Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
169 postów 6145 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypominam jedynie naszym "elitom", że nasza "rodzina" czyli i starszy brat i wujek Sam przyjechali do naszego domu, Polski i po nażarciu się po prostu nasrali nam w tym naszym domu i ja czuję ten smród... a Wy?

 Cechą elit jest odwaga, zwłaszcza w kraju, który z odwagi słynął. To one mają nas reprezentować.

Dlaczego "słynął"? Bo to nasze dzisiejsze elity tej odwagi nie mają i skutecznie psują wizerunek Polaków.
Tymczasem bardzo odważne są elity izraelskie - taka nowość żydowska. Łatwo być odważnym posiadając broń atomową i dobrego wujka Sama .
Pan Szczerski w obrzydliwy sposób wydaje oświadczenie, że... wszystko wyjaśnione!!
Co jest wyjaśnione? Oto odpowiedź  redaktora naczelnego "Jerusalem post":
cyt:
""Otrzymaliśmy oficjalne wyjaśnienia strony izraelskiej dotyczące rzekomego cytatu słów premiera Izraela. Wygląda na to, ze artykuł w "Jerusalem Post" to przykład szkodliwej manipulacji dziennikarskiej; dobrze że zostało to wyjaśnione po naszych interwencjach" - napisał na Twitterze Krzysztof Szczerski.
 
Na słowa szefa gabinetu prezydenta postanowił odpowiedzieć redaktor naczelny "Jerusalem Post". "Czy my spowodowaliśmy kryzys dyplomatyczny między Polską a Izraelem? Nie wydaje nam się. Ale jeśli tak, to polska przeszłość w czasie Holokaustu jest ważną kwestią do wyjaśnienia" - napisał Yaakov Katz."
 
 
Pan, panie Szczerski na pewno do żadnych elit polskich nie zalicza się i nigdy nie będzie. Jestem tego pewna!
Próbują jakoś resztkami przyzwoitości zaliczyć się w jej poczet prezydent A. Duda i premier M. Morawiecki.
Duda nawet zaćwierkał na Twitterze, że:
"Jeśli wypowiedź Premiera Netanjahu brzmiała tak, jak podają media, gotów jestem udostępnić Rezydencję Prezydenta RP „Zameczek” w Wiśle na spotkanie Premierów Grupy Wyszehradzkiej (V4). Izrael nie jest w tej sytuacji dobrym miejscem by się spotykać, mimo wcześniejszych ustaleń.
 
 
 
Bezcenna jest pierwsza odpowiedź, słowa -cytat ze St.Kisielewskiego:
"To, że jesteśmy w dupie to jasne.
Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać"
To by znaczyło, ze zmarły w 1991 roku publicysta miał juz wtedy wiedzę o powstającej III RP i odwagę by o tym tak napisać. Tylko,że on niewątpliwie należał do polskiej elity...
 
 
Elitom naród powinien ufać tyle, że ja panu Dudzie nie ufam.
Doskonale pamiętam losy ustawy o IPN, którą uchwalił i polski sejm i senat a potem ... zapamiętałam radosne oświadczenie Dudy, że on oczywiście ustawę podpisuje  bo się z nią zgadza i... na jednym oddechu zakomunikował nam, że odsyła ją do TK.
 
 
Premier Morawiecki rozważa odwołanie udziału w szczycie grupy V4 w Izraelu  i to "poważnie" a pani rzecznik rządu Beata Mazurek ogłasza  podjęcie Uchwały w sejmie.w sprawie odpowiedzialności Polski za Holokaust.
No naprawdę ... zachowują się odważnie jak na elity przystało. Pytanie tylko na jak długo starczy tej odwagi.
Jak wujek Sam się rozzłości to co wtedy?
 
 
Na razie jeszcze w sposób łagodny ichni sekretarz stanu pan Pompeo przypomina nam o oddawaniu mienia bezspadkowego organizacjom żydowskim.
Jedynie wicemarszałek Senatu Adam Bielan i były premier Leszek Miller dali konkretną odpowiedź, że sprawy mienia pożydowskiego zostały rozwiązane w 1960 roku i to rząd USA przejął na siebie obowiązki wszelkich roszczeń żydowskich. 
To na razie mamy 2 osoby w polityce polskiej, które zachowały się jak na elity przystało. Lepsze to niż nic....
Na ten temat  milczą niestety i prezydent i premier!
 
