Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
156 postów 6028 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Filosemici czy syjoniści, kto kradnie polską historię?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przypomnijmy sobie również, że jeszcze do niedawna Powstanie Warszawskie kojarzono na całm świecie jako powstanie właśnie w getcie warszawskim i ja nie przypominam sobie aby środowiska żydowskie cokolwiek robiły w sprawie odkłamania historii...

 

 
Ten tekst dawidek napisał w 2013 roku. Już tam była zapowiedź  ogromnej nienawiści do pana Wasiukiewicza, działacza Ruchu Narodowego..
 
  cyt:
"Nie tylko dlatego, że uważam się za Żyda. Myślałem wręcz, że to jest właśnie ta droga - przywrócenia Polsce tradycji, która ją współtworzyła, tradycji momentami imponującej i odważnej - nawet jeśli nie mojej. Przywrócenia jej jednak w formie doskonalszej - wypłukanej z brudu antysemityzmu, ksenofobii, prymitywnego szowinizmu i brutalności.'
 
 
Dawid Wildstein uważa się za żyda a nie Polaka o żydowskim pochodzeniu i może a nawet na pewno nie z  brudem antysemityzmu napadł z flaszką po spożyciu na tego Polaka i co? Jajco!! jak żartują Polacy...ale to śmieszne nie jest. Fakt, że nie zrobiono nic w tej sprawie i że nie ukarano tego gościa nie napawa optymizmem niestety...
Pisałam o tym ... 3 lata temu
 
 
 
I jeszcze jedno... nasza polska tradycja nie była tylko "momentami imponująca i odważna". Mam zupełnie inne zdanie na ten temat ale to jest zdanie subiektywne bo w przeciwieństwie do Dawida Wildsteina to jest moja tradycja i to moi przodkowie ją współtworzyli...
 
Mnie natomiast przeraża, że nasz prezydent PAD, mąż pani Agaty Kornhauser odznaczył go w koleją rocznicę Powstania Warszawskiego i to czym? Srebrnym Krzyżem Zasługi za upamiętnianie prawdy!
Ciekawa jestem o jaką prawdę chodzi więc się "wczytałam"
Został ten nerwowy żyd odznaczony za projekt "Warszawa miato dwóch powstań" i to mnie doprowadziło do niepojętej wprost złości.
To, że ten banderowiec uważający się za żyda o tym pisze to nawet mniejsza ale...
Pytam się PAD czy jako znamienity Polak zna poglądy tego gościa na temat chrześcijaństwa polskiego i rodziny? Śmiem wątpić...
 
 
 cyt:
"Dlatego też, zdaniem Dawida Wildsteina, Bóg objawił się Abrahamowi. Celem ingerencji Boga, zdaniem publicysty Frondy Lux, było poskromienie patologii pierwotnej rodziny. Według Dawida Wildsteina Bóg objawia się Abrahamowi i „niszczy tę wspólnotę, łamie jej prawa i zwyczaje, łączące jej członków emocje i popędy”. Bez takiej ingerencji, zdaniem publicysty, rodzina „nie jest nic warta”.
Według Dawida Wildsteina Bóg ratuje jednostki przed rodziną, „bez Boga rodzina by nas pożarła. Pochłonęła by naszą tożsamość”. Zdaniem publicysty rodzina ze swej natury to „dzika walka o dominacje i ciągły mord”. Według Dawida Wildsteina „horda nadal tkwi w każdej rodzinie” a „kazirodztwo i morderstwo – dwa fundamenty hordy”
 
 
 
No więc o co chodzi z tym entuzjastą Freuda? przeciwnikiem narodowców polskich? w dodatku zagorzałym banderowcu?
Bo to właśnie jego polscy kresowianie domagali się usunięcia i ja się temu wcale nie dziwię.
cyt:
 
