Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
156 postów 6032 komentarze

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

"Rów w którym płynie mętna rzeka ..."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Będą walić do has Hindusi, Uzbekowie oraz kilka innych narodowości z krajów azjatyckich

 Wiceminister od inwestycji i rozwoju Paweł Chorąży poleciał ze stanowiska bo powiedział prawdę o sprowadzaniu do Polski imigrantów. Będą walić do nas Hindusi, Uzbekowie oraz kilka innych narodowości z krajów azjatyckich. 

A zaczęła się ta hucpa w Marrakeszu gdzie 2 maja odbyła się konferencja na temat migracji pod patronatem Komisji Europejskiej.  W jej trakcie nagle nasz rząd zgodził się, że to Komisja ma rację i imigranci jednak są potrzebni i będą stymulować nasz wspaniały rozwój gospodarczy. Te 2,5 miliona Ukraińców to jednak za mało więc kolejne tysiące i tutaj uwaga... wraz z rodzinami są Polakom niezbędne!
Wiedzieliście o tym? Bo ja nie. Okazuje się, że to tajemnica. Co dziwne nawet tzw "opozycja totalna" totalnie oczywiście milczy.
Wszyscy "une" w ważnych a zwłaszcza porażającyh sprawach milczą...
Żeby było weselej to polski rząd jest tak gościnny, że włączy całe to imigracyjne towarzystwo i w program 500+ i w dopłaty do czynszów w jakże wspaniałym programie "Mieszkanie na start".Ten program rusza od 2019 roku a dopłaty mogą trwać do 9 lat. Co tam - stać nas w końcu.... 
Prace trwają cały czas... 
Jakby tego było mało okazuje się, że nasz rząd od m-cy pracuje nad liberalizacją prawa imigracyjnego i chce przedłużyć termin karty pobytu z 3 do 5 lat. Co ciekawe inne kraje UE wydają takie karty na rok.
 
 
Za co zapłacił wiceminister P. Chorąży? Miał pecha chłopina bo jego wypowiedź dostała się do netu.
Na spotkaniu zorganizowanym przez Klub Jagielloński wyraził się bowiem tak oto:
"Migrantami jest zbudowany dobrobyt tych państw, które osiągnęły największy sukces” – podkreślał. Chorąży podczas panelu dyskusyjnego stwierdził również, że przyjęcie do Polski pracowników z Azji lub Ukrainy będzie tańsze niż sprowadzenie do Ojczyzny repatriantów."
 
 
No i się wydało! Tak więc premier na znak sprzeciwu (tego, że się wydało oczywiście)  wykopał Pawełka.
Ta dymisja Mateuszku nic nie da!! Dlaczego? Bo internet jeszcze na razie jest wolny i to co stanowiło tajemnicę dla ciemnego ludu już tajemnicą być przestało.
Tajny szczyt w Marrakeszu to jest draństwo! Porównywanie polityki naszego rządu do rządu Węgier to jest nadużycie bo Węgrzy tego nie łyknęli... Oni nie muszą teraz ukrywać kłamstwa.
Co na to nasi sejmowi wybrańcy narodu? Tylko Pawłowicz i Sobecka zwróciły się o wyjaśnienie ale... Mateuszek milczy!
 
 
Draństwem jest również nieinformowanie Polaków o galopującym zadłużeniu państwa. Tylko w pierwszym kwartale tego roku zadłużenie wzrosło o 27 miliardów złotych i osiąga już prawie bilion zł. Odsetki rosną jak szalone.
Dodatkowe zadłużenie na rzecz przyszłych emerytów, które to zabezpieczenia  ze sprzedaży lub grabieży majątku narodowego poprzednie rządy roztrwoniły wynosi 5 bilionów i to mimo skoku na kasę OFE i kradzieży stamtąd 140 mld. zł.
Aby wyjść z tego obłędu każdy z nas ma ok 150 tysięcy do spłaty. Każdy... nawet dzieci...
 
 
Dlaczego o tym cisza? Karmienie nas propagandą, że mamy wzrost PKB i miliardy z VAT to jest mydlenie oczu kiedy mowa o bilionach!
Pytanie za 100 pkt. - u kogo zadłużone jest państwo polskie?
W internecie można znaleźć info, że około 30% jest w rękach zagranicznych "inwestorów" ale jest również że to 50%, wdocznie tajemnicze koło się zwiększa lub zmniejsza.
 
 
W informacji sprzed 2lat, tak to wygląda:
"Większość zobowiązań państwa polskiego znajduje się zatem w rękach zagranicznych. Na tym się jednak nie kończy. Definicja rezydenta, którą posługuje się Ministerstwo Finansów, nie wyjaśnia z jakiego kraju jest dany podmiot, a jedynie to, gdzie został zarejestrowany, bądź czy ma on swój oddział na terenie Polski. Z ustawy o prawie dewizowym możemy się dowiedzieć, że rezydentem jest np. każdy, kto posiada placówkę na terytorium naszego kraju, nawet jeśli to podmiot zagraniczny. Działa to oczywiście w obie strony – co z tego, kiedy polskiego kapitału za granicą jest jak na lekarstwo."
 
 
Tak to się rozgrywa Najjaśniejszą Rzeczpospolitą w naszej "warszafce"
Jakże gorzko i prawdziwie brzmią tutaj słowa poety....
 
 
Rów w którym płynie mętna rzeka
nazywam Wisłą. Ciężko wyznać:
na taką miłość nas skazali
taką przebodli nas ojczyzną
 
„Prolog” – Zbigniew Herbert
 
 
Źródła:
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Pogonić zdrajców!
  Ciekawe jak skomentują to miłośnicy PiS?
  Chyba jak zawsze: PO było gorsze. Chcecie powrotu PO?
  Oczywiście, że nie!
  Zarówno PiS jak i PO to zdrajcy Polski!
 • @Autor
  Tak ogólnie: to straszne.
  I co teraz będzie?
  Czy jak dorobimy trochę więcej dzieci, to one pozostaną w kraju, a nie wyemigrują?

  A poważniej: jaka jest alternatywa?
  Może należałoby zacząć zastanawiać się na modelem struktury wspólnoty w której chcemy żyć - z określeniem celu? Bo jeśli celem jest wzrost produkcji, konsumpcja i wojna z Rosją - to to rozwiązanie proponowane przez Morawieckiego jest logiczne.
 • Zrzucamy się na emerytury dla obcokrajowców
  https://marucha.wordpress.com/2018/09/15/zrzucamy-sie-na-emerytury-dla-obcokrajowcow/

  Rządzący masowo podpisują umowy międzynarodowe dotyczące koordynacji zabezpieczenia społecznego, dzięki którym obcokrajowcy przybywający do naszego kraju będą dostawali emerytury zasilane przez składki polskich pracowników.

  Tego typu porozumienia przewidują bowiem, że pieniądze z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych zostaną wypłacone osobom, które zaliczą odpowiedni staż pracy w Polsce.

  Pierwszą umowę tego typu podpisano już w 2014 roku, a więc jeszcze przed masowym napływem imigrantów do naszego kraju. Ówczesne porozumienie zawarto z Ukrainą, natomiast w ostatnim czasie prezydent Andrzej Duda ratyfikował podobne przepisy dotyczące pracowników z Turcji i Mongolii, w kolejce czeka obecnie Izrael, zaś obecnie toczone są negocjacje z Białorusią.

  Dzięki temu obcokrajowcy będą mogli dostawać pieniądze z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

  Chodzi przy tym nie tylko o emerytury, ale także o renty, świadczenia chorobowe czy też zasiłki dla bezrobotnych. Cudzoziemcy będą więc mogli otrzymać polskie emerytury po przepracowaniu w naszym kraju wymaganej ilości czasu, doliczając do tego staż pracy w swoim kraju (sic! – admin).

  Tym samym obcokrajowcy nie tyle „uratują polskie ubezpieczenia społeczne”, jak przekonuje nas pro-imigracyjna propaganda, ale będą go drenować.

  Na podstawie: money.pl, gazetaprawna.pl.
  http://autonom.pl
 • @Krzysztof J. Wojtas 05:20:52
  "A poważniej: jaka jest alternatywa?"