 
Jestem bardzo ciekawa co wyniknie z zapowiedzi braku uczestnictwa M.Morawieckiego na szczycie V4 ?
Pomysł organizacji takiego szczytu w Izraelu powstał po stronie naszego "starszego brata".
 
 
Przypominam jedynie naszym "elitom", że nasza "rodzina" czyli i starszy brat i wujek Sam przyjechali do naszego domu, Polski i po nażarciu się po prostu nasrali nam w tym naszym domu i ja czuję ten smród... a Wy?
 

KOMENTARZE

 • Będzie jak zawsze
  Otrą plwociny i dalej będą się uśmiechali i dupsko im lizali.
 • Nie tylko smród Aniu!Ale pogardę i obrzydzenie!!
  Po konferencji na temat ,,Bliskiego Wschodu" poszła w świat narracja że Polacy kolaborowali z Niemcami.
  Tego żadne sprostowania lokalnej ambasady Izraela nie zmienią.
  Czyli udzieliliśmy gościny, wprawdzie przymusowo ale zawsze, zapłaciliśmy z naszej krwawicy za obrok i rozrywki dla nich.
  W zamian za gościnę, opłacenie milionów za pobyt i knucie ataku na Iran mamy oplucie , oskarżenia, żądania jak najszybszej spłaty urojonych 300mld dolarów,konflikt z Iranem w miarę nam przyjaznym poprzednio, zakaz kupowania ropy z Iranu ze stratą dla naszego budżetu i budżetu każdego obywatela, wciąganie nas do wojny z Iranem, i wylewające się ze środków masowej manipulacji,kłamstwa których musimy wysłuchiwać od rana.

  To już jest DNO, niżej tylko znikanie Polski i Polaków!!
 • PiS obetrze kał (holokał) z twarzy, posmakuje
  i będzie nam wmawiał, ze to przecież wedlowska czekolada

  a poza tym 5* :)
 • @trojanka 15:06:34
  Dno to za mało powiedziane... dno już odpadło i lecimy dalej !

  Jest wybór i Ty o tym wiesz i wielu Polaków również.
  Został Ruch Narodowy i ... Biedroń.
  Dopiero kiedy Biedroń wygra z pierwszymi zacznę się martwić o Polaków.

  Pozdrawiam
 • @zadziwiony 15:05:23
  Oni może tak ale unych można wymienić..

  Pozdrawiam
 • @MacGregor 15:13:44
  Tak to obrazowo Grzegorzu opisałeś, że mnie ... zemdliło ...

