Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 5914 komentarzy

Astra

Astra - Anna Słupianek - Kres jest tak niewidzialny, jak początek. Wszechświat wyłonił się ze słowa i do słowa powraca (..) Nadzy przychodzimy na świat i nadzy wracamy do ziemi, z której zostaliśmy wzięci. /Tryptyk rzymski JPII 2003/

NWO-wskie TTIP – polski rząd jest za!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Celem umowy TTIP jest wyłączenie wpływu państw na własną gospodarkę kosztem ponadnarodowych korporacji

 

 

TTIP czyli strefa wolnego handlu między USA a UE.

To, że USA nie są żadnym narodem nie jest chyba tajemnicą, chociaż próbują to wmówić zamieszkałym tam nacjom. Moim osobistym zdaniem to jest właśnie powód dla którego nie cenią potrzeby samostanowienia przez inne narody, które trwały bądź nie przetrwały czasami i tysiącleci.

Stany Zjednoczone Europy czyli UE już nawet nie ukrywa, że narody mają zrezygnować z ogromnej części swojej suwerenności na rzecz „wspólnego dobra” tego eurokołchozu.

One, te jewrejskie Stany też chcą pozbawić stare, również tysiącletnie narody Europy swojej tożsamości, zabrać im suwerenność a na końcu zniszczyć całą jej łacińską  kulturę, stąd się właśnie bierze to niepojęte dla nas przyzwolenie na najazd milionów obcych kulturowo imigrantów, tak uważam.

Teraz te dwa stwory bo inaczej tego nazwać nie można stwierdziły, że to za mało, NWO idzie pełną parą...

Celem umowy TTIP jest wyłączenie wpływu państw  na własną gospodarkę kosztem ponadnarodowych korporacji.

 

Cyt:

Uwzględnienie środków służących ochronie inwestorów nie uniemożliwia parlamentom uchwalania praw ani nie prowadzi do uchylania przepisów obowiązujących własnych obywateli, a jedynie ogranicza możliwość egzekwowania tych praw wobec inwestorów zagranicznych. Polska popiera włączenie mechanizmu ISDS do zakresu przyszłej umowy TTIP, gdyż obowiązująca obecnie umowa dwustronna z USA w znacznie szerszym zakresie wyłącza inwestorów z USA spod jurysdykcji polskich sądów. Natomiast rząd Niemiec i Francji już wyraziły do tego zastrzeżenia.

Mechanizm ISDS jest najczęściej krytykowanym elementem umowy TTIP, gdyż zdaniem jego przeciwników uwalnia on transnarodowe korporacje z obowiązku przestrzegania prawa wewnętrznego krajów, w których one działają[5]. Potencjalnie może też zablokować promowanie / dotowanie nowych technologii ze środków publicznych (gdy będzie to sprzeczne z interesem firm już aktualnie działających w danej branży) na skutek obaw przed ewentualną koniecznością wypłaty odszkodowań przez państwo.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Transatlantic_Trade_and_Investment_Partnership

Wytłuściłam informację o której ja przynajmniej nie miałam pojęcia... jak to „wyłącza inwestorów z USA spod jurysdykcji polskich sądów” ?! Naszukałam się, ale w końcu znalazłam. Umowę tą zawarto... 21.03.1990roku w Waszyngtonie.

Cała treść pod linkiem: https://mojepanstwo.pl/dane/prawo/51527,umowa-miedzynarodowa-stosunkach-handlowych-gospodarczych-miedzy-rzeczapospolita-polska

Tutaj jedynie zrzut z podpisem tego bezprecedensowego „porozumienia” przez  pierwszego z rzędu wielu prezydentów, Lecha Wałęsy. Żadnemu nie przeszkadzało takie oddanie praw swoich sądów na rzecz nowego „wielkiego brata”? Rok po „odzyskaniu niepodległości”?? Oczywiście, że to nie było info dla ciemnego ludu....

 .

Najgorsze co może się trafić narodom, to rządy które cynicznie pozbawiają ich praw na rzecz międzynarodowych, bezpaństwowych korporacji. Cynizm polega na tym, że odgrywając rolę patriotycznych ugrupowań i partii wzbudzając w swoich obywatelach wiarę i nadzieję na lepszą przyszłość okłamują ich.

 

Czy Polacy wiedzą co nam szykują bogoojczyźniani przywódcy?.

