Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
161 postów 6061 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

Gadopodobni

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak to się dzieje, że w jakiś niepojęty sposób czujemy się bezsilni wobec faktu, że parę tysięcy nieludzkich bandytów, trzyma za pysk ponad 7 miliardów mieszkańców naszej pięknej planety.

Kiedy parę dni temu przeczytałam informację o śmierci w Warszawie, w lipcu tego roku, Maxa Spiersa, pomyślałam,że zamordowano kolejnego, który miał niezbite dowody na istnienie tego "szitu" spod znaku złotego cielca.
Jak to się dzieje, że w jakiś niepojęty sposób czujemy się bezsilni wobec faktu, że parę tysięcy nieludzkich bandytów, trzyma za pysk ponad 7 miliardów mieszkańców naszej pięknej planety.
cyt:
"Jego zdaniem grupa najmożniejszych i najbardziej wpływowych rodów stara się zaprowadzić na Ziemi nową formę totalitaryzmu. Twórcy NWO stawiają na eugenikę i transhumanizm, pragnąc powołać do życia nową, doskonalszą rasę, wzorując się na III Rzeszy. Nowy ustrój, w którym pierwsze skrzypce grają m.in. Rotszyldowie i Bushowie, zwany był przez Spiersa IV Rzeszą."
http://strefatajemnic.onet.pl/newsy/dwa-miesiace-temu-zmarl-w-warszawie-tropil-spiski-mowil-o-nwo/fsxsjx
Nazwał ich "gadopodobni" a Rothschildów zaliczał do tzw."przebiegłych przedwiecznych czarodziei" którzy stoją jeszcze wyżej od tych pierwszych.
Jeśli był taki śmieszny i opowiadał bajki to może jednak nie do końca, skoro się bał i obawiał tego przyjazdu do Warszawy, może miał dowody i komuś wcale do śmiechu nie było...
Dlaczego przyjechał do Polaków przedstawić nam swoje dowody?
Może dlatego, że nie uważał nas za durny naród,  może zapamiętał jak to dzięki  naszej młodzieży w 2012 roku wstrzymano ratyfikację ACTA. 
To właśnie w Polsce zaczął się najmocniejszy i najbardziej skuteczny  sprzeciw. Te demonstracje były pokazywane wszędzie i przez wiele dni, tylko "zapomniano" nam to wtedy przekazać. Oglądałam info na innych stacjach tv nie tylko europejskich, te demonstracje, pokazywano  niemal na całym świecie... "kto nie skacze ten za Acta!!".. to było 4lata temu i już wtedy przebąkiwano o szykowanych nam przez "gadopodobnych" innych umowach, właśnie o CETA i TTPiP.
Moim zdaniem to wszystko wiąże się w całość, ponurą globalistyczną całość niestety.
Jeśli bowiem ONZ radzi nad depopulacją ludzkości to coś jest na rzeczy chyba?
Jeśli Rada UE nakazuje swoim członkom zmianę prawa chroniącą środowiska homoseksualne kosztem ochrony praw rodziny a w brytyjskich i francuskich społeczeństwach zakazuje się używania słów mama i tata bo rodzina może istnieć bez nich, (przecież rodzice to może być tata z tatą albo mamusia z mamusią) to coś jest nie teges raczej...
Wybory w USA dadzą odpowiedź czy wygrali gadopodobni czy ludzcy? Niekoniecznie, bo może grają wszyscy po tej samej stronie...
A na naszym polskim podwórku?
Jeśli posłowie i posłanki "dobrej zmiany" tak bardzo katoliccy i wybrani przez ten ciemny katolicki elektorat głosują przeciw całkowitemu zakazowi aborcji rączka w rączkę z tą obrzydliwą i skorumpowaną opozycją a nowy premier Morawiecki wraz z resztą rządu są za CETA i TTPiP również łapka w łapkę ze swoimi wrogami politycznymi, to nie jest to przypadkiem czyste oszustwo?
 Po co hasła o odbudowie polskiego przemysłu jeśli oba te stowarzyszenia służą korporacjom światowych banksterów i mają być ponadnarodowe?
A jeśli konflikt światowy jest już postanowiony? To w końcu załatwi problem depopulacji a w/w  banksterzy staną się jeszcze bogatsi i wreszcie oddadzą pokłon złotemu cielcowi...
Wszędzie, na giełdach, w mediach trwa od miesięcy przerażający szum medialny. Nie wstydzą się już pisać o tym jawnie, już nie kłamią. Otwierając TV czy internet czuje się już tą atmosferę konfliktu światowego... wojny... hamulce puszczają.
Co ciekawe, pytanie nie brzmi czy wybuchnie konflikt światowy tylko kiedy. Nie krępują się w ogóle, nie uspakajają już ludzi... po co. Oni karzą nam się przyzwyczajać do tej myśli! Nie ma znaczenia, że ani w USA ani w Rosji ani nigdzie na świecie nie ma takiej woli wśród ludzi. Bezczelnie piszą o interesach globalistów i o tym, że musi nastąpić przetasowanie, nowe otwarcie!! niech ich szlag!!!
Tych parę tysięcy nieludzkich bandytów rozdaje już karty, analizuje nowy podział świata po konflikcie kiedy zostanie nas .. ludzi, ilu?
Ilu zostanie Polaków? bo szczerze mówiąc świat niewiele mnie obchodzi,  podobnie jak my nie obchodzimy świata niestety...
cyt:
"A gdzie Polska? Tam, gdzie tkwi od czasów Mieszka I. Na newralgicznej z powodów geopolitycznych równinie (no, prawie równinie), brama z Rimlandu do Heartlandu, która sprawia, że wszystkie europejskie wojny się przez nas przewijają. Teraz też nie będzie inaczej. Jeśli Stany Zjednoczone, prorokuje Bartosiak, będą przegrywały z Chinami, to zrobią wszystko, aby dogadać się z Rosjanami. Na co Rosjanie zresztą grają: zbyt słabi na to, żeby być ich, czyli Kraju Środka, pełnoprawnym partnerem, ale na tyle duzi i mądrzy, aby kombinować. Jedną z opcji, jakie można sobie wyobrazić, jest to, że tracący grunt pod nogami jankesi przybiegną do Moskwy robić nową konferencję pokojową. Taką drugą Jałtę, po której może już nas nie być."
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/893390,czy-grozi-nam-wielkie-bum-iii-wojna-swiatowa-juz-trwa.html
To jak? Lepiej niech wygra Hilaria czy Trump? Ta pierwsza wprost pali się do wojny z Rosją, ten drugi do porozumienia z nią.
Oba scenariusze oznaczają dla Polski zagładę, do czego więc tak podskakujemy jak pajacyki? Obserwując naszych polityków, którzy coś bredzą o ochronie polskich interesów czy polskiej niepodległości czuję się zażenowana. 
Kłócimy się w rodzinach czy wśród przyjaciół nawet. Na kogo liczymy krytykując powstania w których nie braliśmy udziału, analizując poczynania w historii z którymi się nie zgadzamy. W wyniku tych często błędnych decyzji jednak przetrwaliśmy."Póki my żyjemy" jeszcze jest aktualne ale ponad 2 miliony dało sobie spokój i wyjechało a teraz ponad 2 miliony Ukraińców ku uciesze rządzących wypełniło lukę po nich... naprawdę jest się z czego cieszyć...
Dlaczego wobec niemal pewnego konfliktu światowego ani słowem nie mówi się o przywróceniu poboru do wojska,  obrona terytorialna pozostaje jedynie coraz cichszym newsem w stylu - "wicie-rozumicie" a najważniejszym problemem jest to komu ona ma podlegać, ministrowi-cywilowi czy wojskowym strukturom.
Dlaczego będąc tak doświadczonym przez sąsiadów, osamotnionym a w końcu zdradzonym przez sojuszników w ostatniej tylko wojnie, ufamy im znów, zatraciliśmy instynkt?
Dlaczego nie naśladując najnowszego z tych "sojuszników", tego od "rezania Polaków" wiedząc o jego pretensjach terytorialnych i ok.250 tys. armii udajemy, że nic nam nie grozi?
U naszych "kochanych sąsiadów" wydaje się pozwolenie na broń w ciągu 5 dni a ponad 2 miliony już ją posiadało wg danych za zeszły rok. To stanowczo więcej jak w 1943r na Wołyniu, tam wystarczyły noże, pałki i siekiery...                     
Pytam się kto odpowie za następny pogro Polski i ofiary? Jak nazwać nieodpowiedzialne postępowanie, które po zlikwidowaniu poboru do wojska czyni nas bezbronnymi a wzywa do Polski obce armie? Kogo chcemy sprowokować?
Kto nas obroni, jeśli prowokacja się uda? Te 800 żołnierzy amerykańskich? a może helikoptery polsko-ukraińskie?
Chciałabym uwierzyć, że gadopodobni przegrają, pytanie czy "przebiegli przedwieczni czarodzieje" również.
Całym sercem jestem za ludźmi...
 