  Pozdrawiam
 • 100% racji, nasrali w naszym domu, gdzie byli gośćmi i to za naszą kasę
  I żadne tweety tego nie zmienią, poszedł przekaz do milionów i tylko do milionów można skierować sprostowanie i przeprosiny, a nie do gawiedzi w Polsce. Linkowałam wczoraj ale powtórzę link do Pantery, świetny teks http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/pompeo-z-wichita-koch-i-milion-od-stalina-oraz-447-i-zona-alana-greenspana
  A Dudaszowi i MM za grosz nie ufam, wszystko to na użytek miejscowych, chyba nie spodziewali się takiej reakcji Polaków i to z różnych opcji, choć w sumie to ten sam magdalenkowy układ i w tym problem.
 • Aby zabezpieczyć się przez kąsaniem Mośków trzeba wynaleźć "mośkitierę";
  Straszni bracia oraz państwo Izrael strzykają oraz bryzgają mową nienawiści w stosunku do Narodu Polskiego. Miotają pomówieniami i wymuszają haracz. Niech ich piekło pochłonie na wieki wieków.
 • Za Trumpa nam nasrali
  a za Tuska kazali wymordować opozycję z filosemickim Prezydentem L.Kaczyńskim, bo PIS i śp. Prezydent działali na szkodę Izraela, przeszkadzając rozwijającej się miłości "mocno opalonego" do Putina, której owocem miało być rozwalenie z pomocą Rosji, reżymu ajatollachów, którzy zagrażają ze swym programem nuklearnym, hegemonistycznym interesom
  Izraela na BW.
  Nie udało się Obamie, więc Trump podjął próbę 2.0., tym razem wziął "pokrzywdzonych" wydarzeniami z 10.04.2010 roku, kazał im trzymać mordę w kubeł w tej sprawie a dla zabawy kazał wypiąć jeszcze tylną część ciała, by sobie z Izraelem poużywać.
 • @Nibiru 16:23:22
  Chcesz się uwirygonic pozornie plując na swoich panów?
  Nie oszukuj.
 • Wysłałem ten wpis gdzieś już do polskich mediów.
  Wedlug amerykanskiich mediow: "Prior to Azari's statement, Polish President Andrzej Duda had even suggested that the Visegrad Group summit of four central European EU member and Israel due there next week could be reconsidered.
  A Duda spokesman later confirmed that the meeting would go ahead, adding that the controversy had resulted from "harmful media manipulation".
  Piszą że Prezydent Duda po oświadczeniu Ambasador od razu potwierdził spotkanie grupy V4 w Izraelu.
 • Wyobraźmy sobie tych wszystkich naszych kochanych krewnych sprzed lat, Rodaków, zaszczutych strachem o bliskich i swoje zycie,
  idących na śmierć w obozach,umierających z głodu, chorób i bicia,masakrowanych eksperymentami medycznymi, polewanych wodą na siarczystym mrozie, te polskie dziewczyny w Ravensbruck umierające codziennie ,te dzieci w Powstaniu Warszawskim, które umierały każdego dnia, ale szły z meldunkami i strzelały jak umiały do niemieckich oprawców.
  Te tysiące ludzi rozerwanych niemieckimi granatami czy bombami,rozstrzelanych w egzekucjach,wygnanych z domów i okradzionych z dobytku,te zrujnowane miasta i wsie !
  I niech ci którzy oskarżają Polaków , dzięki którym wielu z nich i ich przodków przeżyło niech staną a nimi twarzą w twarz i powtórzą swoje podłe oszczerstwa!!
  Trzeba było uciekać statkiem St.Louis do bratniej pomocnej Hameryki!!!Tam by im na pewno pomogli nie tak jak Polacy!!!

  https://opinie.wp.pl/stany-zjednoczone-nie-przyjely-zydowskich-uchodzcow-z-iii-rzeszy-6126041495422593a
 • @Stara Baba 16:51:46
  No jasne, przecież nic się nie stało,pan Dudasz tylko dla niepoznaki tak się nerwował......żeby tubylcy myśleli ze go dotknęło. A nawet jeśli pan Bibi cos chlapnął, to w sumie mógł nie być nawet pan Bibi, tylko ucharakteryzowany na niego ruski agent,tak jak sugeruje prof.Zybertowicz w odniesieniu do pisania artykułu w JPost.
  Należy tylko mieć nadzieję, że ten agent odgrywający Bibiego , nie wczuł się za mocno w swoją rolę i nie uwłaczył czci pani Sary, ani w nocy ani tym bardziej rankiem.Po co chłopu trauma do końca życia!!
 • @trojanka 17:12:27
  Zawsze twierdziłem że my Polacy nie mamy problemu z żydami lecz z samymi sobą i własnym rządem wybranym przez Polaków. Jak to mówią: na pochyłe drzewo koza skacze..... a żyd zawsze do nieumytej dupy się przykleja. Porządek należy zrobić w Polsce.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:50:28
  Znajesz drug. W waszich krugach eta standard, w maich eto łajdactwo.
 • @Stara Baba 17:29:04
  Niestety masz rację!
  Ale czy ten przeklęty wasalizm i czołganie się przed wszystkimi dookoła, jest do odwrócenia?Czy ci ludzie u władzy są chorzy na głowę, neurotycy, o mentalności niewolnika i raba??KOGO do cholery Polacy ,czyli my wybieramy???czas pytać jasno przed wyborami o te sprawy o relacje międzynarodowe o finanse itp.!!I rozliczać w trakcie rządów krok po kroku!!
 • @trojanka 17:37:07
  https://t.co/NMXzgZG7Wf
 • @Stara Baba 17:29:04
  KTO toto wybrał i bierze kilkanaście tysięcy co miesiąc z naszych podatków???
  https://pbs.twimg.com/media/Dzb7HM3W0AIutXO.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:50:28
  Nie bredź.
 • Stara Baba lecz się
  //Zawsze twierdziłem że my Polacy nie mamy problemu z żydami lecz z samymi sobą//

