Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
156 postów 6032 komentarze

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Prowokacja właścicieli zza wielkiej wody

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak szybciutko to poszło, jak się wszyscy przejęli od prezydenta po premiera i ministra Jakiego!!

Materiał filmowy nagrany latem w lesie nagle pojawia się w styczniu? Jestem przekonana, że był trzymany tyle miesięcy bo TVN było przekonane, że wystarczy 60 tysięcy neonazistów na Marszu Niepodległości z listopada... ale okazało się, że nie wystarczyło...

Po kilku miesiącach  od nagrania,  TVN akurat teraz pokazuje polskich nazistów?   Materiał o tych kilku łobuzach  przez całe miesiące sobie leżał i czekał. 

Właśnie na co czekał? Pytanie za 100 pkt?

Otóż czekał na 100 % na uderzenie w środowiska narodowe.

Nie chodzi tutaj o "Dumę i Nowoczesność" bynajmniej

Podejrzewam, że  Sąd będzie miał problem z jej delegalizowaniem bo ustawa mówi wyraźnie o zakazie publicznych wystąpień. Widać na nagraniu jedynie paru niewątpliwych idiotów, którzy w lesie palili swatstykę.

Artukuł 256 KK mówi:

cyt:

"§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

www.arslege.pl/propagowanie-faszyzmu-lub-innego-ustroju-totalitarnego-lub-nawolywanie-do-nienawisci/k1/a292/

Palenie w lesie truchła hitlerowskiego na pewno nie jest publicznym propagowaniem faszyzmu ale to już jest kłopot sądów jak do tego podejdą.

Każdy średnio kumaty adwokat wybroni to niewątpliwie ohydne środowisko. Cokolwiek się stanie, jestem przekonana, że nie o nich tutaj idzie. Chodzi o środowiska narodowe.

Jak szybciutko to poszło, jak się wszyscy przejęli od prezydenta po premiera i ministra Jakiego!!

Ludzie... trzymajcie mnie ... znaleźli w Polsce, kraju tak doświadczonym niemieckimi zbrodniami kilku hitlerowców!!

I zaczęło się... tyle, że teraz już mowa o delegalizacji również ONR na  początek oczywiście.

cyt:

"Z kolei wiceminister Jaki był pytany o sprawę ONR, który na Marszu Niepodległości prezentował rasistowskie hasła. Jaki przyznał, że jeśli organizacja ta prezentuje takie poglądy, to powinna zostać zdelegalizowana. - Jestem przekonany, że prokurator generalny złoży także wniosek o zdelegalizowanie ONR, ale po zebraniu dowodów - powiedział Patryk Jaki.

wiadomosci.wp.pl/onr-przeciwko-pis-powstanie-nowa-partia-6212819473725057a

 

Warto w tym kontekście wysłuchać  bardzo rozsądnej wypowiedzi Łukasza Warzechy.

dorzeczy.pl/opinie/53908/Delegalizacja-ONR-Dokad-doprowadzi-nas-polityczna-licytacja-po-reportazu-ws-neonazistow.html

Tyle, że ja się nie zgadzam z tym, że to jest jedynie głupia i nierozsądna "akcyjność" naszych władz. Moim zdaniem to wszystko układa się w zaplanowaną prowokację.

Jakoś ostatnimi czasy PiS wycofuje się z decentralizacji mediów w Polsce. A przecież wszyscy pamiętamy słuszny w końcu i dodatkowo wyborczy postulat o repolonizacji mediów. Tyle, że w temacie zapadła cisza. Projekt był i co dalej. Od lata zeszłego roku coś cichutko o nim.

Jestem przekonana, że ktoś jednak wybił z głowy dzsiejszym rządzącym taki bzdurny pomysł. Ciekawe kto?

Coś niebywale ciekawego przeczytałam w wywiadzie nowego właściciela TVN właśnie...

cyt:

"Wszyscy czekają na ustawę dekoncentracyjną.

Ja jej jeszcze nie widziałem. Panowie ją widzieli? Nieoficjalne informacje mówią, że PiS chce zredukować udział zagranicznego kapitału w polskich grupach mediowych do 15 albo 20 procent... Pracuję w mediach od 1993 roku. Gdybym pozwolił sobie na to, aby denerwować się spekulacjami albo decydować się na ich podstawie na drastyczne kroki, pewnie podjąłbym mnóstwo złych decyzji. Jak mówią Brytyjczycy: „keep calm and carry on”. Na razie nie pojawiła się na stole żadna formalna propozycja zmian. Zresztą mam poważne obawy, czy taka redukcja, o której się mówi, przetrwałaby starcie z europejskim prawem. I czy nie uderzyłaby w polsko-amerykańskie umowy dwustronne."

www.forbes.pl/przywodztwo/czy-tvn-obawia-sie-ustawy-o-dekoncentracji-mediow-jim-samples-prezes-tvn/tx11fq8

No i jesteśmy w domu... to mogłoby uderzyć w polsko-amerykańskie umowy dwustrone. Informuje nas o tym w końcu nie byle kto ale nowy włściciel amerykański Jim Samples!

Umowy... no cóż nasi przyjaciele zza wielkiej wody mają swoje prawo i swoje umowy. Nasi sojusznicy mimo poklepywania nas po plecach z czego bardzo dumni mamy być,  a jakże, mają jednak lepszych sojuszników jak się okazuje. Ci ostatni nie dość, że cynicznie przyznają się do psucia nam opinii w świecie to jeszcze chcą nas złupić. Nie chcą nawet czekać na odszkodowania niemieckie dla Polski, bo jak wyrwało się naszemu nowemu ministrowi spraw zagranicznych... ten temat nie powinien "obciążać relacji polsko-niemieckich" Skąd oni to wiedzieli już w grudniu?