Kiedy w dzień i w nocy od rana do wieczora informują nas o tym jak to dbają o przyszły los polskiej gospodarki, jej rozwój... o przyrost ludności w kraju, który najpierw wyludniono, kiedy się modlą na Jasnej Górze i łapią Hostię.... jednym słowem kiedy serwują nam te cyniczne kłamstwa, po cichu i bez informowania pchają nas wszystkich w NWO-wskie łapska!!

 

Mniejsza o lewacką Europę, oni sami sobie zgotowali ten los. Zachwyceni homosiami, gender, multi-kulti , tacy fajni jak diabli czyli debile po prostu, dopiero teraz pojmują w co ich wkręcono. Ale Polacy? My już zaliczyliśmy jeden kołchoz, nawet Stalin stwierdził, że się nie nadajemy, a teraz nasi patriotyczni przywódcy stwierdzili, że co? Zmieniliśmy się?

 

Za przyjęciem TTIP był i ten rząd od „kamieni kupy” i jest ten nowy, ten patriotyczny, który obiecuje polskiej gospodarce pełen rozkwit. Chciałabym usłyszeć od nich, jakie to polskie firmy na tym skorzystają? W jakich to korporacjach mamy polski kapitał?

 

Prawda jest taka, że koncerny nie będą podlegać żadnym sądom narodowym, my jeszcze na razie tak – oni nie.

Brawo banksterzy, teraz możecie załatwić każdego, nawet całe państwa, zwłaszcza takie których rządzącym nie zależy na ich przyszłości! I o to chodziło...

 

Cyt:

 

W tajnym mandacie negocjacyjnym, który mimo wszystko wyciekł i został podany do wiadomości publicznej, wspomina się o „stopniowym wdrażaniu harmonizacji przepisów”. To, co kryje się za tak niejasnymi słowami, organizacje lobbingowe – Izba Handlowa Stanów Zjednoczonych oraz BusinessEurope – opisują w następujący sposób: „Zainteresowane strony usiadłyby przy stole wraz z organami regulującymi, aby wspólnie napisać prawo”[1]. Powstaje tutaj ryzyko, że grupy interesów, które nie są do tego demokratycznie wybrane, byłyby systematycznie włączane w proces legislacyjnym już na jego wczesnym etapie i tym samym miałyby prawo o nim decydować lub przynajmniej mieć znaczący wpływ na podejmowane decyzje. W zależności od własnych korzyści, mogłyby popierać lub odrzucać proponowane przepisy. Sam pomysł nie wyszedł ze strony Komisji Europejskiej – po raz pierwszy został sformułowany we wspólnym dokumencie sporządzonym przez BusinessEurope i Izbę Handlową Stanów Zjednoczonych.[2]

//ttipniedziekuje.pl/index.php?page=pytania-i-odpowiedzi

 

Orzekające w tajemnicy sądy arbitrażowe będą mogły wejść w spór z rządem polskim, kiedy rolnicy wystąpią na przykład przeciw firmie Monsanto. W USA nie ma obowiązku informowania o żywności GMO. Ich rolnictwo jest subsydiowane a amerykańskie korporacje wspierane przez władze w Waszyngtonie. Ktoś ma wątpliwości jaki wyrok zapadnie?

Globalny handel ma ponoć mieć wpływ na wzrost PKB o całe 0,5% tak twierdzą jego zwolennicy. Tyle, że 0,5% to wynik w granicy błędu statystycznego.

Wielu analityków uważa, że gospodarka i wolny przepływ towarów to jest wersja dla nas.

Bo prawda jest przerażająca...

 

Cyt:

Profesor Molly Cato, eurodeputowana z frakcji Zielonych, jest jedną z nielicznych osób, które miały możliwość zapoznania się z pełnym tekstem negocjowanego układu. Żeby go przeczytać, musiała podpisać 14-stronicowy dokument pełen sankcji, złożyć obietnice nierozgłaszania tekstu wyborcom, zostawić rzeczy osobiste w specjalnym schowku, po czym została przeprowadzona do chronionej sali, w której – zapoznając się z dokumentem – cały czas była nadzorowana. Profesor Cato reprezentuje 5 mln wyborców, jednak KE traktuje ją w taki sposób. A przecież nie zajmujemy się tu kwestiami bezpieczeństwa narodowego, raczej chleba naszego powszedniego, które mają wpływ na życie każdego obywatela Europy, np. jakie informacje powinna zawierać etykieta słoika z dżemem. Profesor Cato nie może ujawnić treści dokumentu, ale jest dla niej oczywiste, że negocjacje są zdominowane przez korporacje, nie interes publiczny. Podkreśla, że ponad 95 proc. wszystkich spotkań przedstawicieli Komisji Europejskiej w tej sprawie to rozmowy z lobbystami i tylko podczas 5 proc. byli obecni rzecznicy interesu społecznego.

//biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/857476,ttip-umowa-ue-i-usa-tajna-umowa-isds.html

 

Tak więc ludzkość nie ma pojęcia o czym się tam rozmawia i decyduje, bo to jest tajne. Mieszkańcy UE nie mają na to żadnego wpływu, ponieważ umowę podpisze Komisja Europejska, która jest tworem samowybieralnym i nie musi się liczyć z nikim!

Jedną 1,5 milionową decyzję przeciw TTIP już odrzucono, po prostu... można? Można!

Przyzwyczajanie ludzi do tego, że nie mają wpływu na nic trwa w najlepsze.

Nie wiemy czego jeszcze dotyczą dokumenty. Są w nich również zapisy o prawach autorskich, czyli ACTA to było tylko preludium...

O wszystkim czego dotyczą zapisy mamy się dowiedzieć, uwaga! po podpisaniu !

 Samo procesowanie TTIP jest identyczne jak ACTA, tylko, że w tym pierwszym sprawa nie dotyczy jedynie praw autorskich ale również rolnictwa, jakości żywności, ochrony środowiska czy dostępności leków. Całego naszego przyszłego życia ...przyszłość, jeśli nic nie uczynimy jest przerażająca..

Równo 4 lata temu polskie protesty przeciwko ACTA były pokazywane w całej Europie. To właśnie odzew Polaków i zdecydowany, głośny sprzeciw sprawiły, że odstąpiono od tego pomysłu. Tyle, że nikt nie powiedział, że zaniechano go, ACTA wracają w umowie TTIP.

Wszyscy nasi politycy są zachwyceni tą nową umową. Nie można wprost pojąć takiego zakłamania. Z kandydatów na prezydenta jedynie Kukiz przyznał, że nie ma wystarczającej wiedzy o co w tym wszystkim chodzi.

Jak można obiecywać Polakom reaktywację polskich przedsiębiorstw, których nie ma.?

Jak można wmawiać im, że zagraniczne banki będą repolonizowane?

Te przyszłe przedsiębiorstwa nigdy nie powstaną a zagraniczne banki podobnie jak i inne korporacje międzynarodowe nigdy do tego nie dopuszczą! I będą miały po zapisaniu umów TTIP własny tajny arbitraż, który nam to wybije z głowy.

 

 Ponad 3 miliony europejczyków podpisało petycję przeciw TTIP.

//www.stop-ttip.pl//

 

A tutaj stanowisko Polski, jak by ktoś miał wątpliwości., krótko i na temat.

 Nasz minister Waszczykowski  ma w tej kwestii takie samo zdanie jak pan Petru... i PO... i wszyscy razem łapki w górę!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=FNX5jvkicow

 

3 lutego powstała podkomisja w sprawie TTIP, której wiceprzewodniczącym jest Robert Winnicki z klubu Kukiz 15. Zainteresowanie tematem dziennikarzy uczestniczących mizerne... nic dziwnego, że w prasie tak o tym mało się pisze...przecież wiedzą, że rozmowy będą tajne.

 

https://www.youtube.com/watch?v=szYLtG9mDUE

 

 

Na koniec lutego w Brukseli zaplanowano 12 rundę rozmów. ..

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Astra
  13 runda nas rozłoży na łopatki.

  Ukłony za pięć*
 • @
  Wszystko zamyka się w logiczny ciąg. Tak jak kiedyś pisałem, wojna Busha wymierzona była w Europe a państwa arabskie były tylko narzędziem i dodatkową korzyścią. Następnie pomagano skrajnym lewakom, których przedtem na górze w Unii jeszcze nie było w opanowaniu aparatu rządzącego EU. Po takim zabiegu przystąpiono do niszczenia państw historycznie narodowych poprzez multi-kulti i afrykańską emigrację oraz polityczną poprawność. Został już ostatni etap. Podporządkowanie gospodarek Europy pod interesy korporacyjne czego początkiem będzie narzucenie poprzez swoich ludzi w Unii umowy TTiP.
  Tak to wszystko się przedstawia. Nic nie dzieje się przypadkowo.
  Korporacje ze swoimi kreaturami na stołkach próbują zawładnąć światem i dzięki potulnym stanowisku Europejczyków to właśnie im się na razie udaje.
 • Polecam film dokumentalny:
  https://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M&spfreload=10
  tam już dawno o tym się mówiło
 • Nadciąga faszyzm
  Łapki zgodnie w górę, jak to niemal zawsze bywało podczas kluczowych głosowań w Knesejmie, no ale łapanie Hostii przynosi efekty, bo Naród patrzy, tylko nie w tę stronę co trzeba.

