Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
156 postów 6032 komentarze

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Brońmy polskich dzieci !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co zrobić aby powstrzymać ich gehennę? Strasznych rzeczy dowiadujemy się ostatnio o losie dzieci z polskich sierocińców

Co zrobić aby powstrzymać ich gehennę? Strasznych rzeczy dowiadujemy się ostarnio o losie  dzieci z polskich sierocińców.
Jak to się mogło stać, że mają wiedzę na ten temat prawie wszyscy w polskim sejmie, duchowieństwo a nawet nasz Prezydent A.Duda, wszyscy w rządzie i ... nikt tego nie chce powstrzymać? Ilu z nich jest w to zamieszanych? A w Sądach? ilu sędziów tak szybko i bezwzględnie odbiera dzieci?
Interes się kręci!!
Jak to jest możliwe, że :adopcje do Włoch stanowią 60-70 procent wszystkich przysposobień polskich dzieci przez rodziny zagraniczne. 
 
Ta porażająca ilość  dzieci adpoptowanych w Polsce jest wywożonych do Włoch a w ten brudny interes umoczona jest między innymi obecna pani minister i jej rodzina jak również były minister Radosław S.
To właśnie tam, we Włoszech jest centrum mafijne które, rozsyła je potem na cały świat.  Tak twierdzi pan Paweł Bednarz, który  sprawę zgłosił do prokuratury. 
 
 
Jak to jest możliwe, że ta mafia  która jest i działa na rzecz masonerii  - zabiera polskie dzieci, które stają się ofiarą mordów rytualnych, stają się dawcami organów albo ich organy są używane do produkcji kosmetyków !!
Te dzieciaki... już raz skrzywdzone przez życie skazujemy na taki straszny los...
Dlaczego piszę, że my? Dlatego, że popełniamy grzech zaniechania. Te dzieci już wiedzą co je może oczekiwać, one się boją!!! 
 
 
 Nasze polskie dzieci mogą być adoptowane tyle, że czas oczekiwania dla polskiej rodziny to około 4-5 lat. Jest więcej chętnych do adopcji niż dzieci  a jednak obcokrajowcy oczekują... uwaga !! jedynie 5 tygodni?
To wszystko jest tak przerażające, że powinno obudzić wściekłość Polaków. Ten cały cyrk rządowy - jak to oni dbają o dzieci, program 500+ ... o los dzieci krzywdzonych w Jugendamptach wynika z tego jasno, że rządzący chcą nas kupić a sprawy dzieciaków tak strasznie pokrzywdzonych przez los mają głęboko w dupie!!
 
 
Jest jeszcze bardziej przerażające podejrzenie. Bardzo bowiem możliwe, że nasze pachołki nie chcą widzieć sprawy ze wzgłędu na "przyjacielskie stosunki" z USA. Nie jest bowiem tajemnicą, że dzieci trafiają z Włoch głównie właśnie na "rynek" amerykański!
Wolny handel ... szlag by ich !!!
 
 
 
To nie jest tak, że Polska już jest pozamiatana. Jeszcze nie jest Polin chociaż niektórzy już swoje brudne łapska zacierają.
Wierzącym Polakom ku przestrodze podaję, że żadna Iskra nie wyjdzie z Polski, skoro nie potrafimy obronić tych najmniejszych z nas i bezbronnych... o których tak mówił Jezus.
cyt:
 
 
"„Kto by się stał powodem do grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza” (Mt 18, 6). "
 
Skoro taki podły podobno  Wł. Putin mogł zakazać zagranicznej adopcji rosyjskich dzieci to dlaczego nasz katolicki A. Duda nie chce tego zrobić?
 
 
W końcu jeśli dotarło do Polaków, że nikomu nie zależy na tych skazanych na bezduszność ofiar przyszłych dewiacji ... może wykorzystajmy  fakt, że une wszystkie bardzo kochają władzę a w przyszłym roku wybory parlamentarne a w 2020 roku wybory prezydenckie. A w ostatnich wyborach ktoś nie dopilnował i sporo Polaków niechcący weszło do sejmu. Jest Kukiz15 są narodowcy... to nie jest tak, że nie mamy wyboru. Trzeba ich jednak przedtem odpytać, dowiedzieć się co sobą reprezentują, wystarczy  choć tyle zrobić.
 
 
Piszmy do Prezydenta i to w sposób ostry.
 