  Podnieść wiek emerytalny do 80 lat, przeszkolić emerytów do prac w zawodach budowlanych (także kobiety), zabrać zasiłki bezrobotnym leniom, zmusić kobiety do rodzenia dzieci...
  I wówczas nie będą potrzebni Ukraińcy i Filipińczycy.
 • @trojanka 08:13:39
  Dobra zmiana polityki, standardu życia narodu oczywiście tak!. Ale zmiana narodu przez mieszanie z innymi obcymi kulturowo i religijnie stanowczo nie!
 • Tylko Izrael
  nie zostanie etnicznie zmiksowany - to chyba jasne. Natomiast nasycenie kolorowymi atrapy Polski będzie wprost proporcjonalne do nienawiści - jaką pałają tutaj do tubylców - polskojęzyczne dzieci Szatana. Polski nie ma już od dawna - więc przyszedł czas na mieszkających tu Palaków.
 • @trojanka 08:13:39
  To co przemilczał prof. Dakowski +++– FOZZ wrócił do polin jako FOZZ-bis- żydy, żydy! Smutne, a nawet jest żenujące to, że w tak węzłowej sprawie jak ta afera FOZZ jeden z ostatnich i najbliższych świadków tamtych wydarzeń prof. Dakowski nie potrafi nazwać rzeczy po imieniu. Prof. Dakowski jest nie tylko świadkiem FOZZ, ale ma też rzadką już w Polsce zdolność do syntezy wydarzeń historycznych, przestępczych w największym aspekcie, bo dotykających naszej dramatycznej przyszłości, która stoi tuż za progiem. I ten wywiad nie jest żadnym wspomnieniem, ale czymś co wpisuje się w medialną manipulację. Afera FOZZ będąca rzekomo „matką wszystkich afer” jest zaledwie aferą podrzędną, bo jest jedynie przykrywką do ukrycia właściwych celów. Ale to nie znaczy, że okoliczności z nią związane są małej wagi i ich znaczenie można lekceważyć, przemilczać lub mówić o nich nieprawdę. Generalnie, celem „reform” w PRL i PRL-BIS nie była i nie jest kradzież majątków, pieniędzy czy zasobów naturalnych w Polsce, ale jest inny cel nadrzędny, tym celem głównym jest kradzież naszej tożsamości oraz ostateczna eksterminacja Polaków! Czyli zamiast celu materialnego jest cel ideowy, a może nawet i teologiczny, w pełni duchowy i niebiański. Złodzieje naszej tożsamości, przebrani za polskich katolików, wejdą po drabinie do nieba i takim fortelem obalą Yaweha i zasiądą na jego tronie. Tymi złodziejami naszej tożsamości są żydzi i to oni mają być ostatecznymi beneficjentami tej zbrodni, to oni właśnie są głównymi animatorami tych wydarzeń. I tak to w tym wywiadzie należało powiedzieć. To nie są żadne teorie spiskowe przewrażliwionych maniaków, ale zimna, systematyczna realizacja zamierzeń tej międzynarodówki pasożytów! Ci zaś zwodniczo eksponowani złodzieje, którzy ukradli tam te drobne 50 miliardów dolarów czy tam więcej, to drobna szumowina w śmierdzących skarpetkach, to jedynie chuligańska przykrywka na potrzeby zasłony żydowskiej obecności za kulisami wydarzeń. To znaczy, żydzi prowadzący ten przestępczy proceder są od 1939 roku faktycznie ukrywani jako sprawcy wydarzeń, tak rzeczywiście jest od dziesiątków lat. No….. ale teraz….. w roku 2018 to jednak już nie za bardzo – listek figowy opada, sam z siebie lub odsłona tej nagości może być zaplanowana. W końcu Morawiecki jest synem Morawieckiego agenta STASI, o której to agenturze wszyscy wiedzą i mówią, ale co prof. Dakowski przemilcza. A obaj Morawieccy są oficjalnie, jawnie, żydami. I to tak bardzo dużo mają żyda w żydzie, że kiedy jeden z nich przeszedł przez zieloną granice PRL`u – to w więzieniu nie zgnił, bo „narodu zdążającego do Ziemi Obiecanej” nikt tak nie zamyka. A i drugi Morawiecki kompetencji bankowych nie miał, ani z racji wykształcenia ani praktyki ale młodocianym bankierem niemieckim został. Widocznie już wtedy sprytni „Niemcy” wiedzieli, że „junior” zostanie premierem polinu i dobrze mieć zabezpieczone kontakty w Warszawie i stąd ta synekura bankowa. Te PISo-msze w kościele, patriotyzmy, ONRy czy narodowcy, delegalizacje marszów, awantury pod Sejmem, sądy, IPN, podpalanie śmietnisk, to jedynie odwracanie uwagi, przykrywka, korygowanie niedociągnięć oraz manipulowanie naszą podświadomością. A może nawet jest to podprogowe przyzwyczajanie gojów do tego, że cokolwiek się wydarzy w tym nadwiślańskim polin, to żydowska władza nie ma już alternatywy. Wszystko zostało zaplanowane. W ramach tego zaplanowania Polska ma być wysprzątana! Ma być wolna od Polaków! Na to pustynne pobojowisko - wyniszczone między innymi przez FOZZ - przyjdą właśnie żydzi i to oni będą jedynym włodarzami „tej ziemi” i to od czasów Adama, bo żydowski rozum umie nie tylko planować do przodu, ale i wstecz. Morawiecki, Duda, przewodnicy Sejmu i Senatu, cała gamma pomniejszych żydków i sprzedawczyków, to nic innego jak FOZZ u władzy to FOZZ-bis. W Morawieckim, FOZZ-bis otwarcie wrócił do jawnej władzy w polin, po to, aby spuścić z Polski ostatnią już kroplę krwi! FOZZ zaczął, a FOZZ-bis skończy. Zostaliśmy napadnięci przez żydów, którzy, aby się jakoś kamuflować, odwracać, uwagę od siebie samych, unikać bezpośredniego starcia z resztką naszych Obrońców, spuścili na Polskę te wszystkie wściekłe psy całego świata, które mogą tu tyle kraść i rabować, ile tylko chcą, ale to pod warunkiem, żeby Polakom niczego nie zastawić. Tak ogołoceni Polacy muszą zniknąć z mapy świata, tak skutecznie, że nawet cmentarze po nich mają być "wykorzenione". W końcu, żydzi potrafią nawet groby wykorzenić, a czego nikt inny nie potrafi. Oni, ci wszyscy aktorzy są gotowi na wszystko, im nic nie grozi, bo mózgi i zaplecze mają w Tel Aviv`ie, N. York `u czy Berlinie. Ta cała afera z tą prymitywną Kozłowską w Berlinie to jedynie darcie polskiego sukna, nakaz szerszej współpracy polinu z żydami z Prus, a nie z żydami z Nowej Anglii – bo te wszystkie zagraniczne żydy biją się o najlepszą pozycję na cmentarzu polin, ale musi być jakiś pierwszeństwo jednego żyda nad drugim. Sprowadzenie Dariusza Przywieczerskiego nic tu nie znaczy. Nikt nic gadał nie będzie, Miller wie o tym najlepiej, a inni – jemu podobni - widząc, jak ten pali w krematorium dowody samobójczego morderstwa jego syna przez egzekutorów z FOZZ `u będą nie tylko posłuszni, ale i gorliwi. Ci weterani od Millera ze swoimi dziećmi, teraz politycznie czynnymi od lewicy po prawicę, będą oficjalnie, gorliwie deklarować lojalność w tym ostatnim etapie biegu polin jakim jest FOZZ-bis Morawieckiego. Morawiecki musi wiedzieć i czuć, że nie jest zagrożony. A te modlitwy różańcowe nic nie dadzą, bo i tam jest kłamstwo: W ramach tej kradzieży, za pomocą Soboru i Wojtyły ukradziono Polakom prawdziwego Boga, a podrzucono fałszywego. Wojtyła był apostatą, hierarchia w Polsce dokonała apostazji i Polacy są apostatami, bo to wszystko tolerują – „grzech cudzy”++++. Zatem te wszystkie modlitwy w Polsce odbywają się w fałszywym kościele i są przedkładane fałszywemu bogu. Takie modlitwy nie przyniosą Polakom żadnego pozytywnego skutku, ale dalszą zgubę. Nie wiemy, dlaczego prof. Dakowski zdecydował się na taki wywiad i w takim towarzystwie. Możliwe, że jesteśmy nadwrażliwi, ale pustynia ideowa w Polsce powiększa się, „prawica” do żydzi, „dobra zmiana” to mieszania żydów i idiotów z polin, ONR, narodowcy to Mossad, te „alternatywne” portale to ordynarna agentura, stara PZPR umiera bez potomstwa. Poszerzanie tego stanu nie jest Polsce potrzebne. A Ewa Stankiewicz to znana oszustka smoleńska, i kłamie tu i oszukuje tam, za to ma przecież płacone, co łatwo się zauważa i w tym wywiadzie, gdzie udało się jej manipulować tym przebiegiem wypowiedzi.

  Red. Gazeta Warszawska.
 • @Talbot 08:19:00
  A całość ogrodzić drutem kolczastym, czy wystarczy zwykły?
 • @trojanka 08:13:39
  Podmienienie rządu PiS-u na rząd PO to dobra zamiana lecz nie dla Polski. Pan Morawiecki chce dogonić zachód i robi to w iście szybkim tempie po przez wymianę Polaków na imigrantów z Ukrainy, Indii, Azji, Afryki. Ten rząd zniszczy Polskę poprzez masową imigrację. Koszmar już się zaczął. Ta smutna prawda dociera do coraz większej ilości ludzi. Nie wiem jak można być takim hipokrytą jak Morawiecki. Polska za ok 20 lat będzie inną Polską w jakiej żyliśmy do tej pory. Kraj będzie przypominać zachodnią Szwecję Francję czy Londyn. Jesteśmy właśnie świadkami ostatnich dni dawnej Polski ...
 • @AgnieszkaS 08:24:45
  "Realne bezrobocie w Polsce w chwili obecnej wynosi 16%. Dlaczego sprowadzamy Azjatów?"

  Ci bezrobotni, to dziewuchy po archeologii i zarządzaniu.
  Fachowcy pracują w Niemczech i UK - dlatego trzeba przeszkolić bezrobotne sekretarki do mieszania zaprawy murarskiej.
 • @demonkracja 08:21:45
  Tymczasem przemytnicy inwazorów Statek Aquarius jest już w drodze i zmierza do wybrzeża Libii odebrać następne setki murzynów, melduje austriacka oe 24.at. Będą dalej zasypywać Europę lekarzami, inżynierami od wysadzania się w powietrze .
 • @Krzysztof J. Wojtas 05:20:52
  Jaka jest alternatywa?
  Może nie kręcić i kłamać? Nie traktować Polaków jak idiotów, którymi nie są (wyjąwszy Poznaniaków oczywiście :)))
  Może jednak sprowadzać naszych repatriantów chociaż to "drożej " wyjdzie?