 
"Środowiska kresowe domagają się odwołania Dawida Wildsteina, autora cyklu „Studio Wschód” emitowanego na antenie TVP Info. Materiał wyemitowany 24 czerwca zawierał kryptoreklamę lokalu o nazwie „Kryjówka” we Lwowie, słynącego z gloryfikacji ludobójców Narodu Polskiego OUN-UPA. W tym lokalu obwieszonym insygniami UPA na porządku dziennym są zawołania banderowskich zbrodniarzy: „Sława Ukraini – herojam sława” i „Sława Nacji – smert woroham”.
– Czujemy się obrażeni i upokorzeni faktem, iż polska telewizja może na swej antenie emitować coś tak obrzydliwego – napisano w liście otwartym do prezesa TVP, Jacka Kurskiego.
– Ciekawe, czy tenże „dziennikarz” nadałby podobny materiał z nazistowskiej knajpy w Berlinie, gdzie zespół pod nazwą „Vom Propeller” śpiewałby skoczne piosenki o gazowaniu w Auschwitz? – pytają sygnatariusze listu."
 
 
To tyle w sprawie jego banderyzmu bo w/w cytat broni się sam, tak uważam.
O co chodzi jednak z tym "upamiętnianiem prawdy"
Od czego mamy google? Wbijam i co mi wychodzi?
Chodzi o projekt "Warszawa miasto dwóch powstań" To projekt dawidka sprzed 4 lat, żeby była jasność z lipca 2013 roku, rok później w 2014 rzucił się z flaszką na polskiego narodowca i jego żonę. To było po Marszu Niepodległości w którym zresztą nie brał udziału bo?
Bo szły w nim rodziny polskie, bo uważa je za zagrożenie? Bo hasła mu się nie podobały?
To jest oczywiście jego prywatna sprawa. Natomiast prywatną sprawą nie jest odznaczanie takiego człowieka srebrnym krzyżem zasługi!
Wróćmy jednak do projektu żydka dawidka "Warszawa miasto dwóch powstań"
Że jak? że te dwa powstania były wszystkim co w Warszawie się stało?
cyt:
 
 
". Do walki stanęło 1000-1500 bojowników z Żydowskiej Organizacji Bojowej (ŻOB) i Żydowskiego Związku Wojskowego (ŻZW), którzy mogli liczyć na pomoc kilkudziesięciu tysięcy cywilnych Żydów. Pomoc wojskową w postaci wyposażenia otrzymali od Polskiego Państwa Podziemnego oraz Gwardii Ludowej. 
"Straty niemieckie wyniosły 86 zabitych i 420 rannych według prasy podziemnej, a 16 zabitych i 90 rannych według raportu Stroopa te dane prawdopodobnie są zaniżone. Straty powstańców według raportu Stroopa to co najmniej 56 065 zabitych lub schwytanych, w tym cywilna ludność getta. "
 
 
Otóż chodzi o to, że getto było w przededniu likwidacji i wybuchło w kwietniu 1943 roku. Powstanie warszawskie wybuchło półtora roku później i wcale nie było skazane na zagładę, tak uważam.
Po drugiej stronie Wisły był front sowiecki.
cyt:
"Powstanie planowane początkowo na kilka dni zakończyło się 2 października 1944 r.
Poległo w nim ok. 18 tys. powstańców, 25 tys. zostało rannych. Poległo lub zaginęło również około 2,3 tys. żołnierzy 1 Armii Wojska Polskiego gen. Zygmunta Berlinga, którzy usiłowali pomóc walczącej stolicy. Straty wśród ludności cywilnej były ogromne i wynosiły ok. 180 tys. zabitych.
 