  Jedna uwaga: większość Amerykanów jest narodem, ale USA jest tak samo okupowane i tak samo zwijane jak Polska i jak większość państw na świecie.

  5x* z pozdrowieniami
 • Korporacja
  POLECAM: książkę prof. Joela Bakana - „Korporacja. Patologiczna pogoń za zyskiem i władzą”
  http://merlin.pl/Korporacja-Patologiczna-pogon-za-zyskiem-i-wladza_Joel-Bakan,images_product,5,83-922296-0-6.jpg
  Autor odpowiada na pytania:
  Dlaczego działalność charytatywna Korporacji jest fikcją i dlaczego jest szkodliwa?
  Dlaczego Korporacje produkują w Trzecim Świecie i jak wyglądają warunki pracy w takich miejscach?
  Pisze o współpracy Korporacji IBM z hitlerowskimi Niemcami pomimo wiedzy, że dostarczany sprzęt był wykorzystywany w obozach koncentracyjnych i posiadanej informacji o eksterminacji Żydów.

  oraz
  http://www.konserwatyzm.pl/img/articles/dziecinstwo-w-oblezeniu_53940.jpg

  o autorze >> Joel Bakan
 • Film
  https://www.youtube.com/watch?v=h_aIVecYh7M
 • 5)
  W sedno. Pozdrawiam!
 • 5*
  ..miałem się zabrać za TTIP, ale widzę, że nie muszę :))

  czyli pomagdalenkowy team domyka system...niedługo wyborcy PiS dowiedzą się brutalnej prawdy jak ich "zbawcy narodu", amerykańskie pucybuty pięknie wydymali :))...
  pozdrawiam
 • @ekoludek 23:14:56
  cyt://POLECAM: książkę prof. Joela Bakana - „Korporacja. Patologiczna pogoń za zyskiem i władzą”//

  Chociaż osobiście jestem przeciwnikiem korporacji ponadnarodowych to również jestem przeciwnikiem wszelkiej maści komuchów.

  Promocja tego żyda neomarksisty Joela i jednocześnie wydawnictwa Muza SA (seria Spectrum) zakrawa wg mnie na rodzaj prowokacji.

  //Muza SA – polska oficyna wydawnicza z siedzibą w Warszawie, założona w 1991 r.
  Wydawnictwo powstało z udziałem kapitałowym spółki Transakcja będącej de facto własnością PZPR[1]. Współwłaścicielem wydawnictwa jest Włodzimierz Czarzasty, który deklaruje zaangażowanie w sprawy wydawnictwa od grudnia 1990, a więc przed momentem jego formalnej rejestracji[2].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Muza_%28oficyna_wydawnicza%29

  W serii Spectrum komuch Czarzasty propaguje komunistów i żydów aż do przesytu.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Spectrum_%28seria_wydawnicza%29

  liberalizm (libertarianizm) i marksizm mają te same żydowskie konotacje.
  http://arjanek.neon24.pl/post/128969,libertarianizm-marksizm

  Czy koniecznie trzeba być "czerwonym" żeby być przeciwnikiem ponadnarodowych korporacji?
 • @Arjanek 07:48:03
  //Czy koniecznie trzeba być "czerwonym" żeby być przeciwnikiem ponadnarodowych korporacji?//

  Zawsze należy o tym pamiętać i to szczególnie dzisiaj, w obliczu zalewu migrantów czyli Nowego Proletariatu że:

  //"Proletariat nie ma ojczyzny" pisali Marks i Engels w Manifeście Partii Komunistycznej. Engels pisał: "Wielkie masy proletariackie są z natury wolne od przesądów narodowych...tylko proletariusze mogą zniszczyć narodowość". Proletariackie państwo ma niszczyć narodową świadomość.//
 • Zbieramy się na demonstracji?
  Pamiętam w dawnych, dobrych czasach, kiedy Neon24 nie był jeszcze neonem, uczestniczyliśmy aktywnie w organizowaniu demonstracji. Może czas dojrzał do tego, aby przypomnieć sobie tamte czasy.

