Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
169 postów 6131 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Będą nas ścigać za... myśli

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że pan Adamowicz zmarł...

 
 
Właśnie przed chwilą dowiedzieliśmy się, że pan Adamowicz zmarł...
Teraz się zacznie cyrk medialny, teraz będzie puste gadanie i słowa.
Prawda jest taka, że dzisiaj żyjemy a co będzie jutro? 
 
 
Jutro każdego z nas może zarżnąć jakiś bandyta . Taki, który czuje się pokrzywdzony i... na przykład kogoś mu przypominamy z widzenia.
Może nas zaszlachtować banderowiec krzycząc, że czuje się wyalienowany w Polsce.
Co wtedy? ano nic... bandyta pójdzie siedzieć i tyle..
 
 
Obawiam się, że władza i opozycja wykorzysta  fakt morderstwa na prezydencie Gdańska wzmożonym zamordyzmem. Oni wszyscyy w końcu zwalą winę na społeczeństwo polskie i jak w sejmie przemówią w sprawach naprawdę ważnych jednym głosem. 
 
 
Obawiam się, że będziemy pociągani do odpowiedzialności nie tylko za słowa ale może niedługo i za myśli...
Za spalenie kukły można wsadzić Polaka, to i za niepraworządne myśli, czemu nie? 
 
 
Jak to się zwołują, prezydent, premier ... za chwilę obawiam się debaty sejmowej i tam dopiero dadzą nam popalić.
Jakaś ustawa? czemu nie? znowu wszystkie łapki w górę !!
Spętają nas wszystkich sloganem "przeciw mowie nienawiści" i pójdzie jak z płatka.
Jakoś dziwnie jestem przekonana, że tak się właśnie stanie i to jest na rękę tym wszystkim łajdakom, którzy nas pchają do wojny, a to nie są bynajmniej jedynie rządzący. Przypominam, że ci, którzy rządzili też w du...sko włazili naszym "jałtańskim sprzymierzeńcom".
Polityka zagraniczna bowiem w wykonaniu i jednych i drugich jest dokładnie taka sama!
 
 
Sprzedać lasy czy oddać majątki żydom? Cóż to za różnica?
Żeby ten szmugiel przykryć za chwilę zacznie się cyrk medialny!
Robić sobie wrogów w świecie arabskim? Jak najbardziej!! to jest na rękę wszystkim oprócz... Polaków.
 
 
Kiedy sobie pomyślę jak bardzo mi wstyd za tą haniebną nagonkę na Iran, kraj któremu życzliwości i pomocy tyle zawdzięczamy... co mogę zrobić?
Powiedzieć im,  że przepraszam?  za ubliżającą politykę naszych elit?
 
 
Chciałabym powiedzieć rządzącym jedno, jeśli nas wciągniecie w wojnę a na to się zanosi  to ja myślę, że naród nigdy wam tego nie zapomni. Nawet nie uciekniecie, bo wygnaliście miliony Polaków ze swojej Ojczyzny i jesteśmy wszędzie!! Jeśli nas zaorają bombami  to mam nadzieję, że rozliczą was nasi i w USA i Europie.
 
 
Takie są moje i wielu innych tutaj żyjących póki co myśli Bardzo jestem ciekawa kiedy po orwellowsku zaczniecie ścigać takich jak ja za.... myśli właśnie.
Obserwujmy ten cyrk - reagujmy i nie dajmy  im się nigdy  !!
 
 
Na koniec.. czy zauważyliście jak tresują nas -ludzi- na skalę światową? Terroryści i to wszyscy giną po dokonaniu zamachów? W jakim celu zawsze są utylizowani? Żeby nie zeznawali kto i dlaczego każe im robić te zamachy!
Właśnie dlatego jestem przekonana, że mord na prezydencie Adamowiczu był zwyczajnym bandyckim napadem, bo morderca przeżył, czyli akcja nie była sterowana.
 
 
Tyle, że to nie przeszkodzi naszym włodarzom wykorzystać tego faktu przeciwko społeczeństwu... słuchajmy i reagujmy..
 
 
zdjęcie 
Pixabay
 
 
 

KOMENTARZE

 • Gry na tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza ciąg dalszy.
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/Michalik_Ku%C5%BAniar_nczas.jpg

  Czy Michalik sama siebie pośle do więzienia za „mowę nienawiści” [WIDEO] Tragiczna śmierć prezydenta Gdańska już wykorzystywana do lansowania się i promowania własnych pomysłów ideologicznych. Jeden z nich zaprezentowała Eliza Michalik, która domaga się cenzury i wsadzania do więzień za „mowę nienawiści”.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1084806893137289216

  https://nczas.com/2019/01/14/gry-na-tragicznej-smierci-prezydenta-pawla-adamowicza-ciag-dalszy-czy-michalik-sama-siebie-posle-do-wiezienia-za-mowe-nienawisci-wideo/
  Ps..W cywilizacji Europejskiej i Zachodniej nie stosuje się odpowiedzialności zbiorowej. Za ten czyn jest odpowiedzialny tylko i wyłącznie sprawca, nikt inny. Marksistowską odpowiedzialność zbiorową stosują tylko cywilizacje dzikie.
 • @kula Lis 68 16:50:54
  Czyli zaczęło się .... tak jak podejrzewałam niestety :(

  Pozdrawiam
 • Astra - Anna Słupianek
  Najpierw Jaśkowiak, teraz Rabiej. PO wykorzystuje politycznie śmierć Adamowicza! A Kongres Kobiet deklaruje: ten nóż trafił też na wielki opór naszych myśli, przeciw przemocy. https://nczas.com/2019/01/14/najpierw-jaskowiak-teraz-rabiej-po-wykorzystuje-politycznie-smierc-adamowicza-a-kongres-kobiet-deklaruje-ten-noz-trafil-tez-na-wielki-opor-naszych-mysli-przeciw-przemocy/
 • Zgadza się i ja na to się nie zgadzam!
  5*
 • Sz. Pani Autorka
  5*****
 • A ja myślę, że nie był to zwykły bandyta
  Wczoraj wieczorem na trojmiasto.pl obejrzałam filmik z "akcji", wyglądało to na przedstawienie, facet mógł być wytresowany. Po tym co zrobił i co miał oznajmić przez mikrofon potulnie dał się położyć chłopakowi z obsługi technicznej, a nie ochrony. Piszą, że trafił na trochę do szpitala, bo miał drgawki, dziwne to wszystko, jak i to, że za napady na bank i SKOKi dostał tylko 5 lat. Wyszedł w grudniu, a w więzieniu podobno był izolowany od innych osadzonych. Obserwujmy scenę polityczną,co się będzie działo, bo jako zwolennik teorii spiskowych nie wierzę w przypadki, zwłaszcza jeśli chodzi o polityków, którzy mieli tyle za uszami jak śp. Adamowicz. No i zasadnicze jak zawsze pytanie Qui bono.
 • Ze Sputnika
  Prezydent Gdańska, który walczy o życie w szpitalu, (teraz już wiemy, że umarł - red. moje) po podpisaniu w 2017 „deklaracji o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji” otrzymał od lokalnej Młodzieży Wszechpolskiej dokument - „polityczny akt zgonu”. W świetle ostatnich wydarzeń wydaje się to upiorną zagrywką.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201901149581428-Pawel-Adamowicz-prezydent-Gdanska-nozownik-WOSP-Sputnik-Polska/
 • @finka 17:09:49
  On się nie przyznaje do zabójstwa.
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/owsiak_odpowiedzialno%C5%9B%C4%87.jpg
  Jurkowi Owsiakowi grozi odpowiedzialność za atak nożownika w Gdańsku! To on organizował imprezę. Kto odpowiada jako organizator za naruszenia zasad bezpieczeństwa jakie umożliwiły wczorajszy śmiertelny atak na prezydenta Gdańska? Wg polskiej ustawy o imprezach masowych odpowiedzialność dzieli się pomiędzy bezpośredniego organizatora i organ samorządu. W tym przypadku pomiędzy WOŚP a tym samym jej szefa Jurka Owsiaka oraz prezydenta Gdańska, który był ofiarą ataku.