Po kapitulacji pozostałych  mieszkańców Warszawy, ok. 500 tys., wypędzono z miasta, które po powstaniu zostało niemal całkowicie zniszczone. (PAP)
 
 
 
Wnioskowanie i pomysły o wspólne obchody obu powstań razem uważam za złodziejstwo w sprawie naszej wielkiej ale strasznej historii.
W lipcu Dawid Wildstein został odwołany ze stanowiska kierownika publicystyki TAI w TVP Info tyle, że w tej redakcji pozostaje do dzisiaj. Fakt odwołania jest niewątpliwym sukcesem środowisk kresowych w naszym kraju,którzy udowodnili mu banderowskie poglądy. Prawda jest jednak bolesna bo skoro w lipcu został słusznie wykopany (brawo panie Kurski!) to jak to możliwe, że miesiąc potem zostaje odznaczony przez "naszego" prezydenta?
Mogę zrozumieć, że był bardzo zniesmaczony brakiem wizyty amerykańskiego prezydenta D. Trumpa pod pomnikiem powstańców Getta Warszawskiego. Przypomnijmy, że żydzi byli tym zbulwersowani. Rabin Schudrich był tym również bardzo zniesmaczony.To zniesmaczenie wynika z tego, że obaj są żydami i ja to rozumiem. Tyle, że może amerykański prezydent zdawał sobie sprawę, że przemawia do Polaków?
Przemawiając zdawał sobie również sprawę z różnic obu powstań? Chyba tak bo znając szczegóły obrony Alei Jerozolimskich niemożliwe aby nie zdawał sobie sprawy z wagi obu powstań.
Po raz pierwszy od 25 lat amerykański prezydent nie pojechał pod pomnik Powstańców Getta.
Przypomnijmy sobie również, że jeszcze do niedawna Powstanie Warszawskie kojarzono na całm świecie jako powstanie właśnie w getcie warszawskim i ja nie przypominam sobie aby środowiska żydowskie cokolwiek robiły w sprawie odkłamania historii...
Teraz kiedy już od paru lat historia się zmienia nagle okazuje się, że te dwa powstania muszą być "siostrzane" bo wg Wildsteina:
cyt:
 
 
Tymczasem Warszawa jest zrozumiała tylko wtedy, gdy pamięta się o obu tych powstaniach. Warszawa jest dzieckiem, nawet w wymiarze infrastruktury, obu tych powstań – dodał Wildstein
.............................
 Jesteśmy szczęśliwi nie tylko z orderu, ale też z tego powodu, że ten projekt przyniósł efekty. Faktycznie ten sposób opowieści o Warszawie przedostał się do publicystyki, a nawet do obchodów i wypowiedzi najważniejszych osób w państwie – stwierdził Dawid Wildstein."
 
 
O powstaniu można mieć różne opinie, że było głupie, niepotrzebne itd itp. ... ale tego, że zapisało się w polskiej historii jako wyraz wręcz genetycznej miłości Polaków do wolności i bohaterstwa nikt nie podważa i niech nikt nie waży się odbierać mu tego charakteru!!
 Dla przypomnienia i ostudzenia marzeń D.Wildsteina mogę napisać jedynie, że "najważniejsze osoby w państwie" mogą się zmienić po kolejnych wyborach. Warto o tym pamiętać ...
 
 
 

KOMENTARZE

 • ryży dejwid
  gówniarz...szkoda , że się jacy nie skrzykną i nie ogolą tego ciula banderowskiego do łysa...że o smole i pierzu nie wspomnę :)pozdr5*
 • Niech nikt nie waży się odbierać mu tego charakteru !!!!!!!!!!!
  //O powstaniu można mieć różne opinie, że było głupie, niepotrzebne itd itp. ... ale tego, że zapisało się w polskiej historii jako wyraz wręcz genetycznej miłości Polaków do wolności i bohaterstwa nikt nie podważa i niech nikt nie waży się odbierać mu tego charakteru!!//


  Niech nikt nie waży się odbierać mu tego charakteru

  Kasia Sawczuk w teledysku promującym najnowszy sezon „Czasu honoru” zaśpiewała piosenkę „Dziewczyna z granatem”.