  A konkretnie to my Polacy mamy problem z takimi jak ty Stara Baba.
  Stanowicie patologię a wobec twardego stanowiska w kwestii eutanazji zupełnie nie wiadomo co z wami robić.
  Dopóki jakimś sposobem nie pozbędziemy się was będziemy poniżani,nękani i deprecjonowani.

  Stara Baba powiedział : // USA nie są krajem jak to określam "historycznym" (..) . Nie można tego porównać do innych społeczeństw a wyzysk nie jest rzeczą narzuconą lecz przez napływających emigrantów przyjętą jako w miarę rozsądku normalną. Nie godzisz się na wyzysk, do USA nie przyjeżdżaj //
  http://wps.neon24.pl/post/147365,usa-stoja-za-proba-zamachu-stanu-w-wenezueli#comment_1525696

  Masz świadomość tego że jesteś chory ?
 • No cóż
  Jeśli się w domu przyjmuje rzezimieszka i łupieżcę, to trudno się dziwić, jeśli zginą rodowe srebra, albo ktoś oberwie po pysku. Można się cieszyć, że wizyta skończona i że obeszło się bez gwałtu na żonie i córce że i nikt nie został dźgnięty nożem.... Póki co....

  Masz rację, dno dawno odpadło, a my dalej spadamy.... końca nie widać...!
 • Zaprzeczenie - potwierdzeniem....
  Oświadczenie Kancelarii Premiera Izraela:
  "Podczas rozmowy z dziennikarzami premier Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie. Jego wypowiedź została błędnie zrozumiana i zacytowana w prasie. W skutek interwencji później zostało opublikowane sprostowanie."

  Narodowości według spisu z 1931 r. (samookreślenie według deklarowanego języka ojczystego respondentów)

  Polacy – 68,9%.
  Ukraińcy – 13,9%
  Żydzi – 8,6%.
  Białorusini – 3,1%.
  Niemcy – 2,3%.
  Inna, lub nie podana – 3,2%

  Z wypowiedzi tego syjonisty wynika, że 68,9% mordowało te 8,6%.
  Reszta się przyglądała. Szczególnie te 2,3%....
 • @ikulalibal 18:00:18
  Ja także ciebie lubie belzebubie. :-)))))
 • @trojanka 17:37:07
  Niestety ale odpowiedzi nie znam. Jedni chcą być wasalem Jankesów a drudzy Sowietów. Takie to z grubsza ujmując, nasze polskie społeczeństwo. Wiem jedno że moje roczniki spieprzyły robotę. Zlękły się prawdopodobnego rozlewu krwi. W strachu zapomnieli że w przeszłości za wolność ginęło miliony Polaków więc każda cena utrzymania tej wolności
  jest warta.

  PS: ci ludzie u władzy to rodacy którzy 40~50 lat temu bawili się z nami
  wszystkimi lub naszymi dziećmi jako koledzy i przyjaciele na jednym podwórku w te same gry i zabawy. Oni są Polakami i wyrośli wokół nas.
  To jest przykre.
 • @SZS 18:24:47
  //Z wypowiedzi tego syjonisty wynika, że 68,9% mordowało te 8,6%. //