 
Żądajmy aby przerwał ten haniebny proces  i... nie trzeba go  informować!  on doskonale wie o co chodzi...
Jest strona? Czas wreszcie zacząć ją wykorzystywać!
link:
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Wielkie dzięki za kolejny wpis o tym haniebnym procederze...
  Jak widać, tylko i wyłącznie silny NIEUSTANNY nacisk opinii społecznej, jest coś w stanie w tej sprawie zrobić.
  Bardzo dużą rolę mają tutaj do odegrania RÓŻNORAKIE stowarzyszenia, nie tylko te zajmujące się sprawami dzieci, ale o każdym innym profilu, czy to społeczno-politycznym, kulturalnym czy nawet hobbystycznym.
  Przecież na zebraniu jakiego koła Polskiego Związku Wedkarskiego czy Hodowców Gołębi Pocztowych, także można ten bulwersujący temat poruszyć.
  W koncu ofiarami możemy być my wszyscy frajerzy jak tu jesteśmy (jak nas pewnie tam na szczycie tej piramidy finansowej nazywają). W kązdej rodzinie, jak nie bliższej lub dalszej są dzieci- potencjalne ofiary barbarzyńskich, bestialskich tortur mordu rytualnego, pedofilskiego gwałtu, czy pobierania organów na żywo, bo te od zmarłych są juz bezużyteczne....

  Brak słów...
 • @Jan Paweł 19:50:51
  To właśnie przede wszystkim przedstawiciele tych stowarzyszeń, powinni być obecni na tej konferencji w Sosnowcu.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 19:53:23
  Jestem ciekawa skali tego draństwa w Polsce.
  Faktem jest, że to się dzieje na całym świecie...
  cyt:
  "O handlu dziećmi - ofiarami tsunami mówią misjonarze, organizacje niosące pomoc i walczące z handlem ludźmi, dziennikarze, Papież... Rządy poszkodowanych krajów zaostrzyły przepisy dotyczące adopcji i wyjazdu dzieci za granicę. Problem jest więc poważny i warto mu się przyjrzeć.
  Handel żywym towarem
  Chaos na terenach dotkniętych kataklizmem w Azji Południowo-Wschodniej jest świetną okazją dla międzynarodowych gangów przestępczych, trudniących się handlem żywym towarem. Przedstawiciele szwedzkiej organizacji Raedda barnen (Ratujmy dzieci) twierdzą, że przy okazji różnego rodzaju kataklizmów spotykali się już z przypadkami porywania dzieci, które później były sprzedawane. Stają się one obiektem handlu w bardzo różnych celach, a proceder ten szybko się rozwija, zwłaszcza w krajach ubogich. Niektóre dzieci są sprzedawane do rodzin adopcyjnych w krajach bogatych, gdzie istnieje „deficyt” dzieci przeznaczonych do adopcji, a prawo szczegółowo reguluje tę sprawę. W krajach ubogich sytuacja jest odwrotna: dzieci jest mnóstwo, prawo mniej rygorystyczne, a możliwości jego egzekwowania - ograniczone."

  http://www.maitri.pl/gazetka/my_80/html/tsunami.htm

  Pozdrawiam
 • Rządu działania pozorne
  Jak zwykle zresztą, jedną ręką dają, drugą odbierają.
  Oczywiście że nie powinno być żadnych adopcji zagranicznych, a dzieci nie powinny być odbierane rodzicom z byle powodu, co najwyżej gdy ich zdrowie i życie jest zagrożone. Co nie znaczy, że ma prawo odbierać dzieci, które nie zostały poddane szczepieniom.

  Oczywiście, że rząd musi zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje. Do czego to jest podobne, żeby rodzeństwo, czy dalsza rodzina nie mogła zaadoptować osieroconego dziecka?
  Słusznie powiedziałaś, to są pachołki, które dla swoich panów zrobią wszystko, mydląc Polakom oczy, że to dla dobra naszego kraju. W sytuacji, kiedy każde dziecko jest na wagę złota i rzekomo trzeba sprowadzać migrantów z całego świata, rząd handluje polskimi dziećmi.

  A swoją drogą, dlaczego ta notka nie jest na SG zamiast np. kolejnych wypocin Wojtasa?
 • @Lotna 20:21:29
  Jest w polecanych :)))
  Sama ją wrzuciłam..

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 20:20:49
  Mamy już i u nas doniesienia m.in od Godnego Ojca o działaniach MOPRu, niektórzy juz mówią, że organizacji powołanej przede wszystkim do monitorowania rodzin potencjalnych ofiar porwań lub odbierania dzieci.
  Wydaje się, że także takie akcje jak "Szlachetna Paczka" są powołane także do monitorowania sytuacji biednych rodzin - potencjalnych ofiar porwań lub odbierania dzieci, ponieważ wolontariusze przy okazji wręczania paczek, muszą wypełniać całe szpalty szczegółowych ankiet z wieloma wydawałoby się nieistotnymi dla działalności charytatywnej danymi całych rodzin.