  "Bo jeśli celem jest wzrost produkcji, konsumpcja i wojna z Rosją - to to rozwiązanie proponowane przez Morawieckiego jest logiczne."

  Mam poważne wątpliwości jeśli chodzi o cele tego gościa i żadne patriotyczne bzdety jakie wykrzykuje na swoich spędzanych masówkach przedwyborczych nie są godne premiera!
  To jest groźny manipulator, tak uważam...

  Pozdrawiam
 • @kula Lis 67 08:21:37
  W tej całej zaplanowanej akcji z imigrantami ,jakoś cicho jest o chorobach, które już się rozprzestrzeniają w Polsce. Na razie żółtaczka i odra, na jednym portalu pisał ktoś ze służby zdrowia ,że już mamy przypadki /w szpitalach przeciwgruźliczych/ przypadki lekoopornej gruźlicy!To ze Wschodu.
  Czy ci ludzie,z Pakistanu, Bangladeszu ,Indii są badani w Polsce i jeżeli tak to na CZYJ koszt????Przecież pełno ich na ulicach, w sklepach,kawiarniach. Widzę setki codziennie i to nie są turyści, skoro gary , patelnie i żelazka kupują tutaj.
  Nasza wynędzniała służba zdrowia jest przygotowana na choroby zakaźne z BW??I znowu MY mamy za to płacić, a sami czekać po 2lata w kolejkach, lub zapłacić w prywatnej przychodni???A ci co nie mają czym zapłacić mają umrzeć!!
  Więc tak Polska jest najbogatszym krajem świata!
  Utrzymuje , leczy, kształci, zbroi, rozwija rolnictwo ukraińskie, buduje tam drogi i koleje dla Ukrainców,kupuje z miliardowymi stratami obligacje amerykańskie, utrzymuje tysiące uchodźców w kraju i płaci za granicę składki na nich,wypłaca emerytury żydom w Izraelu oraz temu kto wpadł na chwilkę do Polski i popracował chwilkę, renty ,wypłaca 500+ i zasiłki macierzyńskie.
  Komu komu bo idę do domu!!!

  Ograniczenia dotyczą tylko rdzennych tubylców, oni mają na to wszystko zarobić, czasem rzuci im się ochłap, żeby nie wyszli na ulicę.
  To są efekty" rzondów" zwłaszcza ostatnich 11 lat.
  Aha i jeszcze trzeba zastraszać, żeby siedzieli cicho!czym się da!!

  https://migracje.gov.pl/statystyki/zakres/polska/typ/dokumenty/widok/mapa/rok/2018/7
  to tylko ci "ujawnieni"
 • @trojanka 08:13:39
  Mieszkania dla Imigrantów dotowane przez PiS

  https://www.youtube.com/watch?v=0YIbxew8v6U
 • @trojanka 08:13:39
  We Wrocławiu chcą wprowadzić 2 język urzędowy. Ukraiński!
 • @Robik 05:09:19
  "Zarówno PiS jak i PO to zdrajcy Polski!"

  Une wszystkie w ważnych sprawach podnoszą swoje brudne łapki w górę.
  Nawet Acta2 chcieli poprzeć gdyby wprowadzono jakieś ich zmiany.
  To samo dotyczy CETA czy obecności obcych wojsk.
  Zalewają nas obce nacje i to jest zgodne z ich sumieniem?
  Ja myślę, że wyborcy PiS jak i reszta są oszukiwani.

  Pozdrawiam
 • @kula Lis 67 08:48:00
  Polacy wrócą do Polski, jeśli dostaną pensję w wysokości 5 tys. złotych, ujawnia raport NBP.

  PS. Minimum 5 tysięcy powinien zarobić Polak,żeby godnie żyła Jego Rodzina, przy obecnych cenach życia i bezustannych podwyżkach cen na media, żywność, leki, komunikację,czynsze, podatki, konieczność korzystania z prywatnej służby zdrowia z powodu bezwładu tej z NFZ,
  Tylko w tym roku prawdopodobnie z przymusem zakupu amerykańskiego gazu ja dostałam już 2 podwyżki ceny .I goowno ich obchodzi z czego ludzie zapłacą!Śmieci, woda, prąd,no i gaz w górę!


  https://opinie.wp.pl/piec-tysiecy-na-reke-tyle-wedlug-wiekszosci-polakow-wynosi-godna-pensja-6282502821546113a

  http://www.polishexpress.co.uk/polacy-wroca-do-polski-jesli-dostana-pensje-w-wysokosci-5-tys-zlotych-ujawnia-raport-nbp


  https://nowiny24.pl/ukraincy-w-polsce-zarabiaja-wiecej-niz-polacy-tak-wynika-z-analizy-personnel-service/ar/13469034
 • @AgnieszkaS 08:24:45
  Wielce Szanowna Pani AgnieszkoS. (nie życzyłaś sobie tykania więc zwrot pełen szacunku). Już kiedyś rozmawialiśmy na ten temat. To są bzdury. Dzisiaj nie pracuje tylko ten, co nie chce , bo bezrobocie jest szczątkowe i dotyczy bzdurnych niepotrzebnych nikomu zawodów. Jak ktoś chce być prezesem nic nie umiejąc, bo niższa funkcja jest poniżej jego godności to musi sam siebie nim zrobić poprzez założenie Spółki z o.o.
  A jak to nie pasuje ,to robocze ciuchy, rękawice i po 5 minutach ma robotę nawet jak niewiele umie, a ma choćby chęci.
 • @trojanka 08:13:39
  "Tym samym obcokrajowcy nie tyle „uratują polskie ubezpieczenia społeczne”, jak przekonuje nas pro-imigracyjna propaganda, ale będą go drenować."

  Tak to wygląda niestety :(

  Pozdrawiam
 • @trojanka 08:13:39
  Co on MM bredzi: "Patriotyzm szczery .., patriotyzm wybaczający i zapraszający. Wybaczający wszystkim." (czytajcie mu z ust:Nie będzie rozliczeń, ani FOZZ, HGW, Balcerowicza ani innych afer. Po prostu wszyscy jesteśmy jedną rodziną, zgoda buduje itp.)..Jasne, wybaczający zdrajcom, wrogom, bandytom i zapraszający obcych do umiłowanego kraju aby mu go ubogacili. Czy on wie co mówi? Patriotyzm to miłość do własnej ojczyzny i gotowość poświęcenia się dla własnego narodu. Takie pytanko-ile jest PiSu w PiSie, za premierostwa MM? Pytanko nr 2 ilu jeszcze nachodźców przyjedzie do Polski za premierostwa tegoż MM? Ten rząd zniszczy Polskę poprzez masową imigrację. Koszmar już się zaczął. Ta smutna prawda dociera do coraz większej ilości ludzi. Nie wiem jak można być takim hipokrytą jak Morawiecki.
 • @trojanka 08:13:39 Co na to Jonny Opona?
  Nowy Program PiS

  Wykreślamy

  dekomunizację

  lustrację

  wyjaśnienie afer

  repolonizację mediów

  aneks WSI

  Wpisujemy

  żłobki PLUS

  czyste powietrze

  Żyd PLUS (najważniejsze)

  Zrzucamy forsę z helikopterów
 • @trojanka 08:13:39
  Żyd jednak prawdy gojowi nie powie. Budowa Polin idzie pełna parą. Polski ma nie być i tyle. Morawiecki człowiek masońsko żydowskich sekt. Na początku to niech tatuś wyjaśni śmierć Falzmana i aferę FOZZ i jak po tej aferze wszedłeś w sektor bankowy gogusiu. Socjal dla plebsu a po cichu zarzynasz polskie firmy a dajesz ulgi żydowskim korporacjom.
 • @Talbot 08:42:26
  100/100! no i po nikomu niepotrzebnej politologii, europeistyce, etc..
 • @Astra - Anna Słupianek 08:46:49
  (wyjąwszy Poznaniaków oczywiście :)))

  A co z Kujawiakami?

  Co do Morawieckiego. Trudno powiedzieć, czy jest ktoś w stanie go powstrzymać jeśli faktycznie jego zamiary są niecne.
  W JK nie wierzę, a poza tym jest już za stary aby go było stać na dynamikę.
  Nikogo innego z jakąś wizją rzeczywistości nie ma. To różnego rodzaju przydupasy o ograniczonym zakresie mentalnym; kryją swe braki za rzekomą koniecznością wspólnego frontu.

  Jedynym sposobem jest wykreowanie świadomości społecznej, o co walczę od lat z kiepskim skutkiem.
  Przynajmniej na razie. I oby nie było za późno.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:49:39
  Napiszę tak... świadomość społeczna moim zdaniem jest obecnie znikoma.
  Polacy dali się kupić socjalem i to nie jest dobre. Uważam, że programy socjalne zwłaszcza te dotyczące dzieci są w porządku tyle, że to jest poniżające to ciągłe przypominanie jak to PiS im dał i to kuźwa codziennie.
  To jest panie umysłów i ich prostytuowanie!