  „Czas honoru: Powstanie”: „Dziewczyna z granatem”


  https://youtu.be/6pTPMq4ZrGw
 • @trybeus 21:08:05
  Wiesz co? Myślę, że jak tak dalej będą testować naszą polską tolerancję to w końcu faktycznie mu łeb ogolą :)
  Ale co z Dudą Kornhauserem? i innymi "najważniejszymi politykami w państwie"
  Nowa moda by nastała co dziesiąty to łysy :))))))

  Pozdrawiam
 • @Astra - Anna Słupianek 21:34:26
  .
  5*
  sądzę, że porządek ze zdrajcami może zrobić w aktualnej sytuacji jedynie sam Pan Bóg... nikt inny tej plagi nie zatrzyma... to jest rak toczący żywe ciało Polski!

  we Włoszech mają nadzieję, że wojna domowa w USA oczyści nieco sprawę... ich mają wszyscy i wszędzie dość!
 • @RAM 21:44:54
  Pan Bóg... On zna przyszłość i tylko ON.
  Ja myślę, że nie bez znaczenia są również modlitwy do Naszej Królowej.

  Złodzieje historii i tyle! Czym się różnia do Niemców?

  Pozdrawiam
 • Autorka
  Ten Żydek jest kutafonem . http://mysl24.pl/spoleczenstwo/1959-pijany-wildstein-zaatakowal-rannego-narodowca.html
 • @Astra - Anna Słupianek 21:51:04
  .
  obrażają się o byle głupotkę, a dawidek walnął człowieka butelką w głowę i dostał order od maliniaka..

  Switzerland decries anti-Semitism after furor over hotel sign
  http://www.timesofisrael.com/switzerland-decries-anti-semitism-after-furor-over-hotel-sign/

  również pozdrawiam!
 • @Astra - Anna Słupianek 21:51:04
  ,
  odnośnie modlitw do Matki Bożej, to ja celowo 2 tygodnie temu wstawiłem tekst o ocaleniu za Jej sprawą Rzymu!

  Ona wiele może uprosić... wydaje mi się, że bez interwencji nadprzyrodzonej nie damy sobie rady... oni wszystko już zechlali!
 • @Astra - Anna Słupianek 21:51:04
  .
  poza tym ludzi skolonizowanych rozporkowo nie powinno się dopuszczać do władzy!
 • @Astra - Anna Słupianek 21:51:04
  Złodzieje - nie tylko historii. W przypadku powstania w gettcie -jak Pani napisała wybuchło w przededniu jego likwidacji. Czyli byli powodowani strachem, co też jest ich cechą charakterystyczną, a nie żadnym bohaterstwem. Teraz chcą się podpiąć do powstania warszawskiego. Rodzina, o jakiej pisze Dawidek, to rodzina żydowska, bo w takiej się wychował i taką zna. Nie jest żadnym specjalistą w tej materii, aby się wypowiadać o rodzinie w ogólności.
  A Duda to dupek, jest na to określenie, którego nie użyję, by nie mieć kłopotów, człowiek który wywyższa jedną nację. Bo czym się Dawidek zasłużył? Mało to zasłużonych a nieodznaczonych Polaków? Jest jeszcze takie określenie "sajan". Kaczyński wystawiając go na to stanowisko też dużo o sobie powiedział.
 • @RAM 22:02:50
  8 grudnia od 12 w południe jest godzina łaski dla świata.
  W tym roku prosiłam ją o wiele - jak miliony na całym świecie.
  Może przekaże swojemu Synowi i prośby nas tutaj... nasza Niebieska Pani..