  Jak to jest, że naturalnym, biologicznym rodzicom odbiera się dziecko z biedy lub innych wyimaginowanych powodów a rodzina zastępcza dostaje parę tysięcy złotych (podobno 3tyś na dziecko) na te odebrane dzieci?

  Czy polskie prawo nie sprzyja czasami temu procederowi handlu dziećmi? BO wszystko wskazuje na to, że polskie prawo temu sprzyja.
  Co robią wybierani przez nas posłowie.
  Sam kiedyś głosowałem na Michała Wójcika o którym mówi Pan Paweł Bednarz.
  CZy my przy następnych wyborach nie powinniśmy obwarować swój wybór zajęciem się sprawą tego procederu?

  Bo oprócz posła Marca (Liroya) - jak mówi Wojciech Cejrowski - WSZYSCY WON!
 • @Jan Paweł 20:37:29
  "CZy my przy następnych wyborach nie powinniśmy obwarować swój wybór zajęciem się sprawą tego procederu?"

  O tym właśnie również piszę. Idą wybory!!
 • @Astra - Anna Słupianek 20:41:08
  Jest tylko jeden problem; kandydat na posła może bezkarnie kłamać i obiecywać gruszki wierzbie. Tak się okupant tymi różnymi przepisami obwarował.
  M.in, jak wiemy, zlikwidował karę śmierci za zdradę Państwa Polskiego.
  Który z nich by przeżył gdyby KS za zdradę obowiązywała?
 • @Astra - Anna Słupianek 20:24:00
  No i dobrze .Salut . :)
 • Autorka
  "Piszmy do Prezydenta i to w sposób ostry"

  Jako obywatele, czy jako Naród?
  W petycjach indywidualnych czy jako organizacje i ruchy narodowe?

  A ja myślę że takie "obywatelskie petenctwo" to "rzucanie grochem o ścianę". - Na pewno go nie zmiękczy.
  - On tu nie jest przywódcą Narodu Polskiego żeby starczyło mu o tym przypomnieć wobec kogo ma być służebnym.

  Zamierzałem zalinkować tekst w temacie pod notką Jana Pawła, ale nie jest taki długi i dla wygody czytelników zamieszczę go w całości:

  "Dzieci to nie tylko "stan członkowski" rodzin, ale i ich przyszłość. Rodziny są tu więc w obronę dzieci zainteresowane najbardziej, a więc i "na pierwszej linii frontu".

  Jednak choć to jest zrozumiałe to jednak jest niesłuszne.
  - "Na pierwszej linii frontu" powinien być Naród Polski, właściciel Państwa i Suweren dla władz państwowych.
  Naród ma dość siły aby wymusić na władzach państwowych realizację fundamentalnej zasady polityki państwa jakim jest dbałość o dobra wspólne Narodu - po to żeby je w nie gorszym stanie jak sam otrzymał przekazać następnym pokoleniom Narodu.

  A te następne pokolenia to właśnie dzisiejsze dzieci. Ich dobrostan to zawsze musi być pierwszy cel polityki.

  Nie istnieje polityka która nie stawia dobra dzieci na pierwszym miejscu.
  Nadto to i sprawa moralna.
  - Tym że stawiamy dobro swoich dzieci nawet przed swoim życiem, jesteśmy tu waleczni, odważni i ofiarni, zdolni od ust sobie odejmować i poświęcać się czyni nas ludźmi, i to ludźmi z górnej półki moralnymi, a nie ludźmi jak jacyś żydzi o których niedawno wspominaliśmy, co to wobec zamiaru ewakuacji gett najpierw wysyłali do obozów zagłady własne dzieci.

  Widzimy właśnie jak następcy i kontynuatorzy dzieła Bush'a sr'a stosują na masową skalę depopulację ludzkości, ale zaczynać od zgody na ludobójstwo dzieci to już żydzizm.

  Nasz humanizm też na to nie pozwala. Jesteśmy i musimy pozostać ludźmi, a nie jakimiś rybami, co to mają w zwyczaju pożerać nadmiar swojego narybku.

  Władzom państwowym to można dać trzy dni na załatwienie sprawy, bo jak sobie z tym nie poradzą to są do natychmiastowego usunięcia."
 • Tylko powszechna moblilizacja i zorganizowanie sie w tej sprawie jest w stanie ją załatwić...
  Pojedyńcza rodzina, czy pojedyńcza osoba będą w urzędach administracji potraktowani jako oszołomy, zawracający głowę pierdołami petenci, czy burzący urzędniczy spokój natręci. I w skrajnym wypadku, mogą być potraktowani zbrojnym ramieniem administracji, czyli strażą miejską czy gminną.