  "A co z Kujawiakami?
  Po jednych groszach som panie Wojtasie :)))
 • @Astra - Anna Słupianek 10:00:34
  Pranie umysłów oczywiście :)
 • Ważne analizy prof. Śliwińskiego
  http://www.monitor-ekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a510/K%C5%82amstwo_o_wzro%C5%9Bcie_gospodarczym.html

  Cytuję:
  Ilu Polaków wie, że polskie gospodarstwa domowe mają najniższą wartość majątku spośród krajów należących do OECD? Czy fakt ten można pogodzić z propagandą sukcesu? Kto interesuje się metodą liczenia Dochodu Narodowego brutto, który w perspektywie dwudziestu kilku lat praktycznie nie wzrasta? Na domiar złego jest błędnie liczony, bowiem nie uwzględnia inwestycji ujemnych, czyli strat majątku narodowego z tytułu prywatyzacji i upadłości polskich przedsiębiorstw. Jeśli do tego dorzucimy fakt, że do Dochodu Narodowego dopisywane są dochody w przeważającym stopniu bezużytecznych (i często szkodliwych) sektorów gospodarczych (nadmiernie rozbudowanej administracji, banków, agencji obrotu nieruchomościami, ochrony, hazardu i prostytucji), zachwyt nad wzrostem gospodarczym powinien topnieć jak śnieg na wiosnę.
 • @Astra - Anna Słupianek 10:00:34
  A zatem.
  Skoro nie ma świadomości własnej odrębności i jakiegoś rodzaju poczucia wspólnoty polskiej - to niby dlaczego zamartwiać się nachodźcami?
  W czyim interesie te dywagacje.
  Toż to służyć może powstawaniu wrzodów żołądka u wrażliwców.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:41:21
  Świadomość społeczna to nie to samo co świadomość własnej odrębności.
  Z tą drugą jest wszystko w porządku... Nie wiem jak jest w warszafce ale my tutaj na prowincji widzimy co się dzieje.
  Chce Pan uczyć Polaków zachowań?
  Moim subiektywnym zdaniem to jest zbędne. Trzeba "nauczyć" naszą ponoć elitę, że kłamstwo i krętactwo zostanie osądzone i ukarane.
  To co się dzieje przez ostatnie 30 lat to się ociera o zdradę niestety...
  Czymś nikczemnym jest okłamywanie Polaków przez "dobrą zmianę"
  Ja myślę, że une się przeliczą... tak tutaj na prowincji myślimy.
  Do samorządów wybieramy ludzi, których znamy i dlatego właśnie nas "nie przebodą"
 • @Astra - Anna Słupianek nas to także czeka.
  A w Niemczech w tunelu prowadzącym do Dworca kolejowego sześciu czarnych Afrykanów przerżnęło 14 letnia uczennicę. W Niemczech pojawiła się "nowa moda" "nieznani sprawcy" podpalają parkujące pojazdy" które wypalają się do blachy. To taki nowy zwyczaj oczywiście incydentalny do kilku aut w dzielnicy dziennie, a raczej nocnie.
 • @Astra - Anna Słupianek 12:00:30
  Oglądajcie, póki możecie. Nie ma ważniejszej sprawy.

  https://youtu.be/CqCRFQeqdIs
 • @Astra - Anna Słupianek 12:00:30
  Oj, Oj sąsiadko, chyba zbytek optymizmu co do tych radnych - u Ciebie...
 • @Astra - Anna Słupianek
  Polska potrzebuje silnych, prawych charakterów i odwagi, tego musimy wymagać od PiSu. Silny odważny przywódca, tak został oceniony przez prezydenta Trumpa, premier Orban, który jest na liście wyczekiwanych, HONOROWYCH gości w USA. Liczą się fakty, Węgry nie są tak dużym krajem, a dzięki silnemu premierowi jest dla nich szacunek za odwagę.
 • ***
  Przecież nie ma zgody na tych co wybierają się do Europy tylko po zasiłki.
  Ci co chcą pracować i zdają sobie sprawę ,że wszystkie próby wprowadzania
  jakichś obyczajów sprzecznych z naszymi będą pacyfikowane w zarodku ,
  mogą jak najbardziej się u nas adoptować .
  Skoro my możemy na zachodzie lepiej zarabiać i żyć , to nie ma powodów
  by zamykać się na tych co chcą to robić u nas
 • @ Autorka
  "W jej trakcie nagle nasz rząd zgodził się, że to Komisja ma rację i imigranci jednak są potrzebni i będą stymulować nasz wspaniały rozwój gospodarczy. Te 2,5 miliona Ukraińców to jednak za mało..."

  I właśnie na tym polega debilizm "elit" - najpierw ujebali podatkami i prawem własną populację i zamiast naprawić sytuację poprzez powrót do normalności to sprowadzają innych w to bagno.

  To są debile.

  5*
 • @puuuq 13:23:17
  "Skoro my możemy na zachodzie lepiej zarabiać i żyć , to nie ma powodów
  by zamykać się na tych co chcą to robić u nas"

  A dlaczego mamy lepiej zarabiać i żyć na zachodzie? Nie można zrobić "czegoś", żeby tak dało się u nas?

  Za koment pała.

  Pozdro!
 • @Jasiek 14:34:15
  Ci którzy wykazują się dziwną wyrozumiałością wobec "obcych" przybyszów którzy ponoć mają nas "ubogacić" nie rozumieją, że dla tego zalewającego nas elementu poziom życia który był w Polsce 60 lat temu jest wielkim awansem.
  Czy to oznacza, że także i Polacy mają się dzisiaj cofnąć do tamtego poziomu?
  To tak jakby mąż zwrócił się któregoś dnia do swojej żony słowami:
  "od dzisiaj będę Ci dawał na prowadznie domu 1000 zł miesięcznie a jak się nie zgodzisz to zastąpię Ciebie jakąś Ukrainką".
 • Birmingham i policja kontra imigranci!!
  https://twitter.com/i/status/1041030810604916737
 • Nie mamy elit na wysokich stołkach
  Tylko parweniuszy, którzy chcą się nachapać szybko i za nic mają naród i jego przyszłość. O Marrakeszu czytałam na jakimś niezależnym portalu chyba w czerwcu, nawet gdzieś linkowałam ale przeszło bez echa. Trwa teatr dla gawiedzi,wożą MM po kraju jak jakąś babę z brodą i nikt nie pyta co z tą umową z Marrakeszu, cisza. Jakie bydło mamy u władzy, że wiodą Polskę na zatracenie i zawsze jak przeciw Polsce to i PO i PiS są zgodne. Liczę jeszcze na narodowców i rolników, innej siły nie widać. U M.Roli w audycji nt. energetyki padły dość sensowne propozycje nt. zorganizowania się obywateli, ten temat poruszony od ok. 40 min. ale cały program ciekawy https://wrealu24.tv/film/nowy-program-o-gospodarce-i-bezpieczenstwie-energetycznym-polski-tytko-u-roli
 • @finka 18:06:09
  Narodowcy są skłócani i fejkowani niemiłosiernie.
  Już teraz z prawa i z lewa słychać, że trzeba ich zdelegalizować!
  Te łobuzy popisowskolewackie śą do tego zdolne niestety :(

  Pzozdrawiam
 • @Jasiek 14:34:15
  Jak wiesz co można zrobić by zarobki ale też np służba zdrowia były jak na zachodzie , to się tym pomysłem tu podziel albo go przedstaw ludziom z resortu pracy :)
 • @kula Lis 67 08:29:23
  Każdy Polak powinien przeczytać i zrozumieć ten boleśnie prawdziwy komentarz!

  Możemy się pocieszyć tylko tym, że wszystkie cywilizowane narody mają być wyniszczone, cała Europa i Ameryką Północna.

  Kanada, kraj emigrantów, nie była zawsze multukulturalna. Dzieło zniszczenia zapoczątkował Trudeau, a teraz jego syn je dokańcza, zmieniając prawo i szargając wszelkie wartości drogie Kanadyjczykom, łącznie z imigrantami, którzy szukali w Kanadzie wolności osobistej, poszanowania prawa, ucieczki przed fanatyzmem i totalitaryzmem.
 • @kula Lis 67 13:07:40
  Co ty tu usiłujesz ludziom wciskać?

  Jedyne, co należy wymagać od PiSu to zdelegalizowania tej zdradzieckiej partii i powywalania ich wszystkich ze wszystkich stołków, od rządowych i sejmowych poczynając, razem z tą ich totalną opozycją.
 • @Jasiek 14:32:36
  Jasiek, to nie są debile. Oni działają zgodnie z dawno zaplanowaną strategią. Przeczytaj komentarz kula lis 08:29:23
 • @Astra - Anna Słupianek 18:14:09
  To prawda, ramię w ramie i PiS i PO chcą delegalizacji, w ubiegłym roku nasz najlepszy przyjaciel z Izraela, niejaki Jonny D, też o tym mówił. Póki co możemy nagłaśniać temat na portalach, bo nawet na takiej wp.pl nim usuną część ludzi przeczyta i zajrzy pod linki. Ludzie nie mają pojęcia, że imigracja proponowana przez PiS to wynarodowienie i ogromne obciążenie, badania szwajcarskie to pokazały, było nawet na Interii ale zaraz zginęło. A tu o rentach i emeryturach dla najeźdźców http://www.autonom.pl/?p=23452
 • Autor
  Denerwuje mnie brak jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za slowa i czyny politykow od czasow targowicy-wtedy powywieszano kilku,w tym biskupow(i dobrze).Obecnie (np.za chore koncepcje gospodarcze) polityk dozywa starosci w kraju albo ucieka za granice i z tamtad szczeka do Polakow.
 • @puuuq 18:27:18
  "Jak wiesz co można zrobić by zarobki ale też np służba zdrowia były jak na zachodzie , to się tym pomysłem tu podziel albo go przedstaw ludziom z resortu pracy :)"

  Puk, puk "bystrzaku" ;-) :

  "- Likwidacja PIT
  - Likwidacja CIT
  - Likwidacja ZUS
  - Likwidacja KRUS
  - Likwidacja 1066
  - Wprowadzenie globalnego ustalania świadczeń
  - Wprowadzenie uproszczonego VAT
  - Wprowadzenie suwerenności monetarnej
  - Wprowadzenie "Ustawy Wilczka"
  - Wprowadzenie wiążącej mocy referendum
  - Wprowadzenie wyboru sędziów
  - Wprowadzenie umów wielostronnie kontrolowanych
  - Wprowadzenie całkowitego zakazu GMO
  - Wprowadzenie kary śmierci, chłosty i pręgierza.
  - Wyjście z UE
  - Wyjście z NATO
  - Ogłoszenie neutralności
  - Rozbudowa OT do kilkunastu milionów żołnierzy
  - Pozyskanie broni atomowej lub potężniejszej
  - Przywrócenie wszystkim prawa do posiadania broni

  Strategia też jest - jest nią żelazna kurtyna.

