - Anna Słupianek 19:05:15
  Roman Dmowski:
  W 1875 roku rozpoczął naukę w III Gimnazjum w Warszawie[7], w wieku 17 lat (1881) założył tajną organizację uczniowską pod nazwą „Strażnica”[8], której głównym zadaniem był opór przed rusyfikacją, wyrażony w tajnych wykładach z języka polskiego, historii, geografii i literatury polskiej. We wrześniu 1886 roku Dmowski wstąpił na wydział fizyczno-matematyczny Cesarskiego Uniwersytetu Warszawskiego (na sekcję nauk przyrodniczych). Po czterech latach nauki ukończył studia, a po złożeniu rozprawy pt. „Przyczynek do morfologii wymoczków włoskowatych” otrzymał „uczony stopień kandydata nauk przyrodniczych”[a][9].
  Robert Winnicki:
  ukończył w 2004 liceum ogólnokształcące w Lubaniu[2]. Od tego samego roku studiował politologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Kilkakrotnie przerywał studia, których ostatecznie nie ukończył[3]. Pracował w międzyczasie w biurze nieruchomości i jako sprzedawca, zajmował się też prowadzeniem hotelu[4].

  Pięknie gadać może każdy, a diabeł tkwi w szczegółach, Pani Astro. I już wypadam.
 • Bo może myśmy coś przeoczyli, może ten order nie jest Polski a jakiś inny
  i dlatego Polacy go nie dostają, albo władza, która zwie się Naszą jest obca i robi sobie yaya z Nas i Naszego Orła ?
 • "Te wszystkie odznaczenia dla Polakożerców mam nadzieję, że zostaną odebrane kiedyś, kiedy będziemy mieli wreszcie polskiego..."
  Gratuluję dobrego samopoczucie.
  Obecnie okupacja jest już aż tak bardzo zaciśnięta, że juz nie tylko Niemiec nam pluje w twarz, ale każdy kto tylko ma no to ochotę na całym świecie.

  Polacy są już aż tak bardzo przyrośnięci do telewizora, że bez tej codziennej dawki hipnozy nie są w stanie funkcjonować. I nie jest to przenośnia, bo telewizja, (ale i inne media) jest narzędziem zbiorowej hipnozy Polaków, do tego stopnia, że są oni w stanie agresywnie napaść na każdego kto głosi coś innego od tego co głoszą te niepolskie media.
  Polskie media jeszcze chyba nigdy w historii nie były tak niepolskie jak obecnie (choziaż podobnie było przed II wojną z gazetami) i na dodatek nigdy tak perfidnie nie były zaprzęgnięte w walkę z Polska i Polakami.

  Nie mamy najmniejszych szans na polskiego prezydenta.
 • @provincjal 09 08:41:12
  Nie, order jest w porządku. Tylko ci co nadają...
 • Te odznaczania największych, antypolskich
  kanalii najwyższymi, niegdyś polskimi odznaczeniami - to rodzaj tańca czarciego pomiotu na grobie Polski.
 • @Astra - Anna Słupianek 17:26:53
  Troje, marionetkowych rezydentów z poręki usraelitow, wykonuje tylko polecenia swoich mocodawców, którzy nakazują aby wymazać Naród, który może w swojej ostatecznosci wrócic na ścieżkę prawdy, a oni tej prawdy się panicznie boją, chodzi o rozbiory, wojny i zbrodnie żydo - bolszewików na narodzie polskim.
  Boją się też zjednoczenia Słowian, a wtedy los naszych okupantów z pod ciemnej gwiazdy dawida, będzie marny.
 • @Wrzodak Z. 09:33:26
  Marionetki żydowskie mają obowiązek służbowy wzajemnie obdarowywać się "honorowymi" tytułami odznaczeniami.
  To systemowo działanie budujące pozycję marionetek .. i wzajemnie.
  To takie wzajemnie wyciąganie się za uszy ..
  Rozdają też tytuły naukowe między swoje marionetki...
  To w oczach prymitywnych ludzi ma nobilitować żydowskie marionetki.

  Co drugi to "profesor" z jakiej`s Żydowskiej albo Sorosowej "uczelni" poza rządowej..