Więc te umowy będą wyglądać tak i to w niedalekiej przyszłości..

cyt:

"Bezpotomna śmierć polskich Żydów zamordowanych podczas Holokaustu spowodowała, że ich mienie z mocy prawa przeszło na rzecz Państwa Polskiego. Ustawa przyjęta przez Senat USA ignoruje ten fakt i wspiera absurdalne roszczenia przemysłu Holocaustu. Ustawa jest niezgodna z art. 935 polskiego kodeksu cywilnego, który mówi: „W braku małżonka spadkodawcy, jego krewnych i dzieci małżonka spadkodawcy, powołanych do dziedziczenia z ustawy, spadek przypada gminie ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy jako spadkobiercy ustawowemu. Jeżeli ostatniego miejsca zamieszkania spadkodawcy w Rzeczypospolitej Polskiej nie da się ustalić albo ostatnie miejsce zamieszkania spadkodawcy znajdowało się za granicą, spadek przypada Skarbowi Państwa jako spadkobiercy ustawowemu.”

Jednak wbrew polskiemu prawu widmo gigantycznych roszczeń żydowskich wobec Polski powraca. Już nie w formie połajanek i antypolskiej mowy nienawiści, ale jako konkretne rozwiązane prawne przyjęte przez Senat USA. A przecież na USA Polska opiera swoje bezpieczeństwo militarne. To sytuacja arcygroźna. Co w tej sprawie zamierza zrobić polski parlament i rząd?"

wprawo.pl/2017/12/15/kongres-usa-przyjal-ustawe-wspierajaca-gigantyczne-zydowskie-roszczenia-finansowe-wobec-polski/

Ja już niestety wiem co zamierza zrobić polski rząd...

Zdelegalizować ONR a w drugiej kolejności Ruch Narodowy.

To jego lider Robert Winnicki parę dni temu złożył interpelację w sejmie co zamierza zrobić polski rząd w tej sprawie i dostał nawet odpowiedź, że (trzymajcie mnie!!)  regulacja S 447 podlega uwaga...  a n a l i z i e !

Co tutaj jeszcze można dodać?

Może jedynie taki drobiazg, że R. Winnicki był również przeciwny ustawie o dotacji w wysokości 100 milionów zł na cmentarz żydowski. Niestety ale podejrzewam, że ataki na narodowców dopiero się rozpoczną. Idzie "dobra zmiana"??

Dla kogo? 

 

KOMENTARZE

 • 1000/100. Powód jest jasny!!zamknąć buzie Polakom!
  https://youtu.be/y8J7E-FpzhM
 • Jakubiak grzmi: „Kiedy w końcu zakażemy propagowania banderyzmu w Polsce?!”
  http://polskaracja.com/jakubiak-kiedy-zakazemy-propagowania-banderyzmu/

  https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/773243279544592/
 • @
  Przez tych cholernych nazistów to teraz strach do lasu w ogóle iść.

  Jeszcze człowiek wpadnie na reportera TVN
 • Aja jaj co za "bszytkie"pytanie??
  Winnicki do Jarosława Selinna: “Czy ktoś spytał naród o to czy chce, aby Polska została żydowskim disneylandem”?

  https://medianarodowe.com/winnicki-jaroslawa-selinna-ktos-spytal-narod-o-chce-aby-polska-zostala-zydowskim-disneylandem/
 • @trojanka 19:24:45
  Tyle, że nie wiem dlaczego myślą o Polakach jak o idiotach..
  Ten temat jest dyskutowany nimal we wszystkich domach i nie chcieliby usłyszeć nawet części tych dyskusji.
  Mogą sobie robić badania słupków nawet 5 razy dziennie, to nic nie da.
  Nie jesteśmy szmatami, które można kupić za 500+ i jestem przekonana, że jeśli nic się nie zmieni to Polacy się szybko zorientują, że to zdrada!

  Się wkurzyłam, ale dobrze będzie :)

  Pozdrawiam
 • Uważać! - Żydzi już trąbią we Włoszech o nazistach w Polsce!
  .
  Polonia, aperta indagine su gruppo neo-nazista filmato mentre festeggia Hitler
  http://www.mosaico-cem.it/attualita-e-news/mondo/polonia-gruppo-neo-nazista-hitler
 • Czy ktoś ma jeszcze jakies wątpliwości, że...
  przeciw Polsce toczona jest już otwarta wojna.
  Trzeba uważać na "patriotów" którzy chcieliby wyprowadzenia Polaków na ulice.
  Bez okularów widać, że wszystko jest już przygotowane na taką okoliczność, łącznie z tym, że już prawie cały świat wie, że Polacy to budowniczowie obozów koncentracyjnych i bezlitośni mordercy
 • @Astra - Anna Słupianek 19:34:55
  Dokładnie, nie wypadliśmy sroce spod ogona.Umiejętnie nas niestety próbują rozgrywać, łatwo się gorączkujemy i dajemy napuszczać na siebie.I to jest bezwzględnie i metodycznie wykorzystywane.
  Jak tylko atmosfera oziębnie z lekka , to szybciutko pojawia się "gorący temat", żebyśmy się żarli.Niestety, dajemy się za często podpuszczać!!
  A une stoją i zacierają kościste łapy!Można w tym czasie jak jesteśmy zajęci " golono - strzyżono" , uwypuklać nasze "winy",przepychać ichnie pomysły i rabować dalej!!
 • Policja pojawia się na zamknietym spotkaniu zbanowanych youtuberów
  https://www.youtube.com/watch?v=VGwW613s6Kg