  Trzeba wierzyć, że pokrzyżuje plany tym wyznawcom mamony... ja wierzę
 • Ludność Warszawy była skazana na zagładę skutkiem zatrzymania frontu na pół roku
  Różnica między okolicznościami i świadomymi lub nieświadomymi celami powstań w getcie i Warszawie polegala na tym, że powstanie w getcie wybuchło nieświadomie przeciwko ewakuacji do Majdanka (zaatakowana ekspedycja SS miała rozkaz ewakuacji ludności getta na Majdanek tj do "imperium ekonomicznego SS Odillo Globocnika" a nie do Treblinki) w celu częściowego ratowania resztek żydostwa po nieudanym eksperymencie selekcji "zdolnych do odnowy żydostwa" (wskutek głównie klęski blitzkriegu gen Rommla o Egipt, Palestynę (jako rezerwat dla wybranych) i Babilon a powstanie warszawskie nieświadomie uratowało ludność od zupełnej zagłady dzięki wynegocjowaniu przez gen Bora Komorowskiego przywrócenia praw Konwencji Haskiej i Genewskiej dla powstańców-żołnierzy i ludności. Front w Warszawie zatrzymany został nie z powodu powstania lecz żeby dać czas aliantom na opanowanie swych stref wpływów przed miejscowymi komunistami żeby uniknąć potrzeby dodatkowej wojny o Palestynę w wypadku zajęcia Europy po Giblartar przez sowietów. Alianci mieli większość czołgów z armatami, które nie przebijały czołowego pancerza Tygrysów nawet z odległości kilku metrów i podobnie jak Niemcy nie mieli szans na walkę z armią czerwoną.
 • @wercia 22:06:52
  Dokładnie jest jak piszesz, chcą się podpiąć i czerpać z tego zyski...
  nkwd-owskie gieroje. Ale kiedy o tym piszemy to jesteśmy "antysemitami"
  Kto to w ogóle wymyślił? Karać za swą własną niechlubną historię tych którzy piszą o niej?
  Trybeus ma rację, trzeba by rozpocząć ich strzyżenie :)

  Pozdrawiam
 • @RAM 22:02:50
  Jasna Góra....tu jest siła i moc !!


  https://pbs.twimg.com/media/DHR3aHpXsAAbjt5.jpg
 • Pani Astra
  Jak zwykle jestem pod wrażeniem. Pisze Pani rzadko ale jak już walnie...
  Kiedyś chciałem o tym napisać ale chyba Pani lepiej to zrobiła. Bo jak ja bym napisał to by po mnie pewnie przyszli... W każdym razie cieszę się.

  Co do tego syjońskiego skurwysyna to niewiele jest do powiedzenia. Resortowy chłoptaś, nie kryje się tak z poglądami jak jego tate ale korzysta z jego protekcji (inaczej nie zostałby szefem Info).
  Za tego "tulipana", którym chciał poczęstować po pijaku Polaka w knajpie powinien być na miejscu zglanowany.

  To żydobanderowski debil, który za przyzwoleniem przydupasów Kaczyńskiego ma dostęp do mediów i próbuje mieszać.
  Na początek proponuję ogolić mu łeb jak się robiło z kurwami za okupacji, które chodziły z Niemcami. A potem zobaczymy.

  Pozdrawiam moją Gwiazdeczkę :)
 • @Astra - Anna Słupianek 22:15:18
  Tu jest ciekawy felieton: http://prawy.pl/55795-bitwa-warszawska-bez-udzialu-zolnierzy-pochodzenia-zydowskiego-zapobiegliwosc-gen-sosnkowskiego-ocalila-polakow-przed-kleska/
  Nie wiedziałam, że przed bitwą warszawską w 1920r., gen.Sosnkowski wydał rozkaz przyaresztowania Żydów i nie brali oni udziału w tej bitwie. Wcześniej kolaborowali z bolszewikami dlatego istniała obawa, że mogą przejść na drugą stronę. Jest tam też rozkaz Generała.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:11:38
  Jak to mówią... na panią trzeba wyglądać :)))) więc niech i tak zostanie!

  "To żydobanderowski debil, który za przyzwoleniem przydupasów Kaczyńskiego ma dostęp do mediów i próbuje mieszać."