  W sumie ta cisza medialna działa na naszą korzyść, bo urzędy miejskie nie mają wielu argumentów, aby zakazać organizowania demonstracji przeciwko uchwaleniu TTiP A informować ludzi trzeba.

  Swoją drogą, jestem ciekaw jaką moc przetrwana mogą mieć zapisy umowy TTiP w przypadku wystąpienia kraju członkowskiego z EU. Czy wobec wyjścia ze struktur unijnych, umowa TTiP automatycznie przestaje dane państwo obowiązywać. Pytam, bo przed Unią naprawdę ciężki okres i wyjścia (exits) będą dość popularnym rozwiązaniem na to aby nie dzielić niedoli całej grupy.
 • @ekoludek 23:14:56
  cyt://Pisze o współpracy Korporacji IBM z hitlerowskimi Niemcami pomimo wiedzy, że dostarczany sprzęt był wykorzystywany w obozach koncentracyjnych i posiadanej informacji o eksterminacji Żydów.//

  Wiem, że to jest niewygodna prawda dla żydów, ale to jest prawda.

  Conclusion

  Some Wall Street luminaries who are supposed to have been “pro-Nazi” on the basis of business affiliations in Germany were among those agitating for war against Germany. Foreign business holdings were held in trust throughout the war by Germany in accordance with international law. The one individual who had convincing links with international capital, Hjalmar Schacht, was relieved of all positions by 1939 and ended up in a concentration camp.
  http://inconvenienthistory.com/archive/2015/volume_7/number_3/the_myth_of_the_big_business_nazi_axis.php
 • @Krzysztof Szotowicz 10:24:50
  Pytanie o moc przetrwania zobowiązań wynikających z umowy TTIP zadałem nie przypadkowo. W ciągu ostatniego roku wyjątkowo mocno nasiliły się tendencje „wyjściowe z niebieskiej wspólnoty państw. Dla przypomnienia Grecja, Anglia, Węgry. W szeregu następnych krajów pojawiło się po raz pierwszy od początku działalności UE silne poparcie dla szukania większej suwerenności wobec działań Brukseli. Jeżeli postanowienia TTIP są tak daleko idące jak świadczą o tym przecieki, jeżeli umowa ta uderzy bardzo mocno w finanse państw, konkurencyjność małych i lokalnych firm, jakość żywności, to jej podpisanie, może okazać się kamykiem, który przeważy szalę na rzecz wyjścia z Unii nie tylko 2-3, ale większości państw. Tym samym Unia de facto przestanie istnieć. Oczywiście taki scenariusz może zaistnieć, jeżeli wyjście z Unii automatycznie unieważnia zobowiązania wynikające z umowy TTIP. Jak znam życie, takiej umowy nie podpisuje się po to, aby rozwalić Unię na niezależne kraje – które tym krokiem mogą się tylko wzmocnić, ale po to aby czerpać soki z Europy. Tak więc ciekaw jestem mechanizmów przetrwania zobowiązań, nawet po wyjściu z UE.
 • @Jan Paweł 21:47:37
  "tam już dawno o tym się mówiło"

  Ten wpis nie powstał jako jakieś "odkrycie Ameryki" :))
  Chodzi o to, że ostateczne rozwiązanie, bo jak inaczej to nazwać? ... chodzi o to, że pod koniec lutego może już być pozamiatane.
 • @Lotna 22:20:48
  "Łapki zgodnie w górę, jak to niemal zawsze bywało podczas kluczowych głosowań w Knesejmie, "

  Własnie...

  I masz rację - nadciąga faszyzm.

  Pozdrawiam :)
 • @trybeus 06:57:22
  "..miałem się zabrać za TTIP, ale widzę, że nie muszę :))"

  Musisz :)) Zaraz będzie 12 runda rozmów, trzeba śledzić tych łobuzów.
  Kiedy przeczytałam, że o treści mają się społeczeństwa dowiedzieć po podpisaniu... klęłam jak szewc!

  Pozdrawiam
 • @Krzysztof Szotowicz 10:24:50
  " Może czas dojrzał do tego, aby przypomnieć sobie tamte czasy. "

  Czas już dawno dojrzał.. tyle, że ani demonstacje w Berlinie (ponad 25otys.) ani w Belgii ani petycje nie robia na tych draniach żadnego wrażenia.