  Nie rozumiesz.Co wydaje mi się dziwne bo na ten temat jest dość gadania od kilku lat.
  Nataniahu "kluczy" aby wyjść na swoje to znaczy tak aby jego słowa nie przeczyły przyjętej wersji wydarzeń która ma się mniej więcej tak:cała ówczesna Europa maczała palce w zagładzie żydów.Niektórzy,tak jak np Francuzi nie brudzili sobie rąk osobiście a tylko wysłali swoich żydów dokądś.Zważywszy że z małymi wyjątkami nieomal wszystkie państwa europejskie pozostawały sojusznikami III Rzeszy przez to na wszystkie te państwa spada odpowiedzialność.Zaistnienie po 1945 "bloku wschodniego" czasowo przyhamowało dochodzenie sprawiedliwości ale z uwag na to że zbrodnie ludobójstwa nie ulegają przedawnieniu nastała pora roszczeń.Żydzi mają ponoć dowody (tak twierdzą) ilu:Litwinów,Estończyków,Łotyszy,Ukraińców,Słowaków,Chorwatów,Rumunów,Węgrów,parało się holokaustem.Wszystkie te państwa przestały istnieć w 1945 r ale problem pozostał bo to nie "państwa" a ludzie dokonują złych rzeczy.To dlatego Netaniahu tak kluczy że "mówił o ludziach a nie o narodzie czy państwie".
 • @
  Piosenka którą każdy mający się Polakiem powinien wysłuchać.

  https://www.youtube.com/watch?v=-00Y3RosluQ
 • @Stara Baba 18:47:57
  Wasalem Jankesów jesteśmy, co to znaczy widać!!Wasalami Sowietów byliśmy.
  Co oznaczałoby bycie wasalem Rosji ,obecnie bo nie wiem??wymiana handlowa??turystyczna?? współpraca kulturalna??
  Nie sądzę, by Polacy chcieli być czyimkolwiek wasalem!!

  Ukraina, była wasalem Rosji, obecnie jest wasalem USA, no i???czytam co nieco o tym co się tam dzieje,Kompletne bezprawie, bieda korupcja na niespotykaną skalę, epidemie grypy, żółtaczki, gruźlicy bo lecznictwo leży i kwiczy.Upadłe zakłady pracy, niewypłacanie pensji dziurawe drogi!mimo grabieży polskiego budżetu, bójki w parlamencie i radach miejskich.
 • @ikulalibal 18:53:40
  To dlatego Netaniahu tak kluczy że "mówił o ludziach a nie o narodzie czy państwie".
  Czyli prawdą jest, że w Polsce 68,9% mordowało te 8,6%.
  Lubię Pana, Panie ikulalibal, ale czasami jak Pan odpowiada, to przestaję rozumieć o co pytałem....
 • Ujawniamy! Polski ambasador prowadzi tajne rozmowy w sprawie odszkodowań za mienie ofiar holokaustu.
  https://t.co/umTwj9tElx

  Z izraelskich źródeł wiemy, że ambasador Kurnicki spotkał się w grudniu 2018 roku z przedstawicielami The World Jewish Restitution Organization (WJRO), która reprezentuje światowe żydostwo w sprawie odzyskiwania żydowskich nieruchomości w Europie (poza Niemcami i Austrią). Polskie źródła o tym milczą.
 • @ Autorka
  "Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!"

  Tylko spotkanie?
  Ja już od jakiegoś czasu jestem zwolennikiem odwołania wszystkich ambasadorów.
  Na początek stosunki dyplomatyczne ograniczyłbym tylko do V4, Chin, Japonii, Iranu, Turcji, Korei Pd.
  Ale byłby kwik.
  Potem kraje chcące współpracować mogłyby zgłaszać chęć nawiązania stosunków z grupą. Kandydatury zostałyby oczywiście poddane starannej weryfikacji. Bezwstydnie subiektywnej ;-)
  Wiem, że na razie warunki do takiego rozwiązania prawie wcale nie istnieją, ale co szkodzi zacząć się przygotowywać?