  Nie mam tylko mocy politycznej (i ekonomicznej też...)"

  Napisałem już do PAD. Rezultat? Kombinują z obniżeniem składek ZUS dla firm, NBP skupił trochę obligacji SP, ale Marrakeszu im nie daruję.

  Pozdro!
 • Autor
  To jest chore.
  Dlaczego Izrael nie sciagnie kilka mln arabow aby zbudowali im infrastukture i przemysl(zadanie dla Danielsa)- a uzyskaliby na pewno lepsze warunki pozyskania kapitalu syjonistycznego niz Polska.
  Do kogo bedzie nalezal majatek wybudowany przez emigrantow(chyba do syjonistycznych bankow) a Polacy beda musieli splacac zadluzenie i utrzymywac spolecznosci obcych nam cywilizacyjnie i kulturowo- o wzrastajacych rozczeniach wobec Polakow.
 • @mac 22:35:53
  "Latynopolska". Gadowski w "Sieci": Tyle mamy wspólnego z „normalnymi państwami”, co Wiśniewski z Placido Domingo. Nie jesteśmy „normalnym krajem”, nie budujemy tu żadnych „rządów prawa”. Gdyby tak było, inicjatorzy FOZZ, Narodowych Funduszy Inwestycyjnych, zleceniodawcy zabójstw Marka Papały, Jacka Dębskiego, Andrzeja Leppera czy Sławomira Petelickiego, winowajcy SKOK Wołomin dawno byliby wykryci i siedzieli w mamrze. Siedzą? No więc o czym tu gadać? Sędziowie dalej są na telefon i dalej są umazani nie swoimi barwami, publiczne fundusze nadal stanowią łup, a nie budulec do tworzenia państwa i jego sprawności. Gadanie o sprawiedliwości to czysta retoryka. Owszem, na mizernym poziomie i przy żadnych układach jakaś tam „sprawiedliwość” się trafi, ale jak już mamy do czynienia z politykiem (nawet i samorządowym), to sieć jest tak dziurawa, że może mucha ugrzęźnie, ale byle bąk i truteń na pewno się przebiją. Nikt za nic nie odpowiedział, nikogo nie zamknięto do więzienia dla przykładu, żeby pokazać, że jednak polska Temida nie jest breszczata na rozumie i poczuciu sensu. Media są przekupione lub niemieckie. Komunistyczne dzieci pysznią się tak, jak ich rodzice w PRL. Czy może się mylę? Czy może przesadzam? Całe to gadanie o przywracaniu sprawiedliwości nie jest funta kłaków warte, dopóki nie ma epilogu dla rządowego „bilansu otwarcia”. Prezydent Duda nie publikuje aneksu do raportu z likwidacji WSI i nawet nie chce mu się tego wyjaśnić. Nie, bo nie! Ze Smoleńskiem od ośmiu lat Ruscy odgrywają szopkę i żadnemu politrukowi nie przyszło do głowy, aby umiędzynarodowić sprawę, oddać ją pod międzynarodowy arbitraż! Tyle mamy wspólnego z „normalnymi państwami”, co Michał Wiśniewski z Placido Domingo. Nie przykładajmy do siebie światowych miar. Zobaczmy się we właściwym kontekście – kontekście państw latynoamerykańskich: Kolumbii, Wenezueli, w najlepszym wypadku Meksyku. Tam też politycy i ich gadanie to tylko elementy przedstawienia. Tam rządzą narkobossowie. U nas tej hałastry akurat nie ma, ale rządzą ludzie uzależnieni od kradzieży publicznych pieniędzy. Żyją na koszt podatników, kłamią, kradną i plotą. Rządzą gangi i jeśli do któregoś z nich należysz, to ci ani sądy, ani administracja nic nie zrobią. Mogą ci po prostu nagwizdać. Mówiąc serialowo: nie szukajcie tu elementów „House of Cards” ani „Homeland”. Aby zrozumieć nasze położenie, warto obejrzeć „Narcos” i „El Chapo”. Ot i wsio.

  Felieton ukazał się na łamach tygodnika „Sieci”, nr 37/2018. autor: Witold Gadowski


  Ps..Dokładnie tak jest jak red.Gadowski napisał - Tylko Erdogan, czy Orban mogliby to przeciąć czyli anarchię PO, KODu, sędziów, prokuratorów, bo PiS jak widać to jednak tchórze, boją się nawet afery SKOK Wołomin wyjaśnić. Przypisali to jakimś wirtualnym ludziom z WSI i co? Czego się boją? Sami też kradli? Potrzebna tu bardzo radykalne metody na chazarobolszewicką swołocz, anarchistów i wszystkie społeczne męty. Niestety, taka właśnie jest ta nasza rzeczywistość, tylko dlaczego tak mało się o tym pisze i mówi? Cholera łapię się na tym, że mam podobne odbieranie rzeczywistości. Nie tak dokładne informacje jakimi dysponuje piszący redaktor, nie mniej faktem jest, że winnych wszystkiego zła z poprzedniej "epoki" Amber Gold nikt nie siedzi. Miała być rewolucja elit, trzęsienie ziemi, mieliśmy patrzeć jak wyskakują ze stołków. Nic z tych rzeczy się nie stało. Mieszane uczucia i wątpliwości co będzie dalej. Wyboru innego nie ma. I gdy się uświadomi sobie konsekwencje powrotu twardych złodziei do władzy wybiera się to co jest obecnie aby nie było jeszcze gorzej. Tylko czy o taką wersję zmiany nam wszystkim chodziło? I jeszcze jedna refleksja co wie władza i rządzący, że ich wola i determinacja rozmiękła, a czego nie wiemy my zwykli śmiertelnicy? Być może gangrena sięga tak głęboko i tak wysoko, że zbyt radykalna walka z nią zakończyła by się śmiercią całego organizmu. Czy tak istotnie jest? Coraz bardziej myślę, że zasada ... My nie ruszamy Waszych a Wy nie ruszajcie naszych jest w Polsce obowiązującym kanonem. Polska jest kolonią i dlatego nie będzie żadnych rozliczeń. Jeszcze ze 3 pokolenia. "I choć starych bogów zastąpili nowi to i tak kark po staremu się zgina". "Będziemy czekać aż do końca świata..."
 • @kula Lis 67 07:46:52
  Gadowski też "rżnie głupa" jeśli sądzi, że w takiej Ameryce (USA) sędziowie w ważnych sprawach nie są na telefon, nie kradną, nie kłamią itd... I media tam też nie są "amerykańskie"!
  Ale żeby Gadowski takich rzeczy nie wiedział?
  Trudno uwierzyć.
 • @finka 20:08:56
  Unia to jak na obrazku!

  https://prawdaxlxpl.files.wordpress.com/2013/02/578130_300686630053972_194424410_n.jpg
 • @Robik 11:08:47
  Jako Polak z dziada pradziada i prapradziada oraz wyborca Prawa i Sprawiedliwości, domagam się opuszczenia struktur komunistycznej ZSRE. Jestem Polakiem, jestem dumny i nie mam potrzeby tłumaczenia się komukolwiek z czegokolwiek a w szczególności przed obcymi z własnego prawa i demokratycznie wybranego rządu. Komuniści chcą nas uczyć demokracji? Świat zwariował, ale ja nie zwariuje razem z nim. Ja, moja rodzina, przyjaciele i reszta osób z mojego kręgu domagamy się wystąpienia z bolszewickiej farsy zwanej "(ch)Ujnią Europejską''. Ten epizod uważam za zakończony i myślę, że reszta Narodu się ze mną i moją rodziną zgodzi. Pozostańmy w Schengen, jak Szwajcaria i Norwegia, więcej nam nie trzeba do prawidłowego rozwoju. Oni i tak pójdą na dno a ja nie zamierzam zostać pokarmem dla rybek razem z tymi czerwonymi szczurami. DOŚĆ TEGO EPIZODU! Dodam: Doszły mnie słuchy, że stan demokracji w Niemczech uległ radykalnej zmianie, niestety na gorsze. Ludzie mają zakaz antyreżimowych demonstracji, są zamykani w więzieniach bez wyroków za volksverchetzung(podjudzanie). Prawica jest systematycznie niszczona, mają istne piekło. W szkołach dzieci są indoktrynowane przez nauczycieli, tłumaczą dzieciom na którą partię wolno im głosować i która partia jest(obecnie trwa kampania przeciwko AFD, czyt. Alternatywa Dla Niemiec). Znam język wroga i to co usłyszałem w ich radiu, zobaczyłem w telewizji zjeżyło mi włosy na ciele. To co napisałem do wierzchołek góry gówna z którą przyjdzie nam się niebawem skonfrontować. Tam nie ma demokracji to głęboki neo-socjalizm. Skutecznie jest tłamszona każda wolna myśl. Oni znowu to robią... Musimy być ostrożniejsi niż kiedykolwiek.
 • @kula Lis 67 15:30:14
  "Jako Polak z dziada pradziada i prapradziada oraz wyborca Prawa i Sprawiedliwości, domagam się opuszczenia struktur komunistycznej ZSRE"
  No to możesz być pewien, że PiS nigdy do tego nie dopuści (podobnie zresztą jak i PO).
  Od wielu już lat J. Kaczyński domaga się powstania Armii Europejskiej.
 • @Robik "Dotychczas nic nie wiadomo o narodowości napastnika."
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15371784411d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg
  Nożownik nachodźca zaatakował policjanta w parku, gdzie koczują migranci! Został zastrzelony!(nareszcie policjant wie po co nosi broń). Do ataku nożownika doszło dziś rano w okolicy dworca północnego w Brukseli - poinformowały belgijskie media. Lekko ranny został policjant, a napastnik - postrzelony w nogę i klatkę piersiową. Jak podaje publiczny nadawca VRT, do zajścia doszło niedaleko Parku Maximiliana, gdzie masowo nocuja imigranci. Z pierwszych informacji wynika, że napastnik regularnie nocował w okolicy przy wieżowcach niedaleko parku. Policjant miał podejść do mężczyzny, by go obudzić. Doszło do kłótni, mężczyzna chwycił za nóż i lekko ranił nim funkcjonariusza. O szczegółach incydentu poinformować ma prokuratura. Dotychczas nic nie wiadomo o narodowości napastnika.