  Pozdrawiam
 • @Krzysztof Szotowicz 12:15:36
  Myśle, że jeśli TTIP wejdzie przed wystąpieniem z UE to nic ich nie powstrzyma przed ściganiem państw w dalszym ciągu..
  Jestem pewna, że zagwarantują to sobie :(
 • @Astra 15:12:55
  Mówiąc szczerze nie wyobrażam sobie takich gwarancji spisanych na papierze, które powstrzymałyby naród przed ich odrzuceniem. Do tej pory NWO postępowało w kierunku realizacji swojej agendy, metodą małych kroków, a tutaj mielibyśmy do czynienia z włażeniem z butami do pościeli. Może obywatele Zachodniej Europy, są już tak przerobieni, że nie stanowi to dla nich różnicy i łykną wszystko, ale kraje Europy Środkowej jeszcze tak bardzo nie upadły na głowę. Zwłaszcza, że u nas już prawie nie ma co kraść.
  Z drugiej strony widzę o wiele poważniejsze chmury nad Europą, niż świstek papieru, który tyle jest wart, ile naszej zgody na większe złodziejstwo i upodlenie.
  Dlatego myślę sobie, że ta umowa z tak teatralnym zafiksowaniem na tajemnicy jej zapisów, jest zabiegiem odciągającym naszą uwagę od ważniejszych kwestii - konfliktu w Syrii i armii islamistów w Europie.
 • @Krzysztof Szotowicz 17:05:58
  Zawsze jest co ukraść, można ukraść całe państwa.
  Nie wiem czy to ma być przykrywką dla wojny w Syrii, a może jest odwrotnie?
  TTIP to jest totalitaryzm i jak napisała Lotna - faszyzm.
  Dlaczego ma się nie udać, udała się w końcu Lizbona... to jest następny akt nwowskiej przyszłości, tak uważam.
 • @Astra 17:18:25
  Temat zapewne bardzo ważny, ale teledysk z Waszczykowskim wyraźnie nam mówi, że jest pozamiatane, a jeden Winnicki nic nie zrobi. Nic!
  Jeżeli ktoś się łudzi, że władza będzie się kierować w tym przypadku interesem państwa, to się zawiedzie.

  "Dlaczego ma się nie udać, udała się w końcu Lizbona... to jest następny akt nwowskiej przyszłości, tak uważam."

  I to kwintesencja tego wszystkiego. Dwóch braci, dwa szamba zafundowane Polakom. Nie ma co tu rozpatrywać, z którego bardziej śmierdzi, gdyż to pierwsze jest preludium do tego drugiego. Wszystko jest powiązane, a TTIP to tylko kontynuacja pozbawiania państwowości i narodowości całych państw.

  Pozdrawiam!
 • celemo statecznym bedzie globalny oboz koncentracyjny
  Dobrze obrazowo pokazuja to pierwsze kadry filmu ,,end game,,tych szatanskich istot w ludzkiej skórze nic nie powstrzyma,ten cel realizuja juz od kilkuset lat. Na krutko powstrzymac ich moze Rosja i jej kilka tysiecy rakiet jadrowych .dlatego tak wazne jest to co mowił Putin ze lepiej dla swiata bedzie jezeli uklad swiata bedzie wielobiegunowy.Niestety mamy czesc spoleczenstwa ktora sluzy korporacja w zdobywaniu przestrzeni i zniewalaniu swiata .ci ludzie juz dzis powinni zostac sklasyfikowani jako zbrodniarze przeciw ludzkosci. a w kazdym kraju poddani presji jako zdrajcy i kolaboranci wrodzy interesa narodowym.zabral mnie na stopa pan ktorego zona jest przedstawiielem korporacji farmaceutycznej, w rozmowie wyszlo ze jest swiadoma negatywnosci swej aktywnosci. robi wiec to swiadomie,niszczy zdrowie innych. za pieniadze,za dobre zycieswoje i swojej rodziny.Nie dziwmy sie wiecze tacy pakistanczycy dwukrotnie,nie maja innej mozliwosci dialogu po prostu zastrzelili czlonkow ekipy szczepiennej who.ale czy naprawde musialo do tego dojsc, sa wiec miedzy nami istoty ludzkie dla ktorych nie licza sie zadne wartosci,sa wmieszani w tlum,dlatego nie liczmy na pozytywne zmiany w skali ogulnej,l liczmy ze w oznzczonym czasie przyjdzie zniwiarz i oddzieli przenicce od kakolu, nie w sile ludzkiej jest to mozliwe........Te krulestwo unicestwi wszystkie inne krulestwa i wtedy sie zmieni.[2 rozdzial izajasza]
 • @Lotna 22:20:48/ Najpewniejsza jest zmiana...
  .
  W takich chwilach zadumy warto przywolac swiadomosc, ze wszystko ma swoje 5 minut, po czym znika. Kazda zmiana sluzy poprawie. Zyjmy wedlug naszej wizji i niech ona bedzie dobra, a jakos tam bedzie.
 • @Jinks 19:16:39
  "...ale teledysk z Waszczykowskim wyraźnie nam mówi, że jest pozamiatane, a jeden Winnicki nic nie zrobi. Nic!"