  Tak jak żydowskie media kłamią tak tytuły i "honory" żydowskich marionetek też kłamią czyli są g..no warte.
 • @Oscar 10:56:54
  w żydowskie TV na co dzień oglądamy całe tabuny takich żydowskich "ekspertów" a wszyscy plują na potęgę pod dyktando żydowskich interesów.
  przykładem dobitnym jest w TV "Studio Wschód" albo Studio Zachód".
  .. żenujące , obrzydliwe, poniżające godność każdego uczciwego człowieka.. ale nie występujące tam żydowskie marionetki utytułowane na "rokokowy sposób"...(2 metry tytułów przed nazwiskiem a z wypowiedzi kompletny idiota, półgłówek ale zaangażowany emocjonalnie i pyskaty).
 • WAŻNE!!!!!!
  Czwartek
  O 9 rano do Red. Rafała Mosakowskiego wjechało ABW i zajęła komputer i telefony, oraz literaturę i wszystko, co propaguje ,,faszyzm,,. Także, nie żadna wojna polsko-polska tylko dobijanie resztek Polskości i kasowanie resztek wolnych mediów. Tak , to przygotowania do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej i budowy Polin.
 • Obawiam się o przyszłość naszego narodu
  Elyty jakie są kazdy widzi, a masy maja tak wyprane mózgi, że przykro słuchać, a mam okazję słuchać dość często. Po ostatnim "oburzeniu" Morawieckiego na fałszowanie przez Żydów historii i wyemitowaniu przez Kurskiego jakiegos prawdziwego programu o Żydach, podniósł się taki skowyt zachwytu, że ręce opadają. Zaprzańcy uprawiają prymitywną, przedwyborczą propagandę, która na wielu dziala. Za to o sprzedaży Morganowi Ursusa za marne 30 mln. czy o tym, ze to JPM ma obsługiwać PPK cisza. Wiemy przynajmniej po co MM sprowadził najwiekszego spekulanta do Polski, tylko dlaczego z naszych podatków dal im 20 mln. na dobry początek. Odznaczanie wrogów narodu przestało mnie nie dziwić.
 • @zbig71 12:19:53
  Rozmowy z p.Kierwińskim o przekrętach w SKOK Wolomin z wszystkimi opcjami politycznymi umoczonymi w tenże przekręt, rozmowy z mec. Modzelewską o służbach, Mosadzie harcującym jak u siebie oraz innych wrazliwych tematach i ważnych ludziach magdalenkowego układu nie mogly pozostać bez reakcji tych zaprzańców.
 • Za co order?
  "Order Orła Białego nadany pani Prezydent Litwy za co? Za nienawiść do Polaków na Litwie!!"

  Order Orła Białego dla Dalii Grybauskaitė został jej nadany przez A.Dudę rzeczywiście za zasługi dla Izraela.

  O jakich zasługach mowa?
  O takich, za które Kneset namaścił go a Obama przymusił J.Kaczyńskiego, by ten zgłosił A.Dudę jako kandydata PIS na prezydenta w wyborach w 2015 roku.
  A.Duda zasłużył się interesom żydowskim 10.04.2010 roku, gdy umożliwił B.Komorowskiemu przejąć władzę p.o. prezydenta podczas zamachu stanu, jaki wtedy przeprowadzał B.Komorowski, gdy gwałcąc zapisy Konstytucji, przejmował władzę p.o.(nie znaleziono ciała prezydenta i nie zwrócił się do TK jak stanowi Konstytucja).