  Natomiast te same rodziny czy osoby, zorganizowane w stowarzyszenia a jeszcze lepiej w następnym etapie w koalicje stowarzyszeń, juz nie mogą być w urzędach zbyte byle wymówką.

  Zwróćmy uwagę na to, że druga strona jest bardzo dobrze zorganizowana.
  Widziałem na filmach pana Pawła Bednarza, jak był traktowany w jednym z domów dziecka, gdy upominał się o dziecko przygotowywane do wyjazdu za granicę.
  Właśnie jako zwracający głowę oszołom, wyrzucany był przez jednego ze służalczych, bezdusznych, działających dla "dobra" dziecka urzędników, za bramę.
  Zupełni inaczej by sie sprawa miała, gdyby do tego domu dziecka przyszła delegacja jakiejś koalicji stowarzyszeń, najlepiej jeszcze z jakimś pozyskanym do współpracy np adwokatem lub innym ekspertem prawa.

  Nie ma innej drogi na zlikwidowanie tej zarazy, jak tylko powszechna w całej Polsce mobilizacja i zorganizowanie się.

  Dlatego dziwię się, że poszkodowane rodziny nie zorganizowały sie jeszcze w stowarzyszenia i następnie koalicje tych stowarzyszeń.
  Przecież byłaby to także potężna siła w wyborach, potrafiąca zmieść niejednego posła, ministra, czy nawet prezydenta.
  Dziwne to jest, dlaczego ludzie się nie organizują, podczas gdy okupant zorganizowany jest niemal doskonale.
 • Chrońmy nasze dzieci przed "kapłanami"
  Poniżej jeszcze jedno szydło co wylazło z Solidarnościowego i katolickiego worka.
  https://trojmiasto.onet.pl/ksiadz-henryk-jankowski-oskarzany-o-molestowanie/74ey4db

  Najlepszy agent np mafii żydowskiej to taki na którego mamy haka i on o tym wie.... i tak stworzono i Szefa Solidarności czyli Bolka i duszpasterza Solidarności czyli ks. Jankowskiego..)

  I niech mi nikt nie mówi że Solidarność to same patriotyczne dziewice...
  Niestety cała góra to czyjaś agentura (czyjaś z wyjątkiem Polski) o doły Solidarności to pożyteczni idioci szczerze patriotyczni i szczerze wierzący
  ... i co z tego gdy nie potrafią rozpoznać lisa w polskim kurniku, dają się podpuszczać jak małe dzieci...
  Na szczęście jest coraz mniej...
  A demaskowanie "elyt" solidarności to najlepsza odtrutka na chorobę zwaną "pożyteczny idiota" albo "katolicka owieczka".

  To się daje leczyć wystarczy otworzyć oczy..i duszę.. na prawdę materialną ... a przymrużyć oczy na prawdy dogmatyczne (niematerialne czyli wirtualne).
  Od tego trochę boli "kręgosłup" ale to jest dobre dla Polski.
 • @Oscar 11:51:57
  "Najlepszy agent np mafii żydowskiej to taki na którego mamy haka i on o tym wie.... i tak stworzono i Szefa Solidarności czyli Bolka i duszpasterza Solidarności czyli ks. Jankowskiego..)

  I niech mi nikt nie mówi że Solidarność to same patriotyczne dziewice...
  Niestety cała góra to czyjaś agentura (czyjaś z wyjątkiem Polski) o doły Solidarności to pożyteczni idioci szczerze patriotyczni i szczerze wierzący"

  Zaraz, zaraz. To Bolek i jego spowiednik i doradca ks. Jankowski to doły? Już tak Cię zaślepia nienawiść?
  A gdzie to dobro którym chcesz zwyciężać piętnowane zło na tych dołach?
 • @miarka 12:16:36
  Czytaj ze zrozumieniem...odwrotnie niż insynuujesz...
 • @Oscar 13:27:26
  Może to jednak Ty zacznij pisać konstruktywnie, to wtedy i insynuacji nie będzie.
 • @miarka 13:44:45
  "
  To się daje leczyć wystarczy otworzyć oczy..i duszę.. na prawdę materialną ... a przymrużyć oczy na prawdy dogmatyczne (niematerialne czyli wirtualne).
  Od tego trochę boli "kręgosłup" ale to jest dobre dla Polski.
  "

  Powtarzam swoją myśl... to jest konstruktywne...choć trochę nieprzyjemne. Terapia nie zawsze jest przyjemna ... ale tu chodzi o Polskę.
 • @Oscar 14:47:16
  Weź się zastanów co Ty wypisujesz.
  Prawda nie jest nigdy materialna, a zawsze duchowa. - Choć może dotyczyć materii.
  Prawdę materialną to każdy by chciał zawłaszczać i narzucać innym jako swoją, jako stanowiną a nie odkrywaną jako niezależną od naszej woli. Nigdy nie doszli byśmy do działań zgodnych.
  Podobnie i nie jest dogmatyczna, choć może dotyczyć dogmatów.