  Ustawa stanowi, że:

  Art. 5. [Ogólna odpowiedzialność organizatora za bezpieczeństwo]
  1. Za bezpieczeństwo imprezy masowej w miejscu i w czasie jej trwania odpowiada jej organizator.
  2. Bezpieczeństwo imprezy masowej obejmuje spełnienie przez organizatora wymogów w zakresie:
  1) zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w imprezie;
  2) ochrony porządku publicznego;
  3) zabezpieczenia pod względem medycznym;
  4) zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego obiektów budowlanych wraz ze służącymi tym obiektom instalacjami i urządzeniami technicznymi, w szczególności przeciwpożarowymi i sanitarnymi.
  3. Obowiązek zabezpieczenia imprezy masowej spoczywa na organizatorze, a w zakresie określonym w tej ustawie i innych przepisach także na: wójcie, burmistrzu, prezydencie miasta, wojewodzie, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i innych jednostkach organizacyjnych ochrony przeciwpożarowej, służbach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek publiczny na obszarach kolejowych, służbie zdrowia, a w razie potrzeby także innych właściwych służbach i organach. Stopień odpowiedzialności oraz skierowanie zarzutów do właściwych osób będą rozpoczętego śledztwa prokuratorskiego. Tymczasem internauci apelują do Jurka Owsiaka, by wykazał się odwagą cywilną i wziął na siebie odpowiedzialność, a nie uciekał z tonącego okrętu: Odchodzi w cieniu tragedii nawet teraz nie potrafi się godnie zachować!
 • @kula Lis 68 17:27:02
  Chciałam prosić aby komentarze były krótsze...
  Wystarczy kilka zdań i link podać, resztę sobie każdy przeczyta sam:)

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek czy w tym wpisie widzisz groźbę? Bo ja nie widzę. Ciekawe co na to powie sąd.
  Policja zatrzymała internetowego hejtera! Groził prezydentom Wrocławia i Poznania. ["Jeszcze Jaśkowiaka i prezydenta Wrocławia... stają się ofiarą swojego lewackiego i bezbożnego podejścia do swoich stanowisk".] https://niezalezna.pl/254284-policja-zatrzymala-internetowego-hejtera-grozil-prezydentom-wroclawia-i-poznania

  Ps..Czy w tym wpisie widzicie w jakiejś formie groźbę? Bo ja niczego takiego nie widzę tylko stwierdzenie faktu. Ciekawe co na to bzdurne oskarżenie policji powie prokuratura i sąd. To czemu cała PO nie korzysta z programu cela +? Szkoda, że nie aresztują polityków, którzy nawołują do nienawiści. Widocznie im wolno więcej, w imię obrony konstytucji. Niejaki Komorowski nawoływał - tak podpowiem panu Brudzińskiemu. Szkoda, że z równym zaangażowaniem nie doprowadzają do prokuratora osób od i trójzęba Kasprzaka plujących na najważniejsze osoby w państwie. Dzisiaj wyjątkowy popis dała Maria Nurowska, która podała w mediach społecznościowych specjalną informację dla myśliwych: "Największe skuPiSko chorych, niebezpiecznych, dzikich świń zlokalizowano w kniei na Nowogrodzkiej" to i z nią też coś zróbcie panie Brudziński.
 • O jakiej mowie nienawiści tutaj może być mowa?
  skoro sprawcą okazała sie podobno (bo nie śledzę bieżących doniesień) osoba niezrównoważona psychicznie, których coraz więcej w tej naszej teraz Ojczyźnie.

  Nachalne dorabianie do tego polityki czy filozofii czy o zgrozo lansowanie się, jest niecnym wykorzystywaniem powagi tej śmierci.
 • @lorenco 17:15:21
  Mam nadzieję, że nie będą ciągnąć teraz szefa tej Młodzieży Wszechpolskiej (niestety akurat nazwisko wyleciało mi z głowy) po przesłuchaniach i sądach.
 • @finka 17:09:49
  może masz rację...
 • @Astra - Anna Słupianek 17:30:31
  Wszystkie kontrowersje wokół zamordowanego prezydenta Adamowicza: Amber Gold, oświadczenia majątkowe i delegalizacja ONR-u

  https://nczas.com/2019/01/14/wszystkie-kontrowersje-wokol-zamordowanego-prezydenta-adamowicza-amber-gold-oswiadczenia-majatkowe-i-delegalizacja-onr-u/

  Ps..Adamowicz to złodziej który uciekł prokuratorom w zaświaty i słup to tyle. A DUDA wprowadza żałobę narodową! Co za absurd!
 • @kula Lis 68 17:49:47
  Gdyby nie był żydem czyli członkiem mafii żydowskiej to by nie było tego całego ajwaj..
  Ostatnio w Berlinie zaszlachtowali ciężarną Polskę .. i krótka informacja i żadnego ajwaj...

  Kolejny dowód na to w czyich rękach jest Polska za sprawą solidaruchów oraz KK z JPII na czele.

  Inna sprawa to taka że to zabójstwo śmierdzi prowokacją bo takiego "świra" można łatwo podjudzić do dowolnego czynu...


  dostał wyjątkowo niski wyrok za napady na Banki były to skoki czyli nie banki żydowskie stąd pewnie taki wyrok. Za żydowskie banki w żydowskim talmudycznym sądzie dostałby z 20 lat... a za skoki na Skoki tylko 5.
 • @kula Lis 68 17:49:47
  żyd żydowi oka nie wykole.. to jedna mafia...
 • @kula Lis 68 17:49:47
  Skandowali hasła: „wielka Polska to nasz cel”, „tylko ONR”, „znajdzie się kij na lewacki ryj”, „PiS, PO jedno zło”,
  Za te hasła Adamowicz chciał delegalizacji ONR.
  Moim zdaniem najbardziej za: PiS, PO jedno zło!
 • @finka 17:09:49
  No cóż...mieli czas, by wyhodować sobie ,,sprawcę,, zwłaszcza w więziennej izolatce. Adamowicz raczej posiadał dużą wiedzę , jeśli idzie o Gdańsk i całe Trójmiasto. Także ,,starsi i mądrzejsi,, w spektakularny sposób ,,wyłączyli,, Pana prezydenta.
 • @zbig71 18:48:50
  Całą działalność polityczną Adamowicza oceniam bardzo negatywnie.
  Nie chciałbym jednak, żeby ta bezsensowna śmierć stała się następnym pretekstem do polsko - polskich nawalanki. A na to się zanosi.
 • "Potrzeba pozytywnego myślenia i działania"
  Jedynie polemizując, szanse na odpowiednie traktowanie mamy znikome. Gdyby nie zamach na Kutscherę 1 lutego 1944 r. wykonany przez oddział specjalny Kedywu, Warszawiacy nadal byliby prześladowani przez hitlerowców. Najpierw trzeba się przeciwstawić złu, dać przykład innym do skutecznego działania, nakłonić do aktywności i zorganizować do wspólnego porządkowania polskich spraw. Nie tylko w Pani stosunku do rzeczywistości dominuje defetyzm. To działa paraliżująco. Proszę się nad tym zastanowić. Pozdrawiam.
 • @Oscar 18:12:11
  Atak szaleńca, czy perfidny plan z wykorzystaniem czyjejś choroby? Ważne pytania związane z zabójstwem Adamowicza. https://nczas.com/2019/01/14/atak-szalenca-czy-perfidny-plan-z-wykorzystaniem-czyjejs-choroby-wazne-pytania-zwiazane-z-zabojstwem-adamowicza/
  Michal Xinski1 godzinę temu (edytowany)
  1. Budynia zabili w strefie VIP czyli w najbardziej chronionej.
  2. Budyń był organizatorem a więc odpowiedzialnym za bezpieczeństwo.
  3. Owsiak zrezygnował z zarządzania WOŚP, aby uniknąć odpowiedzialności.
  4. Rezygnacja Owsiaka ma też drugie dno. Ochrona majątku zgromadzonego przez te 27 lat.
  5. Modus operandi wskazuje na nasze służby. Posłużono się przestępcą zupełnie jak w przypadku Papały, Jaroszewiczów czy Dębskiego.
  6. Cała sytuacja ma wiele aspektów. Może chodzić o pretekst do wprowadzenia stanu wojennego. Może chodzić o wywołanie rewolucji o pietruszkę. Może też chodzić o uciszenie wspólnika w biznesie.
  7. Za cały bajzel zapłacimy wszyscy. Zapłacimy własną kasą. Zapłacimy wolnością. Zapłacimy prawem do własności.