  https://twitter.com/twitter/statuses/1041603150510272512

  https://pbs.twimg.com/media/DnSCW4fXgAAyzta.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DnSDRiRXcAEYwZR.jpg


  Ps...Potomkowie Kunta Kinty skorzystali z zaproszenia i teraz odbierają krwawicę jaką ich pradziadkowie złożyli na ołtarzu dobrobytu kolonizatorów. To tak wygląda współczesna Bruksela. Gacie an sznurku. Nowy symbol UE. Park w Brukseli: wiewające na wietrze gacie prane w miejskim stawie lub kałuży. Smród i robactwo. Syf, malaria, dziadostwo i nożownictwo, tak wygląda ubogacona Europa. Na wpuszczali w niekontrolowany sposób dzikie rzesze, nie mają co z tym zrobić i nie dają rady. Wszędzie porozwłóczone szmaty, kartony, odchody i zastraszeni przez tych dzikich mieszkańcy miast i miasteczek. Wstyd Belgio. Is Brussells ashamed? No. This is worth of multi culti. Szkoda emigranta...przecież tak dużo mógł wnieść do kultury stetryczałych zachodnich społeczeństw.Mógł ubogacić wiele lewaczek które z otwartymi ramionami i nie tylko ramionami ...go zaprosiły. Mógł ściągnąć swoją 100 osobową rodzinę i zbudować wspólnymi siłami meczety na gruzach katolickich kościołów z których płynąłby poranny dźwięczny śpiew imamów...mógł jeszcze wiele... ale bezduszna i dzika policja zastrzeliła go jak wściekłego psa.Zabili go za nic...za to,że miał scyzoryk i obierał banany...Zgodnie z prawem obowiązującym w UE (również i w Polsce: "Ustawa o mniejszościach"), każdy może twierdzić, że należy do tej mniejszości, do której aktualnie mu pasuje. Ma również prawo zmienić zdanie bez uzasadnienia, a nawet uznawać się za należącego do kilku mniejszości oraz do większości na raz. Prawo zabrania podważania takich oświadczeń.
 • @kula Lis 67 19:05:08
  Niemcy: Nożownik o wyglądzie „południowca” zaatakował Polaka obok meczetu. Ofiara nie żyje

  Dwudziestoletni Polak mieszkający w Neumünster w północnych Niemczech padł ofiarą nożownika o wyglądzie „południowca”, czyli osoby przybyłej z krajów arabskich – poinformował portal tvp.info korespondent TVP w Berlinie, Cezary Gmyz. Środowiska prawicowe chcą zorganizować demonstrację.

  Polak został zaatakowany w niedzielny poranek, ok. godziny 6:00 rano. Otrzymał kilka ciosów nożem i mimo podjętej próby reanimacji zmarł w wyniku ataku – mówi w rozmowie z portalem tvp.info Cezary Gmyz.

  – Obok miejsca zdarzenia znajduje się meczet. Nie jest wykluczone, że sprawca był związany z tamtejszą społecznością – opowiada dziennikarz.

  Jak dotąd nie wiadomo jednak, czy sprawca w ogóle mieszkał w Neumünster.

  Policja poszukuje osoby o „wyglądzie południowca”, jak wyjaśnia Cezary Gmyz, w ten sposób w oficjalnym języku określa się osobę pochodzącą z krajów arabskich. Nożownik ma około trzydziestu lat, miał trzydniowy zarost i ubrany był w szarą kurtkę z kapturem. Jest poszukiwany przez policję.

  – Zabójstwo wstrząsnęło miastem, w którym mieszka sporo Polaków. Dwudziestolatek, który padł ofiarą nożownika, cieszył się dobrą opinią – mówi korespondent TVP w Berlinie. – Na miejscu zdarzenia ludzie składają kwiaty i znicze – dodaje dziennikarz.
 • @AgnieszkaS 02:48:50
  Co tu gadać- po prostu bzdury opowiadasz. Ja oceniam sytuację w moim rejonie, gdzie ludzi do pracy po prostu nie ma , a Ty mi liberalizm przypisujesz, co jest fałszem. Siedzisz w Ameryce i wypowiadasz sie temat o którym najzwyklej pojęcia nie masz.
  We Wrocławiu 60 000 Ukraińców, w Kępnie kilka tysięcy w fabrykach mebli. W Mikstacie 1/3 ludzi to chyba Ukraińcy. Są tam bo nie ma rąk do pracy. W moim mieście deweloperzy budują bloki na wynajm dla Ukraińców. A są tutaj , bo praca na ludzi czeka. Więc proszę Cie , nie wyskakuj mi z liberalizmem, bo pojęcia nie masz o tym o czym się wypowiadasz. Twoje tezy są nie do obrony!
 • @zadziwiony 19:52:32
  PiS robi z Polski trzeci świat. Płace Polaków zablokowane na poziomie Hindusa:

  https://wolnosc24.pl/2018/09/17/sprowadzaja-do-polski-hindusow-bez-szkoly-i-jezyka-pakietami-bo-w-grupie-moga-sie-komunikowac/
 • @zadziwiony 19:52:32
  Ukraińcy składają do parlamentu anty-polską uchwałę!

  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ukraina/w-ukrainskim-parlamencie-zlozono-projekt-uchwaly-o-deportacji-ukraincow-z-ukrainskim-ziem-w-polsce/
 • @kula Lis 67 20:11:25
  Zamordowany w Neumünster 20-letni Polak pracował jako kafelkarz. Większość pieniędzy wysyłał matce, która opiekuje się jego 8-letnim bratem na wózku. „Muchy by nie skrzywdził” mówiono o nim

  https://www.bild.de/wa/ll/bild-de/unangemeldet-42925516.bild.html
 • @AgnieszkaS 21:24:21
  "Niewinni o brudnych rękach'' ... Tak było za komuny i przez cały okres "transformacji'' ... Tak jest i dzisiaj. Podsłuchy, podglądy, relacje / zeznania "świadków'', "haki'' ... i zawsze "świat finansów'' zazębiał się ze "światem polityki'' tworząc jeden świat "elit'' ... "Obecnych elit'' ...Nagrania, zabezpieczenia, haki. Tak się zabezpieczają oligarchowie i pseudo elity. Zawsze jednak chodzi o majątki i władzę. Morawiecki doradca Tuska za czasów PO, nagrany w restauracji Sowa, nagrania nigdy nie zostały ujawnione, Morawiecki finansista z banku BZWBK powiązanego z Rothschild family dostaje nagrodę 3300000 nie wiadomo za co? Morawiecki lobbysta komunistycznych Chin sojusznik Rosji chce nas wepchnąć w kolejny kanał, Morawiecki często wizytuje w Niemczech u Angeli Makreli która sama przyznaje w wywiadach, że jest zadowolona z polityki emigracyjnej w Polsce! Ufajcie mu Polacy ale pamiętajcie patrioci wam tego nie zapomną!
 • @Husky
  Niemcy partnerem Trójmorza? Waszczykowski: Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną. Heiko Maas, jako przedstawiciel Niemiec, jest zainteresowany Trójmorzem. Przed laty Niemcy były sceptyczne, krytykowały, potem wystąpiły z koncepcją przyłączenia się, na razie dostały status obserwatora powiedział w „Salonie politycznym Trójki” były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Jest to eksperyment, zobaczymy czy będą wartością dodaną dodał. Jak zaznaczył: W Trójmorzu chodzi o współpracę i integrację w ramach UE. O podniesienie naszego rozwoju, tej części Europy, do poziomu rozwoju Europy Zachodniej. W rozmowie pojawił się również temat wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w USA. Zakładam, że prezydent Trump wspomni o jakimś zaangażowaniu inwestycyjnym Stanów Zjednoczonych w Trójmorze stwierdził poseł PiS. Stany Zjednoczone są najważniejszym naszym sojusznikiem. Jedynym w zasadzie sojusznikiem, który postrzega podobnie problemy bezpieczeństwa naszego regionu dodał.