  Winnicki został wiceprzewodniczącym w podkomisji Komisji Europejskiej.
  Być może tam i tylko tam zrobi coś w tym kierunku.
  U nas jak napisałam wszyscy "patrioci" są za, wszyscy !!!
  Ciekawe, że w kampanii wyborczej tym się nie chwalili... zresztą kto miał ich z tego przepytać i nagłośnić? Prasa "polska"?
  A może GP, Republika i czy inne zaczadzone pisiorskie tzw portale prawicowe?
  Szkoda gadać... :(

  Pozdrawiam
 • @
  bardzo ważny tekst, jednak większość "p"olaków sądzi, że kupi w hameryce auto japońskie bez akcyzy..

  Siłą hameryki jak ich szmacianego lollara są lotniskowce, tylko tyle..

  Do Polski lotniskowce nie dopłyną, ale pałac kultury mogą zniszczyć "rosyjscy terroryści", prezydenta zamorduje żona.. wachlarz mają bardziej rozbudowany, niż scenarzyści "Z archiwum X", co to znów powróciło w określonym celu..

  Decyzje zapadły na jakiejś radzie "mędrców" syjonu, czy innych Lewitów, albo jeszcze wyżej na nieboskłonie.. a że niedemokratycznie?? za takie stwierdzenie parchate hejtstop pozwie do parchatej prokuratury, aby parchaty sędzia wyrok wydał za podważanie "wolności i demokracji" i ogólnej parchatej szczęśliwości..

  Ciężkie czasy nastały, ale czarę goryczy przeleją strzelając do manifestantów.. to, że to zrobią chociażby LRAD to jest pewne, tylko kiedy? daje max 2 lata, bo poziom wk..wienia społeczeństwa osiąga powoli maksiumum, co jest wprost proporcjonalne to samoświadomości Polaków..
 • @Lotna 22:20:48
  faszyzm?? jak już to syjonizm..
  narodowy socjalizm dla "wybranych" przez Jahwe..
  dla reszty niewolnictwo feudalne pod parchatą "niewidzialną ręką" globalizmu rodem z Lewantu..

  Może jednak totalitaryzm? ach, to już mamy :(

  za wiki:
  "Charakterystycznymi cechami państw totalitarnych są autokratyzm (w szczególności zasada wodzostwa), kontrolowanie przez aparat władzy wszystkich dziedzin życia i ingerencja w przekonania, poglądy, zachowania obywateli, a także rozbudowana propaganda (m.in. fałszująca obraz rzeczywistości) i pełna kontrola nad siłami zbrojnymi, policją i wymiarem sprawiedliwości – wykorzystywanymi jako elementy systemu terroru i represji przeciwko społeczeństwu[8]. Dwaj zimnowojenni politolodzy amerykańscy, Zbigniew Brzeziński i Carl Friedrich, będąc zwolennikami tożsamości reżimu hitlerowskiego i stalinowskiego, wyróżnili pięć cech, które występując jednocześnie w danym państwie, świadczą o jego totalitaryzmie. Są to: oficjalna, przewodnia ideologia; jedna, monopolistyczna, masowa partia, pod wodzą dyktatora; monopol rządu na broń; rządowy monopol dysponowania środkami masowego przekazu; system policyjny, oparty o przemoc, strach i tajne służby"