 
 
 
 
Źródła:
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/idziemy200949_gorny.html
http://wpolityce.pl/polityka/159436-francja-zakaze-uzywania-okreslen-ojciec-i-matka-ministerstwo-sprawiedliwosci-juz-przygotowuje-projekt-ustawy
http://www.defence24.pl/460428,batalion-armii-amerykanskiej-w-orzyszu-ponad-800-zolnierzy-z-usa
https://goniec.com/component/k2/7766-swiat-przeciw-acta-zaczelo-sie-w-polsce
https://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Zbrojne_Ukrainy
http://www.rp.pl/artykul/1204315-Ukraina-legalizuje-bron.html#ap-1
 
 
 
 
 
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • Wideo z przed 2 dni.Przez rezerwat Indian w N.Dakocie ciagna
  rure z ropa na sile.Indianie tego nie chca z powodow religijnych.Popatrzcie jaka sile militarna przeciw tym nieszczesnym ludziom demokracja wystawila.
  https://vimeo.com/189249968
 • A czy nie warto na ten problem spojrzeć znacznie szerzej?
  Przecież gołym okiem widać, że ci gadopodobni, ale i cała rzesza ich sługusów służą złemu duchowi. Jest miedzy nimi tylko taka różnica, że jedni, ci gadopodobni są świadomi tego że służą szatanowi, oddają mu się w całości, podpisując nawet stosowne pakty swoją krwią z specjalnych rytuałach, podczas gdy ci pozostali zwiedzeni jakąś ułudą, szansą "lepszego" życia poszli za nimi, służąc szatanowi nieświadomie.
  Przecież jest już na ten temat bardzo szeroka wiedza, więc dziwne jest to, że ci zwykli ludzie, dają się jeszcze zwodzić złemu duchowi.
  A to właśnie te niskie szczeble sługusów, szerokiej podstawy tej piramidy Zła, stanowi tą siłę wykonawczą tych gadopodobnych. Bez tych sługusów gadopodobni nie zrobiliby niczego.
  Oczywiście nie jest to tak do końca, bo gadopodobni, jako świadomi słudzy szatana dostają od niego wszystko (no... prawie wszystko) czego tylko sobie zapragną, także jakieś siły nadprzyrodzone, realizowane w różnych satanistycznych okultyzmach.
  Jak więc my zwykli (mało)wierni naszego Pana Jezusa Chrystusa możemy się przed tym obronić?
  Wiemy przecież doskonale, że Pan Jezus może złemu duchowi powiedzieć "idź precz", wiemy że Matka Boska jest Pogromicielką szatana, wiemy przecież bardzo dobrze, że Pan Jezus dał swoim kapłanom Moc wypędzania złych duchów, wiemy bardzo dobrze, że ze złymi duchami doskonale radzi sobie Św Michał Archanioł... itd...
  A co my (mało)wierni z Tym robimy?
  Dlaczego pozwalamy szatanowi niszczyć w naszej świadomości to Wszystko? Dlaczego pozwalamy mu niszczyć naszą Wiarę?
  Gdzie będziemy szukali pomocy przed nim, gdy zostaniemy już sami, bez Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej?
 • @Astra
  //Chciałabym uwierzyć, że gadopodobni przegrają//