  Ps. Budyń chciał demontować pomnik ks. Jankowskiego. A zdemontowali Budynia. Taka ciekawostka.
 • @Oscar 18:12:11
  Pewnie, że jedna mafia. A zaczęło się mniej więcej tak ( za Wiki):
  Zmiany ustrojowe zapoczątkowane w drugiej połowie lat 80. XX wieku, które przyczyniły ostatecznie do upadku komunizmu w Polsce rozpoczęły nową erę w historii przestępczości zorganizowanej[19]. W maju 1990 roku przy szosie katowickiej znaleziono zwłoki dwóch mężczyzn, członków grup przestępczych: „Lulka” i „Słonia”, a w lipcu tego samego roku w motelu „George” niedaleko Nadarzyna od postrzału zginął inny członek grupy przestępczej: „Szarak”[19]. W tym samym roku zostały też rozwiązane Milicja Obywatelska i SB[19], a w ich miejsce zostały powstały analogicznie policja i Urząd Ochrony Państwa[20][21]. Wydarzenia te stały się początkiem znanej z lat 90. XX wieku wojny polskich gangów, w której zginęło kilkadziesiąt osób[19].
 • @Oscar 18:12:11
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/owsiak_nowy.jpg

  Największa wpadka Jurka Owsiaka! Po ataku na prezydenta Adamowicza atakuje Pielę po czym… liczy kasę (VIDEO)

  https://youtu.be/va-um5KEEeg
  https://nczas.com/2019/01/14/najwieksza-wpadka-jurka-owsiaka-po-ataku-na-prezydenta-adamowicza-atakuje-piele-po-czym-liczy-kase-video/
  Ps..A tak nawiasem to Jurka zaskoczyła sytuacja i nie miał instrukcji na taką okoliczność. Stąd wpadka.
 • @kula Lis 68 19:30:07
  Przedwczesne są te wnioski.
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11
  Ma tupet. Morderca Adamowicza Stefan W. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów. Zamachowiec z Gdańska, Stefan W. nie przyznał się do stawianych mu zarzutów o zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Składał w tej sprawie wyjaśnienia. https://nczas.com/2019/01/14/ma-tupet-morderca-adamowicza-stefan-w-nie-przyznal-sie-do-stawianych-mu-zarzutow/
  Ps..Absurdalne. Najpierw piszą że ma zaburzenia psychiatryczne. Był leczony. A teraz nagle sensacja kiedy nie przyznaje się do winy? Czy leci z nami psychiatra na pokładzie? Może ma schizofrenię? A może tak mu kazano mówić? I jeszcze ten komentarzyk pt "ma tupet". DLACZEGO TUPET ? Taki rozkaz. Zresztą to nie ma znaczenia, bo niedługo się powiesi. Chyba nikt nie sądzi, że mocodawcy pozwolą mu ot tak, jak zwykłemu mordercy, odsiadywać sobie wyrok. A co ma mówić? mówi to, co mu powiedzieli zleceniodawcy, słuchaj, masz żółte papiery, posiedzisz pół roku, a później w nagrodę wyjedziesz sobie na wczasy do Juraty, dorzucimy ci jakąś dupę, trochę koksu i kilka Dżonów Łokerów, wchodzisz w to?! Jest chory, nie zasługuje na karę śmierci. Stefan W. jest produktem lewicowego wymiaru sprawiedliwości, który go skazał za ciężkie przestępstwa na 4 latka. Powinien siedzieć ale wyszedł bo go rozgrzeszono. Było RÓBTA CO CHCETA? to żem se zrobił!
  Składka na dobrego adwokata dla tego pana! Za te mieszkania nieprzeliczone, 36 kont, z łapówkami na nich i za tą codzienną krzywdę szarego człowieka.
 • WPS
  Szanowna Pani,

  Persowie nie są Arabami :)))) !!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:13:29
  Sakiewicz z Michnikiem znakomicie to ,,zagospodarują,,
 • @Analityk 19:52:56
  Dlaczego są przedwczesne?
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11 gdzie tu groźba? zaczęło się jak piszesz
  Makabryczny telefon od seniora. "Zginął Adamowicz, a jutro..."..Zatrzymaliśmy 72-letniego mieszkańca Warszawy, który dzisiaj po południu zadzwonił do WCPR i groził Prezydentowi, tłumacząc „zginął Adamowicz, a jutro może zginąć Andrzej Duda". Więcej
  Po otrzymaniu informacji Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI szybko ustalili miejsce zamieszkania osoby. Zabezpieczono telefon, z którego wykonano połączenie. Zatrzymany jeszcze dzisiaj trafi do policyjnego aresztu. O wszystkim poinformowano prokuraturę.
  https://niezalezna.pl/254407-makabryczny-telefon-od-seniora-zginal-adamowicz-a-jutro
  Ps...Jesteście niesamowici. 72 letni groźny i bezwzględny przestępca zatrzymany. Brawo kurwa. Tak się rodzi sukces i bezpieczne państwo. Gdzie tu widzicie groźbę? To jest troska o życie PAD! Brak znamion czynu zabronionego. Bijecie pianę, a sąd i tak go uniewinni. To nie jest groźbą może ... To jest ostrzeżenie . Dajcie spokój warszawska policjo. Wszystko co warszawskie to platfusowe a więc żałosne, jak ściganie 72-latka. Zaczyna się robić makabrycznie. Ale nie bój się zarówno GW jak i TVN będą podgrzewać atmosferę. Dziadka pogonili a mocodawcy ci którzy są w 100% odpowiedzialni za ten syf nienawiści - Nowaki, Arłukowicze, Budki, Wałęsy, Nurowskie, Środy, Hartmany, etc.. dalej chodzą po stacjach TV i sieją nienawiść. Jesteście Jojo i prokuratorzyny silni wobec słabych a słabi wobec silnych. Nic się nie zmieniło.
 • @zbig71 20:04:37
  Do pkt. 6 są to znane fakty i hipotezy, ale pkt. 7 to już wg autora pewnik. Odsyłam do polemiki z autorką wpisu.
 • "Kontrola umysłu"
  Może się posłużono tą właśnie techniką operacyjną?
 • @Analityk 20:21:41
  Bardzo możliwe, że wadza wymyśli kolejne kneblujące prawa dotyczące obywateli. Dla ,, naszego,, dobra. Także bardzo możliwe, że kolegę KL wspierają proroctwa.
 • @Analityk 20:24:43
  Ponoć MON wydaje sporo kasy na badania kontroli umysłu.
 • @stanislav 19:59:03
  "Persowie nie są Arabami :)))) !!!!"

  A gdzie ja tak napisałam?
  Wyraziłam swoją opinię na temat atakowania Iranu..
  Nie zaprzeczy pan jednak że już Irak i Syria do niego należą a my się wtrącamy w ich sprawy, tyle.
 • "naród nigdy wam tego nie zapomni"
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg
  wolne żarty,

  rząd londyński brylował długie lata po wojnie, i nikt o nim złego słowa nie powie,

  to my mieliśmy nie oddać nawet guzika, tymczasem traciliśmy życie, traciliśmy na próżno, gdy tamci zbiegli.
 • Pytanie
  Dlaczego Gazeta Wyborcza usunęla z sieci tekst z 2014 r. o skazaniu Stefana W. na niską karę więzienia za napady na banki, w którym gdański sędzia Radomir Boguszewski mówi: "Główną rolą kary ma być wychowanie młodego sprawcy, a nie represją"
  Sprawcy groziła kara do 12 lat pozbawienia wolności. W 2014r. decyzją Sądu został skazany na 5 lat i 6 m-cy. Karę zakończył w dniu 8 grudnia 2018r.