  PAMIĘTACJIE AKCJE BANOWANIA YOUTUBE Z GRUDNIA / POTEM BYŁA REKONSTRUKCJA - NASTĘPNY BĘDZIE NEon24.pl
 • @trojanka 19:43:21
  Z tym podpuszczaniem coraz gorzej im wychodzi.
  Mam znajomych z różnych środowisk, nawet lewicowych i powiem, że jeśli to są w miarę rozgarnięci Polacy to w tym temacie się zgadzamy.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:57:30
  .
  Bohaterski Prezydent Warszawy Stefan Starzyński bronił miasta przed wrogiem. Innych, roztropny Prezydent Mościcki w 1938 r. przegnał z Polski. - Obecnie, kolejni pRezydenci witają ich w granicach Rzeczypospolitej z otwartymi rękoma. - To jest zdrada!

  Uważam że obecny pRezydent Andrzej Duda zdradził Polskę i Polską Młodzież mówiąc podczas kampanii wyborczej, że: Przyszłość ma na imię Polska!".

  >> Kłamał rano! Kłamał w południe, i kłamał wieczorem!
  >> http://ziut.neon24.pl/post/137732,mysle-ze-to-zdrada-duda-zainstalowal-ajc-w-polin

  Prawda kryje się w tych słowach, wypowiedzianych przez Dudę podczas powitania w POLIN Amerykańskiego Kongresu Żydów:

  "Tę wyjątkową wspólnotę polityczną, którą nazywamy 'Rzeczpospolitą Przyjaciół', unicestwiła agresja nazistowskich Niemiec i przeprowadzony przez hitlerowców Holocaust (...) Dzisiaj znów razem budujemy wspólną pomyślną przyszłość"


  http://m.neon24.pl/75a63e247cf5221998a1d98a031f5887,0,0.jpg
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:02:44
  Prezydent: nigdy nie odbierałem zasług Wałęsie
  Lech Wałęsa ma piękne karty w swojej historii, ma trudne karty w swojej historii, a dla mnie najważniejsze jest, żebyśmy mówili prawdę - oświadczył prezydent Andrzej Duda w Davos. Komentował w ten sposób artykuł opublikowany w "Wall Street Journal", w którym stwierdzono, że władze Polski wymazują byłego prezydenta z historii.
  https://www.tvn24.pl/prezydent-duda-walesa-ma-piekne-i-trudne-karty-w-swojej-historii,809148,s.html
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 20:02:44
  Budować wspólną przyszłość to on sobie może ze swoją żoną Agatką.
  Na więcej niech nie liczy tutaj!
 • Autor
  Tak to dziala -czyli podac zmanipulowana informacje albo "fake news" a nastepnie zablokowac wyjasnienia strony drugiej czy niekiedy przeprowadzic jej penalizacje.Mozna te informacje lekcewazyc ale wplywaja one na opinie publiczna np. za granica a takze wprowadzaja naciski na srodowisko polityczne i sadownicze w kraju.
 • Proszę się nie martwić o organizowany przez Żydów RN, czy ONR - one wyprowadzają w pole polską młodzież, bedą istnieć nadal
  https://programwps.files.wordpress.com/2017/03/onr-660x375.jpg

  „Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę” oraz hailowanie, oto niemal cały polityczny repertuar tej nieszczęsnej, zmanipulowanej przez żydowską agenturę polskiej młodzieży. Przy okazji całkowitej deprecjacji ulegają ideały przedwojennego ONR Bolesława Piaseckiego.


  https://programwps.files.wordpress.com/2016/11/narodowcy-001-jpg_08_03_2014_20_02.jpg

  Oto prawie całe kierownictwo Marszu Niepodległości. Od lewej: W.Tumanowicz (prawdopodobnie Polak) oraz Żydzi: K.Bosak, A.Zawisza, P.Czyżewski


  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/debata4.jpg

  A tu debata o UE – Wrocław 2014r. Od lewej: Kierownik Główny ONR A.Krejckant - chyba "Hyszpan", tak jak G.Braun – sympatyk narodowców, czy publicysta związany z Ruchem Narodowym, K.Kazimierczak


  Międzynarodowe Żydostwo, rządząca IIIRP V żydowska kolumna i żydowska agentura ustawiają polską młodzież pod krzyżem, przeciwko Rosji i wyposażają w hasła, symbole nazistowskie i rasistowskie, żeby zdezawuować polski nacjonalizm, ośmieszyć w oczach Polaków – ile lat ma ta polityka -? -, ano sięgnijmy do publicystyki R.Dmowskiego, czy Jana Stachniuka, twórcy Zadrugi.
 • @Rzeczpospolita 20:14:54
  "Międzynarodowe Żydostwo, rządząca IIIRP V żydowska kolumna i żydowska agentura ustawiają polską młodzież pod krzyżem, przeciwko Rosji i wyposażają w hasła, symbole nazistowskie i rasistowskie"

  To nieprawda co Pan pisze... właśnie narodowcom zarzuca się prorosyjskość.
  cyt:
  Według Political Capital Institute do osób, na które Rosja wywiera bezpośredni wpływ, należą: Mateusz Piskorski, Konrad Rękas, Jacek Kamiński, Jan Engelgard, Bartosz Begier, Zbigniew Bereza, Józef Bryll, Jerzy Smoliński, Aldona Michalak, Janusz Korwin-Mikke i Sylwester Chruszcz.