  Jak Ty chcesz robić coś konstruktywnego jak nawet nie dotykasz ducha, ducha, którego natura każe mu być w drodze i u celu, i zawsze wyprzedzać ludzkie decyzje i działania?
  Chcesz materii? - Po co, w jakim celu? A nadto jak utrzymasz ją w ryzach "na kursie i na ścieżce" bez ducha, dobrego ducha, bez zaufania mu, bez wiary ze Cię dobrze prowadzi?


  "Od tego trochę boli "kręgosłup" ale to jest dobre dla Polski."

  Jaki kręgosłup? - Duchowy, system wartości, moralny? A może Ty właśnie na wartości, na to co trwałe, niezmienne chcesz "przymykać oczy" i budować ideologie, satanizmy?
 • @miarka 15:45:49
  Ja chce budować drogi, mieszkania, energetykę, ekologiczną żywność, darmową na wysokim poziomie edukacje, opiekę medyczną, ekologiczne środowisko, zdrową żywność, czyste jeziora, morze...bezpieczeństwo socjalne.... takie tam podobne inne "satanizmy".
 • @Oscar 11:51:57
  nie ściemniaj, bo prawdziwa plaga satanistyczna, sadystyczna pedofilii nie jest w Kościele RK.
  I ty dobrze o tym wiesz
 • @Jan Paweł 18:52:33
  Nie wiem i te tematy mnie mało interesują chyba że w kontekście ...
  gospodarki czy polityki.

  .. i nie ściemniam...to bardzo obrzydliwe pomówienie... i to przez kogo ..
  takie pomówienie przez zaciekłego katolika (może i księdza ? nie wiem) rysuje bardzo brzydki obraz pomawiającego i instytucji za którymi lobbuje jako jak rozumiem ich przedstawiciel.
 • @Oscar 19:06:39
  Gratuluje dobrego samopoczucie w momencie gdy Pan Bóg traci już do tego świata cierpliwość.
  Mordowanie całych narodów
  Hodowanie dzieci na tortury pedofilii, mordów rytualnych, transplantacji
  Okradanie całych krajów z ich bogactw i dorobku
  Miliardy dochodu rocznie jednych/umieranie z głodu innych
  Demoralizacja juz dzieci przedszkolnych w obliczu prawa (u nas niby katolickiego PIS)
  ...
  Mało? bo można by to jeszcze długo ciągnąć.
  Jak długo Pan Bóg będzie się bezczynnie jeszcze temu przyglądał?
  Znaki, które nam daje, wskazują na to, że juz niedługo.
  Oczywiście ateiści śpia spokojnie, ich to nie dotyczy
 • @miarka 13:44:45 PROGRAM partii ,,NARÓD POLSKI’’
  PROGRAM partii ,,NARÓD POLSKI’’

  JAKO NAJWYŻSZA UMOWA NARODU POLSKIEGO

  ZBIÓR PRAW I OBOWIĄZKÓW W PAŃSTWIE POLSKIM
  USTANOWIONYCH NINIEJSZYM NAJWYŻSZYM AKTEM PRAWNYM
  OBOWIĄZUJĄCYCH OD DNIA OGŁOSZENIA.
  wersja robocza
  W IMIĘ OJCA NASZEGO KTÓRY JEST W NIEBIE

  00.My Naród Polski jesteśmy właścicielami Państwa Polska leżącego na naszych
  odwiecznych Ziemiach między Odrą a Bugiem oraz Bałtykiem a Tatrami.
 • @andrzejw 08:56:39
  Mam trochę inną kolejność robienia porządku w naszych sprawach, a mianowicie najpierw wspólne wartości i cele, budowa zgodności i jedności Narodu wokół nich, dalej odbudowa struktur organizacji Narodu Polskiego jako Suwerena w swoim Państwie, władzy zwierzchniej nad władzami państwowymi, a dopiero prawa, a później wybory władz państwowych im poddanych i kontrola władz przez organizacje i ruchy narodowe.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031