  ps.
  skazany został w V 2014, a dostał 5 lat i 6 miesięcy... może nie umiem liczyć ale za cholerę mi to nie pasuje.
  Ale spokojnie. Szczujnia z GWna TVN24 oraz totalsi zrobią z bandziora- pisiora.
  Wyrok już wydał sam Owsiak.
 • @interesariusz z PL 20:46:52
  Ale to prawda. Mieliśmy nie oddać nawet guzika. No i guzik nam został.
 • z Pani artykułu wynika że cała ta sprawka jest starannie wyreżyserowana przez estabilishment,
  fakt że podejrzane wydawały mi się 3 rzeczy
  1 TVP trąbiące o Wielkiej Owsiakowej Ściemie Pieniężnej przed zabójstwem
  2 deklaracja mbanku o przejściu na całoroczną zbiórkę popzez kanały multimedialne i rezygnacja "złotego melona" z akcji charytatywnej.
  3 grająca muzyka otumaniony tłum robiący selfie fajerwerki i opieszałość w obezwładnianiu sprawcy
 • @zbig71 20:41:29
  Nie tylko nasz MON. Innych państw też.
 • @zbig71 20:39:29
  Możliwe.
 • Myślę, że najpierw rozpocznie się nagonka przerzucania winy z jednej strony na drugą
  co już teraz wśród trolli widać w tym w TVPiS, co zaraz doszukała się, że zabójca zbyt późno został obezwładniony, więc to wina organizatorów, czyli hajda na WOŚP, a później rzeczywiście zaczną się proby wykorzystania sprawy w celu ograniczenia wolności obywatelskich. Przecież nasi bonzowie wszystko robią dla dobra społeczenstwa. A mowa nienawiści, jakże łatwo ją zdefiniować, każde słowo krytyki przeciw nam, to mowa nienawiści, od tego do cenzury droga nie daleka.
 • @Zawisza Niebieski 21:55:28
  A w twojej szczujni to jak jest
  Normalnie?
 • @Husky 21:16:03
  Takiej okazji nie zmarnują. Ponoć wypuścili go wcześniej za dobre sprawowanie. Owsiak pięknie się kompromituje. Niech gada jak najwięcej. I Środzina także. Teraz należy przygotować się na jazgot. Piękny temat zastępczy, a Błaszczak może szykować naszych wojów na wojnę irańską
 • @Analityk 21:53:34
  To jasne. Ale ponoć były oświadczenia min prof.Szeremietewa o pracach nad kontrolą umysłu, chyba widziałem to w NTV J.Zagórskiego
 • @zbig71 22:23:45
  //Teraz należy przygotować się na jazgot.//

  poczekaj jak się bloger rozkręci
  będzie jazgot !!!!
  gwarantuje ci
  i to przez kilka tygodni
  jest "Temat"
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 21:55:28
  Polityczną poprawność jest formą cenzury. Bez urzędu na Mysiej, a spełnia swoje zadanie.
 • @Zawisza Niebieski 21:55:28
  Też mi się tak wydaje, będą chcieli ograniczyć wolność słowa, co pasuje rządowi i opozycji. Póki co nie ma żadnych przesłanek, że był to mord polityczny, a jak rozgrywają to politycznie POPiSowcy widzimy.
 • @Zawisza Niebieski 21:55:28
  Na pewno do dnia pogrzebu będą się wszyscy powstrzymywać ale potem?
  Ja się najbardziej obawiam nie tego, że będą zrzucać winę jeden na drugiego.
  Obawiam się, że wpadną na pomysł zamknięcia nam ust i to w takim samym stopniu jedni i drudzy. Przecież totalna opozycja w niczym się nie różni, tak uważam.
  Trzeba ich obserwować i nie dopuścić do tego!
  Jestem bardzo ciekawa jakie będzie następne posiedzenie sejmu.

  Pozdrawiam
 • @zbig71 18:48:50
  Mieszkam w Trójmieście od zawsze więc może jestem bardziej podejrzliwa. Usiłuję sobie przypomnieć, czy Pan Prezydent miał być przesłuchany przed komisją do Amber Gold, nie śledzę tego więc może ktoś mnie oświeci.
 • @Husky 22:28:24
  Który?
 • @Astra - Anna Słupianek 22:31:44
  Jak pójdziemy na wojnę irańską? Wtedy ograniczą wolność słowa że względu na , bezpieczeństwo narodowe,,.
 • @finka 22:35:22
  Tak naraz w 3 miastach mieszkasz?...
  Łomatko... :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:37:13
  Wielu ich tu nie ma
 • @finka 22:35:22
  To przesłuchania uniknął. Może o to chodziło? Ta sprawa śmierdzi.
 • @Husky 22:28:24
  Jest pożywką i paliwo dla Michników i Sakiewiczow. I dla tych dwóch gudłaji Karnowskich.
 • @Husky 22:41:27
  Fakt. Oprócz ciebie to już niewielu zostało . Już na bieżąco są usuwani :)
 • ...PSY -OP ...
  OCZYWIŚCIE ...

  13.01...

  ehh ta 13 ..

  grube nici to mało powiedziane...
 • @Paulus Aquarius 00:05:07
  Jak Stefek. W
  popełni samobójstwo w celi monitorowanej 24 godziny, to znaczyć będzie, że Adamowicza usunęli pierwszorzędni fachowcy.
 • @Astra - Anna Słupianek 17:30:31
  Pani Anno! Jak tak można! Przecież lis słynie z bardzo krótkich i treściwych komentarzy. A swoją drogą, nawet często ma dużo racji.....
 • @zbig71 22:23:45
  Odsiedział cały wyrok, był komunikat służby więziennej, skończył odsiadkę w grudniu ub roku przed świętami. W więzieniu dostał żółte papiery.
 • Już zaczyna się polityczne wykorzystywanie tej smieci
  Oto Awaas wysyła list z treściami -nazwijmy je- anty"faszystowskimi.
  Wklejam fragment :
  "
  My, Polki i Polacy z różnych stron, niezależnie od poglądów, pochodzenia i przekonań, stajemy przeciwko nienawiści, przemocy i dzieleniu naszego społeczeństwa.

  Wiemy, że nie jest za późno, by powstrzymać wyniszczającą nasz kraj polityczną wojnę i deklarujemy, że nie będziemy się do niej przyczyniać.

  Tak, jak Paweł Adamowicz, chcemy Polski otwartej, słuchającej i solidarnej.

  Z poważaniem,
  Martyna z zespołu Awaas"

  Więc chyba Astro masz rację...
 • @kula Lis 68 08:45:09
  A może chciał wrócić z powrotem do więzienia?
 • @Husky 21:16:03
  Korwin-Mikke stanowczo po śmierci Adamowicza. „Stefan W. po zamachu biegał sobie swobodnie po scenie, bo niczego się nie bał. A kandydaci na morderców powinni się bać!”

  https://nczas.com/2019/01/15/korwin-mikke-stanowczo-po-smierci-adamowicza-stefan-w-po-zamachu-biegal-sobie-swobodnie-po-scenie-bo-niczego-sie-nie-bal-a-kandydaci-na-mordercow-powinni-sie-bac/

  Ps..I tu z Korwinem trzeba się zgodzić. Gość odsiedzi 25 lat i CO DALEJ?. A jak mu się nie będzie dalej chciało pracować – to co – czekamy aż sobie wybierze następną ofiarę ? Według zidiociałego papy Franciszka kara śmierci nie licuje z Chrześcijaństwem. Ten kulfon już dawno powinien być wywieziony na wozie z gnojem.
 • @Astra - Anna Słupianek 17:30:31
  Do aresztu za wpis na forum. Władza chce pokazać, że działa. Policja zatrzymała kolejną osobę za tzw. groźby karalne w sieci. Policjanci zatrzymali 24 letniego mężczyznę, który na internetowym forum groził prezydentowi Olsztyna. To kolejne zatrzymanie za tego typu przestępstwa w ostatnich dniach. Te błyskawiczne działania Policji mają charakter pokazowy i dotyczą gróźb wobec urzędników. Nie słychać aby Policja przeprowadzała podobne błyskawiczne zatrzymania gdy sprawa dotyczy zwykłego obywatela. https://nczas.com/2019/01/15/do-aresztu-za-wpis-na-forum-wladza-chce-pokazac-ze-dziala-policja-zatrzymala-kolejna-osobe-za-tzw-grozby-karalne-w-sieci/