  Serdecznie pozdrawiam

  Oczywiście 5*

  @---->>>>>>>>>>----------------------------
 • @SZS 19:52:22
  //Czyli prawdą jest, że w Polsce 68,9% mordowało te 8,6% //

  Z tego co wiem to szacunkowa liczba "pomagierów" wynika ze stosunku liczby pomordowanych żydów i niemców zaangażowanych do tego zadania.Co do ilości Niemców to istnieją dość ścisłe archiwalne dane.Z nich to ponoć wnika że niemcy nie zdołali by porodzić sobie samodzielnie z takim ogromem roboty .Musiał im ktoś pomagać.Ponoć w krajach Pribałtyki na jednego niemieckiego mundurowego przypadało od 4-6 (estońskich,litewskich,łotyszskich) pomagierów.
 • Autorka
  "Odwołać spotkanie V4 w Izraelu"

  ... słuszne, ale to za mało. W ten sposób - reagują - skazujemy się na to że nas zarzucą podobnymi agresywnymi krokami. - Nawet mniej agresywnymi - to nieważna, a nawet bardziej niebezpieczne jako "powolne gotowanie żaby"

  A choćby i sam ten przypadek. - Co nam z tego że przeproszą, nawet w tych samych mediach, gdzie dotarła dezinformacja, jak i tak pozostaną miliony do których ona nie dotrze, a nadto będą i miliony tych, którym ona zostanie przekazana.

  To plaga, to przestępczość zorganizowana, to trwająca wojna.
  Tego lekceważyć nie wolno.
 • @ikulalibal 18:00:18
  O ludziach möwil? A to niespodzianka! U nich ludzie to tylko zydy, reszta to insekty. Ale skoro juz wspomnial o podlych ludziach to wypadalo powiedziec röwniez o swoich, ktörzy gorliwie zapedzali swoich pobratymcöw do wagonöw wiodacych do obozöw!
  Ta podla gnida wiedzial, co plecie i ze to zacytuja swiatowe media.
  "Wypowiedz blednie zrozumioana"...Typowa zydowska bezczelnosc.
  Duda to gnida i przyjmie najdurniejsze wyjasnienia, aby sie swoim prawdziwym mocodawcom nie narazic.
  Obrzydliwosc !
 • @Jasiek 20:18:16
  Przede wszystkim: co ma Israel do V 4 ?!? W jakim charakterze tam sie zakotwiczyl? Zeby przeszkodzic, ile sie da, porozumieniu w tej grupie.
  Nadzieja w tym, ze ichni premier ma sporo za uszami i prokuratura ma pokazne dowody na korupcje tegoz oraz jego polowicy.
 • A KTO sfinansował Adolfa???i zbudował swój "potencjał" na nazi wynalazkach??
  A na kim budowaliście swój "potencjał???
  https://nt.interia.pl/technauka/news-operacja-paperclip-nazistowsko-amerykanska-mysl-technologicz,nId,696276

  https://menway.interia.pl/historia/news-amerykanscy-doktorzy-mengele-tajne-badania-w-usa,nId,2599464

  Po zakończeniu II wojny światowej w Stanach Zjednoczonych znalazło się wielu naukowców nazistowskich. Razem z nimi Amerykanie uzyskali dostęp do receptur gazów bojowych stworzonych na potrzeby III Rzeszy.
 • Autorka
  "... po nażarciu się po prostu nasrali nam w tym naszym domu i ja czuję ten smród... a Wy? "

  Owszem, czuję. Dawniej to chociaż przepraszali - ci nie żałują, ci gotowi to powtórzyć.
  Ci powinni już dosadnie się przekonać że już zapraszani nie będą. Muszą wiedzieć że i oni i cała ich kompania są "persona non grata"

  Morawiecki też powinien wywiesić gablotę: "Tych klientów nie obsługuję".
 • Już zwykły Polak utrzymujący rząd/ten i poprzednie/ sejm , senat,odcina kupony od polityki tych których utrzymuje!
  https://t.co/VWBM8gnn1z

  Dramat polskich przedsiębiorców w Iranie: Ich kontrakty przejmują Chińczycy i Niemcy..