  Witold Tumanowicz, Artur Zawisza, Adam Andruszkiewicz, Adam Małecki, Bartosz Berk, Krzysztof Bosak i Robert Winnicki zostali uznani z kolei za Polaków, na których Rosja wywiera pośredni wpływ"

  https://wiadomosci.wp.pl/powstala-lista-polakow-ktorzy-sa-pod-wplywem-rosji-6100606425576577a

  Tak jak napisałam trojance czas skłócania Polaków kończy się bezpowrotnie!

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 20:06:22
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/1511230_395175880647389_5501996691824232427_n.jpg
 • @Astra - Anna Słupianek 20:18:19
  https://www.youtube.com/watch?v=tiNM2b-2hEA
 • @Astra - Anna Słupianek 20:08:35
  Szczytem sukcesu polityki jest zwycięstwo nad wrogiem bez prowadzenia walki zbrojnej. >> http://ziut.neon24.pl/post/141783,niewidzialna-wojna-jak-napasc-na-panstwo

  Fryderyk Joliot-Curie – członek Komitetu Pugwash[2], laureat Nagrody Nobla w dziedzinie chemii, oraz działacz Ruchu przeciw Rasizmowi i Antysemityzmowi i na rzecz Pokoju zapowiedział, że przyszła wojna będzie wojną niewidzialną.

  Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i że tę wojnę przegrywa.

  Odszkodowania dla Polski i ofiar Holokaustu – fundamentalne zasady
  .
  Polska może wystąpić o reparacje od Niemiec za II wojnę światową. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pojawiają się inicjatywy prawodawcze i polityczne dla zapewnienia zwrotu własności odebranej – między innymi na terytorium Polski – ofiarom Holokaustu, które przeżyły, lub ich rodzinom, albo wypłacenia im odszkodowań, a w przypadku braku spadkobierców – przeznaczenia odszkodowań na cele społeczne i edukacyjne. >>> https://wpolityce.pl/swiat/377102-odszkodowania-dla-polski-i-ofiar-holokaustu-fundamentalne-zasady

  1 stycznia 2018 / Akt 447: Narodziny polskiego OWP
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/141758,1-stycznia-2018-akt-447-narodziny-polskiego-owp

  Izrael wniósł oficjalną skargę ws ustawy [re]prywatyzacyjnej
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140782,izrael-wniosl-oficjalna-skarge-ws-ustawy-re-prywatyzacyjnej
  [Re]prywatyzacja: Lobby izraelskie w Sejmie jednak istnieje
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140734,re-prywatyzacja-lobby-izraelskie-w-sejmie-jednak-istnieje
  Czy PiS tak tę ustawę uchwali? A Duda, czy taką ją podpisze?
  >>> http://ziut.neon24.pl/post/140612,czy-pis-tak-te-ustawe-uchwali-a-duda-czy-taka-ja-podpisze
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 19:44:30
  Polsce nie grozi nazizm. Polsce grożą resortowe dzieci

  Atak salonu na Polskę trwa w najlepsze. Medialne "autorytety" debatują, czy Polsce grozi nazizm. Odpowiadam: Nie, Polsce nie grozi nazizm. Polsce grożą resortowe dzieci, totalna targowica i polityczne mafie, które kradły miliony poprzez kamienice czy VAT. Mówmy głośno prawdę!

  https://dorzeczy.pl/53986/Andruszkiewicz-Polsce-nie-grozi-nazizm-Polsce-groza-resortowe-dzieci.html
 • @Rzeczpospolita 20:23:48
  Tak czytałam... a Pan Kosiur nagle zaczyna cytować Gazetę Polską"?
  Ja przeczytałam jad z niezależna pl:

  http://niezalezna.pl/52895-bosak-o-banderowcach-mozna-sie-z-nimi-dogadac

  Utrzymany w podobnym stylu jednak.
  To jest jednak temat dotyczący innych spraw, ja Panu na nich głosować nie każę...

  PS
  Bardzo proszę nie zaśmiecać komentów zdjęciami na pół strony, link wystarczy...
 • @Astra - Anna Słupianek 20:35:42
  Nie Gazetę Polską, a cytuję wypowiedź "narodowca" K.Bosaka, zresztą podałem także link: https://www.youtube.com/watch?v=tiNM2b-2hEA

  I to jest cały czas ten sam temat: wroga żydowska polityka wobec Polski i Polaków.
 • Jak nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o wydrenowanie i upokarzanie Polaków do zera!
  https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/videos/1724268217617775/
 • @trojanka 20:46:14
  O tym również wspomniałam we wpisie... o tych 100 milionach na ich cmentarz. Teraz każdy kto unym nie będzie płacił to wróg!
  Tyle, że te miliony i miliardy to z naszych podatków idzie...
  złodzieje jedne !
 • @Astra - Anna Słupianek 20:35:42
  Problem jest innej natury. Pani przyjmuje za dobrą monetę tworzone przez żydowską agenturę "organizacje narodowe" jako organizacje polskie.

  W IIIŻydo-RP/Polin nie istnieją oficjalnie autentyczne polskie narodowe organizacje, ponieważ takim organizacjom żydowski reżim nie udzieli nigdy koncesji.
 • @Rzeczpospolita 20:56:43
  Mnie to naprawdę nie obchodzi komu żydowski reżim udzieli koncesji.'
  Uważam, że une są przereklamowane i bardzo ich cieszy ta wiara, że nic bez nich.
  Dla mnie istotne jest to, że nastąpił atak na środowiska narodowe, które jako jedyne jeszcze próbują przeciwdziałać temu co się dzieje z naszym krajem.
  Tyle..
 • @Nibiru 21:08:13
  Jeszcze ze dwie debaty o polskim faszyzmie w szczujni czyli telewizji TVN i to Niemcy wystąpią do nas o reparacje wojenne.I to oni ogłoszą światu, że bronili Żydów przed polskimi faszystami.Będziemy wtedy musieli zapłacić za materiały wybuchowe którymi wysadzali Warszawę. W końcu Warszawa to polskie miasto. I odszkodowania za zabitych Żydów.
  Bo w Polsce zginęli.
 • ze str.Winnickiego facebook.
  Robert Winnicki
  Polub stronę · 49 min ·


  Zamiast siedzieć przed telewizorem i oglądać tę samą młóckę co zawsze zachęcam do obejrzenia tej audycji. Długa (ponad godzinę), ale sądzę, że ciekawa rozmowa.