  Ps..I o to chodziło, a jak prezydent Adamowicz wkopywał słup graniczny dla upamiętnienia granicy wolnego miasta Gdańska albo ciągał z innymi ważniakami po lotnisku samolot sfinansowany z Amber Gold to nikt nie chciał go nawet przesłuchiwać. To że to pokazówka to oczywiste, zatrzymują jakichś dziadków, co mogą szybko znaleźć, bo jak by to napisał ktoś kto wie jak się ukryć, to g…. by znaleźli. Druga sprawa to widać jak na dłoni poziom ochrony imprez masowych, z info z sieci koleś nie był specjalnie rozgarnięty a był w stanie zrobić co zrobił, teraz pomyślcie sobie przez chwilę co by się stało jak by za coś takiego wziął się ktoś, kto ma 1 lub 2 odchylenia standardowe wyższe IQ od średniej i celował by w więcej ofiar. Była by taka jatka że wszyscy tylko kopary ze zdziwienia mogliby rozdziawić przed śmiercią, podobnie jak było w Norwegii. Pies który szczeka, nie gryzie. Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje. Innymi słowy ci którzy wykrzykują groźby na internecie, nie podejmują na ogół żadnych akcji. Akcje podejmują milczący zamachowcy, których nasza dzielna policja na żadnym forum nie znajdzie. Bo policja nadaje się tylko do brania swoich pensji (ostatnio im podnieśli) i do łupienia nas mandatami, ale gdy trzeba podjąć rzeczywistą i niebezpieczną akcje, to chowają się za pięknymi słówkami swoich rzeczników prasowych. No, chyba, że rozkaz jest z Berlina albo Telawiwu. Wtedy areszt wydobywczy zapełnia się po brzegi. Jak widać, PO wygrała. PiS tak się zmienił, że już nie ma między nimi różnic.
  Spokojnie mogliby tworzyć oficjalny koalicje, ale rozumiem, że ma być demokracja, wybory i pozory wolności dla nas. Oni jedni bez drugich nie istnieją. Karmią się tragediami, bo to podstawa ich egzystencji. A ludzie dają się wciągać w to bagno i nawet nie zauważają, że tkwią w nim po czubek głowy. Mogli by iść razem. Ale stołków nie starczy. I tak liczba posad pasożytniczych jest bizantyjska.
 • @Astra - Anna Słupianek 17:30:31
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_w_zamach_adamowicz_atak_wosp_gdansk.jpg
  Tak stworzono mordercę Adamowicza. Mocne słowa o Stefanie W. „Nauczyliśmy go być roszczeniowym. Pokazaliśmy jaki jest bezkarny”..„PAN Stefan przeleżał w pudle 5 lat, nauczyliśmy go być roszczeniowym i aroganckim i pokazaliśmy jaki jest bezkarny” czytamy na facebookowym profilu Służba Więzienna Okiem Klawisza. Według autora bloga to polski system więziennictwa jest winny tragedii z Gdańska. W długim, często również wulgarnym wpisie czytamy m.in. o tym, iż więźniowie traktowani są w Polsce jako prawdziwi „Panowie”, którzy mają władzę nad służbą więzienną i bezkarnie żerują na państwie polskim.
  https://nczas.com/2019/01/15/tak-stworzono-morderce-adamowicza-mocne-slowa-o-stefanie-w-nauczylismy-go-byc-roszczeniowym-pokazalismy-jaki-jest-bezkarny/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:13:29
  Wszyscy pamiętamy jak Adamowicz ciągnął samolot AMBER GOLD, jak Wojsko Polskie wyrzucił z Westerplatte, jak tramwaje nazywał imionami SS-manów, jak tęsknił do niemieckiego Wolnego Miasta Danzig. To był człowiek gdańskiej "Malej Sycylii" i NIE RÓBCIE Z NIEGO ŚWIĘTEGO bo takiego właśnie męczennika potrzebuje KODZIARSTWO i targowica!
  To Duda zaczął Adamowicza wynosić pod niebiosa. Nie zapominajmy, ze jednak zamordowano prawdziwa kanalie. Ale nie zapominajmy również, że to Gdańszczanie, po raz bodajże szósty, wybrali go na prezydenta swojego miasta. To się nazywa syndrom sztokholmski. Nie było tyle płaczu jak zabili Bartoszcze, Leppera czy Petelickiego prawdziwych patriotów. Zobaczcie jaka jest skala hipokryzji i manipulacji. Żyjemy w po magdalenkowym systemie który jest antypolski.
 • @Husky 21:16:03
  Niemcy komentują zabójstwo Adamowicza i ostrzegają przed kaczyzmem. „Winna prawica” ... W niemieckiej prasie pojawiły się komentarze po zabójstwie prezydenta Gdańska. Komentatorzy zza Odry winą za tragiczną śmierć Pawła Adamowicza obarczają oczywiście prawicę. Ich zdaniem, to ona odpowiada za „klimat agresji”.
  https://nczas.com/2019/01/15/niemcy-komentuja-zabojstwo-adamowicza-i-ostrzegaja-przed-kaczyzmem-winna-prawica/
  Ps..Florian Hassel? czy to nie ten fanatyczny polakożerca? Brat jego dziadka był strażnikiem obozowym w Treblince i to on brał udział w zamordowaniu Janusza Korczaka i jego podopiecznych.
 • @finka 22:35:22
  Także za łapówkę w kwocie 400 tys zł, deweloperzy aresztowani tak zeznali...Miał się czego obawiać.
 • @zbig71 00:21:32
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_w_atak_adamowicz_noz_gdansk_wosp.jpg
  Co Stefan W. zeznał w sprawie morderstwa Adamowicza? Obrońca z urzędu podał szczegóły. Stefan W., który zaatakował nożem prezydenta Gdańska podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, został wczoraj przesłuchany w prokuraturze w Gdańsku. Nie przyznał się do winy. Przyznany mu z urzędu obrońca ujawnił co zeznał.

  https://nczas.com/2019/01/15/co-stefan-w-zeznal-w-sprawie-morderstwa-adamowicza-obronca-z-urzedu-podal-szczegoly/


  Ps..Gość dostaje się do strefy VIP i morduje złodzieja Adamowicza a potem jakby nigdy nic z nożem pojawia się na scenie i krzyczy, że to PO go posadziło więc dlatego zabija. Ciekawe jakie służby i jaka ambasada za tym stoi. Biedny Stefek, pewnie zauważył, że niczym szczególnym nie odróżnia się gdańskich elyt. Brakowało mu tylko kasy i układów. Elyty z którymi się identyfikował i małpował, nie dały mu wzoru uczciwego życia. Stefek nie zabił człowieka ale symbol ostracyzmu.
 • @kula Lis 68 19:30:07
  "Ps. Budyń chciał demontować pomnik ks. Jankowskiego. A zdemontowali Budynia. Taka ciekawostka.

  No niestety, to jest już któryś kolejny przykład na to, jak kończy się wyciągnięcie ręki na Kościół Chrystusowy.
 • @zbig71 00:21:32 Dlaczego na pogrzebie najgłośniej płacze niewierna żona ?
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2018/04/borusewicz_wolonosc24.jpg


  Borusewicz odleciał w ramach walki z nienawiścią po zasztyletowaniu Adamowicza: „To był mord polityczny, do którego doprowadziła atmosfera szczucia, nagonki, prowadzonej m.in. przez TVP”. Politycy PO sugerują, że mord popełniony na Pawle Adamowiczu przez nożownika to zbrodnia polityczna. Wicemarszałek senatu z PO nic nie sugeruje. On mówi wprost „to był mord polityczny”. Na antenie Polsat News w „Wydarzeniach i Opiniach” wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz odniósł się do tragicznej śmierci prezydenta Gdańska. Powiedział, że zabójstwo Pawła Adamowicza było „mordem politycznym”, spowodowanym nagonką i szczuciem, m.in. przez TVP.

  https://nczas.com/2019/01/15/borusewicz-odlecial-w-ramach-walki-z-nienawiscia-po-zasztyletowaniu-adamowicza-to-byl-mord-polityczny-do-ktorego-doprowadzila-atmosfera-szczucia-nagonki-prowadzonej-m-in-przez-tvp/ Ps..Adamowicz został zabity za "kastę sędziowską z PO". Gdyby ofiarą była inna osoba odpowiedzialność za mord zwalono by na Owsiaka i samego Adamowicza. Tylko dlatego, że umarł nie będzie odpowiadał przed sądem.
 • @Astra - Anna Słupianek 22:31:44 cyrku końca nie widać..już prawa strona bierze w nim udział!
  Prezydencki minister wprost o zabójstwie Adamowicza. „To był atak na państwo polskie”(sic!) Państwo polskie zostało tym aktem zaatakowane - ocenił wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha odnosząc się do zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. "Zginął prezydent wielkiego miasta, zginął samorządowiec, zginął człowiek na służbie" - podkreślił Mucha. https://niezalezna.pl/254451-prezydencki-minister-wprost-o-zabojstwie-adamowicza-to-byl-atak-na-panstwo-polskie