  monopartię zamienić na POPiS i wszystko pasuje.......
 • @Astra
  TTIP to kolejna cegiełka w gmachu NWO ... bo rządzić światem mają nie USA ale mała sitwa spod znaku Rotshild ... można się śmiać albo mnie wyklinać ale ostatnia nadzieja ludzkości w starym czekiscie Putinie ... to ostatni człowiek na świecie który może powstrzymać to szaleństwo ... jak upadnie Putin i FR to zostaniemy niewolnikami do końca świata ... zastanówmy się więc gdy kolejny raz bedziemy opluwali Rosje i Putina ... on nie jest milym facetem, nie interesuje go los ludzkosci ale paradoksalnie gdy FR będzie silna my będziemy cieszyć się większą wolnością bo sitwa Rotshild nie uczyni z nas niewolników wcześniej niż rzuci na kolana Rosję. Musi być równowaga inaczej USA zniszczy cały świat w imię swoich partykularnych interesów. Podpisanie TTIP to koniec dla Europy! A teraz pytam: A dlaczego to negocjacje w sprawie TTIP są tak utajnione, że nawet rządy państw UE dowiedzą się o szczegółach dopiero po podpisaniu. Negocjuje kilku komisarzy UE pod przewodnictwem Karela De Guchta (to ten od ACTA) i kilku lobbystów z USA oraz przedstawicieli największych koncernów. Coś w artykule nie wspomniano, że w ub. roku przeprowadzono badania w cywilizowanych krajach UE i 90% społeczeństw jest przeciwko ACTA. Nie wspomniano, że powstanie ponadnarodowy sąd handlowo - gospodarczy złożony z amerykańskich prawników bez prawa do odwołania. Przepisy prawa pracy, BHP, czy np. norm żywności dostosowane do norm amerykańskich. Przewidziany jest zakaz informowania nabywców o GMO, o 10-krotnie przekroczonych w amerykańskich warzywach i zbożach europejskich normach pestycydów. Zostanie dopuszczona na rynek UE amerykańska wołowina nafaszerowana hormonami wzrostu (obecnie zakazana w Europie). Zobaczycie rozmiary następnego pokolenia. Zostanie dopuszczony do obrotu amerykański drób odkażany chlorem. Amerykańskie kancelarie patentowe wykończą wszystkie firmy, które produkują towar o cechach wspólnych z opatentowanym w Stanach. Pełna kontrola w dziedzinie mediów. Osoba zaledwie podejrzana o naruszenie praw autorskich będzie podlegać sankcjom karnym. Tak rządy państw jak i samorządy lokalne będą płacić za utracone przez korporacje zyski. Obecnie Brazylia musi płacić tytoniowym korporacjom karę za utratę zysków w związku z nadrukiem na opakowaniach papierosów ostrzeżenia o szkodliwości palenia. Vattenfalowi niemiecki rząd musi płacić za odwrót od energetyki atomowej, itp. Niedawno odbyła sie przecież w Warszawie zorganizowana przez Le Monde Diplomatique konferencja na ten temat. Żadna tajemnica. Wystarczy wpisać w googlu "zagrożenia TTiP.". Polscy politycy prą jednak uparcie do podpisania traktatu. I to tak PO, jak i PSL czy PiS. Znacie uczciwość polskiej klasy politycznej, więc można się domyślać, że będą działać na szkodę obywateli i pod dyktando Wielkiego Brata. Skoro Bolanda istnieje tylko teoretycznie, to "oświeceni" narzuca nam co będą chcieli! To jest okres Wielkiej Smuty w historii Polski. O żywności w USA
  https://www.youtube.com
 • @Astra
  Problemem Polski (i nie tylko) już jest zalew pozornie tanich towarów z Azji. Większość tego psuje się niemal natychmiast lub jest wadliwa z definicji. Zysk odnosi jedynie pośrednik i właściciel odległej wytwórni. Kompletny brak reakcji sfer polityczno urzędniczych, które przystały na tak pojętą wolność gospodarczą, podtrzymuje nieopłacalność wszelkiej produkcji. Do niedawna problem próbowano tłumaczyć chwilowym zaburzeniem, z którym to lada chwila upora się wyższość technologiczna Zachodu. W obliczu przegrywających z tak pojmowaną konkurencją, coraz bardziej zaawansowanych technologicznie, producentów, argument przestał istnieć. Obecnie politycy siedzący w kieszeni wąskiej grupy beneficjentów handelku bez granic i zasad, tłumaczą to pospołu z finansjerą, kolejnymi falami enigmatycznego kryzysu. Podczas gdy jest to kryzys przyzwoitości i rozumu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930