  i przegrają to tylko kwestia czasu

  5+
 • @staszek kieliszek 05:48:42
  bandyckie władze, bandycki kraj, zbrodnicze działania od samego początku zaistnienia. Tylko naiwni sądzą, że dobry szeryf wygrał z bandytami i zaprowadził uczciwe porządki. Jest akurat odwrotnie, dobry szeryf zwyciężył, ale tylko w Hollywoodzkim śnie, a nie rzeczywistości.
 • @Nibiru 07:05:29
  Ludzkość wcale nie musi doświadczać tego horroru.
  Ludzkość współczesna dostała od Pana Jezusa Dar w postaci bezpośredniej Jego - można powiedzieć- ingerencji w nasze życie, poprzez całe Dzieło życia, wiernej w służbie Jemu, skromnej dziewczyny, Haliny Kowalskiej, obecnie Św Siostry Faustyny.
  To wielkie Przesłanie Pana Jezusa zawarte w Dziele Św Siostry Faustyny, które jak błyskawica rozchodzi się po całym świecie jest naszą, tych zwykłych (mało)wiernych WIELKĄ NADZIEJĄ.
  Jej Dzienniczki o których Sam Pan Jezus Chrystus powiedział "... nie pominęłaś ani jednego Mojego słowa, ani nie dodałaś", wydawane są już prawie we wszystkich jeżykach na całym świecie (nawet plemiona w dżunglach modlą się Koronką do Bożego Miłosierdzia) a są one drugą po Biblii najczęściej wydawaną książką.
  To My Polacy, mało wiemy jeszcze o Dziele Św Siostry Faustyny i Jego znaczeniu dla całej ludzkości w pokonaniu właśnie złego ducha.
  Mamy więc właśnie w naszym Kraju w Polsce Jasną Górę, ale i krakowskie ŁAGIEWNIKI ze słynnym już na cały świat Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
  Więc niech jakieś siły zła nawet nie ważą się myśleć o zawłaszczeniu polskiego Krakowa o niszczeniu Działa samego naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  Łagiewniki, gdzie pielgrzymuje już cały świat, zyskały w ciągu krótkiego czasu (od niedawnej przecież kanonizacji Św Siostry Faustyny) światowe znaczenie, jako miejsce wyjątkowo obfitych Łask Bożego Miłosierdzia...
  Więc My Polacy nie bójmy się, jesteśmy poddanymi Matki Boskiej Królowej Polski, to stąd ma wyjść ta Boża Iskra na cały świat, która... WŁAŚNIE WYCHODZI.
  My Polacy zaś, zostaliśmy wyróżnieni (jak widać chociażby na przykładzie Haliny Kowalskiej - Św Siostry Faustyny. Matka Boska ma dla nas szczególne Łaski) MISJĄ NIESIENIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA NA CAŁY ŚWIAT. Jak możemy to zrobić?...
  Przyłączyć się do APOSTOLSTWA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA.
  Zachęcam więc wszystkich do obejrzenia krótkich (ok 10min) odcinków przybliżających Dzieło życia Św Siostry Faustyny.
  tutaj jest link do pierwszego z nich:
  https://www.youtube.com/watch?v=l0xoX0zWTzE
 • @Jan Paweł 09:15:28
  Tutaj jest link do oficjalnej strony Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Łagiewnikach, gdzie jest słynny na cały świat, słynący Łaskami Bożego Miłosierdzia obraz Jezusa Chrystusa i grób Św Siostry Faustyny.
  https://www.faustyna.pl/zmbm/
 • @Jan Paweł 09:15:28
  Polecam bardzo ciekawy odcinek o Apostolskim Ruchu Bożego Miłosierdzia:
  https://www.youtube.com/watch?v=Qw11zECQPqE
  Apostołem tego Ruchu może być każdy z nas
 • Astro!
  Piszesz: "Jeśli posłowie i posłanki "dobrej zmiany" tak bardzo katoliccy i wybrani przez ten ciemny katolicki elektorat głosują przeciw całkowitemu zakazowi aborcji rączka w rączkę z tą obrzydliwą i skorumpowaną opozycją a nowy premier Morawiecki wraz z resztą rządu są za CETA i TTPiP również łapka w łapkę ze swoimi wrogami politycznymi, to nie jest to przypadkiem czyste oszustwo?"

  W tym całym konflikcie "aborcyjnym", który nastąpił postanowiłam przeczytać projekt tej ustawy. Później pooglądalam wystąpienie w sejmie tej pani. Projekt ustawy nie podobał mi się, napisany był pokrętnie, a kary więzienia dla kobiet drakońskie. Patrzyłam na to z przerażeniem, bowiem psychika kobiety w okresie ciąży i po niej może nie być stabilna.
  Chęć wprowadzania zmian i to takich, gdzie potrzebne są nakłady finansowe to robienie kogoś w jelenia. Bardzo dobrze się stało, że nie przeszła ta ustawa. Dlatego nie uważam tego za oszustwo, ale zdrowy rozsądek. Bo najpierw trzeba wypracować pewne programy ochrony i je sprawdzić.

  Zgadzam się, że ci bogaci chcą przejąć władzę nad światem. Nie tak dawno oglądałam program w TV o II wojnie światowej, gdzie mówiono, że nie było możliwe utrzymanie wielkiego imperium jakim była III Rzesza bez swojego boga. Podobno dlatego chciano zabić Hitlera, aby on własnie został takim bogiem III Rzeszy. Z żywego czlowieka nie można było tego zrobić. Jeśli Ziemia ma mieć jeden światowy rząd, to powinna mieć jedną światową religię. Tylko co ma być najpierw? Czy to już się dzieje, to scalenie religii?

  Kto nas (Polskę) obroni? Według mnie nikt nie będzie za nas nadstawiał karku. Jednak sądzę, że sami się obronimy. Jak? Na dzień dzisiejszy nie wiem. Jednak wiem, że jesteśmy pomysłowym Narodem i coś tam wymyślimy :)))
 • @leoparda 10:07:40
  Myślę, że to scalanie religii właśnie odbywa się, ale nie tak jak chciałoby to NWO w religię antychrysta ala jak widać, jest to początek wielkiej fali nawrócenia - powrotu na łono Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego - Kościoła Chrystusowego.
  Dlatego szatan wije się teraz w pośpiechu, żeby jeszcze zgarnąć jak najwięcej dusz, bo wie że jego czas jest juz policzony.
  Widać to właśnie już gołym okiem. Całe - można powiedzieć - tabuny ludzi z całego świata wracają do Jezusa Chrystusa, czego wyrazem niech będzie chociażby tylko fenomen Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.
  Teraz tylko od nas samych zależy, za kim pójdziemy.
  Dołączajmy więc do Apostolstwa Miłosierdzia Bożego, wielkiego Dzieła Św Siostry Faustyny
 • -----JUTRO W NIEDZIELĘ
  ---w tysiącach kościołów księżą zamiast kazania MÓWIĄ O !! CETA -ROTSZYLDACH -NWO o zagrożeniu świata i Polski ,mają takie możliwości !.
  --------oczywiście NIE ZROBIĄ TEGO !! dlaczego ??

  http://colaska.pl/#!prettyPhoto/1/
 • @ninanonimowa 11:14:29
  Nina, nie ściemniaj. Nie taka jest rola Kościoła. I nawróć się wreszcie... Żebyś zdążyła...
  Pozdrawiam
  P.S. zapoznaj się na dobry początek z Dziełem Św Siostry Faustyny. Powyżej masz link do bardzo fajnych filmików o tym Jej Dziele.
 • @staszek kieliszek 05:48:42
  Masz rację, to jest mądre i dobre przemówienie, ale... amerykańskiego polityka.
  On zrobi i słusznie wszystko co najlepsze dla swojego kraju.
  Pytanie czy Bartosiak nie ma jednak racji pisząc że może zależnie od potrzeb USA przehandlować Polski - a nasze "elity" są nieodpowiedzialne niestety :(

  Pozdrawiam
 • @Nibiru 07:05:29
  " Skoro teraz oni wiedzą że my wiemy, to należy się spodziewać z ich strony próby podpalenia świata."

  Właśnie... więc ponawiam pytanie:
  "Jak to się dzieje, że w jakiś niepojęty sposób czujemy się bezsilni wobec faktu, że parę tysięcy nieludzkich bandytów, trzyma za pysk ponad 7 miliardów mieszkańców naszej pięknej planety."