  O nagonce na Polskę i Ruch Narodowy , ale również:
  - o wielomiliardowych #RoszczeniaMajątkowe organizacji żydowskich wobec Polski,
  - o tym dlaczego PiS w polityce zagranicznej bywa niegrzeczny a zarazem uległy a trzeba być grzecznym ale twardym,
  - o przyszłości #RuchNarodowy
  - o spotkaniu prezydenta Dudy w Davos,
  - o kryzysie w Kościele

  Zapraszam do oglądania!


  https://vod.wrealu24.tv/vod/Wfp2JtWTRP/Wfp2JtWTRP_3_360p.mp4
 • @Nibiru 21:34:10
  o kim mowa
 • @Nibiru 21:40:24
  Nie do konca rozumiem o co chodzi 8-)))
 • @Rzeczpospolita 20:14:54
  Ośmioosobowa fala psychonazioli zalała Polskę.
  To idąc tym tokiem rozumowania (że jest to fala nazizmu)
  to ośmiu pancernych i dwa PSY zakończyły by wojnę w tri miga
 • @Nibiru 21:57:07
  to akurat temat nie pod tą notką
  Nie trollujmy
 • @Nibiru 22:02:01
  Bardzo proszę nie trollować.
  Były inne wpisy w tym temacie.

  Pozdr.
 • @Nibiru 22:02:01
  http://antykomunista.neon24.pl/post/142104,komu-przeszkadza-boguslaw-jeznach
 • @Husky 22:15:19
  Ciebie to też dotyczy! :)
 • @Astra - Anna Słupianek 22:51:51
  Nim Pani napisala to ja w tym momencie wkleilem
  sorry
 • @pitagoras 23:14:15
  Kasuję pański koment i proszę opuścić mój blog!
 • @Rzeczpospolita 20:14:54
  Bardzo dobrze,że Pan o tym przypomina. Syjonistyczne podróbki wyskakują na scenę kiedy są potrzebni do zrobienia kolejnego "koshernego geszeftu" kosztem Polaków. Pozdrawiam.
 • Przecież gołym okiem widać że to musi być żydowska prowokacja.
  To takie żydowskie Hollywood na polityczne zamówienie.
  To zjawisko (żydowskie Hollywood) obserwujemy wszędzie gdzie jest takie polityczne zapotrzebowanie. W Syrii tzw białe chełmy kręcą filmiki na polityczne zapotrzebowanie, preparuje się filmiki z ataków chemicznych Asada...na początku każdej ciężko startującej kolorowej rewolucji giną "rewolucjoniści" do których strzelają snajperzy... na Majdanie mleko się wylało bo snajperzy strzelali do Majdaniarzy na zamówienie organizatorów Majdanu...a żydowskie media krzyczały o zbrodni Janukowycza...

  Ten sam mechanizm jest stosowany w przypadku "Polskich nazistów".
  Nie twierdze że aktorzy byli podstawiani jak w wielu żydowskich prowokacjach... tu wystarczy tylko żydowska infiltracja grupy i wyprowadzenie jej w pożądanym kierunku (w kierunku nazizmu).
  Wystarczy poszukać żydowskiego śladu w grupie, prześwietlić jej najzagorzalszych aktywistów którzy ciągną za sobą innych...
  i wszystko stanie się jasne.

  Podobne scenariusze znamy z Syrii gdzie większość sił terrorystycznych zarządzana jest przez żydowską agenturę.
  Szeregowym terrorystom wydaje się że walczą za Allacha a oni walczą za żyda. Pomijam tu masowe zjawisko walki za pieniądze czyli najemników bo ci mordują bezideowo za pieniądze które i żydzi poprzez swoje marionetki wypłacają (płacą oczywiście cudzymi pieniędzmi...jak pieniędzmi ze zrabowanej Syrii ropy, socjalem Niemieckim, petrodolarami Arabii Saudyjskiej..itp).