  Zasługi Dalii Grybauskaitė w zbrodni z 10.04.2010 roku( operacji fałszywej flagi) polegały na tym, że wystosowując nagłe zaproszenie śp. Prezydenta na Litwę na dzień 8.04.2010 roku(poprzez skuszenie go tym, że w tym dniu litewski Sejm będzie debatował nad ustawą o pisowni polskich nazwisk a o co śp. Prezydent już wcześniej zabiegał), co uniemożliwiło śp. Prezydentowi podróż do Katynia pociągiem z rodzinami katyńskimi a umożliwiło zaplanowaną operację fałszywej flagi z "katastrofą" samolotu prezydenckiego na Siewiernym w Smoleńsku.
  Dalia Grybauskaitė była bardzo prorosyjska(jedna z ankiet w Rosji wskazywała, ze większość Rosjan widziałaby ją jako prezydenta Rosji) i proniemiecka a bardzo antypolska.
  Ta decyzja A.Dudy jest zapewne z rozkazu Izraela, bo oni(tak jak Niemcy Tuska) zawsze błyskotkami(tytuły, ordery) nagradzają zasłużonych dla ich interesów.
  Choć zabili śp. Prezydenta(bo w tamtym czasie przeszkadzał ich interesom) to za inne zasługi nagrodzili go pochówkiem na królewskim Wawelu(decyzję podjął B.Komorowski - wg oświadczenia S.Dziwisza).
 • @35stan 14:02:25
  https://forumemjot.wordpress.com/2015/05/03/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/

  „dr ANDRZEJ DUDA reprezentuje WARTOŚCI, które są BLISKIE CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI ŻYDOWSKIEJ w POLSCE … Jest to NAJLEPSZY KANDYDAT na PREZYDENTA DLA POLAKÓW” !!!

  Izabela Swijas; W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

  „Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce.

  Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach.

  Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia)”

  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/30/poparcie-zydowskie-dla-pis-owskiego-kandydata-na-urzad-prezydenta-polski-andrzeja-dudy/
 • @35stan 14:02:25
  A te ,,inne zasługi,,? To zatrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, podpisanie TL, Chanukowe świece w pałacu prezydenckim, reaktywacja loży Bnai Brith w Polsce, poddańvcze obietnice w Izraelu, co jeszcze wymienić?
 • @zbig71 14:16:27
  Co wy chcecie od Dudusia.
  Oni go wychowali, wykarmili, wylansowali .. to musi im jeść z ręki.
  Duduś to żaden autorytet to marionetka u której podobnie jak u wielu innych najważniejszy był wygląd.. (ładna chłopca).. inne marionetki z tego samego kryterium..(Macron, Premier Kanady, Guaido.. i paru innych sami sprawdźcie..) ... ma być ładna chłopca..

  Tylko baby dobierają szkaradne (May, Makrela..ta z Litwy..)
  Gołym okiem czuć żydowskie poczucie "piękna".. kobiety nie muszą być piękni ale chłopcy tak..widać że karty rozdają ci sami co wciskają nardom LGBT. Pewnie stare żydowskie "LGBT" lubne "elyty".. to takie Rzymsko Katolickie tradycje kulturowe (w Rzymie uprawiano LGBT oficjalnie na masową skalę) ta tradycja cięgle żywa w KRK.
  Ostatni Papież łamie tę tradycję .. ale środowisko LGBT w KRK daje odpór.
  JPII nie łamał .. był w "trendzie"...
  .
 • @Oscar 14:35:22
  Nie wiem, dlaczego piszesz to do mnie? Ja niczego od Dudusia nie chcę, tylko żeby poszedł do diabła że swoimi panami, przed którymi skacze z gałęzi na gałąź. A LGBT i Watykan są mi zupełnie obce.
 • @Oscar 14:35:22
  "Ostatni Papież łamie tę tradycję .. ale środowisko LGBT w KRK daje odpór."

  Tak łamie, pokazując się ze swoim przyjacielem z Argentyny, politykiem i działaczem LGBT Gustavo Vera, który w obecności papieża na Światowym Spotkaniu Rodzin w Dublinie w 2018 roku, prezentuje koszulkę reklamującą Festiwal ORGULLO, festiwal hiszpańskojęzycznej społeczności LGBT.  https://m.salon24.pl/4d1e89b8673224ae74c1960de6cd0f9c,750,0,0,0.jpg
 • @35stan 14:55:25
  a korkociąg to przyrząd skonstruowany przez samca do zadawania cierpień kobietom... Podobno Franciszek ma co najmniej dwa. - po co????
 • @35stan
  Dziwne czasy nastały . Salute . https://forumemjot.wordpress.com/2018/01/27/zydzi-rozpoczeli-zamach-na-polske/#more-62141

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930