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 08:35:22
  "Gdzie będziemy szukali pomocy przed nim, gdy zostaniemy już sami, bez Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej?"

  Bóg i tak jest Wszechmogący i zwycięży i na pewno nas nie zostawi.
  Pytanie jaką cenę my Polacy znów musimy zapłacić :(

  Pozdrawiam
 • @Husky 08:41:37
  Pewnie, że przegrają :)

  Pozdrawiam
 • @leoparda 10:07:40
  Witaj Leopciu :)
  Mnie chodziło nie tyle o sam projekt ustawy, tylko o to, że go popierali, a potem? Troszkę to wyszło nie teges, nie uważasz? :)

  "Światowa religia" to jest dopiero kwintesencja zła.

  Pozdrówka
 • @Jan Paweł 08:35:22
  ,, ci gadopodobni są świadomi tego że służą szatanowi, oddają mu się w całości, podpisując nawet stosowne pakty swoją krwią z specjalnych rytuałach, podczas gdy ci pozostali zwiedzeni jakąś ułudą, szansą "lepszego" życia poszli za nimi, służąc szatanowi nieświadomie.
  Przecież jest już na ten temat bardzo szeroka wiedza, więc dziwne jest to, że ci zwykli ludzie, dają się jeszcze zwodzić złemu duchowi."

  ,,Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni".

  Całe rzesze ludzi, szczególnie tych na kluczowych stanowiskach w różnorodnych dziedzinach są trzymane w szachu, zastraszane, a nawet fizycznie zmuszane do współpracy. Możemy się co najwyżej cieszyć i Bogu dziękować, że nie odgrywamy żadnych kluczowych ról w systemie i nie jesteśmy na miejscu tych ludzi i mamy komfort krytyki i wolności słowa. Ludzie są niszczeni za niestosowanie się do politycznej poprawności, nie tylko za niewykonywanie poleceń.

  Gdyby Tobie postawiono warunki, że zrobisz to, co jest niezgodne z Twoją etyką zawodową i Twoją moralnością, a jeśli nie, to umrze w bardzo nieprzyjemny sposób Twoja cała najbliższa rodzina, to bardzo być może, że byłbyś skłonny do współpracy. Nie bez kozery najczęściej ,,sypią" ci emerytowani, samotni starcy witający się ze śmiercią, którzy nic, a szczególnie nikogo, nie mają już do stracenia.
 • @Jan Paweł 11:39:43
  Nina wcale nie ściemnia. Jeśli księża z ambony mogą pouczać wiernych na kogo głosować, to tym bardziej powinni pouczać o CETA.

  Doprawdy, ciągle nie wiem, czy bronisz wiarę, czy instytucję, która z zasadami tej wiary ma bardzo mało wspólnego.
 • @Jan Paweł 10:53:51
  Miejmy nadzieję, że tak jest. Choć czytałam, że była planowana jakaś operacja ustanowienia nowej globalnej religii. Wtedy zastanawiałam się kto stanie na jej czele i jaka to ma być religia.
 • @Astra 12:07:10
  Mnie przy tym całym zamieszaniu wydaje się, że zostali zrobieni w konia. Nie zastanowiono się nad nią tak na zimno, bez emocji. A w polityce nie może być emocji. No to wdepnęli na minę i się z niej wycofano. No i dobrze. Według mnie to było tam jeszcze drugie dno.

  "Światowa religia" to jest dopiero kwintesencja zła."
  Słyszałam wypowiedzi, że większość ludzi na naszej planecie wierzy w tego samego Boga, tylko on się inaczej nazywa. Tylko problem jest w praktykach religijnych, które są bardzo różne. Wydaje mi się, że "nieokreślone siły" mogą myśleć jak zrobić, aby wprowadzić taką religię na świecie. Może mają jakieś swoje metody?
 • @leoparda 12:35:23
  No niestety ale PiS daje się robić w konia nie tylko w tej sprawie.
  Gdy chodzi o bezpieczeństwo Polaków również niestety :(

  Co do religii... przywyczajono już ludzi to takiego szitu jak "Judeochrześcijaństwo" a teraz promują stworka pt. "ChriIslam"
  Ja tego nie kupuję..
 • @Jan Paweł 09:15:28
  „Wiemy przecież doskonale, że Pan Jezus może złemu duchowi powiedzieć "idź precz", wiemy że Matka Boska jest Pogromicielką szatana, wiemy przecież bardzo dobrze, że Pan Jezus dał swoim kapłanom Moc wypędzania złych duchów, wiemy bardzo dobrze, że ze złymi duchami doskonale radzi sobie Św Michał Archanioł... itd...”

  Ty chyba popełniasz grzech kwietyzmu:
  "Doktryna religijno-etyczna stworzona przez hiszpańskiego teologa M. De Molinosa, głosząca, że podstawą życia religijnego powinna być modlitwa, kontemplacja i bierne poddanie woli Bożej"

  Ale nie przejmuj się, nie jesteś sam. Ten nurt opanował dziś cały Kościół w Polsce.
 • Kto lub co spowodowało, że tych 7 /?/ tysięcy "nadludzi" na świecie ma taką władzę,
  dlaczego miliony ludzi myślących tak samo jak TU zebrani nic z tym nie robią, czy wśród tych milionów nie ma "ochotników", aby ten problem szybko rozwiązać ?
  Złoty cielec padł im / 7 /na mózgi, czy doczekamy się kiedyś "pokojowej nagrody nobla" / w cudzysłowie, bo wiadomo jak zlewaczone są instytucje je przyznające, zwłaszcza te norweskie / np. dla pułkownika Kadafiego gdzie złoto pustyni zostało dane narodowi ?
 • @Astra 12:55:31
  Co do religii... przywyczajono już ludzi to takiego szitu jak "Judeochrześcijaństwo" a teraz promują stworka pt. "ChriIslam"

  Pierwszy raz słyszę o tym stworze pod takim imieniem. Natomiast promowanie jakby identyczności bardzo mi się nie podoba. A to się dzieje.
 • @PiotrZW 13:26:17
  Po raz pierwszy o tym usłyszałam – kwietyzm. Chyba jest coś na rzeczy, bo niedawno czytałam, że każdy może być zbawiony niezależnie od tego czy wierzy, czy nie.