  Ps..Prawa strona PiS wpisuje się w narrację PO i lewactwa. To nie dobrze wróży.
 • @kula Lis 68 10:07:22
  Podejrzewam BND. Adamowicz to Gdańsk iPO, czyli opcja niemiecka.
 • @Jan Paweł 10:09:20
  Jak ks.Jankowski to kościół Chrystusowy, to wszystko jasne. Dziękuję postoje.
 • @zbig71 10:54:48
  Będzie dymisja Andruszkiewicza? Nowy kandydat na „winnego” w sprawie śmierci Adamowicza. Mimo padających apeli o nieupolitycznianie śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, część komentatorów nie czeka nawet do jego pogrzebu. Trwa wskazywanie „winnych” lub tych, którzy się do tego rzekomo przyczynili. Tym razem przypomniano sprawę niedawno powołanego wiceministra cyfryzacji Adama Andruszkiewicza.

  https://nczas.com/2019/01/15/bedzie-dymisja-andruszkiewicza-nowy-kandydat-na-winnego-w-sprawie-smierci-adamowicza/
 • @kula Lis 68 10:13:57
  Borusewicz to gościu , który nigdy nie pracował, tylko działał , ukrywał się i doił państwo. Nie wiadomo, czy nie TW z lat 80tych
 • @kula Lis 68 10:39:27
  Mucha co kocha banderowców. Ten Duda jest gorszy, czy jego ministrowie? Bo nie mogę się zdecydować.
 • @zbig71 10:54:48
  Fala hejtu po słowach polityka PiS ws. żałoby po Adamowiczu. „Nie mam podstaw do ogłoszenia żałoby w Gdańsku.” A wystarczyło przeczytać cały komunikat. https://nczas.com/2019/01/15/fala-hejtu-po-slowach-polityka-pis-ws-zaloby-po-adamowiczu-nie-mam-podstaw-do-ogloszenia-zaloby-w-gdansku-a-wystarczylo-przeczytac-caly-komunikat/
  Ps..Nad tym Narodem należałoby ogłosić nieustającą żałobę. Polin teraz to wariatkowo pełną gębą. Powinien Dzwon Zygmunta zabić, że najemnik niemiecki zmarł. Tłum dobrze wytresowanych roboli. Wiedzą tyle ile trzeba żeby robić co im się każe. To gwarancja że będzie się coraz lepiej żyło (z tego tłumu) tym co wiedzą choćby cokolwiek. Jestem dobrej myśli, roboli należy kształcić tylko na tyle na ile jest to konieczne. Co i jak mają myśleć to im się zapoda w odpowiednim czasie, he he.
 • @zbig71 11:00:21
  Żydzi też opłakują Adamowicza i mieszają go w politykę. Bo „głośno i wyraźnie wypowiadał się przeciw antysemityzmowi w Polsce”. https://nczas.com/2019/01/14/zydzi-tez-oplakuja-adamowicza-i-mieszaja-go-w-polityke-bo-glosno-i-wyraznie-wypowiadal-sie-przeciw-antysemityzmowi-w-polsce/
  Ps..Normalnie szopka. Już niedługo w "Rzeczpospolitej Przyjaciół – POLIN" obwieszczą nastanie nowego Holo-kaustu wymierzonego w zwolenników koszerności, synagog itp innych hanuk. Aj-waj na cały kraj… i do przodu! Adamowitz vel Adamowicz był 100% żydem stąd ten Lauder robi mu laudację. Żydki zawsze ujmowali się za złodziejami, rączka rączkę myje. Tak to na pewno był antysemicki motyw zbrodni. ajwajj..przerażający, istny "cholokałst"...albo ubój rytualny? Cytat: "sprzeciwiał się skrajnie prawicowemu ekstremizmowi, a atak na niego to napaść na wartości tolerancji". Polska prokuratura powinna natychmiast przesłuchać tego żyda, bo coś widać wie nt. zleceniodawców tego zabójstwa. Bo jest oczywistym , że psychol-zabójca żadnym prawicowym ekstremistą nie był, a "wartości tolerancji" miał w tyle. Więc logicznym jest, że wg w/w żyda mord zlecili jacyś "prawicowi ekstremiści, przeciwni tolerancji".
 • @zbig71 11:00:21
  Cały świat jest wstrząśnięty tym co się w Polsce stało;
  -Australijscy dziennikarze przypomnieli animację w TVP, która w zniesławiający, nienawistny sposób przedstawiła Owsiaka i WOŚP i „miała antysemickie tony”.
  -niemiecki „Welt” podkreśla, sugeruje, że motywem napaści na prezydenta Gdańska mogła być „zemsta za wyrok więzienia”.
  -The New York Times” podkreśla polityczne motywy ataku nożownika. Zwraca uwagę, że Adamowicz został ponownie wybrany na prezydenta miasta w listopadowych wyborach, które „podkreśliły głęboki podział między liberalnymi miastami Polski a konserwatywnymi wsiami.
  -Rosyjska telewizja Russia Today podała, że atak na Adamowicza potepili „nawet najwięksi polityczni rywale burmistrza”.
  -Brytyjski dziennik „The Guardian” pisze, że prezydent Adamowicz został „dźgnięty nożem na scenie przed tysiącami widzów”. Cytuje też burmistrza Londynu, który na Twitterze napisał, że jest „wstrząśnięty zamachem na Pawła Adamowicza.
  -O ataku napisała nawet arabska stacja Al Jazeera. Podkreśliła, że stało się to podczas zakończenia akcji „największej organizacji charytatywnej” w Polsce.
  – Parlament Europejski uczcił Adamowicza minutą ciszy ,
  – Jestem wstrząśnięty brutalnym atakiem na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Modlę się i mam nadzieję, że wyjdzie z tego napisał na Twitterze wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, Frans Timmermans. I widzicie Timmermans wy się modlicie? Chyba do socjalisty Goebelsa. Menda. Nie dodali, że Owsiak ma męczennika. Co z tego wyniknie to naprawdę nie wiadomo.
 • @zbig71 11:00:21
  Ziemkiewicz bezlitośnie o deklaracji Tuska po śmierci Adamowicza: „To jakby Larry Flynt obiecywał, że obroni świat przed pornografią”. https://nczas.com/2019/01/15/ziemkiewicz-bezlitosnie-o-deklaracji-tuska-po-smierci-adamowicza-to-jakby-larry-flynt-obiecywal-ze-obroni-swiat-przed-pornografia/
  Ps..Ten człowiek tzn Tusk zwariował, albo się boi, że resztę życia spędzi w więzieniu! Przed kim on chce bronić, chyba przed sobą i koleżkami, którzy chcą sprzedać Polskę i oddać KOŁCHOZOWI UE!
 • @zbig71 11:00:21
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/200_eurokaczek_plastusie_lech_niewielki_nczas.jpg

  Rachoń zawieszony za banknot z Gwiazdą Dawida w programie Pieli. Wcześniej zabrali mu część pensji za Cejrowskiego. Michał Rachoń został zawieszony jako wydawca programu „Minęła 20” za rzekomy „antysemityzm” w animacji „Plastusie” wyemitowanej w trakcie trwania programu. Coraz więcej wskazuje na to, że to wewnętrzne przepychanki w telewizji rządowej. https://nczas.com/2019/01/15/rachon-zawieszony-za-antysemityzm-czy-to-wewnetrzna-walka-w-tvp/

  Ps...To tylko pokazuje jakim wolnym państwem jest Polska.W Związku Radzieckim takie "wybryki" Rachonia też byłyby niedozwolone. Szkoda Rachonia naiwny myślał, że pracuje w wolnej telewizji. Gwiazda Dawida jest antysemicka? Naprawdę? To chyba należałoby chyba porządnie spałować tych wszystkich antysemitów, którzy co roku przybywają na tzw. Marsz Żywych owinięci w takie płachty z Gwiazdą Dawida..Nowa ambasador Izraela powiedziała że sojusz polsko-amerykański stanie pod znakiem zapytania jeśli ustawa o polskich obozach nie zniknie. Pis tak się wystraszył, że teraz jak ognia boi się jakichkolwiek nawiązań do żydów. W trakcie poprzednich rządów rozkazy przychodziły z Niemiec, a teraz z Izraela. Biedny ten nasz kraj rządzony przez bałchowalcze elity. Bojkotujmy TVP dopóki nie wywalą Kurskiego-ma rozum Brata Jarosława-dalsze oglądanie doprowadzi do odbudowy TVPO. Jarosławie Kaczyński zrozum, że największą bronią wrogów Polski są MEDIA. Brak w niej prawdziwych patriotów zakończy się klęską Polski.
 • @zbig71 11:00:21
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/r%C3%B3%C5%BCalski-1.jpg
  Fighter MMA „Różal” Różalski szaleje w Polsacie. Agnieszka Gozdyra zaniemówiła, jak to usłyszała [VIDEO] Polityczna poprawność jeszcze nie wszędzie dotarła. Przekonała się o tym prezenterka Polsatu Agnieszka Gozdyra, która zaprosiła do rozmowy figtera z MMA Marcina Różalskiego. Słysząc co on mówi, sama Gozdyra po prostu zaniemówiła. A Różalski przedstawił polską wersję patriotyzmu. Nie bał się stwierdzić, że jest nacjonalistą i uważa, że w sytuacji zagrożenia ojczyzny trzeba za nią nawet umrzeć a nie uciekać. A widziałaś tą falę nachodźców? Tych doktorów, te kobiety, te dzieci? Ja widzę samych zdrowych facetów mówił popularny Różal.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1084028272529362944

  Gozdyrze, po tyradzie Różala ewidentnie zabrakło śliny w ustach. Bo dziwnie wytatuowany osiłek okazał się od niej znacznie bardziej inteligentny, wygadany, a przede wszystkim uczciwy intelektualnie.