  .
 • @Rzeczpospolita 20:27:26
  To film z 2014r.,Bosak jest młodym człowiekiem i ma prawo weryfikować poglądy, zresztą jak każdy. Ja oglądałam aktualną rozmowę z nim, wcale nie popiera banderowców - wręcz przeciwnie. Najprościej jest komuś dorobić gębę na podstawie wygrzebanej przeszłości. Astra ma rację: obecnie potrzebna jest jedność a nie podziały, a waść dzielisz i mącisz. W czyim interesie?
 • Autorka
  Nemieckojęzyczne media najgłośniej wrzeszczały o neonazistach w Polsce. Tymczasem w Niemczech pod ochroną policji systematycznie dziękują R.Hessowi: https://reporters.pl/12105/niemcy-to-nadal-kraj-nazistow-oto-jak-czcza-zbrodniarza-rudolfa-hessa-wideo/
  W Polsce grupką osób, które zamanifestowały swoje poglądy (równie dobrze mogła to być prowokacja, co podejrzewam z uwagi na ciąg dalszy) zainteresował się prezydent, MSW, sprzedajne merdia i sam Kaczor.
  Niedawno wkleiłam na Neonie24 film o manifestacji imigrantów w Niemczech, którzy krzyczeli "śmierć Żydom". Policja uznała, że Konstytucja im na to pozwala. Ani polskojęczyczne merdia ani "cały świat" nie wrzeszczą o naziżmie w Niemczech.
  Zdaje się, że korytowi stoją po tamtej stronie. Zamiast zdecydowanie odciąć się od fałszywych narracji, z wyprzedzeniem, z pilnością godną lepszej sprawy zajmują się duperelami. Ważne dla Polaków sprawy uzgadniają z obcymi.
 • @wercia 08:40:34
  Polska jest jedynym narodem który nie kolaborował z Niemcami,
  a Targowica Polityczno-Medialna w Polsce chce z Polaków zrobić Nazistów i Faszystów
  W Niemczech Naziści świętują na ulicach urodziny Rudolfa Hessa.
  W Grecji Naziści palą budynek Lewaków na szczęście pusty.
  U nas TVN przez rok rozpracowuje kilku neonazistów gdzieś w lesie przy torcie ze swastyką z principolo
  Nawet idiotów mamy gorszych niż reszta Europy
 • @wercia 08:40:34
  Oczywiście, ,że to wszystko prowokacja była.
  Dlaczego? z powodu prawie rocznego przetrzymywania filmu.
  Mam bardzo wysokie zdanie o inteligencji Polaków i wiem, że zdają sobie sprawę z tego co się dzieje.

  " Ważne dla Polaków sprawy uzgadniają z obcymi"
  Przehandlowanie Polski się zbliża niestety ale wiesz co?
  My się z tego wygrzebiemy jak zawsze, tyle, że będzie bolało... zwłaszcza "korytowych"

  Pozdtawiam :)
 • @wercia 08:23:43
  Nie wiem, ile Pani ma lat, ale jeśli tyle co ja, to niestety, ale życie niczego Pani nie nauczyło i za każdym razem wdepnie Pani w to samo syjonistyczne g... twierdząc, że tym razem to patriotyczny czyn - ile razy można przerabiać 1980r. ?

  Bosak, owszem jest młody i głupi, ale on nie prezentuje własnych przemyśleń, tylko podsunięte przez trenerów i wyuczone stanowisko. Ci młodzi żydowscy chłopcy z RN mieli swoją siedzibę vis-a-vis ambasady USA w Warszawie i przechodzili odpowiednie szkolenie. Znam ich wszystkich osobiście.

  Jedność owszem jest bardzo potrzebna, ale nie jedność z wrogami, agentami i nie w głupocie.
 • @Rzeczpospolita 09:28:25
  Myśli Pan, że to syjoniści nakazali Winnickiemu robić larum z powodu pieniędzy z budżetu przeznaczonych przez PiS na cmentarz żydowski?
  Niewiele osób śledzi transmisje sejmowe, a nikt z tzw. prawicowego PiS-u pary by z gęby nie wypuścił, bo haniebne decyzje się chowa.
  Niech Pan zarejestruje partię (w statucie nie wpisuje się poglądów, a cele szczytne ma Pan), bo samo pisanie na klawiaturze to za mało.
 • @Astra - Anna Słupianek 20:53:25
  Przerażenie ogarnia jak jesteśmy potężnie okradani!I żaden z "rzondów" na nie chce lub nie może z tego wyzwolić.Jakby tak podsumowac
  a/ afery gospodarcze i korupcja
  b/ wyprowadzenia kapitału z Polski
  c/"darowizny na rzecz banderowców i utrzymywanie 60 org. m.in ukr. w Polsce.Oraz straty gospodarcze z tytułu lizania im brudnych buciorów/rolnictwo, handel, eksport do UE, leczenie przywleczonych chorób. odra, żółtaczka, gruźlica,afrykański pomór świn/ itp.
  d/ ograbianie przez "reparacje" nienależne nardowi poprzebieranemu

  Toby wyszło, że ocean pieniędzy należących się narodowi polskiemu / i przez niego wypracowanych/ na :lecznictwo, oświatę, bezpieczeństwo publiczne,godziwe emerytury i wsparcie najstarszych obywateli,transport,reanimację energetyki itp po prostu w bezczelny sposób jest rabowane Polakom, a młodzi przez to wyrzucani z kraju, na swojej ziemi /chyba jeszcze/ludzie zarabiają na miskę zupy i kredyty z odsetkami dla francuskich, niemieckich, włoskich i amerykańskich banków.

  O zdaje się że o to własnie od początku chodziło, plus baza do startu na ruskich!!

  Naprawdę trzeba mocno wierzyć i prosić Stwórcę o pomoc i mądrość , jak z tego wybrnąć!!
 • @trojanka 10:18:18
  "O zdaje się że o to własnie od początku chodziło, plus baza do startu na ruskich!!"

  Masz rację, tutaj odbywa się mord na Polsce, na razie tylko ekonomiczny .
  Nikt nam już tego nie odda.

  "Naprawdę trzeba mocno wierzyć i prosić Stwórcę o pomoc i mądrość , jak z tego wybrnąć!!?