  Ps...Chłoptasie, nie macie pojęcia o czym bredzicie! Przydałaby się odrobina honoru, jeśli odwagi brak. Szmaciarstwo. Po tym genialnym ruchu na pewno projekt Międzymorza się uda. buahaha! To Niemcy ocenią, czy Polska będzie "wartością dodaną"! Może jeszcze Rosję zaprośmy na obserwatora...Min. Waszczykowski Był o niebo lepszym Ministrem spraw zagranicznych niż obecny Ciaputowicz. Był wyrazisty w wypowiedziach i poglądach. Obecny jest mglisty i uległy. To mi się nie podoba! Głupota, głupota, głupota, głupota, i jeszcze raz głupota. Eksperyment? Niestety nie wyciągamy wniosków z przeszłości, widać to prawie na każdym kroku. Niemcy pokazują nam na każdym kroku jak nas szanują i jak próbują wpływać na sprawy wewnętrzne naszego kraju. Lis w kurniku, gratulacje, czego po was można się spodziewać - wilk będzie "obserwował" owce! Tak żałosnego kłamstwa to nawet Schetyna by nie wymyślił. Klęknęliście przed niemieckim rozporkiem i to cała prawda. Po jaką cholerę ten "eksperyment" z Niemcami ze statusem "obserwatora" w Trójmorzu? Niemcy przyjdą albo aby Trójmorze rozwalić, albo je zdominować. Chyba nie taka idea przyświeca państwom zaangażowanym w ideę Trójmorza? Konrad Mazowiecki się panom z ministerstwa głęboko kłania za zmałpowanie jego pomysłu z Krzyżakami. Niemcy im plują w twarz zapraszając ukrów agentów na wykłady, a ci będą z nimi robić eksperyment od którego zależy bezpieczeństwo Polski. Już z Czaputowem zrobiliście eksperyment. Teoretyczne państwo. Zdrajcy!
 • @kula Lis 67 11:10:38
  A ciaputowicz to eksperyment Kaczyńskiego. Sam to powiedział i widać jest zadowolony z eksperymentowania, skoro go nie ściąga.
 • Lewak z Poznania chce przyjać Czeczenów
  Tu link http://dzienniknarodowy.pl/msz-prezydent-poznania-pracuja-nad-sprowadzeniem-miasta-muzulmanskich-uchodzcow/ dlaczsego w ogóle Czeczenii są nadal w Polsce, już dawno nie ma tam wojny, powinni być deportowani, a ten lewak chce jeszcze nowych migrantów. Może sprowadzi z Czeczenii też mafię, najbrutalniejszą na świecie
 • @wercia 12:14:28
  Polskie uczelnie wolą kształcić Ukraińców niż Polaków, bo otrzymują na nich wyższe dotacje: https://wprawo.pl/2018/09/17/dotacje-za-pochodzenie-polskie-uczelnie-wola-ksztalcic-ukraincow-niz-polakow/
  Zatem rektor nakaże przepuszczać Ukraińca, nawet jeśli nic nie wie na egzaminie, a potem wręczy mu dyplom polskiej uczelni.
 • @zadziwiony 19:52:32
  A dlaczego brakuje rąk do pracy, bo kolejny rząd prowadzi antynarodową politykę, zamiast obniżyć koszty pracy w postaci przymusowych składek, obniżyć podatki wypycha młodych zagranicę, bo woli mieć docelowo tępy, posłuszny elektorat, a Polska ciągle ma być kolonią roboli wykonujących proste prace.
  Bardzo dobra rozmowa z dr Siudakiem nt. imigrantów głównie z Ukrainy, zagrożenia i plusy z tego wynikające, polecam,bo bez napastliwości ta rozmowa https://wrealu24.tv/film/imigranci-z-uzbekistanu-i-ukrainy-zalewaja-masowo-polske-co-nam-grozi-dr-siudak-u-roli
 • @Robik 05:09:19
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY180ODIzNC9wLzIwMTgvMDkvMTgvODI1LzM2MC9mZTU0MzQyMDZkMTY0MmE5YjIwMjk3NWYzNmNhNTc2OC5qcGVn.jpeg

  Władze Poznania chcą przyjąć uchodźców! Jaśkowiak i jego zastępca odbyli już rozmowy z wiceszefem MSZ. Miasto Poznań, przy współpracy z rządem, może przyjąć osoby ubiegające się o azyl w Polsce. Jak relacjonuje „Głos Wielkopolski”, w tej sprawie odbyły się już rozmowy z wiceministrem spraw zagranicznych Szymonem Szynkowskim vel Sękiem. Prezydenci Jacek Jaśkowiak i Jędrzej Solarski niedawno odbyli w tej sprawie rozmowę z wiceministrem Szynkowskim vel Sękiem. Ponowili chęć przyjęcia w Poznaniu uchodźców, w oparciu i w ramach współpracy z administracją rządową mówi portalowi „Głosu Wielkopolskiego” Hanna Surma, rzecznik urzędu miasta. Na razie nie podano oficjalnie, ilu dokładnie uchodźców przyjechałoby do Poznania, ale – jak podaje gazeta – procedura azylową objęto ok. 300 osób. Większość z nich stanowią Czeczeni. Nie jest to pierwsza taka propozycja w Poznaniu. Radny z PO Marek Sternalski zaproponował na forum Rady Miasta, by Poznań ufundował stypendia dla 5-6 syryjskich studentów, którzy musieli przerwać studia ze względu na toczącą się wojnę w ich kraju. Według tej propozycji uczelnie miałyby udostępnić uchodźcom miejsca w akademikach. Studenci mieliby również liczyć na stypendia socjalne. Na razie Syryjczycy czekają na wizy.

  gah/wp.pl/Głos Wielkopolski

  Ps...A może spytałby Poznaniaków, czy też chcą przyjmować uchodźców. Prezydent na wylocie funduje nam desant muzułmańskich Czeczenów bez pytania kogokolwiek. Taki prezencik na odchodne. Niech sobie przyjmują lewackie bękarty ale na swój koszt i do swych domów, mieszkań a nie Polaków. Nie wiedzą co Czeczeni wyprawiają pod Białymstokiem z Polakami. Przestańcie już kombinować z tymi Czeczenami, bo następne pokolenia będą was przeklinać. Nie potrafią uszanować własnych władz a będą szanowali obcą? Ponadto najwięcej Czeczenów nadal walczy w ISIS. A co to za nazwiska te vel w MSZ? Deutsche vele? Obecny rząd przyjął w sumie ponad 50 tys Azjatów, Hindusów, Uzbeków, Tadżyków i Pakistańczyków. Nie licząc 2-3 mln Ukraińców. Idzie multikulti na całego. Za dwa, trzy lata nie poznacie Polski. Tylko o tym cisza. A Polaków z Rosji Kazachstanu, Ukrainy nie chcą przyjmować, zapewne dlatego, że to zacofani chrześcijanie, wolą więc "postępowych" muzułmanów. Na wschodzie żyje od pokoleń 4 mln Polaków potomków zesłańców! Sprawiedliwość dziejów nakazuje im pomoc,czyli wydać polski paszport! Przyjadą, będą wdzięczni. Potrzeba tylko chęci!. Społeczeństwo to zaakceptuje. Powtarzam po raz kolejny. Poznań teraz to PO-znań w większości komuszy, postkomuszy i volksdojczowy.
 • @Robik 05:09:19
  Jaśkowiak spec od KULTURKAMPFU I HAKATY wielbiciel LGBT chce przetestować Iczkerów czy oni kochają LGBT! Niech ten lewacki śmieć zaprosi ich do swojego domu i funduje stypendia z własnych środków tzn. z łapówek które dostał od deweloperów! No to Jaśkowiak pozbawił się szans w najbliższych wyborach, chociaż w Poznaniu jest wielu zwolenników PO (niestety), to oni po cichu też boją się muzułmańskich imigrantów. I tak krok po kroczku i będziemy mieli imigrantów... a tak się rząd zarzekał. Tak się zaczyna przyjmowanie uchodźców, przed napływem których miał nas ochronić rząd PiS-u! Rząd działa przeciwko nam, Morawiecki zrezygnował z gigantycznej pensji banksterskiej i realizuje interesy wrogów państw narodowych, wprowadza multikulti i jednocześnie wyciera gębę hasłami patriotycznymi.
 • @finka 12:22:07
  Ściągamy imigrantów ? NIE !, ściągamy tanich, sponsorowanych przez "nasze państwo'' pracowników (często z całymi rodzinami) ... w zamian za to eksportujemy Polaków "na zachód'' (aby zrobić "nowym polakom'' miejsce) ...Rzeczywistość skrzeczy. Jak w słynnym dowcipie z baru mlecznego za komuny: pani krzyczy: "Kto zamawiał Ruskie (pierogi w domyśle)". Odpowiedz z baru: "Nikt, same przyszły." To samo dzieje się teraz z imigrantami: rząd o niczym nie wie, nikt ich nie ściąga, a przybywają z zastraszającą szybkością. Nie ma masowego ściągania ale jest nie masowe ściąganie...Warszawa aż się "ugina" od dzikich. To jest dowód albo skrajnej nieudolności albo otwarty sabotaż Narodu przez rząd Morawieckiego. Z tym trzeba natychmiast skończyć.
 • @Robik 05:09:19
  Masowe ściąganie imigrantów do Polski? Politycy PiS ponownie dementują.

  http://niezalezna.pl/236374-masowe-sciaganie-imigrantow-do-polski-politycy-pis-ponownie-dementuja