  Niby tak, ale... to jednak Kurski czyli przydupas go wywalił.
  Za to PAD się postawił prezesowi i medal mu dał, niby na wniosek ale... chyba debilami to jednak nie jesteśmy? :)

  Pozdrawiam spiritka również :)
 • @wercia 23:29:11
  "Wcześniej kolaborowali z bolszewikami dlatego istniała obawa, że mogą przejść na drugą stronę. Jest tam też rozkaz Generała."

  Une w ogóle lubili witać kwiatami..w 1939r najpierw szkopów a potem krasoarmiejców...
 • @Astra - Anna Słupianek 23:29:24
  //to jednak Kurski czyli przydupas go wywalił.//

  Wywalił bo nie miał innego wyjścia. Tyle gnoju narobił ten debil, że trzeba go było schować. A nagrodę dostał od Maliniaka. Sami Swoi :)

  PS. "spirtek" proszę pisać z wielkiej litery, zależy mi :)))
 • @Astra - Anna Słupianek 21:51:04
  Nasza Królowa - Matka Boska Królowa Polski, wiele razy już za nami wstawiała się u Pana Boga. Tutaj można o tym poczytać (być może Pani już to czytała, ale warto wstawić ten link dla innych):
  https://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  Niestety, ma Polacy wywalczyliśmy sobie "wolność", sprowadzoną -umownie to ujmując- do pornografii w kioskach, więc, niestety, co jakiś czas nasza Królowa ostrzega nas słowami: MÓDLCIE SIĘ I NAWRACAJCIE SIĘ, BO IDZIE NA WAS CIĘŻKA KARA. CO DZIENNI ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC.
  Tak było przed I wojną światową w Nowej Osuchowej, dokładnie sytuacja powtórzyła się w czasie II wojny światowej w Siekierkach:
  https://www.youtube.com/watch?v=SKHGlZS8rK0&t=94s
  gdzie tylko w samej Warszawie przed II wojną funkcjonowało ok 70tyś prostytutek.
  Zrównana z ziemią Warszawa
  https://www.youtube.com/watch?v=twDouTqS4c8&t=11s
  niech będzie symbolem tej kary Boskiej.
  A co teraz mamy?
  Deprawacja i demoralizacja już dzieci w przedszkolu, promowanie rozpusty i pornografii praktyczne już wszędzie, powszechny już niemal satanizm i wszelkie okultyzmy, promocja przemocy, zboczeń, wynoszenie dewiacji na piedestał, profanacja świątyń Jezusa Chrystusa nawet już przez księży i biskupów itd, itp, itd itp...
  Jan III Sobieski, jadą na Wiedeń przez całą drogę razem ze swoimi wojskami odmawiał Różaniec a dzisiejsza władza już drugi raz nie chciała wpuścić Matki Boskiej do Sejmu a Intronizację Jezusa Chrystusa Króla Polski olała...
  https://www.youtube.com/watch?v=a6hXIGTM9bU&t=245s
  My Polacy, żyjemy korzystamy z wielkiej cierpliwości Pana Boga w stosunku do nas.
  Diabeł na egzorcyzmach powiedział że gdyby nie Radio Maryja (w domyślę ogólnokrajowe codzinne modlitwy w radiach katolickich) to Polska już dawno byłaby jego...
  BIERZMY DO RĘKI RÓŻANIEC I DOMAWIAJMY CODZIENNIE, przynajmniej jedną dziesiątkę.
  U Ks Natanka można konsekrować obraz Matki Boskiej i zabierzmy Matkę Boską do siebie do domu.
  Polecam, zresztą kazania Ks Natanka, bo chyba już ostatni naiwny wierzy, że bez Niej damy sobie radę.
  Przynosimy do naszych domów różne satanizmy: płyty rockowe nad którymi odmawiane były satanizmy, by z każdą z nich poszedł do naszego domu szatan, dokładnie tak samo jest z innymi przedmiotami i prodkutami światowych korporacji. Dlatego nie dziwmy się, że w naszych domach jest tyle zła, kłótni, nieporozumień, rozwodów, dramatów i tragedii.
  Zacznijmy więc od tego obrazu Jezusa Miłosiernego czy Matki Boskiej, zanieśmy te obrazy do poświecenia u naszych proboszczów, lub wybierzmy się do Grzechyni do Ks Natanka i odmawiajmy codziennie Różaniec i... NIE SMIEJMY SIĘ, NIE SZYDZMY, NIE PLUJMY NA MOHERÓW, BO TO JESZCZE DZIĘKI ICH MODLITWO TA NASZA OJCZYZNA ISTNIEJE....
  CO BĘDZIE JAK ONI WYMRĄ?
  A PRZECIEŻ KAŻDEGO DNIA ICH UBYWA...
 • @Jan Paweł 09:20:52
  "NIE SMIEJMY SIĘ, NIE SZYDZMY, NIE PLUJMY NA MOHERÓW, BO TO JESZCZE DZIĘKI ICH MODLITWO TA NASZA OJCZYZNA ISTNIEJE...."