  Też tak uważam, bo sama odwaga nie wystarczy :(
 • @Astra - Anna Słupianek 10:33:28
  Problem w tym że ten mord ekonomiczny przekłada sie w bezpośredni sposób na kondycję fizyczną i psychiczną narodu.Cały czas o tym piszę, ze ilość nieleczonych chorób możliwych do wyleczenia, jest w Polsce zastraszająca.Amputacji, zawałów, udarów, nowotworów.Plus przerażająco pogarszający się stan psychiczny narodu.Morderstwa i katowanie dzieci w tym niemowląt,załatwianie rodzinnych problemów nożem, samobójstwa w tym dzieci i nastolatków itp.
  Nie ma dnia żeby na głównych portalach nie było kilku info na ten temat. I to mnie mocna martwi!!
 • @trojanka 10:42:05
  "Cały czas o tym piszę, ze ilość nieleczonych chorób możliwych do wyleczenia, jest w Polsce zastraszająca."

  Przydałaby się szersza informacja na ten temat... :)
 • @Astra - Anna Słupianek 10:52:52
  http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Mniej-bolu-mniej-amputacji-naprawde-mozemy-to-w-Polsce-osiagnac,165259,8.html

  http://www.pomorska.pl/wiadomosci/bydgoszcz/art/6430502,bijemy-rekordy-w-amputacji-stop-lekarzom-oplaca-sie-amputowac-konczyny,id,t.html


  - Z ostatnich analiz wynika, że np. w Holandii wykonuje się kilka amputacji rocznie, w Polsce kilka tysięcy. U nas nadal brakuje prewencji i spójnej, jednoznacznie określonej procedury kompleksowego leczenia ran przewlekłych.
  https://www.wykop.pl/ramka/3669335/szpitale-obcinaja-cukrzykom-nogi-dla-zysku/

  Czytaj więcej: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:qOX5OtywrRAJ:www.pomorska.pl/wiadomosci/bydgoszcz/art/6430502,bijemy-rekordy-w-amputacji-stop-lekarzom-oplaca-sie-amputowac-konczyny,id,t.html+&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl


  https://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-i-zdrowie/rak-nie-czeka-gdybym-nie-miala-pieniedzy-na-badania-juz-bym-nie-zyla/grnw7


  http://www.raknroll.pl/chorzy-na-raka-w-polsce-sa-leczeni-gorzej-niz-pozwalaja-swiatowe-standardy-i-wspolczesna-medycyna/

  http://www.medasco.pl/ile-trzeba-czekac-na-leczenie-zacmy-w-polsce-i-dlaczego-tak-dlugo/


  http://www.medonet.pl/zdrowie,jak-usmierzyc-bol,artykul,1724205.html

  Kilka lat temu zdesperowani polscy pacjenci utworzyli Koalicję na Rzecz Walki z Bólem. Efektem jej działań były przyjęte na początku tego roku zmiany w ustawie o prawach pacjenta, które miały umożliwić skuteczne leczenie bólu nie tylko – jak było to do tej pory – u pacjentów chorych terminalnie. Każdy zyskał prawo do ulgi w cierpieniu. Jednak, aby zapis nie pozostał martwy, potrzebne były rozporządzenia wykonawcze. Ponad pół roku chorzy czekali na ich projekt. 29 listopada br. resort zdrowia pochwalił się, że jest już gotowy. Wiceminister Marek Tombarkiewicz zapowiedział, że rozporządzenie ma być podpisane pod koniec lutego 2018 r. Potem wszystkie szpitale i przychodnie będą miały 6 miesięcy na dostosowanie się do nowych przepisów.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/nik-leczenie-bolu-w-polsce-pacjenci-szpitali-bez-dostepu-do-leczenia/40m3edd  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/polscy-emeryci-najbiedniejsi-w-europie_1025524.html
 • @ autor
  To za co kara za spalenie kukły która może przypomina kogoś i spalenie swastyki która przypomina swastykę,Czy palenie swastyki potępia czy promuje ?????????" Jeżeli spalenie swastyki propaguje faszyzm to palenie flag i kukieł propaguje związane z nimi symbole?Więc za co kara? § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
 • @dlaczego ja 12:03:52
  Mnie nie pytaj... nedługo będą ścigać za same myśli.
  Tutaj rzecz jest poważniejsza. To jest mistyfikacja w celu ograbienia Polaków. Robi się coraz niebezpieczniej...

  Pozdr.
 • Las jest miejscem publicznym.
  Astra: "Palenie w lesie truchła hitlerowskiego na pewno nie jest publicznym propagowaniem .."

  >> Przecież Las Państwowy bez wątpienia jest miejscem publicznym, dostępnym.
  Chyba, ze imprezowali w prywatnym lesie.

  Według słownika polskiego PWN:
  https://sjp.pwn.pl/szukaj/miejsce%20publiczne.html
  Cytat:
  miejsce publiczne «teren lub pomieszczenie przeznaczone dla wszystkich ludzi, np. ulica, park, teatr>>

  Konwencja przyjęta przez Zgromadzenie ONZ 15 grudnia 1997 r., a ratyfikowana przez Polskę w 2003 r., posługuje się terminem „miejsce użyteczności publicznej”
  dla oznaczenia tych miejsc, które są dostępne lub otwarte, niezależnie, czy stale, okresowo, czy od czasu do czasu, dla przedstawicieli ogółu społeczeństwa, i są miejscami o charakterze handlowym, biurowym, kulturalnym, historycznym, oświatowym, religijnym, rządowym, rozrywkowym, wypoczynkowym lub innym, dostępnymi lub otwartymi dla publiczności.
 • @Astra - Anna Słupianek 21:02:23
  ".. nastąpił atak na środowiska narodowe, które jako jedyne jeszcze próbują przeciwdziałać temu co się dzieje z naszym krajem.
  Tyle.."