  "Kwietyzm (z łac. „quies = pokój, spokój”) Szkoła duchowości założona przez Michała de Molinosa (ok. 1640-1697), który głosił konieczność całkowitego oddania się Bogu, co zmniejszało ludzką odpowiedzialność i zwalniało od zewnętrznych praktyk religijnych jako zbytecznych."
  http://www.opoka.org.pl/slownik/ltk/kwietyzm.html
 • ABYSCIE MELI SUMIENIA WYCZWICZONE W ROZRUZNIANIU DOBRA I ZLAS
  Wiele tu slusznych pytan astro wrecz retorycznych dla tych którzy wiedza,dla wiekszosci niestety to niezrozumiale bajki [choc to sie zmienia ] bardzo slusznie zauwaza autor ze gdyby masy ludzkie przyjely postawe prawdy ich system upadl by w jednej sekundzie. Niestety gdyby dzis odeszli dobrowolnie ci ludzie to mozna domniemac ze krok po kroku sytuacja by sie powturzyla [patrz film ,,Wstep do tyrani,,] W ludzkim genomie jest spory procent osobnikow o podwyszonym ego, czy ukrytych przewarzajacych cechach zwierzecych [ wszyscy to mamy ale jest to kwestia proporcji] czesto jest to polaczone z organicznymi uszkodzeniami mozgu utrwalonymi genetycznie [jest ksiazka ktora mowi nawet o 70 procentach ludzi z negatywnymi uszkodzeniami ],kryteria rozpoznawania osobnikow z takim obciazeniem sa niestety zawodne ,tacy ludzie sa wszedzie wchdza do wielu instytucji ,rzadow, jedna z cech jest brak empati. i dzialanie wedlug szablonu np prawa. W stosunku do wiekszosci ludzi stworzono system,, kozystnych uzaleznien,, ktore daja tym osobnika dobry status materialny dlatego nie tyle chca cos zmieniac ale wrecz swa aktywnosca chronia system,lekarz farmaceuta nauczyciel akademicki i kazdy inny ,poslusznie wykonuje dzielo szatana diabla[[Lew Tolstoj ,,Odbudowanie Piekla,, pekne dzielo polecam ] Zobacz ilu ludzi walkoje problem szczepien,mozna by powiedziec ze biorac pod uwage ilosc dowodow na to ze cala teoria szczepien to bajka ze wierzyc moga w te klamstwo tylko idiocii i to z powaznym uszkodzeniem mozgu ,a tu mamy ze nawet ludze inteligentni sa tak wysterowani ze nie sa w stanie logicznie spojzec na problem i go jednoznacznie sklasyfikowac [swego czasu czytalem wypowiedz jakiegos ,,starszego i madrzejszego,,ktory mowil ze wiekszosc ludzi tej drugiej kategori nie jest w stanie analizowac zagadnien o wiekszym poziomie zlozonosci -czytaj analizie wielu skladowych] I sobie mysle ze w przypadku szczepionek np problem po prostu tak wyglada pomimo ze koncyli studia itp na ktorych trzeba tylko bylo zapamietac,mysle ze spory procent ludzi wlasnie dlatego ma z tym problem ,i tu zgodzil bym sie z tym ,,madrzejszym,,. W naglowku jest cytat z Bibli ,Niestety dla wiekszosci to puste frazesy,do tego jest wiele sygnalow ze kosciol powszechny jest juz na calego na sluzbie antychrysta[wielka nierzadnica siedzaca na 7 wzgórzach] Stan obecny to wielosc uwarunkowan na siebie sie nakladajacych,cechy ludzi ,tej wiekszosci maja tu zasadnicze znaczenie , z piec razy przytaczalem tekst piosenki ,,Gina Ludzie ,, na neonie w tych prostych slowach jest odpowiedz dlaczego nie mozna nic zmienic i wszystko sie musi dokonac, ludzie zawsze wybieraja latwizne i wygodne zycie ,wybory banalne [jak w tej piosence ]przychodza im wrecz same,tak jak z przyjsciem Jezusa do wielkiego Inkwizytora-po co przyszedles,po co burzysz ich spokoj,maja przeciez koscióll. Swego czasu [wracajac do szczepionek] poszedlem do proboszcza w malym miasteczku i jemu oraz wikariuszowi powiedzialem ze ich obowiazkiem jest poinformowac wiernych o tym problemie inaczej wina krwi spada na nich,myslisz ze cos powiedzieli,cisza do dzis. Jestesmy wiec skazani na kontynuacje tego co jest,byc moze lepsza opcja bedzie reorientacja na Rosje w ramach tych systemow[edgar Cayce o Rosji jako sile pozytywnych przemnian] jednak nie liczmy ze cos sie zmieni radykalnie zbyt wiele procesow spolecznych poszlo w zla strone na skutek takich a nie innych cech ludzi i jest to utrwalone tradycja ,prawem ,oraz systemowo,wiec jest to niemozliwe do zmianu . Jest tylko jedna opcja Ten który Jest -Jahwe on dokona zmian o ktorych pszesz i ktorych oczekujesz. za daleko to poszlo nie w rekach czlowieka jest juz moc zmiay tych welowarstwowych uwarunkowan. Przeczytaj ksiege Izajasza[cala] zobaczysz od jak dawna na przykladzie narodu wybranego odchodzono od Bozych standardow.
  ................................................................................................................
  Psalm
  Przypomna sobie i wroca do Jahwe wszystkie krance ziemi i oddadza mu poklon wszystkie szczepy poganskie bo wladza nalezy do Jahwe i on panuje nad narodami. Oto rada w szukaniu ostatecznych rozwiazan.
 • @Astra 12:03:28
  Wiem że to kwestia krótkiego czasu.

  ps.
  A i ci co stawiają minusy pod tym wpisem też w zasadzie przegrali
  Pozdr.
 • @Lotna 12:21:41
  Ja już od dawna piszę o tzw "wolnym" rynku, czyli dwóch neseserach do wyboru "oferowanych" ludziom na wysokich stanowiskach.
  Przypomnę: w jednym neseserze w pieknym aksamicie sztabka złota w drugim także w aksamicie, nabój np 7,62 (do Kałasznikowa).
  Oczywiście, tam idą nie tylko ludzie nieświadomi tego gdzie idą, bo wielu idzie tam w pełnej świadomości służenia szatanowi
 • jak zawsze
  Post naprawdę dobry i wartościowy. Wpisy pod takim materiałem jak zawsze... "o dupie Maryni" czyli ogólnie o religii lub czasami aborcji.
  ... a co na to "Soros"? W dupie ma religię i aborcję. On robi swoje.
  Liczy dudki.
 • @Lotna 12:26:08
  Księża, są także tylko ludźmi a więc, także mogą być omylni, zmanipulowani, tym bardziej, jeżeli zdarzy się im osłabienie bądź utrata Wiary, bo i tak się zdarza.
  Natomiast... lepiej dla nas wszystkich tu na tej Kuli Ziemskiej będzie, jeżeli księża z ambony będą głosić Nauki naszego Pana Jezusa Chrystusa niż nauki jakiegoś tam polityka.
  Co to jest jakaś tam CETA czy coś tam innego dla Pana Boga.
  Problem siedzi w nas samych i polega on na tym, że pozwoliliśmy sobie kiedyś tam (i teraz) odebrać nam największy nasz na tej Ziemi Skarb, największą Moc, jaką jest nasza WIARA.
  Zamiast wspomagać naszych księży pod ich przewodnictwem modlitwą, to wciągamy ich w brudną politykę.
  Niestety, utraciliśmy Wiarę w MOC SPRAWCZĄ Pana Boga.
  Cóż to jest dla Pana Boga, zrobić porządek z jakimś tam NWO i jego CETĄ?
 • @leoparda 12:26:46
  Dobrze wszyscy wiemy, że "... Kościół mój na skale jest zbudowany..."
  więc kto z nas tutaj, kto nawet ze złych duchów może to zmienić i ustanowić jakiś tam swój kościół?
  Nie traćmy Wiary.
  Pozdrawiam
 • @PiotrZW 13:26:17
  Gdzie Ty w mojej wypowiedzi widzisz jakiś kwie-co(?)...?
  Czy coś w tym przytoczonym przez Ciebie, cytacie z mojego komentarza, nie zgadza się?
  W każdym bądź razie gratuluję Ci spostrzegawczości, że cały polski Kościół popełnia grzech... jak to nazwałeś? mógłbyś coś bliżej na ten temat? kwie...co?
 • @Stara Baba 16:37:02
  taki Sorosz, jeden z drugim, liczy dudki, ale potem jedzie np do Bohemian Grove na satanistyczną mszę, gdzie składane są ofiary z ludzi (niepokornych) i prosi szatana o moc, którą... dostaje.
  Więc nie cyńtol, skoro patrzysz na świat jak daltonista
 • @Ex admin 16:37:04
  Dziękuję Marx :))
 • @Stara Baba 16:37:02
  "W dupie ma religię i aborcję. On robi swoje.
  Liczy dudki."