  Ps...Rządzący będziecie oceniani po efektach, nie deklaracjach. Tu chodzi nie tylko o to, żeby rząd nie ściągał obcych kulturowo imigrantów, tylko żeby zapobiegł ich napływowi, postawił bariery i nie znosił istniejących. Inaczej już oni sami przyjadą albo ściągną ich przedsiębiorcy, dla których doraźny zysk będzie ważniejszy, niż to, w jakim kraju będą żyły ich dzieci i wnuki.
 • @Jasiek 14:32:36
  Zapotrzebowanie na pracowników jest jak zwykle kłamstwem bo to jest zapotrzebowanie na BARDZO TANICH pracowników, bo pracodawcy chcą maksymalizować swoje dochody i tylko to ich interesuje. Przyjęcie mniejszości narodowych (obojętnie jakich) na stałe, z przyznaniem obywatelstwa, zmieni w Polsce wszystko. Przyznanie obywatelstwa, to przyznanie prawa wyborczego, a skutkiem tego będzie osłabienie lub całkowite wyeliminowanie z polskiej polityki ugrupowań prawicowych. Każdy przedstawiciel mniejszości narodowej zawsze będzie głosował na partie najbardziej "liberalne" czyli antynarodowe, tak jest zawsze i na całym świecie. Zmiana struktury narodowościowej naszego państwa jest zabójcza i bardzo szybko przekształci Polskę w lewacki eurokołchoz. Imigrantom już z paszportem Unii i obywatelstwem Niemiec, Francji, sypie się dodatkowo kilka euro i nakazuje po szwędać się po Polsce przed wyborami, aby PiS-owi robić tyły...Timmermansy, Junckery, Merkele i Macrony...to DYPLOMACI przecież, oni nie mówią, a działają...
 • Apel do rządu!
  Pooglądajcie sobie najpierw programy p. Jaworowicz i zobaczcie Polaków, którzy żyją w rozpadających się chlewikach bez wody, a dopiero potem bierzcie się za pomoc światu!
 • @Astra - Anna Słupianek 08:46:49
  Skoro nie ściągamy do Polski imigrantów, jak z tego tłumaczy się PiS, to dlaczego ich dzieci są objęci programem 500+? Dlaczego nowa ustawa o pomocy państwa w ponoszeniu wydatków mieszkaniowych także ich dotyczy? Na mocy tej ustawy, imigranci dostają z naszych podatków 800 zł miesięcznie dopłaty do mieszkania. Polacy nie są ślepi widzą co dzieje się na ulicach dużych miast. Dementują ale wojewoda mazowiecki z PiS przyjął ich najwięcej. Samo dotowanie miejsc pracy dla przybyszów ze wschodu jest już karygodne gdyż odbiera Polakom konkurencyjność na rynku pracy. A obiecywanie Ukraińcom możliwości emerytury minimalnej 1000 zł po przepracowaniu kilku miesięcy w czasie gdy Polak musi przepracować 25 lat z pełnymi składkami by taką emeryturę dostać to już jest skandal.(mnie nie zaliczył ZUS 11 lat pracy w UAE w norweskiej firmie, obsługującej US NAWY) I nie tłumaczy tego fakt, że to za Tuska ta umowa została podpisana. Ostatnio można było zobaczyć taki obrazek w jednym z podwarszawskich parków, stoi spora grupa Ukraińców przy ognisku, muzyka na cały regulator a jeden jegomość na środku placu przed ogniskiem stoi demonstracyjnie z wielką ukraińską flagą, jak na manifestacji. Na ulicach w ciągu tygodnia, na placach zabaw nierzadko częściej słychać j. ukraiński, rosyjski czy inny niż polski.
 • @AgnieszkaS 21:24:21
  Owych smagłych i czarnych przybywa zwłaszcza w szeregach pewnej firmy przewozowej doręczającej buły z mięsem pewnej Amerykańskiej sieci typu fast food, w Warszawie i innych Polskich miastach po ulicach od pewnego czasu krążą całe hordy opalonych młodzieńców na rowerach i małych skuterkach z wielkimi zielonymi pudłami na plecach... ciekawe, czy ktoś to kontroluje, czy te lewackie firmy mogą sobie sprowadzać tanią siłę roboczą do niewolniczej pracy?
 • @Husky 22:19:09
  Francuska policja zabrania protestować przeciwko imigrantom. Relacja młodej Polki z Paryża. Wkrótce to samo w Poznaniu:

  https://www.youtube.com/watch?v=9KKOl5wH-fk
 • @Husky 22:19:09
  Dawna i aktualna do dziś polityka multikulti: Joseph Goebbels pisał "Im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą." i dalej "Jeśli zdobędziemy władzę, nie oddamy jej już nigdy, chyba że zostaniemy wyniesieni z naszych gabinetów jako trupy." i dalej "Jestem przekonany, że za pięćdziesiąt lat ludzie nie będą już myśleli w kategoriach ojczyzn. Będą myśleli w kategoriach kontynentów i umysły Europejczyków będą zajmowały całkiem inne, możliwe że znacznie większe zagadnienia." Czyli rozbijamy poczucie narodowości Europejczyków, powoli odbieramy im prawa, a wzmacniamy islam...
 • @Husky 22:19:09
  Podejrzany o mord w Chemnitz jest wolny. Irakijczyk aresztowany w Chemnitz w związku z zabójstwem 26 sierpnia 35-letniego Niemca, które wywołało gwałtowne protesty radykałów ze skrajnej prawicy, został we wtorek zwolniony przez sąd - poinformował jego obrońca Ulrich Dost-Roxin.

  Sędzia wycofał nakaz aresztowania 22-letniego Irakijczyka, zidentyfikowanego tylko jako Jusif A. Obrońca powiedział, że rozważa podjęcie kroków prawnych wobec odpowiedzialnych za bezpodstawne aresztowanie. Ujawnił, że świadkowie nie rozpoznali jego klienta jako sprawcy zabójstwa, a na nożu znalezionym na miejscu przestępstwa nie było jego odcisków palców. Wytworem fantazji prokuratury nazwał podejrzenie, że jego klient mógł mieć cokolwiek wspólnego z zabójstwem. W areszcie pozostaje drugi cudzoziemiec zatrzymany w związku z zabójstwem w Chemnitz, 23-letni Syryjczyk poinformowała prokuratura. Trwają poszukiwania trzeciego podejrzanego, 22-letniego Irakijczyka. Po zabójstwie Niemca w Chemnitz doszło do wielkich demonstracji skrajnej prawicy oraz do ksenofobicznych napaści. Na wiece, podczas których protestowano przeciwko polityce migracyjnej rządu Niemiec, przyjeżdżali prawicowi radykałowie z całego kraju. Dwie osoby skazano na kary więzienia w zawieszeniu za unoszenie rąk w geście hitlerowskiego pozdrowienia informuje agencja dpa.
 • @Robik 05:09:19
  Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie:

  https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk
 • @finka 12:22:07
  Ależ , ok! Tyle, że ja nie oceniam w tym momencie polityki i przyczyn stanu rzeczy , a jedynie fakty jakie obserwuję wokól siebie, albowiem w pewnym bardzo niewielkim wymiarze uczestniczę w tych procesach. I stwierdzam, że przedsiebiorcy stoją przed barierami związanymi z brakiem rąk do pracy. Po prostu nie ma fachowców. Bezrobocie dotyczy głównie leserów i tych co nic nie potrafią oprócz żądania stawek wzietych z sufitu, za samą obecność we firmie. Dzisjaj roboczodniówka pracownika to ok. 240zł. Czyli musi zarobić ok. przynjmniej ok. 400zł na dzień, by był opłacalny dla pracodawcy. A on np. nic nie potrafi.... Jak zarobi 400zł nic nie potrafiąc?
 • @zadziwiony 10:41:05
  Oto dzisiejsze Niemcy pod nierządami Makreli. Np. w Mainz Lekarz w samochodzie bagażowym jeździ społecznie pomagać setkom bezdomnych Niemców, biednych, zapuszczonych i głodnych. Co ciekawe tego w Polsce dzisiejszej ponoć reżymowej, faszystowskiej PiSowskiej nie widać, bo w Mainz np. inżynier elektronik emeryt a nawet pracujący chodzi po śmietnikach i zbiera Pfandflaschen, aby zapłacić rachunki i kupić coś do jedzenia, śpią ludzie pod mostem w parkach pod folią. Nie wszyscy są pijakami. Takich Niemców jest cała masa, z milion w RFN, a ci najeźdźcy z Afryki, Araby z czterema żonami i 14 dziećmi dostają 7 pokojowe mieszkanie kosztujące 3,5 tys ojro, miesięcznie a czynsz płacony z podatków pracujących..Niemców, Polaków, etc..Dziś w Niemzcech nagle brakuje 2,3 miliona małych mieszkań.
 • @finka 12:15:04
  Link do filmu z "ubogacania" Francji. Widocznie lewactwo chce więcej takich sytuacji.

  https://democratieparticipative.biz/toulouse-des-negres-et-des-arabes-violent-une-blanche-a-la-sortie-dune-boite-de-nuit-video/

  Nostradamus przepowiadał krwawą wojnę domową we Francji oraz walkę z islamem i widać wszystko do tego zmierza. Wygląda na to, że we Francji, a raczej w tym, co z niej pozostało, normalnych ludzi będzie można spotkać już tylko w psychiatryku. To mi przypomina rysunek Jujki, jeszcze z czasów PRL. Na budynkach wszędzie widnieją napisy "2+2=5". To samo na plakatach, neonach, samolot zostawia smugę w postaci "2+2=5", nagłówki w gazetach - "2+2=5". Wśród tej scenerii biegnie jeden człowiek z flagą, na której jest napisane "2+2=4". Gonią go sanitariusze z karetki, na której widnieje "2+2=5"...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031