  >>> A dlaczego utożsamiasz środowiska narodowe z grupa hajlujących idiotów ? Upublicznienie tego nazywasz atakiem na środowiska narodowe ?
  Problemem środowisk narodowych jest niezdolność odcięcia się od grup ekstremalnych i infiltracja przez grupy wpływu.
 • @trojanka 10:18:18
  O zdaje się że o to właśnie od początku chodziło, plus baza do startu na ruskich!!

  >> tak, racja.
 • @ekoludek 13:31:42
  'miejsce publiczne «teren lub pomieszczenie przeznaczone dla wszystkich ludzi, np. ulica, park, teatr>>

  Ja tam lasu nie widzę :)
  Nie o to chodzi jednak, to już zmartwienie sądu jak do tego podejdzie.
  Dla mnie słusznym by było ukaranie ich, bo to gnoje są.
 • @ekoludek 13:45:07
  " A dlaczego utożsamiasz środowiska narodowe z grupa hajlujących idiotów ? Upublicznienie tego nazywasz atakiem na środowiska narodowe ?
  Problemem środowisk narodowych jest niezdolność odcięcia się od grup ekstremalnych i infiltracja przez grupy wpływu."

  A gdzie ja tak napisałam? proszę pokazać?
  Naprawdę nie zauważasz ataku na te środowiska różnych polskojęzycznych mediów? Dlatego właśnie wpis jest o prowokacji.

  Pozdr.
 • @Astra - Anna Słupianek 14:58:45
  oj tam prowokacja.. to był wyraz artystyczny, niczym powiatowy wkładający flagę Polski w kupę..

  Na koniec swastykę spalili, to chyba dobrze?


  Za dzisiejszą "sztuką" nie nadążam..

  Ja reporterów z Telavizji widzę niczym Deus ex machina, to z teatru greckiego (jeszcze z liceum pamiętam ;)..może zmiana akcji nastąpiła prawie po roku, ale XXIw. mamy, tu jest nowocześniej..

  Pozdrawiam ze znienawidzonego przez Ciebie Poznania :))
 • @wk..ny 18:04:45
  Pewnie, że artystyczny :)

  pkt.3 linkowanego we wpisie KK nr. 256:
  cyt:
  § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej."

  I tak ich adwokaciny wybronią. Tu przecież nie chodzi o ukaranie tylko żeby w świat poszło...

  Również pozdrawiam ze starego Kalisza :))
 • Taka tam grafika na początek Faktów TVN...
  https://pbs.twimg.com/media/DUZ7vVSXkAM-CZH.jpg
 • @wercia 10:16:35
  Trzeba zaatakować Żydów (tutaj inicjatywę rządu PiS), bo jak inaczej zdobyć wiarygodność? Podobnie działa np. Braun. Gdyby jednak Pani poszukała więcej wypowiedzi Winnickiego, w których popiera liberalny kapitalizm, być może zrozumiałaby Pani, że nie wszystko złoto, co się świeci.

  Winnickiego znam osobiści. Jego koledzy usunęli moje Stowarzyszenie WPS z I Kongresu RN - przestraszyli się naszych narodowych poglądów.

  Stowarzyszenie WPS od 2009r. nie może uzyskać sądowej rejestracji (rejestrację zablokowała osobiście H.Grokiewicz-Waltz) mimo, że nasz statut nie różni się od statutu Stow. im Brzozowskiego na mocy, którego działa żydowska Krytyka Polityczna.

  W 2010r. w wyborach prezydenckich PKW stwierdziła, że mój komitet wyborczy złożył za mało ważnych (bez wad) podpisów i wyeliminowała mnie z udziału w wyborach. Ale PKW, działając wbrew prawu wyborczemu, nie dopuściła szefa mojego komitetu do udziału przy sprawdzaniu i liczeniu podpisów na listach poparcia - SN do dzisiaj nie odpowiedział na naszą skargę.
  Tak więc widzi Pani, nie istnieją przypadki w polityce żydo-reżimu IIIRP - tylko koncesjonowane przez żydowski reżim organizacje mogą oficjalnie funkcjonować w polityce.
 • @Rzeczpospolita 20:16:14
  Przerwane wystąpienie prezesa WPS - tak bardzo bali się młodzi "narodowcy" krytycznej dyskusji - https://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo
 • @Rzeczpospolita 20:32:24
  Odsłuchałam ten film i zauwa zy lam, ze przerwano p. Zimińskiemu bardzo spokojne i rzeczowe przemówienie.
  Napiszę tak.. źle się stało. Co do pana Zawiszy to nie jest gość z mojej bajki zupełnie, ale zgadzam się z komentarzem który jest pod tym filmem:

  cyt:
  "Karol Krawczyk
  2 lata temu
  Ten pan miał mówić na konkretny temat, nie mówił, to go naprostowano...do tego to dostrzeganie wszędzie żydów, ogarnijcie się i na jesień się dogadajcie wszyscy i rozwalcie komune w sejmie"

  Ogarnijcie się i dogadajcie... bo jest niedobrze...

  PS
  proszę przeczytać PW
 • @Astra - Anna Słupianek 20:48:33
  Komentarz K.Krawczyka wskazuje przede wszystkim na jedno, że niewiele,a właściwie niczego nie rozumie z politycznej sytuacji Polski - niestety, nie on jeden.
 • @Rzeczpospolita 22:31:18
  co trzeba robić? Ano bronić naszego prawa spadkowego... nawet w starciu z Goliatem. Żydzi, którzy tu zginęli z winy III Rzeszy, byli obywatelami RP, a nie (nieistniejącego wówczas) Izraela czy też lobby żydowskiego, które dziś w USA chce się wzbogacić na swoich dalekich krewnych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031