  Czyli oddaje pokłon złotemu cielcowi... czy nie? :)
 • @Jan Paweł 16:56:16
  No pewnie, Pan pewnie tam był i to widział.
  Robicie ze zwykłych ludzi "osoby kultowe" i sami im napędzacie koniunkturę. Robicie za pożytecznych idiotów. To że kilku debili klepie Szatana po plecach nie znaczy że inni w to wierzą. Jada na imprezę jak na miting aby swój biznes omówić. Równie dobrze mogli by to zrobić przy golfie. No ale tam pożyteczni "anty sataniści" nie wyrabiali by im mistycznej otoczki na której im bardzo zależy. Łatwiej ludzi za nos wodzić.
  ... a jaka jest prawda? Cala prawda o "Sorosach" i innych tego świata wielkich jest taka że gdy wychodzi z wychodka tam tak samo śmierdzi jak by bezdomny się zes....ał.
 • @Astra 17:01:29
  Nieeeeeeee........ . Najzwyczajniej liczy dudki. Bez mistycznej agendy którą im sztucznie przypisują.
 • @Stara Baba 17:14:21
  Może masz rację, ale niekoniecznie :)))
 • @Astra 17:18:47
  Mam rację, mam. :-))))))) Mistycyzm jest dla "plebsu" aby złodziei na nich zerujących ukazywać w niezniszczalnej formie.
 • @Husky 16:27:03
  Husky , przyjacielu ..a już się o Ciebie martwiłem , ale już dobrze .

  Mówisz że -to kwestia krótkiego czasu . Nie liczyłbym na to , to tylko gra i niestety nie wróży nic dobrego dla nas .
 • @Stara Baba 17:12:43
  Ja tam nie byłem, ale byli inni. Np niejaki Alex Johns tam był i nakręcił tak film:
  https://www.youtube.com/watch?v=FpKdSvwYsrE
  Zresztą wielu ludzi ludzi którzy tam byli potwierdzają fakt że taka farma jest i że odbywają się tam takie -nazwijmy to- zloty.
 • @Stara Baba 17:12:43
  Problem w tym, że taki Sorosz nie jest zwykłym człowiekiem jak my wszyscy, skoro ma taką kasę, że stać go bez problemu na obalenie takiego państwa jak Ukraina, do czego sam się przyznał.
  Oczywiście, po stokroć mu się to zwróciło, bo zaraz po tym zbrojnym przewrocie, nieoznakowane samoloty wywiozły z Ukrainy całą rezerwę złota...
 • @fabi 17:29:47
  Jak widzisz żyje,mam się bardzo dobrze.
  I ja Cie pozdrawiam
 • @Jan Paweł 16:52:21
  Widzisz, chrześcijaninowi grozi popadnięcie w dwie skrajne postawy. Z jednej strony - przekonanie, że wszystko zależy od niego, włącznie ze zbawieniem; z drugiej - wiara, że skoro wszystko jest w rękach Boga, to nie musi nic robić, tylko wierzyć i modlić się. Ta druga to właśnie herezja kwietyzmu.
  Nie chciałem się mądrzyć. Usłyszałem to określenie kiedyś w czasie rekolekcji i zapamiętałem.
 • Piąteczka*:)
  "Dlaczego nie naśladując najnowszego z tych "sojuszników", tego od "rezania Polaków" wiedząc o jego pretensjach terytorialnych i ok.250 tys. armii udajemy, że nic nam nie grozi?" - chciałbym coś odpowiedzieć sensownego, nic mi na myśl nie przychodzi.
  Może uważają, że u Ukraińców da się wykorzenić gen "riezania"?
  To byłaby naiwność.
 • @lorenco 19:19:01
  Dzięki :)
  Nie będę ukrywać, że nie mam żadnych złudzeń co do tej niby-nacji.
  Ci, którzy nami rządzili poprzednio i ci od "dobrej zmiany" też ich zapewne nie mają... pytanie brzmi: w jakim celu i na czyje polecenie karmią tego potworka?
  Jeśli zrobią z nas po raz kolejny poligon światowy, kara ich nie minie.
  Jestem o tym w jakiś przerażający sposób przekonana...

  Pozdrawiam
 • @PiotrZW 18:52:03
  A gdzie Ty byłeś na rekolekcjach?
  I gdzie Ty u mnie przeczytałeś, że wszystko zależy od człowieka?
  Ora et labora - módl się i... pracuj, także nad sobą. Czego Ci serdecznie życzę.
  Pozdrawiam
 • @Stara Baba 17:23:41
  To twierdzisz, że udają? dla plebsu?
  Zawsze mi się wydawało, że dla plebsu to une są właśnie takie cacy :))

  "Obama wywołał zamieszanie gestem "Hook 'em Horns" - łudząco przypominającym powitanie satanistów.Prezydent wykonał go w Gregory Gym na Uniwersytecie Teksańskim w Austin.Dla studentów gest "Hook 'em Horns" jest czymś naturalnym. Ma przypominać rogi byka, który jest maskotką Uniwersytetu Teksańskiego. Byk to także symbol teksańskich farmerów i zwierzę niezwykle popularne w całym stanie. Studenci wykonują ten znak na uczelni i na stadionach sportowych. Często używał go także prezydent George Bush - były student Uniwersytetu Teksańskiego."
  http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/obama-to-satanista-co-on-zrobil/yyyds5m