  Zgadzam się... nawet pojęcia nie mamy ile dobra wynikło już z tych modlitw prostych i dobrych ludzi. ...

  pozdrawiam
 • tak jest
  No co? Ma gosc brode, nos, dluga buzie- nalezy mu sie.
  Przeciez jest powiedziane ze potomstwo Abrama bedzie liczne jak gwiazdy na niebie i ze bedzie panowac nad narodami.Nigdzie w pismach nie pisze o jakichs Polakach. Do kosciola mozna chodzic i nawet trzeba, ale zeby od razu chciec byc rownym narodowi wybranemu to juz bezczelnosc jakas.

  Pozdr. Polakow
 • @Zorion 16:29:51
  Ty Polaków nie pozdrawiaj tylko sp...j na stepy Azji, chazarze.
  Co robią admini, ze tu jeszcze jesteś?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:42:17
  Wez nie piernicz, raz tylko krytycznie skomentowem Twoj post, ale to byl jakis glupi odruch przepraszam. Matka moja Slowianka, bacia i prabacia tez.

  Jeszcze raz przepraszam
 • Pilnujących jest wielu
  prof. Gliński
  https://www.youtube.com/watch?v=raA3Dlr5U7g

  Naród to nie wspólnota etniczna, a kulturowa. I te dupki narodowcy zgodzili sie na to. Był w Lublinie Dawidek i ciągnął też temat antysemityzmu. Jeśli chce każdą dyskusje polityczną w ten sposób kanalizować to radzę jechać do Izraela, a tu nie widzę powodów aby w każdym wystąpieniu zarzekać się, że nie jest się antysemitą. Takie wymuszanie to wprost podejrzenie, że skoro delikwent się zarzeka to chyba coś ma na sumieniu. Jesteśmy u siebie i raczej Dawidka należałoby przesłuchać na okoliczność lojalności względem tego ponoć tworu kulturowego, który nazywa się narodem polskim. Powinien w każdym wystąpieniu być przesłuchiwany na temat antypolonizmu jeśli mu tu się nie podoba to Ukraina czeka, gdzie dzielny Dawidek sprawdził się ponoć pod kulami snajperów. :))) j
 • @tadman 22:44:47
  // nie widzę powodów aby w każdym wystąpieniu zarzekać się, że nie jest się antysemitą. //

  Ja jetem wolny od tej zarazy. Jak mi ktoś zarzuca "antysemnityzm" to ochoczo potwierdzam i mam spokój :)
 • @Krystyna Trzcińska 01:26:58
  Naczelny Wódz

  https://pbs.twimg.com/media/DHSgl4mWsAItCfK.jpg
 • @Husky 23:34:18
  //Naczelny Wódz//

  Szczać koguty prowadza?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031