  Źródło: Twitter
  Ps..I to był ostatni raz jak go zaprosili do telewizji. Niewygodny, aż zdziwienie że to puścili. Różal nigdy nie owija w bawełnę. Trzeba mówić prawdę a nie być poprawnym politycznie. I pomimo, że nie do końca podoba mi się jego styl, to szanuję tego człowieka za jego prawdziwość i zdzieranie sztucznej obłudy chyba w każdej przestrzeni w jakiej się znajdzie. Szacun i sukcesów na arenie sportowej. Powtórzę, że największymi wrogami Polski i Polaków są żydzi.
 • @zbig71 10:54:48
  Atak szaleńca, czy perfidny plan z wykorzystaniem czyjejś choroby? Ważne pytania związane z zabójstwem Adamowicza. Bezpośrednim sprawcą ataku był Stefan W., kryminalista mający problemy natury psychiatrycznej. Pojawiły się jednak pytania – wcale nie bezpodstawne – odnośnie motywów działania zamachowca oraz tego, czy nie stały za nim „grube ryby”. Ważne pytania stawia Adam Wojtasiewicz, dziennikarz portalu nczas.com. Z kim siedział Stefan W.? Dlaczego ześwirował w więzieniu? Dlaczego niecały miesiąc po wyjściu morduje Adamowicza, który już w PO nie jest? Dla kogo było to perfekcyjne widowisko? Czy policja dobrze pilnuje Stefana W. żeby się np. nie powiesił? I gdzie jest złoto z Amber Gold? pyta dziennikarz. https://nczas.com/2019/01/14/atak-szalenca-czy-perfidny-plan-z-wykorzystaniem-czyjejs-choroby-wazne-pytania-zwiazane-z-zabojstwem-adamowicza/

  Ps...Strasznie się przestraszyli i zjednoczyli ci wszyscy "politycy". No proszę odebrali Polakom wszystko a zapomnieli o bagnetach. A ewentualne związki z aferą Amber Gold? Żeby tylko morderca nie zachorował i umarł. Tak sobie myślę, że ludzie zaczynają brać sprawy w swoje ręce i rozliczać tych politykierów. Nie wiem czy jest mi przykro. Nie wiem ilu dobrych ludzi wdeptał ten człowiek w ziemię by osiągnąć upragnione urzędy. Nie wiem. Wiem jedno. 3 RP to nic innego jak przedłużenie bezpieczniackich watah na Polskę. Słusznie powiada red Michalkiewicz. 3 pokolenie ubowców walczy z 3 pokoleniem rdzennych Polaków.
 • @kula Lis 68 12:13:32
  Ukraiński miliarder ,żyd Ihor Kołomojski a afera Amber Gold!

  https://monsieurb.neon24.pl/post/107256,majdan-polskich-pieniedzy


  https://gloria.tv/article/mSU1kDqMXkLR4gCPzMk3dBK9E
 • Zabójstwo Adamowicza uruchamia kampanię prania mózgów dzieciom i wciskania bełkotu nowomowy.
  Trzaskowski chce, by szkoły uczyły o „romofobii”, „transfobii” „klasizmie” etc. [FOTO] Samorządowcy wciągają dzieci w swą kampanię polityczną po śmierci prezydenta Gdańska. Rafał Trzaskowski chce wzorem Wrocławia lekcji o „mowie nienawiści” i nauki politpoprawnej nowomowy. Dzieci mają uczyć się o „homofobii”, „romofobii”, „ableizmie” „klasizmie” etc... https://nczas.com/2019/01/15/zabojstwo-adamowicza-uruchamia-kampanie-prania-mozgow-dzieciom-i-wciskania-belkotu-nowomowy-trzaskowski-chce-by-szkoly-uczyly-o-romofobii-transfobii-klasizmie-etc-foto/
  Ps...Coraz gorzej. Jeszcze dzieci chcą indoktrynować. Obecnie jesteśmy na etapie, że jak nie dasz się okraść żydowi i nie robisz co chce to jesteś antysemita. Ciekawe kiedy będzie uczenie, że jak nie oddasz się jakiemuś pedałkowi jak sobie ciebie upatrzy to jesteś homofob? Ciekawe kiedy wszystko co mówi (a także już za chwilę co myśli) biały człowiek to mowa nienawiści i rasizm? A nie prościej aby jednostki rządzące przestały pierdolić kocopoły o promocji sodomizmu wynaturzeniach i zajęły się tym co trzeba a nie zmuszały całe społeczeństwo do swoich psychicznych urojeń i fobii. A komu to nie pasuje granice na zachód są otwarte. Ja natomiast uczę wnuki rozpoznawania mowy politycznej poprawności i rozpoznawania manipulacji.
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11
  Oby to tragiczne wydarzenie, nie posłużyło niektórym za oręż przeciwko prawdzie i do kneblowania ust prawdzie. Też przyglądam się tej "histerii" z wielka trwogą. PiS sobie znowu strzela w kolano, zaczyna ścigać i nękać ludzi policją, za tzw hejt. Poziom zidiocenia przechodzi wszelkie granice. Ktoś napisał, że Duda może być następny i to ma być powód do aresztowania? Jeżeli ja teraz napiszę, że pogoda jest taka, że na A4 może zdarzyć się wypadek drogowy, to przyjdą po mnie z zarzutami namawiania do spowodowania wypadku czy od razu z grubej rury z zarzutem zamiaru spowodowania wypadku? Teoretyczne państwo PiS jest silne wobec słabych i leży plackiem przed silnymi. Włażenie w tyłki totalniakom w związku z zabójstwem Adamowicza przeraża i odbije się czkawką. Agresja ze strony totalniaków narasta, bo jest podsycana przez totalniackie media w kraju i za granicą. Z drugiej strony zabrania się pisać i mówić prawdę o Adamowiczu, jego interesach i kontach bankowych. Tak nie powinno działać uczciwe państwo prawa. Tak działają służby w bananowej republice. Cenzura, nadinterpretacja wypowiedzi i aresztowania niewinnych ludzi nakręca tylko spiralę. Zanim Duda, rząd i komisja episkopatu POKO wyniosą Adamowicza na ołtarze, proponuję solidny zimny prysznic i kąpiel na golasa w śniegu. Dla otrzeźwienia. Rząd i służby postradały rozum. Ludzie na to patrzą ze zgorszeniem. A ci, którzy z fejku i przemocy zrobili oręż w politycznej walce zacierają ręce z radości.
 • @zbig71 10:59:02
  „A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.” Józef Piłsudski
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:39:30
  He,he, zbig pisał o Trójmieście więc tak użyłam odpowiadając, ale można powiedzieć, ze przez jakiś czas mieszkałam w Gdyni i Gdańsku jednocześnie. Dla większości czytających Trójmiasto to jedność, choć Gdynia i długo rządzący Szczurek to inna bajka niż Sopot i Gdańsk z ich prezydentami.
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11
  Poczytaj komentarze o Jojo który wszedł w buty Szetyny i za to co robi czyli widelec II https://niezalezna.pl/forum/254598-policja-zajmuje-sie-grozbami-wobec-tuska
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lMWQwNC9wLzIwMTkvMDEvMTUvODI1LzM3MC84MzVlZDZmMmJlZjc0Zjg1OTdjYjM5YTQxMzZiNzFiNC5wbmc=.png
  Poniżej mowa miłości czy język nienawiści? Oto obraz kwintesencji apolityczności sędziowskiej. Czy trzeba czegoś więcej? To przecież samooskarżenie. Wystarczy tylko wyciągnąć wnioski i wysiudać z palestry, gdy się nie wie, jak zachować. To takie kręcenie bicza na siebie. Czysty masochizm. To egzemplarz wyjątkowej bezczelności, nienawiści i bezmyślności. W Polsce mamy wyjątkowo tandetne podróbki sądowych elit w postaci tzw samozwańczej kasty. Pobłażajcie dalej takim ludziom jak ta kobieta a dojdzie do jeszcze większej tragedii. Obie wyglądają jak dwie lesbijki prowadzące księgarnię. Po takich wypowiedziach zastanawiam się co ma do powiedzenia prokurator generalny? Przecież te kobiety zgodnie z obowiązującym prawem powinny być już zatrzymane i postawione im zarzuty do podżegania nienawiści. Monika Płatek to latorośl komunistycznego funkcjonariusza Zenona Płatka, a Kamińskiej nie trzeba przedstawiać. Cóż "nadzwyczajna kasta" w pełnej krasie. Nic dodać, nic ująć. >>>
  Wymyśliła pojęcie „kasty”, a dziś wzywa do odwetu i czystek! Sędzia Kamińska: "Ja pragnę zemsty na tej władzy". Szokujący popis pogardy, skrajnego upolitycznienia i gróźb w wykonaniu sędzi Ireny Kamińskiej! Była prezes stowarzyszenia „Themis” stała się sławna jako autorka określenia „kasta” w kontekście sędziów. W trakcie niedawnej konferencji organizowanej przez współfinansowaną przez Georga Sorosa, fundacji „Batorego”, dała upust swoim frustracjom, W nienawistnym i pełnym zacietrzewienia przemówieniu stwierdziła, iż chce dokonać zemsty na obecnej władzy. To nie koniec! Publicznie domagała się czystek w służbach specjalnych! https://wpolityce.pl/polityka/429656-ujawniamy-sedzia-kaminska-ja-pragne-zemsty-na-tej-wladzy