  PS.trzeba podnieść ZUS,i koszty pracy to wpłynie więcej do budżetu..
 • Nie wzywać Azari
  do MSZ, tylko wypierdolić ją i Mosbacher z kraju. Żadnego szczytu V4 w Jerozolimie. Jeśli się teraz nie obudzą nasze "elity", to już koniec.Jesteśmy obryzgani i usmarowani żydo-usraelskim gównem i ciężko będzie to zmyć przed światem.
  Ale jak to mówił mój dziadek : Tak się chłopków rąbie
 • @goat 21:55:16
  Nie ma szans, na pewno nie wy.... tych strachów na wróble.Szczyt V4 odbędzie się w Izraelu, bo muszą kościste łapy trzymać na wszelkich próbach i działaniach Polaków.
  330mld dolarów albo więcej, zostanie wyrwane Polakom z gardła choćby mieli umierać na ulicach....
  Będziemy kupować tylko amerykańskie produkty ,oraz obligacje ze stratą kilku mld dolarów rocznie.

  https://youtu.be/C_-icT2s6Ms

  Jeszcze mają weksle Polski na 4 bln zł w MFW i Banku Światowym...
  Mamy skrępowane ręce drutem kolczastym i nóż przy tętnicy!!
  To się nazywa "przyjaźń".

  https://twitter.com/KSzczerski/status/1096290843869220869

  Otrzymaliśmy oficjalne wyjaśnienia strony izraelskiej dotyczące rzekomego cytatu słów premiera Izraela; wyglada na to, ze artykuł w @Jerusalem_Post to przykład szkodliwej manipulacji dziennikarskiej; dobrze że zostało to wyjaśnione po naszych interwencjach.


  PS.
  Inaczej niewykluczone ,że inaczej spadnie nam kolejny samolot.....
 • @trojanka 22:09:12
  NOBEL!!
  https://pbs.twimg.com/media/DzdE65-WoAAQN8S.jpg
 • @ikulalibal 20:26:14
  https://sun6-6.userapi.com/c850724/v850724146/b9ef0/vigm5RbZ9zM.jpg
 • @trojanka 22:09:12
  "Inaczej niewykluczone ,że inaczej spadnie nam kolejny samolot....."

  I takie są skutki zadawania się z usraelitami.

  @---->>>>>>>>>>>---------------------------
 • Jak im suweren nie zamieni
  garniturów na pasiaki, to dobrowolnie tego g....na nie posprzątają.
 • O Bosche i niiic nie pomogły laudacje i pokłony i te łzy czyste rzęsiste, szanownego zięcia pana Jakuba K.
  https://twitter.com/i/status/1096755216744148993

  i wszystko o d...ę rozbić i "nazi" Polacy będą skrojeni na wieeelkie pieniądze .Zostanie z Polaków... 30 parę milionów kamerdynerów i pokojówek, oraz pracowników oczyszczania miast!!
 • @trojanka 14:09:11
  Ostatnie słowa "Gościu kompletne odleciał"są najtrafniejsze.
  Wiesz co? Ja myślę, że pomimo tej ichnich zajadłej nienawiści my Polacy się ostaniemy i Polska też a une?
  Une muszą sobie poszukać innego miejsca.
  Naszego Judę też się wymieni!
  Będzie dobrze :)))

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 14:23:32
  Ja też mam taką nadzieję Aniu/ mimo ,że to matka ...../.Jest coś w nas , niestety często poniewczasie, że pewnej granicy podłości nie zniesiemy!!OBY!!POLSKA JEST NASZA!!!
  JAKĄ IM ZOSTAWIMY?????
  https://youtu.be/rVr2Qkb_0Ko

  Serdeczności :))

  https://youtu.be/ahyxEpC9pJY
 • @trojanka 14:41:43
  Na ludowo :)))
  https://youtu.be/MZ7lmNOiNSM

  Tatuś... zawsze najukochańszy!!
  Mój mówił... pamiętaj jesteś Polką!!i ganiał do czytania Trylogii, Krzyżaków,Żeromskiego.Ale z warkoczami mu nie szło :)))

  https://youtu.be/GzZ2u95o2Vk
 • @Nibiru 17:29:08
  Pocieszaj się. Tyle volno.
 • @Autor
  Jestem jak najbardziej za, ale jak to zrobić (vide tytuł)?
 • 5*
  Nasrali nam na dywan i nawet nie proszą o papier toaletowy, jak w tym dowcipie, tylko podcierają się firanką...
 • chyba jednak on jako jeden z nielicznych ma jeszcze krgoslup
  Pan Bielan jako chyba jeden nie zalozyl mycki na przyjatku u Danielsa
 • @trojanka 15:06:34
  ..TAK postępuja zdrajcy Narodu...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031