  A ci dwaj goście to nawet nie są "gadopodobni" tylko z jeszcze wyższej półki... przedwiecznych czarodziei wg Maxa Spiersa przynajmniej...
 • @staszek kieliszek 05:48:42
  Ciągłe hece z tymi rurami na całym świecie.
  Przez Ukrainę MUSI przebiegać rura, natomiast po dnie Bałtyku NIE MOŻE przebiegać rura, przez Syrię MUSI przebiegać rura tak samo jak przez rezerwat Indian.
 • @Astra 20:33:40
  No i odpowiedziała Pani sobie na pytanie. :-))) Widzimy to co chcemy widzieć. Niedługo, gdy ktoś coś wymyśli to "L"-ka symbol Legii także będzie symbolem... czegoś tam nadprzyrodzonego.
  Inaczej to się ma w przypadku wyzyskiwania ludzi. Od początków historii ludzie żerujący na innych krwawicy starali opleść się osnową mistyczną która sugerowała by ich wielkie moce. Co za tym idzie odporność na pokrzywdzonych gniew i zemstę. Trzymając ludzi w takim przeświadczeniu łatwiej jest nimi rządzić i ich wyzyskiwać. Zasada stara jak świat i żadnej
  eureki w tym nie ma.
 • @Stara Baba 22:17:21
  Pozazdrościć takiej beztroski :)
  Nic się nie dzieje? Wszystko jest oki?
  Naprawdę nie mam pojęcia kim jest te pare tysięcy "czarodziei" tyle, że nie jest żadną mistyką fakt, że prą do wojny. Plany depopulacji to nie jest mistyka, tylko fakty i o tym dyskutuje się w ONZ a lewactwo rządzi jak diabli.. ups :)
  Fakt, że następuje nowe rozdanie w świecie tez...
  Dla mnie to bynajmniej ludzkie nie jest i... dlatego ten wpis.
 • @Jan Paweł 16:45:26
  Ja Wiary nie tracę. Jednak łatwo ludzi zmanipulować mając odpowiednie środki i jakieś nowe, nam nie znane technologie. Oby tak nie było.
  pzdr
 • @Astra 23:04:14
  Wowwww, jak widzę nie zrozumieliśmy się.
 • @leoparda 23:21:16
  Nie trzeba żadnych nowych technologii, wystarczy zwykły telewizor i Świat wg Kiepskich. Tak wygląda współczesna Polska...
  Wstyd! Żenada!, bez honoru.
 • Problem ten widzę cyfrowo
  Zmiany komunikacji wywołane przez cyfryzację przekazywania i zapamiętywania informacji, muszą wywołać zmiany obyczajów i paradygmatów ustrojowych.
  CETA i TTIP to poważane problemy, ale mijającej epoki. Aby sprawiedliwe wykorzystać pożytki z nowoczesnych technologii, trzeba proponować co, kto, jak trzymając w ręce pojęcia lubelskiej szkoły personalizmu. Inaczej się nie pozbieramy.

  Próbuję pisać i nie tylko ...
  http://si.neon24.pl/post/134682,seniorzy-na-fali-cyfrowej-rewolucji
 • @Astra 23:04:14
  Nie mogę teraz tego znaleźć aby zalinkować, to było jakiś rok temu może dłużej, jednak to fakt: jedna pani z tych ważniejszych w ONZ stwierdziła, że na naszej planecie żyje już o wiele za dużo ludzi i Ziemia z tego powodu może pod tym ciężarem wpaść w otchłań Kosmosu!!!
  Mam nadzieję, że ta pani została zwolniona ze swego stanowiska, choć znając realia, może awansowała?
  Skoro Clintonowa została kandydatem Demokratów na prezydenta USA, tak jakby w tym wielkim kraju nie było nikogo więcej.

  A poniżej nasi "przyjaciele"
  https://pp.vk.me/c626817/v626817426/2bcb4/SYIIaHHDp84.jpg
 • STOP CETA
  Z tym CETA na milę śmierdzi przekrętem - podpisują jakąś tajną umowę z 36 milionowym państwem jakim jest Kanada. Dlaczego nie przygotowują taką umowę np. z Madagaskarem albo Ceylonem? A Kanada niech się martwi o Meksyk, który ma pod bokiem, a nie o nas, bo w Meksyku od dawna źle się dzieje.
 • @staszek kieliszek 05:48:42
  Indianie nie mają racji, rura musi iść tamtędy, to dla dobra całego prawie społeczeństwa, a i dla nich- Indian- także, tylko oni o tym jeszcze nie wiedzą, ale też jest możliwe, że dostali jakieś "dotacje" żeby krzyczeli.

  Pozdrawiam.
 • @leoparda 10:07:40
  -""Kto nas (Polskę) obroni? Według mnie nikt nie będzie za nas nadstawiał karku. Jednak sądzę, że sami się obronimy. Jak? Na dzień dzisiejszy nie wiem. Jednak wiem, że jesteśmy pomysłowym Narodem i coś tam wymyślimy :)))" -To już dawno temu wymyśliliśmy, tylko nie zawsze z Trgo korzystamy. Jest to Modlitwa. -Jak Jan Paweł pisze słowa Św. Benedykta; "Ora et Labora", A Polacy "Bez Boga ani do proga" i "Bez pracy nie ma Kołaczy"
 • @leoparda 13:57:15 -Chrislam pojawił się w Nigerii w 1980-tych latach i już jest propagowany w USA.
  -Słudzy szatana go propagują. Wszystko dla nich dobre, byle niszczyło Chrześcijański Świat. -Więc już się pojawiły pierwsze sekty:(http://www.nowtheendbegins.com/wp-content/uploads/chrislam-in-america.jpg http://www.blogos.org/keepwatch/images/150107-chrislam.jpg
 • @leoparda 13:38:43 "Natomiast promowanie jakby identyczności bardzo mi się nie podoba."
  -Słusznie. -Bo to bzdura. -Do czego to szatan ludzi nie doprowadzi; Chrislam (Yoruba), a blend of Christianity and Islam among the Yoruba of Nigeria., -Czyli mieszanka Islamu z Chrześcijaństwem. -Występuje w plemieniu Yoruba, Nigeria. https://en.wikipedia.org/wiki/Chrislam
 • @NewMentor 01:22:45
  //Z tym CETA na milę śmierdzi przekrętem //
  masz racje śmierdzi przekrętem

  //A Kanada niech się martwi o Meksyk, który ma pod bokiem//

  Oo ?
  coś z geografią nie tak 8-))))))))
 • @Autorka
  Widać cosik musi być na rzeczy bo Episkopat zdecydował się na intronizację Chrystusa,czemu do tej pory był zdecydowanie przeciwny a ks.Natanka i Kiersztyna odsądzono od czci i wiary właśnie za domaganie się intronizacji.
  Teraz Episkopat wyszedł na duraków ale przeprosićksięży nie mają zamiaru.
  Czyżby uwierzyli w przepowiednię Rozalii Celakówny,że Polska będzie bezpieczna po uznaniu Chrystusa za króla?

  " Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeżeli się podporządkuje pod prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się (...) tylko te Państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez Intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem. [85] Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz.
  Jest jednak ratunek dla Polski: jeżeli mnie uzna za swego Króla i Pana w zupełności przez Intronizację, nie tylko w poszczególnych częściach kraju, ale w całym Państwie z Rządem na czele"
 • @Husky 08:17:48
  jaka tam geografia:)))
  chodzi mi o ten sam kontynent (Ameryka Pn) i NAFTA
 • @Jan Paweł 08:35:22
  Panie Janie Pawle,
  a nigdy nie zastanawiało Pana, że Szatan jest o wiele lepszy dla złych, niż Bóg jest dobry dla dobrych?
 • @matterhorn 13:15:43
  Witam

  W tym temacie bardzo dobry film, naprawdę warto obejrzeć.
  Dostałam link pod tym wpisem na 3 Obiegu.

  https://www.youtube.com/watch?v=4BXpGnl9bns
 • @Rzeczpospolita 18:32:53 -"Szatan jest o wiele lepszy dla złych, niż Bóg jest dobry dla dobrych?"
  -Memento mori! -(Patrz końca)
 • @amero 02:21:37
  Typowe: rura musi iść dla dobra społeczeństwa, dla dobra Indian, Indianie głupi i o tym nie wiedzą, a jednak drą papy, żeby otrzymać jakieś dotacje.
  Typowemu Jankesowi czy wielbicielowi Jankesów nie przyjdzie do głowy, że niektórzy ludzie chcą żyć po swojemu, zwłaszcza Indianie nie życzą sobie żelastwa na swojej ziemi. Już im tej ziemi ( zwykle mało urodzajnej ) mało co zostało a Jankesy i na nią się wpierd...ją.
 • @lorenco 22:21:14
  To nie jest tak jak piszesz. Ludzie tą rurę chcą od dawna, tylko ten muzułmanin co to arabskim władcom pokłony oddawał wsztrzymywał jej budowę.
  Co do Indian, to ich garstka nie będzie rządzić 350 milionowym narodem.
  Nie na tym polega demokracja.
  Pozdrawiam.
 • @amero 22:51:33 "ich garstka nie będzie rządzić 350 milionowym narodem."
  -"Ich" garstka nie będzie! -Brak tej garstce "wpływowego lobby" ;)))
 • @amero 22:51:33
  Okropne to, co napisałeś. Indianie są u siebie na swojej ziemi i nie chcą rządzić 350 milionowym narodem. Chcą aby ten naród, który utworzył się na ich prawie całkowitym unicestwieniu, w końcu się od nich odczepił.
  Ten naród umieścił ich, rdzennych Amerykanów nazwanych Indianami w rezerwatach jak zwierzęta w zoo a i tam nie daje im spokoju.
  To były ich ziemie:

  http://humanfacts.ru/wp-content/uploads/2012/04/amerikanskie-indejcy-karta.jpg

  Teraz ich tylko tyle zostało:

  http://voprosik.net/wp-content/uploads/2013/10/%D0%A1%D0%A8%D0%90-%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8.jpg
 • @Moher 23:02:22
  Tej garstce brak, ale tamtej nie. Tylko że co my możemy z tym zrobić?
 • @lorenco 23:10:17
  Może i okropne, ale takie są realia.
 • @amero 23:23:28 -Okropne i powszechne to realia! -choćby to;
  "Postkolonialne odczytanie dziejów społecznych Syberii uzmysławia skalę wyzysku autochtonów i czystek etnicznych, których celem stało się utwierdzenie monokultury rosyjskiej. Identyczne zjawiska, jak sugeruje wykładowczyni London School of Economics, towarzyszyły ideologii kolonialnej Wielkiej Brytanii i Francji w Afryce czy eksterminacji Indian w czasie podboju Dzikiego Zachodu. Co więcej, analogii tych doszukać się można także w mechanizmie kształtowania się tożsamości społecznej ludów postkolonialnych." żródło; http://kulturaliberalna.pl/2016/02/09/janet-hartley-syberia-recenzja-blazej-poplawski/
 • @Moher 01:04:41
  Okropne to było w tamtych czasach, teraz jest wiek 21-szy i inne czasy.
  Ktoś mógłby powiedzieć, że amerykańskie korporacje uratowały życie setkom tysięcy, jeśli nie milionom, wyprowadzając przemysł i produkcję do takich na przykład Chin. Że podwyższyły standard życia prawie że całej populacji Chin czy Meksyku.

  No a my tutaj w stanach czekamy aż Trump zrobi z tymi korporacjami porządek i ściągnie ich z powrotem do kraju aby nam się żyło jeszcze lepiej niż do tej pory.

  Czy to sprawiedliwe? Przecież Chińczyk, czy taki Meksykanin to też człowiek. Też chce mieć samochód dla każdego członka rodziny.

  Czasem myślę, że to wszystko jest zbyt skomplikowane.
  No ale może rozwiązujmy sprawy po kolei, najpierw wybierzmy Trumpa na prezydenta USA.

  Pozdrawiam.
 • @amero 01:32:39
  Tak, to Wasze zadanie, jako Polonii!!!
  Nigdy więcej wojny!!!
  https://pp.vk.me/c635100/v635100229/9cf5/wZqx4Qjc3TY.jpg
 • @lorenco 02:47:29
  Niestety Lorenco, ten nasz świat nie jest idealny.
  Jeśli złodziej chce Cię okraść, to będziesz się starał go odwieść od tego, a w jaki sposób? Złoić mu skórę tak żeby popamiętał długo, że u Ciebie jest niebezpiecznie.
  Można tą sytuację przenieść na stosunki między państwami.
  Tak więc ten slogan: nigdy więcej wojny, ma małe szanse na urzeczywistnienie.
 • @amero 01:32:39
  Nareszcie nas wszystkich oświeciłeś. A mu jak te zupełne głąby nie wierzymy w dobrą wolę korporacji....
 • @zadziwiony 14:32:51
  Nie wiem w co Ty wierzysz, ale czytasz nieuważnie. Napisałem, że " Ktoś mógłby powiedzieć..." , to przecież nie oznacza, że to jest moja opinia i nie mam zamiaru nikogo oświecać.
 • @Moher 03:45:24
  A wiesz, że masz rację. Jak widać wiele osób zapomina o tej ważnej broni jaką jest Modlitwa. Jak widać ja też :(((
 • @Moher 04:20:49
  Nie wiedziałam, że wprowadzono w życie Chrislam :(((

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031