  Ps..To znaczy, że osoby te nie mogą pełnić służby ani w wymiarze sprawiedliwości, ani też być nauczycielami. To oni są winni atmosfery nienawiści w życiu społecznym, gdyż publicznie nawołują do zemsty. Ona nie wymyśliła pojęcia Kasta ona tylko wyartykułowała swoje poczucie wyższości nad podsądnym społeczeństwem z którym może zrobić co chce. Oni się koronowali i swoje rodziny na zawsze since 1945. Czy to nie są groźby karalne. Czy to nie kwalifikuje się jako mowa nienawiści. Dlaczego nie ma żadnej reakcji. Gdzie są prokuratorzy i policja? Sędzia który który ogarnięty jest chęcią zemsty nie może być sędzią. Wypowiedzi tej sędzi świadczą o tym, że nigdy ta pani nie powinna zostać sędzią. To jest haniebne, że osobniczka o mentalności KAPO z Auschwitz może być sędzią w Polsce! Będą szkolić w więzieniach kosiarzy i wypuszczać ich na wolność lub przepustki, czy sami się wezmą za dożynanie pisowskiej watahy? Czy ktoś wreszcie zajmie się profesorkami i wariatami w togach? Kiedy komisja etyki przy SN wywali te osoby z grona zacnych sędziów? To to powinno być na zasiłkach a nie pełnić funkcje sędziego czy uniwersyteckiego guru. Obrzydliwe ile tego tałatajstwa zabiera głos. Czy wypowiedzi tej pani "kasty" nie uzasadniają pozbawienia jej uprzywilejowanej emerytury "sędziowskiej"? Więc na co czekacie, pisowska władzo? To jest przecież forma groźby i zastraszanie. Teraz prawie 40% społeczeństwa oddającego głos na PiS ma czuć się zagrożonych zemstą kasty? Ja niestety zaczynam tak się czuć! mądry ERDOGAN wiedział jakim zagrożeniem dla kraju jest plugawa i rozwydrzona kasta sędziów....i zawczasu z nimi się rozprawił. Oj, przydałby się nam taki "polski Erdogan" wtedy w mig by się zorientowali, skąd wyrastają im nogi, kto im płaci i czyimi powinni być sługami, a nie "panującymi"...ZMIAŻDŻENIE SAMOWOLKI SĘDZIÓW TO BYĆ ALBO NIE BYĆ POLSKI!
 • "zwyczajnym bandyckim napadem"
  ..ja tam wierzę, że to patriota pokazujący, jak zwyciężać mamy!!

  Emerytom umierającym z głodu i braku dostępu do lekarza pokazał godne rozwiązanie. W więzieniu będzie jedzenie i dach nad głową, oraz opieka lekarska.

  Mamy tradycje wyzwoleńcze, AK mordowało wrogów i byli bohaterami.

  W ocenie moralnej tego czynu należy stwierdzić tylko jedno; czy Polska jest wolnym demokratycznym krajem, czy pod okupacją?? Jeśli pod okupacją, to Polacy wiedzą co robić (chyba?), jeśli jednak jest wolnym i demokratycznym krajem (w głowach Polaków), to.. krzyż na drogę, szczepionka w dupę i GMO do paszczy; zasłużyli na to co mają!!!!!!!!!!!
  Na ulicach Gdańska polactfo znicze pali, coraz więcej tej zarazy w Polsce :(((
 • @Astra - Anna Słupianek 16:54:11
  Będzie totalny zamordyzm gorszy niż za ZSSR i PRLu i to już się dzieje, czytając ten artykuł, bo od tego będą zależne fundusze Unijne. PiS wybiega przed szereg. Akcja Widelec II. Tym serwilizmem wobec lewactwa PiS przegra wybory. Prokuratura wytacza ciężkie działa! Ponad setka śledczych delegowana do walki z hejtem. Spośród wszystkich prokuratorów, wyselekcjonowano 105, którzy w prokuraturach rejonowych mają zajmować się tylko i wyłącznie sprawami przestępstw na tle nienawiści rasowej, wyznaniowej czy z powodów politycznych - powiedział dzisiaj zastępca prokuratora generalnego, Krzysztof Sierak. https://niezalezna.pl/254860-prokuratura-wytacza-ciezkie-dziala-ponad-setka-sledczych-delegowana-do-walki-z-hejtem Czy to przypadkiem nie początki terroru "poprawności politycznej". I to terroru wprowadzonego przez ponoć patriotyczny, konserwatywny PiS?! Wiedziałem, że będzie wojna przeciwko społeczeństwu, i nie tylko ja. Zawsze tak się dzieje, kiedy zawodzą politycy. Nie wolno jednak łamać Praw Człowieka wobec Polaków. Stosowanie zbiorowej odpowiedzialności wobec ogółu obywateli Polski i cenzura wobec poszczególnych Obywateli - to prześladowanie na tle rasowym, narodowościowym, politycznym oraz totalitaryzm. Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ:

  http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf

  Polska ratyfikowała ten dokument i powinna go przestrzegać jak i art. 54 Konstytucji który według mnie pisowski rząd ją jak kiedyś peowsko-peeselowski złamał. Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej, prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice. Na dziś w ponoć wolnej Polsce nie ma wolności słowa. Jedna rzecz to zachęcanie do przemocy która skutkuje przestępstwem i to powinno być ścigane. Ale zwykle wyrażenie poglądu, że się kogoś nielubi albo nienawidzi powinno być dozwolone. Prawo do wyrażania swoich poglądów to się nazywa. Wasze ścigane hejtu to dostałoby gromkie brawa w Korei Północnej. A TVN w białych rękawiczkach ryje ludziom banię i nic z tym nie robicie hipokryci. Nie mówiąc już o GW oraz wielu przejętych przez antypolskich Niemców mediach, piorącym mózgi zakompleksionym lub zwyczajnie łatwowiernym naszym Rodakom. Aresztowania internautów mają pokazać siłę i troskę państwa które jest silne wobec słabych a słabe wobec silnych. A tak naprawdę pokazują naszą bezsilność wobec nieuchronnego. Prawdziwi zabójcy to skrytobójcy. Nikomu wcześniej nie wygrażają.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930